افزایش Coronavirus جنایات نفرت

به عنوان ترس و اضطراب در مورد COVID-19 گسترش نژادپرستانه حوادث پدید آمده در انگلستان و جاهای دیگر.عکس های کریس

توسط NEWS-SINGLE در 28 اسفند 1398
People wait on a train platform.
به عنوان ترس و اضطراب در مورد COVID-19 گسترش نژادپرستانه حوادث پدید آمده در انگلستان و جاهای دیگر.عکس های کریس Ratcliffe / بلومبرگ / گتی

در شب دوشنبه در اواخر فوریه جاناتان Mok در حال قدم زدن در لندن مشغول خیابان آکسفورد زمانی که او مورد حمله قرار گرفت. او لگد و مشت در صورت ضرب و شتم که منجر به کبود و متورم چشم به اندازه یک توپ گلف است که او نشان داد به جهان در Facebook post. Mok بیست و سه و سنگاپوری; او تا به حال شده است برای تحصیل در رشته دو سال گذشته در دانشگاه لندن است. این حمله که به گفته وی در پست خود بود و به لحاظ نژادی با انگیزه است. "کسی که سعی در پا زدن به من و سپس گفت:" من نمی خواهم خود را coronavirus در کشور من, " او نوشت: "قبل از حرکت دیگری sucker punch در من که منجر به در صورت انفجار با خون است."

پلیس شهری نامیده می شدند به صحنه نزدیکی جاده دادگاه تاتنهام لوله ایستگاه حدود نه-پانزده در شب. در 6 مارس آنها به نام حادثه "با نژاد تشدید حمله" و اعلام کرد که آنها تا به حال بازداشت دو نوجوان یکی از شانزده پانزده دیگر. در آن زمان آنها هنوز هم به دنبال بیشتر از مردان معتقد به درگیر شده اند و خواسته عمومی برای کمک در شناسایی آنها. تصاویر منتشر شده از این دو مشکل را; آنها تار و سیاه و سفید. یکی از مردان می پوشد ضخیم نیمتنه پوست حیوانات و نگه می دارد چیزی را به دهان او. "این حمله از چپ قربانی متزلزل و آسیب" کارآگاه گروهبان اما کربی افسر در مورد, در بیانیه ای گفت. "وجود دارد هیچ جایی در خیابان های ما برای این نوع رفتار خشونت آمیز و ما متعهد به پیدا کردن عاملان."

در روزهای اخیر به عنوان ترس و اضطراب در مورد COVID-19 گسترش دیگر حوادث پدید آمده در انگلستان و جاهای دیگر. در شهر نیویورک در مترو, یک مرد, اسپری آسیایی مسافر با Febreze و شفاهی آزار او. هفته گذشته یک ویتنامی متصدی یک Nguyen ارسال یک e-mail از یک gallerist در حال آماده شدن برای نمایشگاه در لندن مقرون به صرفه نمایشگاه هنر. این gallerist خواسته Nguyen نمی آمد کمک به غرفه. "Coronavirus است و باعث خیلی اضطراب در همه جا و منصفانه یا نه, آسیایی هستند که به عنوان حامل ویروس" e-mail به عنوان خوانده شده. "حضور خود را در ایستادگی خواهد متاسفانه ایجاد تردید در بخشی از مخاطبان برای ورود به فضای نمایشگاه." مقرون به صرفه نمایشگاه هنر بعد تایید کرد که گالری می شود برگزاری نمایشگاه در این نمایشگاه با توافق متقابل است. (در یکی دیگر از طنز بسیاری از خبر اولیه گزارش در این حادثه با استفاده از عکس و بیوگرافی از اشتباه یک Nguyen, یک هنرمند که در کانادا زندگی می کند.)

زمانی که من صحبت می کرد به مایک Ainsworth, مدیر لندن خدمات در جلوگیری از نفرت در انگلیس ضد نفرت از او گفت: سازمان دیده بود سنبله در جرایم ناشی از نفرت و حوادث گزارش شده توسط جوامع و افراد در انگلستان "شده است وجود دارد برای خط تلفن ما یک افزایش قابل توجهی در تماس از جامعه چینی," او گفت:. "حوادث طیف وسیعی از نام تماس از طریق به تف طریق به کسی داشتن شده است تحت فشار قرار دادند در جاده ها در مسیر وسایل نقلیه می دوزند." او به نام افزایش متوسط اما مشخص شده یکی "با توجه به این که این جامعه است که ما به طور سنتی نمی دریافت هر گونه تماس از آنچه." او همچنین اشاره کرد که "شکوفایی نگرانی و ترس" از جامعه چینی در لندن در مورد پوشیدن ماسک های جراحی. "افرادی که به طور معمول پوشیدن ماسک در حال حاضر احساس که به نحوی آنها را تبدیل به هدف سوء استفاده از اگر آنها همچنان به انجام," او گفت:.

در آمریکا ضد افترا لیگ شده است ردیابی الگوهای رفتاری نژادپرستانه و فعالیت های آنلاین به سمت کارگردانی آسیایی جوامع در واکنش به شیوع. آنها کشف کرده ام lurid کاریکاتور آسیایی "وینی آنفولانزا" تمسخر مراجع به "خفاش سوپ", و خشن تر کند. "برای ماه وجود داشته است پست در بدنام افراطی پسند سیستم عامل مانند تلگراف 4chan و دروغ گفتن لینک coronavirus را نژادپرستانه و یهودستیزانه تهمت و memes" A. D. L. نوشت: در آخرین پست وبلاگ. "کاربران در سراسر این کانال به طور منظم به اشتراک گذاری پیام های نژادپرستانه یا کاریکاتور از مردم چین به عادات غذا خوردن خود را و لهجه و بهداشت است." برخی از نوشته های آنها گفت: "به نظر می رسد تشویق ویروس امید آن را عمدتا غیر سفید کشورها مانند کسانی که در آفریقا است." اورن سگال, معاون رئیس جمهور از A. D. L. مرکز در افراط گرایی اشاره کرد که افراط گرایان "استفاده از هر فرصتی آنها می تواند به ایجاد بخش است." او نگران گسترش نژادپرستانه محتوا به عنوان بیشتر و بیشتر مردم خواست به ماندن در خانه و برقراری ارتباط آنلاین. "واقعیت این است که این نوع از نفرت وجود دارد در همان فضاهای که در آن مردم در حال جمع آوری مشروع خود news—این یک نگرانی است," او گفت:.

ربکا هیز جاکوبز شهری-مطالعات محقق که co-سرپرستی یک نمایشگاه با عنوان "جوانه شهرستان: میکروب ها و شهر" در موزه شهر نیویورک در سال گذشته به من گفت که, در طول تاریخ, بیماری های همه گیر تا به حال اغلب تشدید تبعیض علیه اقلیت ها ، در سال 1858 اراذل و اوباش سوزانده عظیم قرنطینه بیمارستان در جزیره استاتن. مردم محلی "بیم داشتند که از مهاجران بودند حمل تب زرد به خصوص مهاجران ایرلندی" جاکوبز گفت. بیماری های همه گیر می تواند به تشدید ترس از "دیگری" و تشدید نژادپرستانه اسطوره ها در مورد خارجی بودن بیمار یا نجس. "اغلب خط بین هوشیاری و ترس می تواند واقعا تار," او گفت:. "هوشیاری مهم است برای محافظت از مردم در بزرگ اما در همان زمان و زمینه اجتماعی تعصبات و مشکلات می تواند بسیار اوج زمانی که مردم در حال حاضر مستعد به اعتماد به یکدیگر است."در اوایل قرن بیستم مهاجران در جزیره الیس دیده می شود به عنوان حامل از تراخم قرار گرفتند تهاجمی نمایش که "پیچیده در انواع ستیزی و بیگانه ستیزی" او گفت:.

دانیل اولسن که با این نسخهها کار برای ولکام تراست های بهداشتی خیریه در انگلستان که به تازگی coördinated یک سری از نمایشگاه برای یک پروژه به نام "مسری شهرها" به من گفت: "با سارسدر سال 2003 و شما می بینید که مردم توقف رفتن به محله چینی ها" در منهتن. او اشاره کرد واکنش مشابه به COVID-19 است که منجر به "این نوع از ایده های رسمی که آن را به چیزی برای انجام با نژاد خود را به جای که در آن شما اتفاق می افتد به سفر از" او گفت:. "این التهاب زبان یا جنجال آفرینی شعارهای اتفاق می افتد تا به سرعت است و نه بر اساس هر گونه حقایق است."

Ainsworth از توقف نفرت از انگلیس به من گفت که پس از بریتانیا رای به ترک E. U. خود سازمان نیز در این هجوم در مورد جرایم ناشی از نفرت. "وجود دارد بسیاری از مردم تلفنی با ما گفت:" من هرگز تجربه نژادپرستی در انگلیس تا هفته گذشته و من اینجا زندگی بیست یا سی سال است.' "قربانیان اغلب اشتباه از آنچه به آنها اتفاق افتاده است. "حمله به اعضای جامعه چینی بیش از coronavirus است دقیقا همان چیزی که به عنوان حمله به اعضای جامعه مسلمانان بیش از ترک اروپا: هیچ ارتباط منطقی. این کاملا غیر منطقی عمل می کنند."

Ainsworth تاکید کرد که جنایات نفرت باید به پلیس گزارش. اما او همچنین اشاره کرد که شاهدان می تواند کمک کند تا با تعامل با قربانی برای انتقال یک حس همبستگی. "من انتظار ندارم که مردم برای مقابله با عاملان اما من فراموش انتظار مردم برای نشان دادن قربانی است که آنها موافق نیست با چه عاملان گویند," او گفت:. "صحبت کردن با آنها در مورد هر چیزی مهم نیست. چه لباس شما پوشیدن, که در آن شما در حال رفتن, حال شما چطور است؟"

"وجود دارد یک روایت است که اتفاق می افتد با جرم و جنایت نفرت از مجرم است که می گوید:" من به شما حمله اما در واقع بسیاری از مردم با من موافق است.' که در آن جرم و جنایت نفرت می شود واقعا خطرناک است اگر قربانیان شروع به این باور است که" Ainsworth گفت. "من صحبت به قربانیان جرم و جنایت نفرت در لندن و یکی از چیزهایی که آنها می گویند این است که" بودن لحاظ نژادی شدید در ایستگاه لوله وحشتناک است اما داشتن دو صد نفر ایستاده وجود دارد گفت: هیچ چیز این بیت شروع می شود که واقعا من ناراحت و زنگ زدن من اعتماد در جامعه است.' "


راهنمای Coronavirus

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن