افزایش کشیش

ایده های پدربزرگ و مادربزرگ خود رفته اند ممکن است به کلیسا. اما امروز بسیاری از آمریکایی ها به نوبه خود در

توسط NEWS-SINGLE در 29 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

همه گیر انداخته است به تسکین sharp تغییر در آمریکا زندگی مذهبی. تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها به خصوص زیر سن 30 سال هستند و نه مذهبی وابسته و یا درگیر با روحانی و یا سازمان های مذهبی. آنها محلی و رهبران مذهبی به تماس در یک بحران مانند پدربزرگ و مادربزرگ خود را. در عوض در لحظه های نیاز بسیاری از آنها تبدیل به کشیش و روحانی-ارائه دهندگان مراقبت.

جماعت مذهبی شده است به آرامی و به طور پیوسته رو به کاهش بیش از 20 سال گذشته به عنوان تعدادی از افراد درگیر شدن با کشیش و روحانی-ارائه دهندگان مراقبت در حال افزایش است. در یک بررسی ملی انجام شده در سال گذشته 21 درصد از آمریکایی ها گزارش دادند که در تماس با یک روحانی در دو سال گذشته عمدتا از طریق مراقبت از سلامت سازمان است. نزدیک به یک چهارم از مدارس دینی را آغاز کرده اند برنامه های تحصیلی برای کشیش در دو دهه گذشته. و تعداد زیادی از مردم تکمیل آموزش بالينی برای آموزش روحانیون موقعیت در حال افزایش است.

در مصاحبه با من انجام شده با 65 کشیش در سراسر بوستون, من کشف کرد که کار آنها در اطراف مرگ چیزی است که بسیاری یکپارچه آنها را در سراسر بخش و آنها را متمایز از مددکاران اجتماعی و دیگران کار می کنند در کنار. آن را تعجب آور نیست بنابراین به عنوان خوانده شده در مورد کشیش در حال اجرا نسبت به مرگ به جای دور از آن در میان COVID-19 بحران است.

آلیسون the bushel basket یک آموزش روحانیون مربی و یک تسکین دهنده مراقبت های روحانی در UC سان دیگو بهداشت برای مراقبت از coronavirus بیماران تخلیه از کشتی های کروز. قبل از همه گیر یک روحانی بود و بازدید از بزرگان جدا شده در صفحه اصلی از طریق یک پروژه آزمایشی در عبری SeniorLife در بوستون. در حال حاضر روحانی است که با مراجعه به آنها از طریق تلفن. کشیش می های این ها و راه های دیگر برای مراقبت از بیماران و اعضای خانواده و کارکنان از طریق آموزش روحانیون نوآوری آزمایشگاه در دانشگاه برندایس که به من کمک کرد راه اندازی 18 ماه پیش به همراه کشیش مربیان و دانشمندان علوم اجتماعی به یک مشترک و گفتگو در مورد مراقبت معنوی برای آینده است.

در درب Icu در بیمارستان ها و خانه های سالمندان; با پلیس و آتش نشان و دیگر اولین پاسخ دهندگان و مراقبت از خدمه این کشتی که در حال نگه داشتن اقتصاد جهانی خزنده همراه شما در پیدا کردن کشیش اغلب مشترک با دیگر کارکنان.

کشیش نیست یک نوآوری مدرن; آنها دارای سابقه طولانی در ایالات متحده است. از سال 1789 مجلس سنا و مجلس نمایندگان داشته اند کشیش که ارائه عمومی نماز در آغاز هر روز از کنگره کسب و کار و ارائه مراقبت معنوی برای اعضای کنگره خانواده های آنها و دیگر کارکنان. کشیش ملزم به در دسترس خواهد بود در ارتش فدرال زندانها و دولت جانبازان و کار می کنند در بسیاری از مراقبت های بهداشتی سازمان از جمله خانقاه تنظیمات. اخیرا فورچون 500 شرکت مانند تایسون غذاهای شروع به تعامل با کشیش گاهی اوقات از طریق کمک به کارمند برنامه ها و کشیش در حال حاضر در بسیاری از کشور بزرگترین بنادر و فرودگاه ها و همچنین به عنوان با بسیاری از تیم های ورزشی حرفه ای.

در سال های اخیر کشیش کار کرده اند با تعداد رو به رشد اجتماعی-سازمان های خدمات; مثلا کشیش مستقر هستند با هر صلیب سرخ فاجعه تیم عمل. در برخی از دامپزشکی بیمارستان کشیش برای مراقبت از حیوانات و انسان خود را در طول زمان دشوار است. و ایمان به امور شبکه در نشویل, تنسی راه اندازی یک برنامه در این سال به قطار کشیش به کار در جنبشهای اجتماعی است. آنها انتظار می رود ده ها نفر برای ثبت نام به پایان رسید و تا آموزش بیش از 100 کشیش عمدتا از طریق زوم.

وجود ندارد و معمولا توافق بر تعریف نقش کشیش. آنها مجاز نیست و یا institutionally تنظیم شده توسط دولت به این معنی که هر کسی می تواند خود را یک روحانی و به دنبال کار و یا فرصت های داوطلب. بیشتر سازمان ها نیاز به داوطلبان استخدام آنها را تحت آموزش های خاص از جمله مدرک کارشناسی ارشد در رشته مربوطه تحت نظارت بالینی آموزش و حمایت و یا تایید شده آینده نگر روحانی مذهبی ،

کشیش کار با مردم از تمام زمینه مذهبی و یا هیچ در تمام ارائه حمایت, حضور, مشاوره و گاه به گاه مراسم. در بسیاری از تنظیمات کشیش در حال هدایت یک کد اخلاق که ممنوع تبلیغی و نیاز به آنها را برای خدمت به همه. وجود دارد هیچ ملی فقره کشیش اما در این زمینه شامل افراد از کاتولیک پروتستان یهودی, مسلمان, انسان, هندو و بت پرست پس زمینه.

واقعی وظایف کشیش توسط بخش و نهاد خاص که در آنها شاغل هستند. در حالی که نقش ها و مسئولیت های نظامی و کشیش ها به وضوح تعریف شده کار کشیش در کالج ها و دانشگاه ها است و بیشتر بداهه. مذهبی-مطالعات محقق Winnifred سالیوان تماس کشیش "سکولار کشیش" یا "وزیران بدون اوراق بهادار." در هر کجا که کار خدمات خود را رانده است نیازهای مردم به آنها خدمت می کنند.

کشیش نام مرگ برای افراد و سازمان ها در ما مرگ هراسی جامعه است. آنها پشتیبانی مرگ و عزیزان خود را در پایان زندگی است. و آنها به ما کمک فرایند و ایجاد حس مرگ در فوری پس. این کشیش در درب ICU اتاق زمزمه نماز اتصال بیمار به اعضای خانواده از طریق FaceTime, و, وقتی کسی می میرد حمایت بعدی از قوم و خویش از طریق تلفن. کشیش معمولا انجام این کار بی سر و صدا در اطراف حاشیه. اما با همه گیر کار خود را کرده و به مرکز مذهبی آمریکا تجربه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب