انقلاب در راه است در حال حاضر

ایده های دور از آمریکایی ها طلب ثبات همه گیر تأکید چگونه همه چیز است برای grabs. wikicommons / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399
wikicommons / اطلس

ترس نوردد زمین. بسیاری از کسب و کار سقوط. برخی از اقبال ساخته شده است. دست پاچه ذخایر مصرف کنندگان کاغذ, مواد غذایی و سلاح. دولت واکنش متناقض و بی فایده. عادی تجارت اتومبیل را متوقف کند; سرمایه گذاران پیدا می امن دارایی. سیاسی بندى رشد شدید تر. همه چیز را از هم جدا می افتد.

این بود که درست از انقلاب فرانسه در سال 1789 و 1790 به عنوان آن است که ایالات متحده امروز است. حال ما در ابتدای انقلاب که هنوز به نام? آیا ما می خواهید ؟ که ما در آستانه یک تحول بزرگ به نظر می رسد آشکار است. شروع افسردگی یک چالش شبیه به جنگ جهانی دوم ملی میانسالی بحران—این مقایسه ارائه شده است و بسیاری از بیشتر. اما چند تماس با ما زمان حاضر یک انقلاب و برخی پیشنهاد کرده اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس—همزمان آن را به عنوان با افزایش جو بایدن پیشنهاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و کاهش برنی ساندرز—نشانه پایان از هر گونه امکان. "Coronavirus کشته های انقلاب" اعلام کرد تیتر یک مقاله اخیر در اقیانوس اطلس توسط Shadi حمید که استدلال می کرد که COVID-19 بحران باعث می شود مردم طلب "عادی" با بیش از تغییر ساختاری. به عنوان یک مورخ 18 و قرن 19 فرانسه, من فکر می کنم ادعا می کند مانند اینها اشتباه است.

یک میل فوری برای ثبات—برای سریع قطعنامه به تحول است—در واقع کاملا مشخصه از هر انقلابی عصر. "من دعا می کنم ما تمام خواهد شد کریسمس" نوشت: یک محاصره عضو از مؤسسان به یک دوست خوب در اکتبر 1789. در واقعیت, البته, مجلس در زمان دو سال دیگر به پایان وظایف خود را پس از آن یکی دیگر از مجمع انتخاب شد; یک جمهوری اعلام شد; لویی شانزدهم بود محاکمه و اعدام در ژانویه 1793; ژنرال ناپلئون بناپارت شد "کنسول اول" در سال 1799 و امپراتور در سال 1804; اروپا در بر داشت خود را فرا گرفته در جنگ از سال 1792 به سال 1815. در زندگی هرگز رفت و برگشت به, چگونه آن را به حال شده است قبل از سال 1789.

ایالات متحده ممکن است با داشتن یک انقلاب در حال حاضر, اما ما مطمئنا زندگی در زمان های انقلابی. اگر ما از درک آنها را به عنوان چنین است به دلیل پوشش اخبار و مکالمات روزمره به طور یکسان به نوبه خود بر غیرانسان عوامل است. به جای رهبران رویایی و یا خشم جمعیت ویروس ها و بازارها و تغییر آب و هوا به نظر می رسد برای شکل دادن به حوادث امروز است. تاریخچه احساس می کند مانند آن است که از دست ما.

مردم گاهی اوقات تصور دیروز انقلاب به عنوان برنامه ریزی شده و انجام شده توسط خود آگاه انقلابیون اما این به ندرت اگر تا کنون مورد بوده است. به جای انقلاب هستند و دوره های که در آن اجتماعی بازیگران با برنامه های مختلف (دهقانان سرقت خرگوش ساکنان شهرستان اخراج tollbooths قانونگذاران نوشتن یک قانون اساسی اضطراب پاریسی به دنبال سلاح در قلعه باستیل) تبدیل شده و ذوب شده را به بیشتر یا کمتر پایدار صورت فلکی. ترین های بی انتها و خونین درس انقلاب فرانسه است که مردم را به تاریخ. به همین ترتیب اقدامات ما و انتخاب ما را امروز شکل خواهد داد هر آنچه آینده ما و آنچه که ما به یاد داشته باشید از گذشته است.

شباهتها بین اولین ماه از انقلاب فرانسه و در حال حاضر ما در حال حاضر آسان را به منظور جلب. Anthony Fauci های عفونی-بیماری های متخصص که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب در حاشیه و یا نادیده است ژاک نکر محبوب وزیر دارایی به لویی شانزدهم. نکر شلیک در اوایل ماه جولای 1789 مشاهده شد به طور گسترده ای به عنوان یک فاجعه: "آن را مانند از دست دادن پدر خود" ریاضیدان و ستاره شناس ژان Sylvain بیللی در خاطرات خود نوشت:. اخیر سنبله در آمریکا اسلحه و مهمات فروش به یاد می آورد پاریسی که با هجوم به قلعه باستیل در به امید پیدا کردن سلاح و باروت. (که اتفاقا منتشر شد یک تعداد انگشت شماری از افراد زندانی وجود دارد که جمعیت اصلی قصد.) تضاد میان شهر و ایالتی و فدرال و مقامات بیش از coronavirus مربوط به تعطیلی مستقیم تشابه 1789 شهرداری انقلاب که در برخی از شهرستانها به حال رهبران که به سرعت اعلام ارادت به جدید شورای ملی در حالی که رهبران دیگر شهرستانها باقی مانده وفادار به ساختار مطلقه قدرت سلطنتی و شهرداران و aldermen هنوز دیگران بودند با خشونت مخلوع.

که در مقایسه به راحتی می توان بین آغاز انقلاب فرانسه و ایالات متحده آمریکا امروز به این معنا نیست که آمریکایی ها بخت برای دیدن یک ترور یا که یک دیکتاتوری نظامی مانند ناپلئون بيشترین در آینده ما است. چه این به آن معنا است که همه چیز را برای grabs. ایالات متحده آمریکا می تواند از داخل منفجر شدن تحت فشار خارجی و خود قبر تناقضات و یا می توان آن را reimagined و repurposed. زندگی را نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی برای ما یا به دلیل هنجارهای دهه گذشته به سادگی دیگر قابل دفاع برای تعداد زیادی از آمریکایی ها است. در یک هفته در ماه مارس 3.3 میلیون کارگران آمریکایی واصل جدید نرخ بیکاری. هفته بعد 6.6 میلیون بیشتر همین. طبقه متوسط آمریکایی که قرار داده شده پس انداز بازنشستگی خود را در بازار سهام به تازگی تجربه کرده زیان های بزرگ. حتی قبل از همه گیر آمریکایی های سیاه و سفید به طور متوسط به حال تنها 7 درصد از ثروت آنهایی سفید (آمریکایی های بومی حتی کمتر). در میان غیر اسپانیایی, سفید, آمریکایی, مرگ و میر ناشی از سوء مصرف مواد مخدر خودکشی و الکل در ادامه به افزایش است. نزدیک به 2.5 میلیون نفر زندانی هستند. اعتماد به نهادهای موجود (از جمله کالج انتخاباتی و کنگره) در حال حاضر vanishingly کوچک است. آن را امن برای رفتن به خرید مواد غذایی در یک بیماری همه گیر? ما باید ماسک می پوشند? هیچ کس نمی داند که به این باور.

بسیار شبیه به 40 سال گذشته در ایالات متحده و اروپای غربی 1700s شد یک دوره قابل توجه اقتصادی و اجتماعی و تکنولوژیکی تغییر و تحول است. نسبتا ارزان و انبوه کالاهای تولیدی از بریتانیا و چین موجب آنچه مورخان تماس قرن 18 "مصرف کننده انقلاب است." در دهه 1780 چهار پنجم از طبقه کارگر پاریس خانواده ها تا به حال بیش از 10 ظروف در کابینت و بیش از نیمی از طلا تا به حال دیده بان (در 1720s این ارقام 20 درصد و 5 درصد). کل رسانه های جدید فرم های پدید آمده—رمان مدرن به راحتی تکثیر, چاپ انبوه روزنامه های سنگین در تبلیغات—آیا به عنوان جدید فیزیکی اماکن (کافی شاپ ها, وام کتابخانه های لژ فراماسونری) و فضاهای مجازی ("جمهوری نامه" و "افکار عمومی") که در آن کسانی که با این نسخهها کار مورد بحث قرار گرفت و مورد بحث است.

به عنوان منابع اطلاعات نشو و نما دیرینه منابع قدرت (سلطنت اشراف و کلیسا) ترس از دست دادن قدرت و ارتجاعی است. در همان زمان طولانی مدت تحولات در آن این فرهنگی و اجتماعی خلاقیت و نوآوری ساخته شد—رشد خارج از کشور اروپایی امپراتوری و ظهور مهاجر استعمار گسترده نقره صادرات از جنوب و آمریکای مرکزی اطلس تجارت برده—ادامه داد و تا کنون بیشتر وحشیانه اشکال. بیش از 6 میلیون آفریقایی فروخته شد به برده داری در قرن 18—یک زمان است که برخی هنوز در تماس با "عصر روشنگری."

در تابستان سال 1789 به عنوان دهقانان حمله chateaus و انقلابیون قول داد به "لغو امتیاز" بسیاری از اعضای نخبگان احساس کردند که جهان خود را به حال به طور ناگهانی از هم جدا افتاده. در حقیقت, آن را به حال شده است برای چندین دهه از هم پاشیده. امروز همانطور که در 1790s یک پیر منظور پایان دادن به در تشنج. حتی قبل از coronavirus باعث لغو پرواز و ورود ممنوع, آب و هوا و فعالان بودند به درستی به ما گفتن به ما تغییر حالت و الگوهای مسافرت. حتی قبل از کسب و کارهای غیر ضروری بسته شدند توسط دولت سفارشات خرید آنلاین و تحویل در همان روز به سرعت در حال بازسازی خرده فروشی تجارت در حالی که نگرانی های زیست محیطی و ضد مصرف گرایی شد و انقلابی در صنعت مد. همه گیر و در نتیجه بهداشت عمومی بحران باعث ناگهانی و سلامت تغییر ارزش پول در, که, پاک کننده مراقبت های کارگران مواد غذایی-فروشگاه stockers و تحویل رانندگان در حال به دست آوردن شناخت برای کار ضروری آنها در تمام طول انجام شده است. این تغییرات ممکن است نگاه مانند یک انقلاب—اما واقعی انقلاب هستند که هیچ کس می بیند در آینده است.

مردان و زنان ساخته شده است که انقلاب فرانسه—انقلاب که در چند کوتاه و گیج کننده سال جرمزدایی, ارتداد, توهین به مقدسات و خرافات; جایگزین یکی از قدیمی ترین پادشاهی اروپایی با یک جمهوری مبتنی بر جهانی نر رأی; معرفی بدون تقصیر طلاق و آسان تصویب; در آغوش ایده آل رسمی برابری در مقابل قانون باشند و برای یک زمان کوتاه حداقل تعریف شده استخدام آموزش و پرورش, و امرار معاش به عنوان حقوق اساسی بشر—تا به حال هیچ مدل به دنبال هیچ برنامه هیچ پلت فرم توافق در پیش است. به عنوان UCLA مورخ Lynn A. شکار معتقد است آنها ساخته شده آن را به عنوان آنها رفت. در عین حال برای بیش از دو قرن از عناصر خود را بداهه سیاست شده اند انقلاب را امضا امکانات: اعلام حاکمیت ابداع نمادها سرود جنگ. در محل اتصال آمریکایی ها چهره امروز ما نیاز به تقلید نیست نتیجه انقلاب فرانسه اما انرژی و خلاقیت و خوش بینی از انقلابیون.

انسان مسئول هستند هر دو برای بسیاری از آنچه اشتباه است و برای بسیاری از آنچه که می تواند حق را در مورد جهان امروز است. اما ما باید به مسئولیت. در حقیقت یک انقلاب ممکن است نگاه مانند یک رویداد است اما آنها هرگز با تجربه که در راه است. در عوض آنها مدت طولانی است که در آن روال عادی زندگی در حال جابجا موجود و آداب و رسوم از دست دادن معنای خود را. آنها عمیقا نگران کننده اما آنها نیز دوره های خلاقیت بزرگ است. به عنوان برخی از آمریکایی ها را به پناهگاه در خانه های خود را از یک تازه وارد تهدید و دیگران قرار داده و سلامت آنها در معرض خطر به مبارزه با آن ما می توانیم تمام سوگواری از دست یقین, اما ما همچنین می توانید مجموعه ای در مورد عمدا ایجاد امکانات جدید. به ادعای این لحظه به عنوان یک انقلاب است که به ادعای آن را برای عمل انسان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب