روسیه پیش فرض' بعدی نامزد مورد علاقه

سیاست آمریکایی ها نیازی روسیه پلاریزه تاثیر عملیات. آنها مقدار زیادی به اندازه کافی خوب در تقسیم بندی خود

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
میخائیل Svetlov / جو Raedle / درو Angerer / کتی مارتین / اطلس

به روز شده در 5:23 p. m. ET

"لطفا حرکت می کند." سفید کاری نمی کند بالا بردن صدای او; او پیراهن او در داخل و خارج و او را از هدف تلفن همراه در تاکو فروشندگان کامیون پارک شده در خیابان. او می خواهد آنها رفته و آنها گفتن او را به داخل بازگشت. "خوب دختر بچه," او می گوید. "Vamonos. من تماس بگیرید یخ." "Stupida bitcha," می آید از یک پاسخ.

یک ویدیو از رویارویی فیلم برداری در خارج از خانه در دالاس در بهار گذشته زودی رفت ویروسی با عنوان "نژادپرستانه زن صحبت کردن در مورد shes میخوام تماس یخ های ما برای فروش مواد غذایی در دالاس هنگامی که ما اجازه." ظرف چند هفته آن را به حال بیش از 170,000 views.

این است که چهره جدیدی از تبلیغات روسیه. در سال 2016 کرملین به شدت سرمایه گذاری در ایجاد الگوهای رفتاری و Facebook ads طراحی شده برای استوک آمریکایی ها بی اعتمادی نسبت به سیستم انتخابات و یکی دیگر. اما اکنون پس از نزدیک به چهار سال تحت یک رئیس جمهور که تفرقه و بلاغت و سیاست های ملتهب خشم رای دهندگان در مورد مسائل مانند نژاد نابرابری و خود رفتار دولت روسیه است که هنوز هم تداخل اما این کار نیاز به انجام این کار بسیار خلاقانه کار کنه. تاکو-کامیون فیلم نیست ساخته شده در برخی از سنت پترزبورگ کارگاه. آن را تصویری واقعی از یک حادثه در امریکا ساخته شده و تمام روسیه تا به حال به انجام کمک به گسترش آن با خود توییتر عضو شورای نظارت مدت.

خوشبختانه برای روس ها و سپس دو زمان جلو دونده ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز هر دو پلاریزه آمار و ارقام—و آنها هر دو نامزد روسی عضو شورای نظارت مدت به دنبال ترویج در سال 2016 به عنوان مشاور ویژه رابرت مولر یافت. این زمان دموکراتیک زمینه شلوغ است و squabbling اما شامل هیچ متهاجم آستین تاسیس هیلاری کلینتون به پاره کردن. اگر انتخابات در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن-ساندرز رو کردن یکی از کرملین مورد علاقه نامزدها از 2016 تضمین شده است یک پیروزی است. آنها دور از هم ایدئولوژیک اما تقریبا به همان اندازه مناسب برای کرملین منافع هر دو در حال تفرقه در خانه و در تشویق آمریکا خویشتنداری در خارج از کشور. هر دو ساندرز و تهمت و ادعا می خواهید به تمرکز ایالات متحده درون—یک پیام است که به وضوح تجدید نظر به بسیاری از آمریکایی ها. اما این بدان معنا نیست که روسیه تبلیغات دستگاه کاهش است; آن را فقط با هدف یک هدف جدید.

دارن Linvill یک استاد دانشگاه کلمسون که مورد مطالعه روسیه اطلاعات عملیات به من گفت: "این سیستم نمی تمایل به توقف به سادگی از آنجا که آنها دلیلی برای بودن وجود ندارد. آنها برای پیدا کردن دلایل جدید برای بودن است." در این مورد ساختمان خود 2016 موفقیت و وخیم تر شدن اختلافات در ایالات متحده است.

Linvill به من پیشنهاد یک لیست از دلایل که چرا کرملین هنوز هم می خواهد به دخالت در سیاست آمریکا با وجود این واقعیت است که ما در حال حاضر انجام چنین کار بزرگی را تقسیم کنیم. روسیه اهداف عبارتند از: افسرده مشارکت و ساخت آن را سخت تر برای برنده نهایی به حکومت توسط کاشت شک و تردید در مورد روند انتخابات.

کرملین همچنین ممکن است هنوز هم باید یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر فقط به این دلیل که رهبران روسیه در حال حاضر می دانید چه انتظار از او گفت: آلینا Polyakova رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز سیاست اروپا تجزیه و تحلیل. به نیویورک تایمز گزارش داد پس از ما صحبت کرد که مقامات اطلاعاتی گفت: نمایندگان مجلس در جلسه هفته گذشته که روسیه در واقع تداخل برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره. در این گزارش مشخص نیست که دقیقا چگونه است. ساندرز به نوبه خود اعلام کرده است روسیه دخالت "غیر قابل قبول" و در حمایت از تحریم در کشور اما او نیز رای دادند در برابر یک لایحه که اعمال آنها را به خاطر آن گنجانده شده است ایران بیش از حد.

مهم نیست که چه Polyakova گفت: "ایالات متحده که فرو رفته در خود را به مشکلات داخلی و نه درگیر در جهان منافع مسکو است." که در آن فیلم در آمده است.

آمریکایی ها در حال حاضر رئیس تامین کنندگان مواد اولیه ای که مشکوک به روسیه-حساب های مرتبط با استفاده از استوک خشم پیش از انتخابات آمریکا ترک روسیه را به تمرکز بر روی هل دادن آن را به عنوان آنجا که ممکن است. Linvill دیده است روسیه پیش فرض تغییر تاکتیک برای تبدیل شدن به "داران بیشتر از سازندگان" با همین هدف از رانندگی آمریکایی ها از هم جدا. "روس ها عاشق آن فیلم" او گفت: "از آنجا که عملکرد آنها به ما بیشتر منزجر با یکدیگر است." او و همکار را ترسیم ویروسی توییتهایی دربارهی دالاس حادثه به روسیه-حساب های مرتبط که توییتر پس از به حالت تعلیق درآمد.

امریکا را تا حد زیادی خود وارد وضعیت سیاسی ارائه خیره کننده بازگشت سرمایه گذاری برای دولت روسیه آغاز شد که سازماندهی—به عنوان دور برگشت به عنوان 2014—چه مولر بعد از آن به نام یک توطئه "تقلب و فریب به منظور تداخل با آمریکا, سیاسی و فرآیندهای انتخاباتی" از جمله انتخابات ریاست جمهوری 2016. مولر گذاشته لخت میزان توطئه به رهبری یک سنت پترزبورگ-بر اساس سازمان به نام اینترنت تحقیقات آژانس. ایرا بود مرکز عصبی از تداخل عمل با صدها نفر از کارکنان و بودجه میلیون دلار اختصاص داده شده به آن چه داخلی به عنوان "جنگ اطلاعات" در برابر امریکا با Facebook تبلیغات جعلی توییتر افراد و حتی تلاش برای سازماندهی دنیای واقعی شد.

در ضمن طنز این است که شبح روسیه دخالت خود را تبدیل به یک ابزار برای بی اعتبار سیاسی دشمنان آنلاین. "بزرگترین اثر است که من فکر می کنم خارجی دروغ تا به حال در گفتگوهای ما این است که درک است که اگر کسی با شما مخالف آنها یک ترول" Linvill گفت. "هنگامی که در واقع آنها احتمالا فقط کسی که با شما مخالف." توییتر به عنوان مثال در یک نقطه به حالت تعلیق در حساب حمایت از زندگی توجه جنبش به عنوان یک مظنون روسی, ترول. سیمی بعد از شناسایی کاربر: یک زندگی آمریکایی در فلوریدا.

ایرا در حال حاضر راه اندازی جعلی اجتماعی-حساب های رسانه ها و ارسال تروریستی به ایالات متحده دو سال قبل از انتخابات 2016. آن اداره به زبان انگلیسی حساب توییتر که منتشر شده تا اخبار—در مورد شیوع سالمونلا در نیویورک به عنوان مثال یا یک انفجار شیمیایی در لوئیزیانا نه که تا به حال اتفاق افتاده است Linvill گفت. این روزها روسیه به اینترنت فعالان به سختی در مقابله آشکار ساخته خبرها, او گفت:, و کسانی که در اوایل تلاش های شکست خورده چرا که آنها به راحتی افشا و خنثی. هنگامی که مبارزات انتخاباتی آغاز شده ایرا نبود تمرکز بر حمایت از هر یک کاندیدای خاص به عنوان هدف قرار دادن هیلاری کلینتون ، این به معنای افزایش نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن (از طریق ایجاد Facebook حساب مانند "کلینتون FRAUDation" و "Trumpsters ایران") اما همچنین incongruously Sanders. (یک BuzzFeed, بررسی یکی, روسی, Tumblr حساب 4mysquad که مطرح شده به عنوان یک فعال و جشن ساندرز به عنوان "نه پیر مرد سفید که فقط تصمیم گرفت که #BlackLivesMatter دیروز. او مبارزه شده است.") مولر بعد متوجه شد که اولویت روشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول زمان توسعه یافته.

مولر را بررسی منجر به کیفرخواست برخی از ایرا عملیات—که به معنای کمی از آنها در روسیه فراتر از دسترس آمریکایی قانون و عطف توجه خود را به سال 2018 انتخابات میان دوره ای. این سازمان هنوز ایجاد الگوهای رفتاری و آن را حتی بزرگتر بودجه با توجه به گراهام Brookie مدیر پزشکی قانونی دیجیتال آزمایشگاه تحقیقاتی در شورای آتلانتیک فکر می کنم تانک. اما آن را نیز شروع به استفاده بیشتر از آنچه که آمریکایی ها خود را با قرار دادن در اینترنت تصرف در تفرقه بحث در مورد مهاجرت کنترل اسلحه و تیراندازی پلیس غیر مسلح سیاه مردان با استفاده از اخبار واقعی داستان های برجسته واقعی خشم و اختلال در سیاست آمریکا است.

در حال حاضر در سال 2020 رئیس جمهور و رقبای سیاسی خود را صرف سال قفل شده است و در نبرد بیش از چیزهایی مانند مولر بررسی استیضاح و امریکا بسیار موسسات و نقش در جهان است. روسیه عضو شورای نظارت مدت می تواند تا حد زیادی فقط تماشای آمریکایی ها مبارزه در میان خود و با استفاده از ساختگی توییتر افراد به پیشنهاد شدید تشویق را به عنوان آنها با تاکو-کامیون تصویری. آنها را حفظ خواهد کرد prodding همان کبودی در جامعه آمریکا و یا تشویق فریاد تقلب در انتخابات وجود دارد و اگر به یک رقابت دموکراتیک اولیه و یا در یک انتخابات عمومی ،

آمریکا نیاز ندارد روس ها به تضعیف ایمان در آن انتخابات یک اسبه برنامه در آیووا حزبی بود که فقط خوب باعث رئیس جمهور مدیر کمپین به تعجب در توییتر که آیا حزبی بود "تقلب." مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو علت و معلول موجود آمریکا فقدان ایمان در نهاد که او را تشویق می کند تا با مراجعه مکرر به "دولت عمیق." و ساندرز می شود معتبر پشتیبانی خود را برای انتقاد از نخبگان سیاسی و اقتصادی که روسیه در حساب های مرتبط نیز ترویج.

حتی به عنوان ایالات متحده آمریکا به موجب آن نظام سیاسی ساخته شده در روسیه کار آسان تر در برخی از راه های آن ساخته شده است که روسیه در عملیات های مشکل تر است از دیگران. این Mueller تحقیقات کنگره و موشکافی ساخته اند که مردم آگاه تر از روسیه فعالیت ها پس از سال 2016 Brookie گفت. اجتماعی-شرکت های رسانه ای مانند Twitter و Facebook رشد کرده و فعال تر در تعلیق مشکوک حساب—حتی به نقطه به طور تصادفی تعلیق واقعی مردم پخش كردن, پلاریزه پیام.

هنوز هم اگر چه Brookie نمی خواهم به درک تهدید روسیه دخالت او نگهداری می شود که آمریکایی های داخلی دروغ بدتر از هر چیزی ایرا می تواند انجام دهد. روس ها در این مرحله او گفت: "آنها می تواند سنبله فوتبال و بگو:" ماموریت انجام شد.'"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن