سنا Filibuster یکی دیگر از بنای تاریخی به برتری

ایده های پاره کردن آن. گتی / اطلس مجسمه در حال سقوط است. در بنای تاریخی خیابان در ریچموند, ویرجینی

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
گتی / اطلس

مجسمه در حال سقوط است. در بنای تاریخی خیابان در ریچموند, ویرجینیا, رئیس جمهور کنفدراسیون Jefferson Davis شده است yanked خود را پایه. در فیلادلفیا شهردار سابق و تلخ نژادپرستانه فرانک ریزو منتقل شد به یک مرکز ذخیره سازی. در سراسر اقیانوس اطلس جمعیت معترضین برداشت ادوارد Colston یک قرن 17 تاجر برده و ریخته او را به بریستول بندر.

در عین حال یکی دیگر وجود دارد یادگاری از Jim Crow عصر است که تا کنون شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. سنا filibuster این قانون که اجازه می دهد تا یک اقلیت از سناتورها برای جلوگیری تقریبا هر قطعه از قانون—ممکن است تحت اللفظی وزن از سنگ یا فلز. اما آن را بیش از حد مستقیم میراث تبعیض نژادی و آن باقی مانده است یک ابزار برای حفظ سیستمیک نژاد پرستی. در این لحظه های طولانی سر رسیده حساب آن زمان برای filibuster به رفتن.

در انصاف filibuster نمی شد به صراحت طراحی شده به عنوان یک ابزار برای سفید supremacists. در واقع filibuster بود و نه "طراحی" در همه. آن را ایجاد حادثه بخشی از یک درهم و برهم تجدید نظر در سنا کتاب قانون توسط Aaron Burr فقط چند ماه پس از معروف دوئل با الکساندر همیلتون. در یک بی دقتی تلاش برای حذف آنچه او فکر کار برکنار شده و زبان او را قطع "سوال قبلی حرکت" که اجازه داده اند اکثریت نمایندگان مجلس برای پایان دادن به بحث و تصویب یک لایحه است.

برای بیش از یک قرن با مته سوراخ کردن اشتباه داد و حتی یک تعداد انگشت شماری کوچک از سناتورهای قدرت برای جلوگیری از یک لایحه به طور نامحدود. اما در سال 1917 وودرو ویلسون (خود سرسخت segregationist) خواستار اصلاحات. "سنا ایالات متحده تنها قوه مقننه در جهان است که نمی تواند عمل هنگامی که آن اکثریت آماده برای عمل است" او شکایت کرده است. "یک گروه کوچک از عمدی مردان به نمایندگی از هیچ نظر اما خود به خود باید رندر عالی دولت ایالات متحده درمانده و خوار."

بسیاری از سناتورهای مورد علاقه از بین بردن filibuster در دسترس نباشد اما در پایان آنها به خطر بیافتد و ایجاد یک جدید سنا قانون: اگر دو سوم از بالا اتاق آمد و با هم یک سخنران می تواند قطع و filibuster شکسته. این برای اولین بار بود ظاهر filibuster در شکل مدرن آن هر چند تعداد مورد نیاز از آرا بود و بعد از آن کاهش می یابد به سه پنجم. دنده سه یا چهار قلو دیگر نمی تواند با شدت بهم زدن به ترمز در کل روند قانونگذاری اما یک جناح از سناتورهای—یک گروه بزرگتر از یک تعداد انگشت شماری اما کوچکتر از یک اکثریت هنوز هم می تواند کشتن هر لایحه آن راضی است.

یک جناح خاص بود و بزرگ به خوبی سازماندهی شده به اندازه کافی برای استفاده از جدید filibuster: جنوب segregationist دموکرات. و تنها مسئله ای که در آن آنها بیشتر متحد—و به آنها که بیشترین شدت مخالف بود حقوق مدنی.

در نظر بگیرید چه اتفاقی افتاد در اوایل دهه 1920 هنگامی که ماساچوست جمهوریخواه هنری کابوت لاج معرفی یک لایحه برای مبارزه با مجازات. در آن زمان بسیاری از قانونگذاران بودند pro-مجازات. ضد مجازات لایحه به تصویب مجلس و لذت بردم از حمایت اکثریت در مجلس سنا نیز هست. اما به استفاده از آن حمایت اکثریت این لایحه مورد نیاز برای رای داده می شود.

به اطمینان حاصل شود که این اتفاق هرگز جنوب سناتور اعدام چه می تواند بهترین توصیف به عنوان یک باله انسداد است. اولین, به سرعت رسیدگی آنها خواستار آن شدند که سنا مجله خواندن با صدای بلند هر روز کامل چیزی از لحاظ فنی مورد نیاز مجلسی, قوانین, اما به ندرت اجرا می شود. سپس filibusterers شروع به ارائه اصلاحات به مجله در طول خواندن. این می تواند به عنوان بی معنی به عنوان قرار دادن یک سناتور میانه نام و یا تغییر یک کلمه در یک سخنرانی. هنوز رای گیری در هر یک از این اصلاحات می تواند filibustered.

پس از یک هفته بی ثمر پند, تسلیم, متوجه شدم که او تا به حال تنها دو گزینه: رها بقیه از اولویت های قانونی و یا فرضا ضد مجازات لایحه. او scuttled این لایحه است. بیش از چند دهه آینده کنگره را در نظر بگیرید حدود 200 ضد مجازات اقدامات است. با تشکر از منحصر به فرد روش سنا و منحصر به فرد شور و شوق که با آنها بهره برداری شد توسط Jim Crow حامیان نه یک قانون تبدیل شد.

در سال 2005 سنا تصویب یک قطعنامه به طور رسمی عذرخواهی به مجازات قربانیان آن انفعال. متن وحشیانه صادقانه در مورد وحشت از آنچه آن را به نام "بیان نهایی از نژاد پرستی در ایالات متحده پس از بازسازی." هنوز عذرخواهی نکردند چرا مجازات بوده و مجاز به ادامه. آمریکایی ها باقی مانده بودند به نتیجه گیری کرد که سنا در حال بررسی نیم قرن را به ارزش از ضد مجازات صورتحساب و پس از بررسی دقیق را رد کرد و آنها را به عنوان غیر عاقلانه. در واقع این بود که چنین نیست در همه. صورتحساب نیست را رد کرد و با اکثریت هوشیار و محتاط سنا. وجود دارد هیچ چیز را رد. آنها هرگز دریافت رای.

و نه ضد مجازات اقدامات تنها صورتحساب به سقوط قربانی به filibuster. برای نزدیک به نیم قرن پس از ویلسون ایجاد اصلاحات مدرن filibuster نه تنها قابل توجهی در حقوق مدنی, لایحه قانون تبدیل شد. حتی "صحبت کردن" filibuster—ماراتن سخنرانی معروف ساخته شده در آقای اسمیت به واشنگتن می رود—در هم تنیده شده است با نژاد پرستی. طولانی ترین filibuster در رکورد Strom Thurmond را در سال 1957 میلادی تحویل داده شد اعتراض به حقوق مدنی قانون.

در واقع و تا حدودی جالب اینجاست که این دقیقا به این دلیل که filibuster بود چنین یک ابزار موثر برای دفاع از تفکیک و به دلیل segregationists به نوبه خود تبدیل شد filibuster را مدافعان سرسخت که انسداد در دیگر مسائل نسبتا نادر است. اکثر سناتورها نمی خواهم برای مشروعیت بخشیدن به Jim Crow مورد علاقه رویه تاکتیک.

نتیجه این شد یک نوع معامله و یا حداقل تمایلی به پذیرش—که به شکل دموکراسی ما برای چند دهه. از یک طرف مجلس سنا کمک به ساخت امریکا ما امروز در حال عبور بخش عمده ای از جدید معامله مارشال طرح سیستم بزرگراه بین ایالتی و مقدار زیادی از دیگر بلند پروازانه صورتحساب. در عین حال در همان زمان سابق کنفدراسیون اجازه داده شد برای حفظ یک سیستم استبدادی نژادپرستانه یک حزب حکومت. آمریکایی ها بودند به قتل به ناحق زندانی محروم از حق رای و درمان کشور خود را به عنوان مادون انسان—همه به خاطر سنا منحصر به فرد و اغلب تکریم روش.

امروز filibuster همچنان مانع پیشرفت در حقوق مدنی. به این دلیل که اتاق را به دو سناتور-هر-دولت ساختار نعمت کوچکتر-جمعیت روستایی متحده نامتناسب سفید متحده نامتناسب قدرت در سنا است. ترکیب این با زمان 60 رای آستانه عبور از قانون و آن سخت است برای دیدن چرا نژادی عدالت است به مراتب بیشتر اولویت فوری برای آمریکایی ها از آن است که برای سناتورهای. در واقع فقط دو هفته پیش کنتاکی سناتور رند پل با استفاده از پارلمانی به تأخیر انداختن ترفند برای نگه دارید تا یک ضد مجازات لایحه. این segregationists از یک قرن پیش افتخار خواهد بود.

در عین حال وجود یک تفاوت اساسی بین این انسداد که ورشکسته رهبران در عصر ما و انسداد که کردم بهتر از هنری کابوت لاج. ما نیازی به انتخاب بین داشتن یک دموکراسی و اجازه می دهد سیستم های نژادپرستانه به ادامه. در واقع امروز ما مخالف انتخاب: خود دولت و ضد نژاد پرستی از یک سو; استبداد و سفید ناسیونالیسم ،

انجام دور با سنا filibuster نمی خواهد البته به معنای پایان نژادپرستی نظاممند. اما آن را ضد سیاست های نژادپرستانه به مراتب آسان تر برای عبور از آنها هستند و این امر کمک به از بین بردن هر دو میراث و ماشین آلات از Jim Crow. بحث در مورد تکریم آیکون ها هرگز ساده و همیشه وجود خواهد داشت کسانی که استدلال می کنند که "حفاظت از میراث ما" مهم تر از افزایش فوق بدترین شکست از ما گذشته. اما با چشم انداز تغییر در افق آمریکایی ها باید رویکرد پتانسیل سقوط filibuster همان راه آنها به طور فزاینده ای مشاهده سقوط Davis, ریزو, Colston و بسیاری دیگر. پاره کردن آن. آن زمان است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب