مدرسه Reopeners فکر می کنم امریکا است و فراموش کردن در مورد بچه ها

سلامت برخی از دولتی و کارشناسان بهداشتی می گویند هزینه های نگهداری مدارس بسته سنگین تر بودن از خطرات بازگش

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
فرد Marvaux / ری / Redux

جنیفر Nuzzo, امیدوار به ارسال بچه ها او را به اردوگاه تابستان امسال اما مانند بسیاری از پدر و مادر او کمی در مورد آن نگران. اردوگاه او انتخاب شده برای پسرش نیاز بچه ها به پوشیدن ماسک و او فکر می کند او ممکن است بیش از حد گرم کنید. دیگر از آن, اگر چه او می بیند کمی مشکل با کودکان و نوجوانان حضور در یک اردوگاه در فضای باز در تابستان امسال است. و همان می رود برای مدارس—اکثر مناطق هنوز اعلام کرد زمانی که و چگونه آنها را سر کلاس های حضوری اما او فکر می کند آنها باید باز کنید تا در پاییز.

Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز و متخصص برجسته در coronavirus یکی از تعدادی از دانشمندان صریحتر دفاع از تابستان اردوگاه ها و مدارس برای بازگشایی, با برخی از اقدامات احتیاطی حتی اگر هیچ واکسن نشده است. "این ایده از نگه داشتن بچه ها در خانه و داشتن پدر و مادر کار در منزل با این حال مدت طولانی تا زمانی که ما یک واکسن" Nuzzo به من گفت: "به نظر من که وجود دارد آسیب هایی که کودکان و نوجوانان در حال تجربه است که ما نه حسابداری."

برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت می گویند که در کلاس های حضوری در چند ماه است که هنوز هم بیش از حد مخاطره آمیز با استناد به کشورهایی مانند اسرائیل و چین که مجبور به تعطیل کردن مدارس پس از باز کردن آنها را. کارشناسان که اختلاف نظر دارند—به آنها تماس بگیرید "reopeners"—نیست کور به خطرات ناشی از ویروس, اما آنها باور دارند که خطرات باید وزن برابر هزینه های تغییر زندگی کودکان به طور چشمگیری.

این پیغام به احتمال زیاد یک بازی دوستانه در گوش بسیاری از والدین به خصوص کسانی که زوم به جلسات در حالی که تعقیب پس از کودکان نو پا. حتی پدر و مادر شده اند که با بهره گیری اضافی هم خانواده ممکن است آماده برای شکستن. من به تازگی صحبت از طریق تلفن با یک دوست, یک پدر و به سختی می تواند از آنچه که او گفت: چون او خمیازه کشیدن بسیار و slurring کلمات خود را. او خسته بود از مدرسه در منزل در تمام طول روز است. (من لازم نیست که کودکان یک تصمیم برخی از والدین به طور مداوم berated من برای تا زمانی که آنها به طرز مشکوکی متوقف شده در مارس.)

اما فراتر از بین بردن برافروخته پدر و مادر در فرد تحصیل اعطا تمام انواع از مزایای اجتماعی که دانش آموزان در حال حاضر از دست رفته است. با مدارس معطوف به آموزش از راه دور 7 میلیون بچه ها گیر شده است در صفحه اصلی بدون نیاز به اینترنت آنها باید خود را برای زوم درس. تحقیقات نشان می دهد که برخی از دانش آموزان کم درآمد در حال از دست دادن یک سال از دستاوردهای علمی. مدرسه تغذیه کودکان; آن socializes آنها. وجود مدارس خوب و بد مدارس, اما حتی بدترین آنهایی که تمایل به بهتر از هیچ مدرسه در همه.

جدا از مزایای مدرسه reopeners اشاره به شواهدی که کودکان کمتر تحت تاثیر coronavirus نسبت به بزرگسالان هستند. یک مطالعه اخیر در طبیعت یافت می شود که کودکان و نوجوانان هستند و تنها حدود نیمی به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به دریافت آلوده با کوروناویروس. هر چند در دراز مدت پیامدهای مورد خفیف از COVID-19 هنوز شناخته شده نیست که بچه ها را آلوده تنها 21 درصد نشان می دهد علائم در مقایسه با 69 درصد از آلوده بزرگسالان بیش از 70. در برخی از والدین نگران فرزندان خود ایمنی که حدود 100 کودک در آمریکا پایین آمد با تاخیر واکنش شدید به کروناویروس به نام "multisystem التهابی سندرم است." Reopeners می گویند این اختلال شده است تا نادر را به عنوان به ارزش خطر است.

در حالی که بیش از 120.000 آمریکایی درگذشت COVID-19 تنها در حدود دو دوجین مرگ و میر شده است کودکان با سن کمتر از 15. در ضمن بیش از 1700 مرگ کودکان در ایالات متحده در هر سال از کودک آزاری و غفلت—دو موضوع شده است که سخت تر برای کودکان به گزارش در حالی که آنها شده اند با دیدن معلمان به طور منظم.

یک دلیل عمده مدارس تمایلی به بازگشایی نیست فقط پتانسیل خطر برای کودکان بلکه برای معلمان و پدر و مادر آنها دانش آموزان ممکن است آلوده. چقدر احتمال دارد کودکان برای انتقال ویروس است که هنوز هم یک منطقه بحث و ریسک بالا: اگر بچه ها در حال عبور از این ویروس به راحتی حتی اگر آنها به ندرت نشان می دهد علائم آنها ممکن است تبدیل به عمده پخش از coronavirus به جوامع خود. با توجه به Nuzzo و برخی از مطالعات کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که آلوده به بچه ها به عنوان مسری عفونی بزرگسالان است. اما جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا معتقد است که باز شدن مدارس و مراقبت های روز می تواند مخاطره آمیز با اشاره به مطالعات دیگر نشان می دهد که کودکان و نوجوانان ممکن است در واقع خدمت به عنوان بردار عبور ویروس بر روی دیگران در خانواده خود را به عنوان آنها را با معده اشکالات و sniffles. "من را دیده اند شواهد کافی برای متقاعد کردن من که کودکان کمتر درگیر در انتقال COVID-19," شمن گفت: من در یک ایمیل.

اکثر اردوهای تابستانی به احتمال زیاد در حال حاضر تصمیم گرفت که آیا برای باز کردن این سال است. اما به بازگشایی جمعیت تماس در اردوگاه است حتی ساده تر پس از تحقیقات نشان می دهد که این ویروس منتقل نمی شود به راحتی در خارج از منزل به عنوان آن را در داخل خانه. اگر اردوگاه های جلوگیری از شلوغ داخلی تختخواب و سالن های غذاخوری و همچنین به عنوان به طور بالقوه مسری توالت ابرها در حمام کمپ ممکن است از حد نگران است. "این منطقی است که مدارس باید باز در پاییز و تابستان اردوگاه اگر آن را هنوز هم ممکن است, باید, باز," دانیل Halperin یک کمکی استاد بهداشت عمومی در دانشگاه کارولینای شمالی به من گفت. "من نگران دخترم رانندگی, اما من نمی خواهد نگه داشتن خانه خود را به دلیل وجود یک-خارج-از-یک-میلیون فرصت است که او قراره در یک تصادف می میرند."

من با اشاره به Halperin که اسرائیل به تازگی بازگشایی مدارس و سپس بی درنگ به حال نزدیک به آنها را دوباره در زمانی که این ویروس پاره پاره از طریق کلاس های درس. چهار فرزند در اسرائیل توسعه داده اند COVID-19 مربوط به مشکلات قلبی است. Halperin به نظر می رسید unfazed. پس از تمام کسانی که عفونت موارد, او گفت:. با توجه به نادر COVID-19 مرگ و میر در کودکان "چه احتمال است که در واقع منجر به یک مرگ در یک کودک؟"

چنین لفاظی می توانید صدا شگفت انگیز در زمانی که بسیاری از مردم—کارشناسان بهداشت و درمان به طور خاص—در حال محتاط بودن در مورد بازگشت به حالت عادی. و برخی از آنها کمتر خوش بینانه در مورد پرتاب کفش به مدرسه دروازه. در یک نظر مقاله او همکاری برای JAMAجاش journal club, معاون رئیس در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, اذعان "ضرورت" بازگشایی مدارس, اما گفت که آن را باید با انجام برخی از تغییرات. بچه ها باید نگه داشته شود شش فوت از هم جدا قطره آف باید مبهوت مناطق مشترک باید بسته شود و بسیاری از extracurriculars باید لغو شود. اوه آره و نوجوان خود پوشیدن یک ماسک به شما نیست ؟ Journal club به من گفت که او پیش بینی است که به منظور تسهیل اجتماعی فاصله, "بچه ها را در مدرسه یک روز از مدرسه در روز بعد در مدرسه یک هفته از مدرسه در هفته آینده."

و حتی reopeners می خواهید مدارس با احتیاط ادامه. معلمان که مسن تر هستند و یا ضعف سيستم ايمنی داده می شود باید گزینه ای را برای کار در مشاغل مختلف برای زمان حال چند تن از آنها را به من گفت. شاید بازگشایی می توانید شروع با کودکان که نیاز بیشتری برای فرد آموزش. شاید مدارس در نقطه داغ مناطق باید بسته باقی می ماند. و اگر بچه ها شروع به گرفتن بیمار جفری Klausner, متخصص اپیدمیولوژی در UCLA و reopener پیشنهاد "ضربه مکث" در مدرسه برای چند هفته.

تصمیم گیری که آیا برای باز کردن مدارس در حال رفتن به یک clear-eyed ارزیابی از همه خطرات. راه Nuzzo آن را می بیند و ما باید به فکر می کنم نه تنها اجتماعی فواید نگه داشتن یک نسل از کودکان و نوجوانان در خانه برای یک سال بلکه ضرر به بچه ها از انجام این کار. و از آنجا که او فکر می کند ما دست کم گرفته شده است ضرر بخشی از معادله است.

اما محاسبه آن خطرات دقیقا چیزی است که شده است بسیار دشوار است در مورد این بیماری همه گیر. آیا شما اجازه دهید افراد مسن پژمرده در خانه های پرستاری و بدون تماس انسان و یا آیا شما در معرض خطر آلوده کردن آنها ؟ آیا شما زانو اقتصاد به مردم را تشویق به ماندن در خانه ؟ اگر پس برای چه مدت ؟ باید به شما اعتراض ؟ شما باید به کلیسا برود ؟ این سخت است برای هر کسی از جمله کارشناسان به دقیقا می دانند چه شما باید انجام دهید در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی چگونه اقدامات خود را تحت تاثیر قرار مردم در ماه یا سال. همه خیره شده کمی متفاوت توپ کریستال تعجب است که مسیر خواهد بود که حداقل خطرناک است. برای برخی از دانشمندان آن را یکی قرار می دهد که بچه ها در کلاس درس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب