جستجو برای جهان ساده ترین حیوانات

On a آفتابی قبل از همه گیر بعد از ظهر در ساحل در نزدیکی Santa Cruz, California, جیغ زدن کودکان به عنوان امواج

توسط NEWS-SINGLE در 19 خرداد 1399

On a آفتابی قبل از همه گیر بعد از ظهر در ساحل در نزدیکی Santa Cruz, California, جیغ زدن کودکان به عنوان امواج تخریب خود قلعه های شن و ماسه و seagulls کردن بیش از یک دور انداخته کیسه نمک و سرکه چیپس سیب زمینی. پلیکان, شیر دریایی و ماهیگیران گله به پایان یک اسکله چوبی جذب مدارس از ماهی است که در پناهگاه خرابه نیمه مستغرق تانکر اس اس پالو آلتو. اسکله با موی قطب ماهیگیری خود را طولانی خطوط انتهایی به آب است.

در پایان یکی از این خطوط امیدوارم dangles گریزان موجود مرموز—نه ماهی بلکه جهان ساده ترین حیوان Trichoplax adhaerens. به نام بعد از کلمه یونانی برای "hairy چسبنده صفحه" Trichoplax متعلق به یکی از کهن ترین حیوانات دودمان بر روی زمین یک شاخه شناخته شده به عنوان Placozoa است که بیش از 650 میلیون سال است.

Trichoplax فاقد تقریبا تمام حیوانات معمول ویژگی ها: این, هیچ, عضلات, بدون, معده, و هیچ سلول های عصبی. آن دقیقه بدنه شفاف متشکل از دو لایه از سلول های اطراف چسبناک فیبری وسط و در زیر میکروسکوپ به نظر می رسد مانند یک deflated, ساحل, پوشش داده شده توپ در مو. در عین حال این بی ریخت بی مخ حیوان می تواند انجام کارهای قابل توجه از جمله شکار برای جلبک ها و دفاع از خود را با سم. آن انسان طرفداران فکر می کنم این گونه است که یک غنچه علمی سوپراستار حمل سرنخ به ریشه های چند سلولی حیوانات, مغز و سرطان است.

راه برای به دام انداختن یک Trichoplaxبه گفته کارشناسان این است که به جای شیشه میکروسکوپ اسلاید در یک پلاستیکی دندانه دار کردن است که نگه داشتن آنها را ایمن اما فاصله به اندازه کافی دور از هم جدا اجازه می دهد تا آب دریا به جریان از طریق. افسار این مورد به یک قطعه از خط ماهیگیری اویزان آن را بر طرف اسکله یا بارانداز به عمق حداقل یک متر و اجازه دهید آن را آویزان وجود دارد برای یک یا دو هفته. اگر شما خوش شانس یک Trichoplax شناور خواهد شد به صورت چوب به شیشه و شروع به کلون خود را.

مانو پراکاش این biophysicist من از ملاقات در اسکله نشده است بسیار خوش شانس به تازگی. اگر چه او اسیر یک Trichoplax در پورتوریکو در سال 2018 آن فوت کرد قبل از او می تواند آن را به آزمایشگاه و او گرفتار نشده یکی کردن سواحل کالیفرنیا در یک سال است.

Prakash 40 با قهوه ای تیره فر و مقعر مشتاق وضعیت کسی است که مشابه از طریق میکروسکوپ از آنجا که او در مدرسه ابتدایی—هنگامی که او ساخته شده است اولین دامنه از یک جفت از برادرش عینک. "برادر من خوشحال نیست," او می گوید. Prakash یک مخترع پرکار از ابزار های علمی و خلاقیت اغلب الهام گرفتن از اسباب بازی و حیوانات: او مینیاتوری آزمایشگاه شیمی یک دست لنگ چرخ و کوچک پانچ سوراخ مثل یک جعبه موسیقی و کاغذ سانتریفیوژ بر اساس یک کودک گرش. او بهترین و شناخته شده برای یک اختراع به نام Foldscope a $1 اوریگامی میکروسکوپ است که می توان از یک ورق کاغذ تعبیه شده با میکرو اپتیک. او برای اولین بار علاقه مند شد و در Trichoplax زمانی که او تصمیم به ساخت یک مقدار بزرگتر میکروسکوپ قدرتمند است که می تواند تصویر هر سلول در داخل آزادانه حرکت حیوانات.

Trichoplax's ساده بدن باید ساخته شده ایده آل موضوع مطالعه. اما برای یک مدت طولانی هیچ یک از حوزه های او ساخته شده است می تواند آن را ضبط: حیوانات نگه داشته wriggling از مشاهده و یا خاموش اسلاید. Prakash هفت سال صرف ساخت یک میکروسکوپ است که می تواند رکورد Trichoplax در حال حرکت به یک میلیون فریم در ثانیه. پس از میکروسکوپ ساخته شده بود او و تیم او قادر به تماشای به عنوان ارگانیسم نقل مکان کرد و در راه است که تا به حال هرگز مشاهده شده در حیوانات دیگر. Prakash شیفته Trichoplax's به ظاهر بی نهایت ظرفیت کشش و قرارداد مانند خمیر چسبنده بین یک کودک نو پا ، او تعجب اگر توانایی خود را به اشک خود به خود از هم جدا و درمان در عرض چند ثانیه—"مانند Flubber," او می گوید:—اطلاع رسانی می تواند به توسعه مواد جدید که تعمیر کنند و خود جمع آوری.

Prakash مطالعات یک سویه از Trichoplax کلون از تبار جمعیت کشت در آلمان است. اما این حیوانات اهلی اصلا رفتار مانند آنهایی که وحشی و مهمتر از آنها نمی خواهد که در اسارت. تا زمانی که دانشمندان می توانید بیماریهای تولید مثل بزرگسالان در طبیعت و یا به نوعی محور آنها را به داشتن رابطه جنسی در آزمایشگاه وجود دارد هیچ راهی برای مشاهده کامل خود را از چرخه زندگی است که می تواند سرنخ نگه چه ساده خود را تکامل بدن می گوید کارولین اسمیت عصب شناسی در موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی: "ما در ترشی واقعی." Tantalized چشم انداز پیدا کردن ناشناخته اشکال لاروی یا دگرگونی مراحل جنین و تخم مرغ کیسه Prakash سفر کرده است در سراسر جهان برای جمع آوری Trichoplax از کم عمق دریاهای گرمسیری که در آن به طور معمول گزیند.

شانس پیدا کردن یک Trichoplax در آبهای بسیار سرد سانتا کروز در حال حاضر باریک به نظر می رسد حتی باریک زمانی که گوشی من پینگ با یک متن. Prakash که در حال مبارزه با یک سرما گیر کرده است در سان فرانسیسکو ترافیک. یک ساعت بعد من دریافت پیام دیگری: Prakash و دو آزمایشگاه اعضای که ما بپیوندید جستجو بدست از دست داده و رفته به اشتباه ساحل. زمانی که Prakash در نهایت می رسد او با پوشیدن رنگ پریده-تی شرت آبی که می گوید آزمایش یادگیری, شکست, تکرارو حمل کوچک کولر کلبه اسکیموها برای حمل و نقل حیوانات. اما هنگامی که ما به پایان اسکله او نمی تواند پیدا کردن دام که یکی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی مجموعه ای از چند هفته پیش.

فضل زونگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد در Prakash آزمایشگاه که مشغول به تحصیل است چگونه Trichoplax حواس اطراف آن متون آزمایشگاه او همسر برای پرسیدن. در نهایت, آنها, قرار, نقطه, اما دام از بین رفته است. به عنوان مجموعه ای از امواج رول در ساخت اسکله قدیمی شکوه Prakash حدس است که خط نگه داشتن دام باید جامعی در گشت و گذار و یا شکسته شدن توسط شیر دریایی. او پیش بینی کرد که ما باید بهتر شانس با تله در Monterey Bay marina که بیشتر پناه. من شک و تردید—در زمان ما می رسند در مونتری یک ساعت رانندگی در جنوب آن خواهد بود نزدیک به غروب آفتاب. که من به زودی خواهید یاد بگیرید, اما, Prakash نیست به راحتی منصرف در دنباله وحشی Trichoplax. به جستجو در جهان ساده ترین حیوانی است که هیچ گاه به گاه زمینه سفر بدون صرف تعطیلات تفرج اما تلاش.

یکlthough او یکی از جوانترین دانشمندان به سقوط TrichoplaxPrakash است به دور از اول. ضعف برای آمیب مانند موجودی اغلب آغاز می شود به طور غیر منتظره هنگامی که آن را squirms به یک محقق در زمینه نمایش. این جانور شناس آلمانی فرانتس Eilhard Schulze که کشف, حیوانات, خال آن را به عنوان آن رخنه کرد و همراه داخل یک آکواریوم آب شور به معنای برای گونه های دیگر است. اسمیت او را دیدم برای اولین بار Trichoplax هنگامی که آن را glided در سراسر میکروسکوپ خود را اسلاید در حالی که او در بررسی برخی از دریای اسفنج.

در اواخر 1800s زمانی که Schulze کشف Trichoplaxزیست شناسان استدلال شد در مورد ریشه های قلمرو حیوانات. با الهام از Schulze را پیدا جانور شناس آلمانی اتو Bütschli این باورند که جد مشترک تمام حیوانات بود Trichoplaxیک کلوچه به شکل موجودی با هیچ سیستم گوارشی است که crawled شده در امتداد بستر دریا چرا در جلبک. اما یکی دیگر از قرن 19 زیست شناس ارنست هکل, تا به حال یک ایده متفاوت. بر اساس یک ارگانیسم او می یافت در حالی که تحصیل اسفنج ها در سواحل نروژ—کوچک حوزه سلول های پوشش داده شده در whiplike دم که او به نام Magosphaera planulaیا "جادوگر توپ"—هکل, فکر می کردم که برای اولین بار چند سلولی حیوانی نمی خزیدن اما شنا, فیلتر کردن مواد غذایی از آب دریا.

هکل, فرضیه را تحت الشعاع قرار Bütschli را به احتمال زیاد به دلیل هکل, بود معروف تر و زرق و برق دار از این دو دانشمند می گوید: ویکی Pearse بازنشسته زیست شناس دریایی و یکی از مهمترین Trichoplax کارشناسان. آن را نیز کمک نمی کند که دانشمندان نمی تواند توافق بر روی چه نوع از حیوانات Trichoplax بود او اشاره می کند. زمانی که embryologist چارلز Sedgwick مینت نوشت: در مورد Schulze را پیدا کنید در علمو در سال 1883 او توصیف Trichoplax به عنوان "یک حیوان کاملا متفاوت از هر چیزی که تا کنون شناخته شده" که "شباهت قوی برای یک اسفنج لارو." اخراج به عنوان یک نابالغ یا اسفنج دریایی Trichoplax کاهش یافت و به علمی ابهام تا جانور شناس کارل Grell یافت حیوانات در برخی از جلبک دریایی او می خواهم جمع آوری شده در نکته شمالی از دریای سرخ. Grell کشت پايه فشار T. adhaerens که بسیاری از محققان در حال حاضر رشد در آزمایشگاه مورد مطالعه قرار گرفت و آن را به دقت زیر میکروسکوپ الکترونی. او به این نتیجه رسیدند که به آن تعلق دارد در خود متمایز شاخه در قلمرو حیوانات که او به نام Placozoa معنی "تخت حیوانات." در آن زمان دانشمندان بر این باور بودند که T. adhaerens تنها زندگی placozoan اما آنها پس از کشف یک معامله خوب بیشتر تنوع ژنتیکی درون شاخه. (جدید جنس شامل گونه Hoilungia hongkongenisبه نام بعد از شکل تغییر پادشاه اژدها در اساطیر چینی.)

اگر چه هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چگونه اولین حیوانات با یکدیگر مرتبط می شوند اخیر ژنومی-توالی مطالعات نشان می دهد که placozoans نمی شد از جد مشترک همه موجودات زنده و یا اسفنج یا شانه ژله آمد اولین دیوید طلا, یک paleobiologist در UC Davis می گوید. اگر چه Trichoplax می آید از اصل و نسب از بسیاری از گروه های حیوانی زنده امروز "وجود دارد چند گروه که به نظر می رسد در خانه" او اشاره می کند.

حتی اگر placozoans نیست قدیمی ترین حیوانات آنها هنوز هم برخی از عجیب ترین. Trichoplax's ژنوم منتشر شده در سال 2008 شامل تعجب آور و تاب Athula Wikramayake یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه میامی می گوید. با وجود داشتن ساده ترین بدن تمام حیوانات placozoans انجام بسیاری از همان ژن های انسان ها را از جمله متعدد ژن های درگیر در ساختمان مغز و دیگر اندام پیچیده مانند کسانی که در دستگاه گوارش است. Placozoans حاوی مراتب بیشتر ژنتیکی پیچیدگی از دانشمندان تا کنون حدس زده Wikramayake می گوید. "سوال این است که چه چیزی آنها انجام می دهند با آن؟"

یک احتمال این است که Trichoplax استفاده می شود که ویژگی های پیچیده مانند نورون اما آنها را از دست داد. اگر چه این حسی که فکر می کنم که ساده حیوانات همیشه تکامل به پیچیده تر آنهایی که "بسیاری از [حیوانات] گروه تبدیل شده اند ساده تر در طول زمان" طلا می گوید. برخی از کرم های انگلی به عنوان مثال داده اند تا پیچیده معده و چشم چرا که آنها دیگر به آنها نیاز دارید: آنها همه خود را تغذیه از میزبان خود را. علامت مارتیندیل یک زیست شناس دریایی در دانشگاه فلوریدا مظنون است که Trichoplax ممکن است به دنبال یک شبیه تکاملی مسیر. آزمایشگاه رشد حیوانات به سادگی ممکن است لارو placozoans در حالی که از نظر جنسی بازتولید بزرگسالان وجود داشته باشد به عنوان انگل در بدن موجودات دریایی—شاید در یک ماهی و کلیه او می گوید. یک توضیح ساده تر با توجه به ویکی Pearse و دیگر دانشمندان این است که ژن های رمز انتقال دهنده عصبی مانند مولکول ها در Trichoplax تکامل یافته برای تولید سیستم عصبی در بعد حیوانات.

منn Prakash آزمایشگاهواقع در برگ مهندسی زیستی چهار در دانشگاه استنفورد او و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان مقطع فوق دکترا و تکنسین آزمایشگاه کمتر نگران بدانند که در آن Trichoplax متناسب با داستان حیوانات تکامل از چگونه آن را مدیریت برای زندگی یک زندگی کامل—خزنده در امتداد کف اقیانوس سنجش اطراف آن خوردن جلبک—با چنین حداقل تجهیزات. "آیا رفتار آمده در یک سیستم که نمی تواند به سلول های عصبی" او می پرسد. او همچنین علاقه مند به این شکل تغییر حیوانی اساسی خواص فیزیکی: "آن است که یک مایع ؟ آن است که یک جامد ؟ آن چیزی است که در این وسط؟"

یک چیز Trichoplax انجام نمی Prakash به تازگی کشف شده است ، برخی از دانشمندان می گویند که می تواند شنا—از جمله Pearse که می گوید: او آن دیده می شود. دیگران می گویند آن را نمی تواند. در اشاره به شناگر در مقابل خزنده بحث از قرن 19 Prakash تصمیم به Trichoplax شنا آزمون.

آزمون صورت گرفت در یکی از Prakash اخیر اختراع چرخ و فلک–الهام گرفته از تدبیر او تماس گرانش ماشین. تشکیل شده از یک پلاستیک نازک چرخ پر از آب گرانش دستگاه چرخش به صورت عمودی در مقابل یک میکروسکوپ قدرتمند اقدام به عنوان یک آبزی تردمیل برای میکروارگانیسم ها. حتی در باریک دیسک است که کمتر از نیم اینچ گسترده Trichoplax آنقدر کوچک است که پیدا کردن آن را با چشم غیر مسلح مانند جستجو برای یک ذره گرد و غبار در سالن تربیت بدنی.

"که در آن است!" Prakash گفت: به عنوان یک شفاف ذره پرواز در سراسر میکروسکوپ را روی صفحه نمایش کامپیوتر. "که فقط گرد و غبار" اعتراض به دانشجوی دکتری دیپاک Krishnamurthy, چه کسی اختراع کرد تدبیر. "که در آن است! زوم در!" Prakash دوباره گفت:. آن را یکی دیگر از قطعه ای از خاک است. دقیقه گذشت و سپس "قفل, قفل, قفل!" این ذره بود Trichoplax. به عنوان آن را زیرفشار حیوانات به نظر می رسید آور. آن را خورده و شکل منتقل شبیه تاکو سپس دمبل و سپس یک صندلی دوچرخه.

"این سقوط" Krishnamurthy گفت.

"فقیر Trichoplax. آن را نمی دانید که چگونه به شنا" Prakash گفت. "این است که رفتن به کوتاه ترین مقاله تا کنون."

Microscope samples, one containing Trichoplax
ملانی Lambrick

مانند TrichoplaxPrakash و 15 تا 20 دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان مقطع فوق دکترا و تکنسین آزمایشگاه به نظر می رسد به حرکت در هزار و یک جهت در یک بار. یک روز من دیدم که Prakash تدریس جدید دانشجوی دکتری هانا روزن, چگونه برای مکش Trichoplax از یک ظرف پتری پر از آب دریا و حل و فصل آنها را در یک اسلاید. حرکت بیش از حد به آرامی و حیوانات را ضمیمه خود سرسختانه به سرنگ Prakash توضیح داد دست خود را darting به سمت اسلاید با سرعت و دقت یک هران منقار. برای جلوگیری از Trichoplax از خزنده کردن اسلاید Prakash ساخته شده کوچک به خوبی از نوار چسب دو طرفه که او خواستار یک زندان است. "برای اولین بار 30 طرح های ما ساخته شده آن را نمیفهمد چگونه به فرار از زندان" گفت: با آشکار علاقه. "این می تواند حتی در ریزترین از شکاف. آن را کاملا قابل توجه است."

کم بزرگنمایی این Trichoplax شبیه مینیاتور کار توسط جکسون پولاک— براشهای رنگ منجمد اواسط رسن. به عنوان روزن بزرگنمایی در حال یک حیوان جریان در سراسر میدان دید به سرعت رو توسط خود scintillating مژگانی حاشیه. آن را بدل قبل از چشم من تبدیل از چیزی که شبیه استرالیا به یک شبح مانند, خمیازه کشیدن ، به عنوان روزن بزرگنمایی در بیشتر سلول ها به نظر می رسید به طور همزمان جریان به عنوان یکی مثل ریخته میلک شیک در حال اجرا در سراشیبی سپس jostling تا در برابر یک دیگر مانند هزاران نفر از مردم با عجله به بیرون از ورزشگاه. روزن و من خیره در حیوانات transfixed. "این است که هرج و مرج به زندگی می کنید" روزن گفت. برای یک لحظه من غبطه می خوردند Trichoplax و آن بی مخ, بی ریخت جریان است.

از دیدگاه تکاملی زیست شناس Trichoplax نهفته در آستانه بین تک سلولی و چند سلولی حیوانات—یک نقطه عطف زمانی که تک سلولی, اسپرم-مانند موجودات زنده با هم متحد به عنوان متحد حیوانات. به فیزیکدانان مانند Vivek Prakash (بدون ارتباط با مانو) که مشغول به کار در Trichoplax در مانو آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد و تازگی خود را آغاز آزمایشگاه خود در دانشگاه میامی حیوانات است به عنوان مثال "فعال ماده"—یک سیستم است که هیچ قدرت مرکزی اما هنوز هم حفظ انسجام آن. نمونه هایی از ماده فعال را می توان در همه جا در طبیعت از جمله مانورهای آکروباتیک از گله های سار و سوسو زننده طعمه توپ تشکیل شده توسط مدارس از ماهی است. زندگی خود را بستگی به رهبر هماهنگی با شروع با کاملأ پیچیده طراحی شده تعادل فیزیکی نیروهای مورد نیاز برای حجاری بافت در یک جنین در حال رشد در.

Trichoplax یک حیوان است که سلول های رفتار مانند یک گله اما تنها به یک نقطه مانو پراکاش و همکاران خود را پیدا کرده اند. کار هم Trichoplax's ضرب و شتم مژه ها می توانید درایو حیوانات نسبت به مواد غذایی و دور از خطر. اما مژه ها تنها آزادانه هماهنگ است. هنگامی که آنها را ضرب و شتم در جهت مخالف حیوان امتداد گاهی اوقات تقسیم به دو یا سه جدا گردد. گاهی اوقات مژه ها را ایجاد یک شکستگی که وسیعتر به یک سوراخ به شکل یک دونات شکل است که پس از آن باز می شکند به یک بلند, لاغر, رشته است.

با تجزیه و تحلیل صدها ساعت فیلم از Trichoplax در حرکت Prakash و تیم او در حال حاضر مشغول به کار برای تعیین کمیت فقط چگونه این حیوانات می توانید قبل از اینکه مژه ها آن جدا مانند باغی ارتش. آنها همچنین در تلاش برای کشف کردن چگونه Trichoplax's نازک بافت دست نخورده باقی می ماند حتی به مژه ها بکشید و بدن خود را در جهت مخالف. یک سرنخ می آید از امواج تلفن همراه انقباض و انبساط—سریع تر از هر گونه مشاهده شده در حیوانات دیگر—که اجازه می دهد تا حیوان بافت به سوئیچ به سرعت در حال از سفت به منظور جذب فیزیکی استرس است.

در شبیه سازی های کامپیوتری است که دانشگاه استنفورد آزمایشگاه ساخته شده بر اساس Trichoplax'ثانیه بدن و حرکت Prakash و تیم او شروع به نیشگون گرفتن و کشیدن جنبه های حیوانات زیست شناسی را برای ایجاد خواص جدید است که اصلا در طبیعت وجود دارد. زمانی که تیم عملا باعث تقویت پروتئین اوراق قرضه بین Trichoplax's سلول ها در یک مدل کامپیوتری برای مثال در نتیجه حیوان فشرده و نمایش الگوهای جدید حرکت است. برای Prakash, Trichoplax نوع اولیه خمیر بازی—یک راه نه تنها به درک حیوانات که امروز وجود دارد اما همچنین به کشف مصنوعی حیوانات و مواد است که می تواند وجود داشته باشد او می گوید.

در میان بسیاری حل نشده Trichoplax پازل یکی از مرموز ترین است چگونه حیوانات را در سلول های انفرادی صحبت کردن با یکدیگر است. اسمیت این عصب شناسی در موسسه ملی بهداشت می خواهد بدانید که چگونه Trichoplax حواس خود مواد غذایی و حرکت به سمت آن و انتشار سیگنال های شیمیایی لازم برای ایجاد آن مژه ها جلوگیری از ضرب و شتم در حالی که این افسردگی از آنزیم های گوارشی و جذب مواد مغذی از طریق آن لایه پایین. به عبارت دیگر اگر هزاران نفر از مژه ها که سوق Trichoplax رفتار مانند یک گله که چوپان خود?

اسمیت و همکاران او در بر داشت یک سری از به طور مساوی فاصله سلول های همراه Trichoplax's حاشیه که او فکر می کند ممکن است کمک به گله مژه ها با ترشح یک سیگنال شیمیایی است که باعث می شود آنها قابل تامل است. این مواد شیمیایی شبیه به انتقال دهنده های عصبی است که در تنظیم اشتها و انقباضات دستگاه گوارش در انسان, با توجه به neurobiologist دیگو Bohórquez از دانشگاه دوک است. زمانی که بسیاری از حیوانات با هم گروه بندی تک Trichoplax انتشار مواد شیمیایی می تواند باعث همسایگان خود به ترشح نیز باعث کل گروه به کم کردن سرعت و چراندن در جلبک "بسیار شبیه به گاومیش کوهان دار امریکایی در یک دشت پوشیده از چمن در Yellowstone" Borhórquez نوشت: در یک سال 2018 مقاله در مجله علمی پژوهش در مغز.

وجود دارد خیلی بیشتر به یادگیری در مورد Trichoplax's, حرکات, اما اسمیت یادداشت ها. این مولکول که باعث حیوان مژه ها به توقف کار بیش از حد به آرامی به کنترل Trichoplax's سریعترین حرکات او می گوید. "اگر شما به تماشای فیلم حیوانات, هواپیمای بی موتوری پرواز در آن مژه ها, شما می بینید که این حیوان می تواند تغییر جهت واقعا به سرعت در عرض چند ثانیه و یا کمتر از ثانیه است."

در نهایت Prakash امید به درک چگونه Trichoplax می توانید زنده ماندن خشونت نیروهای خود را از فتنه انگیز بدن و همچنین محیط های خشن مانند ناهموار کالیفرنیا که در آن شش پا موج می کوبیدن کوچک موجودات اقیانوس با نیروی که 1000 مایل در ساعت باد را در یک انسان است.

Wمرغ Prakash و تیم خود را رسیدن به مونتری, قرمز جزر و مد ناشی از میلیاردها پلانکتون تبدیل شده آب آنقدر تاریک است که آن را مانند به نظر می رسد ابسیدین. خیزان در بندر پناه از مونتری مارینا در کنار یک قایق بادبانی تعمید DiablitoPrakash اسلاید خود را بازو آرنج به عمق آب و تساوی یک طول خط ماهیگیری. این تله دست نخورده است.

Prakash دست آن را به تکنسین آزمایشگاه هازل, صوت مونتویا که آن را در کلبه اسکیموها کولر مایل به قرمز با آب دریا او را پر کرده است در مارینا. صوت مونتویا در حال حاضر در حال مطالعه همزیستی باکتری که در Trichoplax's, بدن, بنابراین او می خواهد به دوباره ایجاد زیست محیطی محیط که در آن آنها آن را پیدا قرمز جزر و مد و همه.

ما درایو به هاپکینز دریایی ایستگاه محترم دانشگاه استنفورد آزمایشگاه در یک سرو-ringed رخنمون سنگ jutting به اقیانوس آرام است. آن را تقریبا تاریک اما Prakash تصمیم می گیرد که این تیم باید جستجو جزر و مد استخرهای اطراف ایستگاه برای صاف سنگ و یا پوسته که در آن Trichoplax ممکن است در خفا انجام دادن در نهان. نورد تا کافهای در ما و شلوار پوشیدن کفش های ضد آب ما نوک پا راه رفتن بیش از سبز کمرنگ شقایقهای دریایی و شلوغ مستعمرات از نیلی صدف پوسته. به عنوان خورشید مجموعه عطف جزر و مد استخر بنفش, Prakash نگه می دارد تا یک سنگ و تبدیل آن را در دست خود را. "این غیر ممکن است برای پیدا کردن آنها وجود دارد به معنای واقعی کلمه بی نهایت مکان هایی که آنها می تواند" او گشت.

برخی از دانشمندان بر این باورند که Trichoplaxبا آن تکمیل نشده به پایین بدن طرح و آسان برای دستکاری ژنوم می تواند مفید ارگانیسم مدل برای محققان پزشکی. آن را به خصوص جذاب به دلیل آن را می شکند قوانین است که بسیاری از حیوانات آزمایشگاهی را دنبال کنید: بر خلاف موش یا مگس میوه Trichoplax است نامحدود عمر به سرعت در حال بهبود می یابد و هرگز—تا آنجا که دانشمندان می توانید بگویید—توسعه سرطان است. "ما همیشه در حال تلاش برای کشف کردن آنچه قوانین می گوید:" بیلی Swalla یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن که مطالعات بازسازی در عجیب و غریب حیوانات مانند بلوط کرم ها که می توانید مجددا از سر خود را. مطالعه قانون شکن مانند Trichoplaxکه می توانید اشک خود را جدا و درمان در دقیقه می تواند عملکرد بینش به درمان صدمات انسانی مانند آسیب دیده نخاع او می گوید:.

در حالی که Prakash موافق است که حیوانات دارای وعده های بزرگ برای تحقیقات پزشکی خود را پیگیری Trichoplax است در مورد بیش از کاربردهای عملی آن. "من هم مطالعه آن برای زیبایی و ظرافت" او می گوید.

We کشف جزر و مد استخر تا زمانی که خورشید پایین می رود و سپس بیرون رفتن به شام. تنها به عنوان غذا به پایان می رسد در اطراف 9 بعد از ظهر آن سحر بر من که Prakash در نظر دارد به بازگشت به آزمایشگاه که شب به نگه داشتن جستجو برای Trichoplax. تیم میکروسکوپ راه اندازی در یکی از هاپکینز دریایی ایستگاه کلاس های درس—آرام رهبانی اتاق به خوبی به جستجو برای کوچک نزدیک به موجودات نامرئی در اسلاید بعد اسلاید بعد اسلاید. پس از نشستن در بندر برای یک زن و شوهر از هفته, هر اسلاید یک درهم جنگل بيوفيلم و دیگر موجودات زنده هر یک از آنها می تواند کتمان کوچک, تخت, شفاف Trichoplax. یک اسلاید می توانید یک ساعت به جستجو و هر یک از این سه مورد شامل 20 اسلاید. به نظر میرسد که این نوع از فعالیت است که می تواند درایو یک فرد دیوانه من نظر به زونگ و صوت مونتویا. بله, آنها اشاره, با سعید لبخند می زند.

زمانی که تیم برگ برای آزمایشگاه من عقب نشینی به اتاق خوابگاه در مونتری خوابگاه را شکست داد. من سخت به اندازه کافی برای شکار وحشی Trichoplaxمن فکر می کنم. من نگاهی به چرت زدن. در 11:32 بعد از ظهر گوشی من چراغ. این یک ویدیو متن نمایش زونگ و صوت مونتویا نشسته اند در اطراف میکروسکوپ به دنبال شناور است. زونگ پیدا کرده است Trichoplax. "که در آن 110 درصد" Prakash می گوید. "این زیبا!" بر روی صفحه نمایش کامپیوتر است که نشان می دهد صفحه نمایش از میکروسکوپ Trichoplax به نظر می رسد درخشان زننده گوی کیهانی احاطه شده توسط پروتوپلاسم. صوت مونتویا می یابد دوم بزرگتر حیوانات. آنها ثبت نام کردن و نگه داشتن اسکن هر اسلاید یک به یک تا 4 صبح

بعد که صبح من reconvene با این تیم است. Prakash سرد است بدتر و صوت مونتویا و زونگ در حال نوسان دار با خستگی. هنوز هم آنها نشستن جلو باقی مانده اسلاید از آب دریا و شروع به دنبال بیشتر از حیوانات است.

آنها به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی دو وحشی Trichoplax آنها را پیدا کردم. "آن زنده است ؟ آن است شاد است؟" زونگ می پرسد. هر دو زنده هستند هر چند خود شادی است سخت تر برای ارزیابی. این تیم را به خیط و پیت کردن آب دریا به طور منظم و نگه داشتن آن در درجه حرارت مناسب و یا باکتری ها و جلبک ها شروع خواهد شد برای پوشانیدن این Trichoplax و کشتن آنها, Prakash می گوید. او دستور صوت مونتویا و زونگ به منظور جلب هر چه موجودات زنده آنها را پیدا کنید در اطراف دو حیوانات در کلاس درس و تخته سیاه به منظور سند اکوسیستم. بیت به بیت یک گچ دامگاه دقیقه موجودات اقیانوس پر از تخته سیاه. برای شناسایی میکروارگانیسم Prakash اشاره به یک کتاب درسی معروف در دریایی بی مهرگان, حیوانات بدون ستون فقراتبود که شرکت نوشته شده توسط ویکی Pearse و همسرش, جان, معروف دیگر زیست شناس دریایی. (این زن و شوهر زندگی می کنند پایین خیابان از هاپکینز آزمایشگاه است.) این اسامی حیوانات صدا مانند ماکارونی: vorticellids, spirobids. یکی از نقاشی به نظر می رسد به من خسته مغز مانند یک مارتینی زیتون با گربه سبیل.

خواب محروم و sniffling اما هنوز هم مصمم به ایجاد بسیاری از تیم نهایی ساعت در مونتری Prakash تصمیم می گیرد به تجربه بیشتر در تله یک صدف آبالون مزرعه در بندر. برای دسترسی به مزرعه صعود ما را سرد و مرطوب نردبان به تاریکی سایه حوض ایستاده و در میان لغزنده انبوهی از خشک شدن نمک-با پوسته اشنه دریایی.

شیر دریایی سالن روی تیرهای اطراف ما پارس و, farting. Prakash مکان تله ها در داخل صدف آبالون قفس که در آن آنها خواهد بود محافظت از امواج و کنجکاو شیر دریایی و ضخیم با استفاده از طناب به پایین قفس به آب است. آرام در آب های عمیق به نظر می رسد مانند محل مناسب برای گرفتن بیشتر Trichoplax. به زودی, Prakash و دانش آموزان خود را به عقب خواهد بود برای پیدا کردن اگر آن است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب