سان فرانسیسکو 49ers باید این مسائل از قهرمانان سوپر باول — به هیچ وجه این ستاد می خواهید به آن بازی

میامی—سان فرانسیسکو 49ers باید برنده بازی تقریبا در هر راه ممکن در این فصل است.آنها برنده بالا به ثمر رساند sh

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398

میامی—سان فرانسیسکو 49ers باید برنده بازی تقریبا در هر راه ممکن در این فصل است.

آنها برنده بالا به ثمر رساند shootouts در گنبد و زشت کم به ثمر رساند امور در گل است. آنها برنده ناخن-biters تصمیم گرفت فقط اینچ در ثانیه های پایانی و کج laughers. آنها برنده تپش توپ بر روی زمین و با پخش از طریق هوا.

که انعطاف پذیری لازم برای رشد در تمام انواع شرایط باید اثبات مفید در برابر کانزاس سیتی در روز یکشنبه و کمک Niners برنده شدن خود رکورد بستن ششم سوپر باول عنوان.

در حالی که در کانزاس سیتی به احتمال زیاد نیاز پاتریک Mahomes به ارائه یک آخرتی عملکرد به برنده Niners باید دفاع است که می تواند حداقل آهسته اشراف در یک بیت و یک جرم است که می تواند بهره برداری از هر گونه ضعف حریف.

اما برای سان فرانسیسکو به موفقیت سهشنبه, آن شروع خواهد شد با یک دفاع است که اجازه کمترین عبور متری در 10 سال و غالب بوده است زمانی که سالم بود و این واحد در حال حاضر. تیم بزرگترین مبارزات آمد که برخی از ترکیبی از لبه حمله کننده دی فورد سریع linebacker Kwon الکساندر و ایمنی Jaquiski Tartt بود از مجروح. که نمی تواند مورد یکشنبه.

مقابل چهار دفاعی به پایان می رسد فورد و نیک Bosa و در داخل power rushers DeForest Buckner و Arik آرمستد بود — باید توانایی ایجاد Mahomes خلاص شدن از شر توپ را به سرعت و محدود کردن شکسته نمایشنامه است که روسای رشد با ستاره کارفرمایی.

خواهد شد که به ویژه مهم در برابر سریع گروهی از گیرنده های رهبری Tyreek تپه و Mecole Hardman که ارائه بزرگترین تهدید برای سان فرانسیسکو ثانویه است.

با وجود فاقد سرعت نفس گیر ریچارد شرمن شده بود بی نظیر عمیق اجازه می دهد تا یک بازی بزرگ به سبز خلیج <url> آدامز در NFC عنوان بازی. اما quarterbacks که سعی کنید برای زنده ماندن با به چالش کشیدن شرمن باید تأسف است که در طول سال.

با یکی از لیگ های برتر حافظه, cornerbacks در K'Waun ویلیامز و با استعداد و سریع ایمنی اواز یا موسیقی دو نفری از Tartt و Jimmie Ward, بهترین راه برای ضرب و شتم سان فرانسیسکو ثانویه شده و به انتخاب در Ahkello ویترسپون مخالف شرمن. اما ویترسپون شد benched زود در اولین بازی حذفی و امانوئل Moseley را در خود جای دهد.

به عنوان خوب به عنوان سان فرانسیسکو دفاع است و آن را بعید است که Niners قادر خواهد بود به طور کامل تعطیل Mahomes به طوری که در آن جرم به بازی می آید.

The 49ers رو به کاسه فوق العاده با تکیه بر مربی Kyle Shanahan نوآورانه بازی در حال اجرا با Tevin کلمن و Raheem eagles report داشتن هر یک روز بزرگ. جیمی Garoppolo به سختی تا به حال به پرتاب توپ پس از شش فصل با فقط 14 تلاش است که در طول. اما زمانی که او مورد نیاز در این فصل او تحویل داده شده در یک راه بزرگ است. او led چهار سه ماهه چهارم comebacks و تا به حال سه بازی با حداقل چهار TD عبور می کند.

هیچ شکی نیست که Garoppolo می تواند انجام جرم به پیروزی باید پاک شده به طور منظم در یک فصل و مرحله نهایی مسابقات در نیواورلئان. در یک بازی است که کمک به سان فرانسیسکو کسب دانه بالا در NFC پلی آف انداخت برای 349 متری و چهار TDs در 48-46 برنده بیش از قدیسین.

ساخت Garoppolo کار آسان تر است Shanahan میل به طرح باز کردن رسیور و پس از گرفتن توانایی all-pro تنگ پایان جورج بازیگوش و rookie گیرنده Deebo ساموئل. وجود دارد دو نفر از بازیکنان در لیگ در میان گیرنده و تنگ به پایان می رسد هنگامی که آن را به شکستن دنده و توانایی خود را به نوبه خود پاس کوتاه به دستاوردهای بزرگ در نهایت خواهد بود که تفاوت منجر به Niners به پیروزی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن