انقلاب نیست بیش از

سیاست برنی ساندرز ترین حامیان سرسخت هستند در خود تسکین دهنده حالت بعد از سه شنبه. M. Scott Brauer / R

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398
M. Scott Brauer / Redux

"من نه ما."

این پیام است که برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی است در طول سال 2020 اولیه شد self-تسکین دهنده سرود برای هواداران خود در شب گذشته.

در یک نوار در واشنگتن را پن چهارم محله—فقط بلوک از تئاتر که در آن آبراهام لینکلن به ضرب گلوله کشته شد—یک گروه از بیش از 100 ساندرز پیروان ایستاده بود و شانه به شانه رو دو پروژکتور صفحه نمایش به عنوان نتایج از سه شنبه متحده trickled در. این رویداد به میزبانی محلی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, گروه, حال, همه نشانه های یک جمع برنی طرفداران: یک درهم آمیخته از پیراهن فلانل پراکنده در سبد قرمز, گل رز, دکمه, و تعداد بسیار کمی از مردم بیش از سن 35. هنوز خلق و خوی بود نحو نامشخصی غم انگیز. پس از بهره گیری از دو هفته به عنوان روشن جبهه دموکراتیک-دونده ساندرز بود در حال حاضر در حال تخریب توسط جو بایدن.

اگر چه هر یک از حامیان من با صحبت نا امید شد و قطعا اعتماد به نفس کمتر از قبل آنها ارائه شده همان قول: این انقلاب ادامه خواهد داد, با یا بدون برنی ساندرز. این یک تعهد است که سناتور جانبازان اغلب به عنوان یک راه برای نشان دادن تعهد خود را به دستور کار خود دارد. شب گذشته این صدا بیشتر شبیه به یک ضمنی اذعان نامزد محدودیت.

"من به اطراف نگاه کنید و در اینجا من یک جنبش از افرادی که در حال رفتن به درگیر مهم نیست که چه" گفت: Ian Tennison یک عرب آمریکایی فعال که در شهرستان زندگی می کند. حتی اگر بایدن برنده نامزدی یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده یکی دیگر از عبارت "شما شرط می بندم بسیاری از این افراد از جمله خودم هنوز هم رفتن به خارج وجود دارد, مبارزه با, لابی انجام آنچه آنها می توانید مطمئن شوید که در خدمت عدالت است."

به تازگی به عنوان چهار روز پیش شب گذشته این نتایج به نظر نمی رسد ممکن است; متوسط لین یک مکان شلوغ و به نظر می رسید به احتمال زیاد است که این سناتور از ایالت ورمونت موفق می آمد و دور از شنبه با له از نمایندگان. اواخر شب گذشته پس از یک آخر هفته تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی و coalescing از رهبران حزب در اطراف نامزدی خود را—بایدن به دست آورده بود نه متحده به ساندرز چهار گرفته و نماینده منجر شود. این یک جهنم از یک باز گشت.

جرعه جرعه آبی ماه, شرکت کنندگان تماشا dejectedly به عنوان MSNBC رای گیری ویز استیو Kornacki به نام دولت پس از دولت برای بایدن—اولین ویرجینیا و سپس کارولینای شمالی و در آن رفت. سندرز اولین پیروزی در ورمونت به سختی و با کمک روح خود را—آن را انتظار می رود. "بدیهی است که این باعث می شود قلب شما بال بال زدن کمی" گفت: Carl رابرتز یک زن 26 ساله که با این نسخهها کار در ارتباطات در یک سازمان غیر انتفاعی. یکی دیگر از مرد جوان در انتظار در خط برای یک آبجو آهی کشید و وقتی از او پرسیدم برای مصاحبه. "این همه نوع افسرده," او گفت:. "من واقعا نمی خواهم به بحث در مورد آن." برای اولین بار دو ساعت تنها نقطه روشن آمد که مجریان اعلام کرد که مایکل بلومبرگ برنده شده بود ساموا تنها پیروزی شب. جمعیت زوزه میکشیدند محکوم کنند.

به عنوان ما به تماشای این ساندرز طرفداران نگه داشته به من یادآوری است که آنها در حال کار برای بیش از این نامزدی مبارزه و این انتخابات ریاست جمهوری است. "من فوق العاده سرمایه گذاری در رای گیری فقط با خود گفت:" چارلز Christiansen یک نویسنده از الکساندریا ، در عوض او را به سرمایه گذاری در مترقی سازماندهی. "این جنبش است و نه فقط سناتور ساندرز" تکرار Nat استیل محلی اتحادیه سازمان. "این سازمان که به تایید همه مردم که به او رای دادند. این شده است یک مبارزه طولانی برای عدالت و این فقط یک بخش از آن است."

شاید آرامش زمانی که خود را نامزد رنج می برد به تغییر تمرکز کردن او به سمت اهداف گسترده تر در افق. اما بسیاری از ساندرز طرفداران من صحبت کردم با در ماه های اخیر—و DSA اعضای ویژه—واقعا بر این باور است که کار خود را نیاز ندارد او را. با وجود انتخابات آینده DSA فصل در آیووا به عنوان مثال انتخاب کرده اند تا حد زیادی به چشم پوشیدن انتخاباتی کار و مستقیم منابع محدود خود نسبت به پروژه های محلی به جای. و نسل جدید و جوان چپ هستند در حال دفاع از سیاست هایی که ساندرز به مدت طولانی جنگیدند. که شامل چندین ایالتی و فدرال نامزدها و officeholders که اعضای DSA, یک سازمان است که خود به خود رشد کرده است به طور چشمگیری در پنج سال گذشته.

به عنوان اگر برای تاکید این نکته که جنبش اهداف گسترش فراتر از سیاست های انتخاباتی حدود 9 بعد از ظهر به وقت شرق, یک عضو بازدید از لاس وگاس DSA فصل صعود تا بر روی یک موضوع مهم صندلی چوبی برای تبلیغ یک کنسرت به نفع برای مهاجران در یک بازداشتگاه در Tijuana. "مهم نیست که چه اتفاقی می افتد" او یادآوری جمعیت "ما یک جنبش صالح خشم و عشق!"

هنوز روشن نیست که چگونه محکم است که جنبش است. ساندرز کمپین تا کنون نشده رانده مشارکت مردم او وعده داده شده در میان طبقه کارگر و جوان رای دهندگان به خصوص. حداقل در یک وضعیت که در آن مردم در انتخابات افزایش چشمگیری شب گذشته ساندرز در واقع نه برنده شدن. اگر چه بسیاری از ایده های مترقی که از حمایت قابل توجهی در ایالات متحده—در هیچ بخش کوچکی به دلیل ساندرز حمایت خود از انتخابات 2016—پایین-رای نامزدها در قالب دموکراتیک سوسیالیستی نمی رفت و برگشت خود را در انتخابات 2018 midterms. و بایدن متناوب پیروزی شب گذشته نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنم بیشتر در میانه ی راه رفتن است.

در اواخر شب فقط پس از ساندرز در زمان مرحله در اسکس جانکشن ورمونت به اعلام "اعتماد به نفس مطلق" که او را برنده نامزدی DSA عضو شروع پیشرو در مشتاق دور از "همبستگی برای همیشه" یک اتحادیه آهنگ به لحن از "سرود نبرد جمهوری."

"کمپین پایان ندارد در ماه نوامبر!" او فریاد زد: تکان دادن سلاح های خود را. "این است pregames مرد! این اوت NFL!"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن