دوم نبرد Charlottesville

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن است reliving لحظه ای تعیین کننده در انتخابات ریاست جمهوری و تصویب درس گرفت

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

تصویر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری هوا یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی است که به مقصد به یک تعریف یکی از ریاست جمهوری خود. اتفاقاتی که منجر به آن لحظه نشان می دهد عناصر ضروری از آمدن او به قدرت است. راه رفتن خود را از طریق میدان لافایت بود یک عمل غریزه نه مصنوع برنامه ریزی, قرار دادن تصویر و نماد بیش از مواد با کمی فکر کردم با توجه به پیامدهای. شیرین کاری بود صریحا انتقاد کرد اما در Trumpian نظر آن را یک موفقیت فوق العاده—قرار دادن او در مرکز بزرگترین داستان تصویر او پخش در سراسر صفحه نمایش تلویزیون و صفحات اول روزنامه ها در سراسر جهان است.

چند تا از رییس مشاوران بعد از آن ابراز شوک و ترس برخی حتی ابراز نگرانی های خود را publicly. در این روزها که به دنبال یک سری از رهبران نظامی بازنشسته ارائه شده بسیار غیر معمول condemnations از یک رئیس جمهور نشسته. اما هیچ معذرت خواهی آمد از مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ اشاره از پشیمانی.

هیچ کس که به صرف زمان در اطراف تهمت تا به حال دلیلی برای شگفت زده می شود. زمینه را برای فاجعه op عکس گذاشته بود طولانی قبل از معترضان به زور برداشته شده از خیابان بالاتر از میدان لافایت. حوادث هفته های اخیر اکو های قبلی پایین نقطه از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری: پاسخ خود را به خشونت و نفرت مرتکب سفید-supremacist گروه در اعتراض به حذف یک Robert E. Lee مجسمه در Charlottesville, Virginia. درس گرفت و از آن قسمت بودند به طور قابل توجهی متفاوت از دیدگاه های عموم و آنها در حال شکل دادن به رفتار خود در حال حاضر.

اوت سال 2017 "متحد حق" رویداد آغاز شد و با یک شب ماورا-مشعل مارس سفید supremacists شعار "یهودیان نمی خواهد جای ما." تصاویر شوکه ملت پس از آن فقط به عنوان تصویری از جورج فلوید را کشتار می کند در حال حاضر. بیشتر معترضان وارد این تجمع روز بعد برخی از حمل پرچم با صلیب های شکسته و دیگر نمادهای نازی. یکی سوار یک ماشین به یک جمعیت از counterprotesters کشته شدن 32 ساله هدر Heyer.

ساعت پس از Heyer مرگ رئیس جمهور با خواندن یک بیانیه کوتاه در محکومیت "فاحش این نمایش نفرت تعصب و خشونت" و به دنبال از مقاله او شده بود خواندن او ad-libbed "در بسیاری از دو طرف در بسیاری از طرف." اما برای دو روز دردناک او شکست خورده و به طور خاص محکوم نژادپرستان در پشت این حمله در شارلوتزویل. شما نمی خواهد فکر می کنم رئیس جمهور نیاز به متقاعد به ایجاد یک بیانیه در محکومیت نئو نازی ها اما به عنوان فشار عمومی نصب شده تهمت مشاوران التماس کرد با او به محکوم کردن گروه نفرت و پیشنهاد کلمات همدلی و آشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به توافق را کوتاه teleprompter سخنرانی اعلام "نژاد پرستی بد است" و خواستار نفرت گروه با نام. قبل از رئیس جمهور پا قبل از اینکه دوربین را به خواندن بیانیه خود را به تازگی نصب شده رئیس ستاد جان کلی احضار FBI مدیر کریستوفر Wray سپس–دادستان کل جف جلسات و پس از آن–میهن مشاور امنیت تام Bossert به کاخ سفید برای دیدار با رئیس جمهور. دلیل رسمی برای این جلسه به روز رسانی رئیس جمهور در تحقیقات فدرال به Heyer قتل. کلی نیز تا به حال غیر رسمی دلیل خواستار جلسه: او می خواست به مطمئن شوید که برگ برنده را رو به جلو با اسکریپت اظهارات.

این پست اقتباس شده از کارل اخیر کتاب.

رئیس جمهور در دیدار با این بالا اجرای قانون مقامات در طبقه دوم کاخ سفید اقامت در یک گرند فضای مشرف به جنوب چمن شناخته شده به عنوان پیمان اتاق. در کتاب من ردیف جلو در مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهدمن گزارش جزئیات این جلسه برای اولین بار بر اساس گفتگو با سه نفر از مردم در حال حاضر همه آنها صحبت کرد به شرط این که من نه نام خود را استفاده کنید. یکی از شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شده با من هم یادداشت در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

رئیس جمهور شنبه در معاهده میز یک میز که رئیس جمهور Ulysses S. Grant مورد استفاده برای جلسات کابینه و که در آن معاهده پایان جنگ اسپانیا و آمریکا امضا شد و در سال 1898. جلسات و Wray نشسته به طور مستقیم در سراسر از رئیس جمهور; Bossert و کلی نشسته در اطراف میز قهوه را به سمت. دو نفر دیگر از دستیاران ایستاده درب به اتاق.

همانطور که جلسه آغاز شد, جلسه گفت: رئیس جمهور چه تحقیقات فدرال از Heyer قتل را به دنبال دارد. وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا آن را می تواند اعلام کرد یک عمل تروریسم داخلی. اما رئیس جمهور به سرعت زمان در طول جلسه. او علاقه مند بود در یک جلسه مطبوعاتی در بررسی است. او تا به حال چیزهای دیگر در ذهن خود.

معترضان رئیس جمهور گفته بودند که ناعادلانه رفتار. اکثر آنها او اصرار وجود دارد برای یک دلیل خوب—آنها نمی خواهید برای دیدن مجسمه لی برداشته شود.

عطف به جلسه رئیس جمهور پرسید که آیا او فکر کرد که مجسمه باید پایین آمده است. جلسات گفت: این تصمیم باید به جامعه محلی در این مورد Charlottesville شورای شهر که رای به حذف آن.

اما رئیس جمهور شد فقط گرفتن آغاز شده است.

با توجه به نکاتی از این دیدار رئیس جمهور نشسته وجود دارد در جدول اعطای, استفاده, اعلام لی "بزرگترین استراتژیک نظامی ذهن شاید تا کنون." او همچنین با تمجید از مؤتلفه کلی استون وال جکسون. او روشن ساخته است که Ku Klux Klan و نئونازی ها بودند "بد" اما همچنین به نظر می رسید به اخراج آن را به عنوان بیش از حد آشکار ، به جای او بر معترضان حق وجود داشته باشد و بی عدالتی از راه آنها در حال درمان است. به ناروا معترضان گرفتن یک علت خوب با مبارزه برای حفظ مجسمه لی در یک محل برجسته.

"بعدی خواهد بود واشنگتن و جفرسون" او گفت:, و سپس به دنبال در اطراف برای هر کس که در اتاق او پرسید: "آیا کسی فکر می کنم این عادلانه است؟"

هیچ کس شروع به پریدن کرد و در هر دو صورت به توافق با رئیس جمهور و یا برای به چالش کشیدن او. هیچ کس در اتاق پیشنهاد کرد به او که ستایش مؤتلفه ژنرال شد برای یک رئیس جمهور برای انجام تحت هیچ شرایطی به خصوص بعد از همه که فقط جای گرفته بود. در واقع کلی chimed در موافقت با او در عظمت مؤتلفه ژنرال و نقطه نظر خود را در مورد واشنگتن و جفرسون.

دیگران به دنبال نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن بر نیاز به ایجاد یک بیانیه روشن محکومیت خشونت و کسانی که تا به حال از آن آغاز شده است. ورای چندین بار تلاش برای آوردن این گفتگو به موضوع این جلسه گفتن رئیس جمهور آن را ضروری است که او به طور خاص نام کلان و نئو نازی ها به عنوان گروه های در پشت خشونت است.

اما هیچ کس در اتاق حاضر به مقابله با رئیس جمهور و به او بگویید که این مسئله بود که معترضان بدرفتاری. تظاهرات شده بود به رهبری virulently نژادپرستانه گروه بود که باعث خشونت که به کشته شدن Heyer; که آنچه را شوکه کرد. کلی جدید بود به کار به عنوان Wray که به تازگی به نام FBI مدیر دو هفته قبل. Bossert شده بود در نقش خود دیگر, اما او نبود به خصوص نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن. و جلسات ایستاده با رئیس جمهور شده بود مخاطره آمیز برای ماه پس از تصمیم گیری خود را به recuse خود را از روسیه بررسی است.

عنوان پایان نشست رئیس جمهور با نگاه به دو کارکنان ایستاده با درب.

"آیا شما می خواهید برای دیدن لینکلن اتاق خواب؟"

و با آن گروه رفت بیرون از اتاق به سمت راست و به لینکلن ، فقط لحظاتی پس از ستایش دو متفق ژنرال رئیس جمهور احساساتی بود در مورد آبراهام لینکلن. با اشاره به غیر منتظره ای بزرگ تخت و آینه قدی او صحبت در مورد چگونه قد بلند لینکلن بود. او نشان داد که نسخه دست نویس از Gettysburg Address که او گفته بود به عنوان "بزرگترین سخنرانی تا کنون" و با خوشحالی گفت: این گروه چگونه روزنامه ها در زمان panned آن به عنوان وحشتناک گفتار. مفهوم روشن بود: "جعلی اخبار" متنفر لینکلن پس از آن درست مانند آنها نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر. به عنوان او بعدها می گویند در مصاحبه با جورج Stephanopoulos: "آبراهام لینکلن درمان شد ظاهرا بسیار بد. اما هیچ کس درمان شده بد مثل من."

از لینکلن اتاق رئیس رفت طبقه پایین به ارائه سخنرانی خود. او بادی در خصوصی در مورد چگونگی ناعادلانه متحد حق معترضان در شارلوتزویل درمان شده بود اما زمانی که او پا در مقابل دوربین های دیپلماتیک اتاق پذیرایی در طبقه همکف کاخ سفید اقامت او دقیقا چه کلی و دیگران گفت که او باید: او با خواندن بیانیه ای به طور خاص و به صراحت محکوم سفید supremacists.

"نژاد پرستی بد است," او گفت:. "و کسانی که باعث خشونت در نام آن در حال مجرمان و اراذل و اوباش از جمله KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور همه چیز ما را عزیز همانطور که آمریکایی ها است."

رئيس جمهور در سخنان انجام شد زنده در تمام کابل-اخبار کانال ها و به عنوان یک گزارش ویژه در شبکه های پخش به عنوان به خوبی.

هنگامی که او انجام داده بود صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به راهرو با چند تن از دستیاران خود را از جمله کلی و سپس–دبیر مطبوعاتی سارا Sanders. آنها ducked به نزدیکترین اتاق با تلویزیون—یک اتاق کوچک در طبقه همکف استفاده به عنوان دفتر کاخ سفید پزشک و سپس Ronny Jackson—به تماشای چگونه بیان شده بود را دریافت کرد.

جکسون را به حال بیش از یک تلویزیون ساخته شده است که این امکان را برای رئیس جمهور به ببینید که چگونه سخنرانی خود در حال بازی در مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فاکس نیوز و همچنین در CNN و MSNBC.

او خشمگین از آنچه او را دیدم. مفسران در CNN و MSNBC خواستار شد نظرات خود را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. در فاکس نیوز در این بیانیه که به نام "دوره اصلاح."

رئیس جمهور گوش برای چند دقیقه و سپس تبدیل به دستیاران خود را.

"این لعنتی تقصیر شما نیست," او گفت:. "این آخرین باری که من انجام دهد."

برای چند ساعت بعد تهمت خورشتی مورد چگونه اظهارات خود دریافت شد. او گفت: بارها و بارها که این یک اشتباه بوده است به بیانیه دوم چرا که در انجام این کار, او به طور موثر با اذعان به چیزی اشتباه است با یکی از اولین. او متقاعد شده بود از آن ساخته شده او را نگاه بد. آن جسارت دشمنان خود را.

روز بعد رئیس جمهور رفت و قبل از اینکه یک گروه از خبرنگاران در برج ترامپ. این بار اظهارات خود بودند unscripted—و فراموش نشدنی است. به جای تکرار condemnations نژادپرستی او می خواهم ارائه شده بعد از او تکرار در بسیاری از آنچه او می گفت: به دستیاران خود را در خصوصی. وجود دارد گفت که این کشور "بسیار خوب مردم در هر دو طرف" تظاهرات در شارلوتس ویل "بسیار خوب مردم" راهپیمایی همراه با سفید supremacists.

هرگز دوباره خواهد او بود browbeaten به ارائه یک سخنرانی از آشتی یک سخنرانی به صراحت محکوم نژادی و بی عدالتی و خشونت است. هرگز دوباره خواهد به او اجازه دهید هر کسی صحبت او را به اعتراف به اشتباه و یا انجام هر کاری حتی با faintest اشاره از یک عذرخواهی. وجود خواهد داشت نه بیشتر دوره اصلاحات.


این پست برگرفته از کارل اخیر کتاب ردیف جلو در مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب