شرم از پیت Buttigieg

استدلال است که در حال حاضر پیت Buttigieg که واقعا نمی گی بنابراین بدیهی است که با لاس زدن essentialism عجیب و غریب مردم در مبارزه با آن را کمی تکان دهنده برای دیدن آنها را به کشش در همه.مایک بلیک

تیاو آخرین راه که پیت Buttigieg گفته شرم بر دگرباشان جنسی جامعه شد و با بحث در مورد شرم خود را. در سی ان ان تاون هال در ایالت کارولینای جنوبی،, کاندیدای ریاست جمهوری, شگفت زده در جلسه کودکانی که آشکارا همجنسگرا. در مقابل به آنها Buttigieg گفت: “من در کشتی با این”—تمایلات جنسی خود—”خب به من 20s. اگر وجود دارد یک قرص یک قرص است که من می توانم و نه می گی نمی, پس از آن من شروع به پریدن کرد بر روی آن است.” او متوقف ضرب و شتم و سپس در رفت و گفت: “و خدا را شکر من نیست. سپس از آنجا که من نمی خواهد به ازدواج است که من در حال حاضر به تصفیه و تزکیه.” دوربین قطع به Buttigieg شوهر در مخاطب دادن یک کمی pitying لبخند.

این کلیپ که به معنای-to-be-انسانی لحظه به سرعت تبدیل شد هدف از مسخره و عجیب و غریب در محافل آنلاین. برخی از کاربران LOLed در تصفیه و تزکیه واکنش تفسیر او را به عنوان نشان خجالت به جای همدلی است. دیگران در عمل به عنوان اگر Buttigieg شد و بیان خود-نفرت از تمایل به تبدیل شدن به راست, در حال حاضر در 38 به جای توصیف چگونه او احساس در او مستور در سال قبل از آن. توییتر منتقدان به نام او عبارت “بد ترین گه” و “ننگین” و گفت: نظرات خود شد “کاملا به انجام آسیب” را به هزاران نفر از “آسیب پذیر جامعه جوانان است.”

چنین واکنش سادگی تحریف Buttigieg معنی است و یا bizarrely ضمنی که افراد همجنسگرا هرگز نباید بحث در مورد درد از گنجه. واقعا هر چند آنها هل قرص-the-گی-دور نظر به یک موجود روایت: یکی که می گوید Buttigieg است که اساسا راست. وجود دارد یک هشتگ رفتن در اطراف #PetesNotGay که شامل dissections از شهردار بسته دهن بوسه با شوهر خود در کمپین بلیزرز. پیاز مقالات تصور Buttigieg آشکار یک همسر و بچه ها و یا محکومیت خود تمایلات جنسی. جدید جمهوری سال گذشته منتشر شده و سپس کردهاند یک داغدار مقاله توسط دیل پک که لعنتی Buttigieg به عنوان پس دکمههای پایین و جذب شده است که او را تضعیف جنبش بر اساس آنچه که هنوز اغلب نامیده می شوند deviance. در نیویورکر قطعه با عنوان “دگرباشان جنسی واکنش به پیت Buttigieg توضیح داد:” ماشا Gessen به پایان می رسد با تماس Buttigieg “راست سیاستمدار در یک مرد همجنسگرا در بدن است.”

این استدلال که در حال حاضر Buttigieg که واقعا نمی گی بنابراین بدیهی است که با لاس زدن essentialism عجیب و غریب مردم در مبارزه با آن را کمی تکان دهنده برای دیدن آنها را به کشش در همه. خسته کننده گی هنوز هم همجنسگرا. همجنس باز که عاشق Dave Matthews Band هنوز هم همجنسگرا. مترقی gays که بررسی سیاسی کنونی و چشم انداز شرط می بندم که این راه را با موفقیت به تصویب عدالت اقتصادی و اجتماعی است که توسط triangulating بین برنی ساندرز و جو بایدن هستند—و این نقطه چسبیده—هنوز هم همجنسگرا. که سرود گی خوب است با این نسخهها کار به عنوان یک ضد stigmatizing ابزار; آن چه در واقع Buttigieg شد با استناد به گفته او خوشحال بود که او قادر به medicalize خود را مستقیم. Conflating بندگی با هر خاص و اخلاقی و سیاسی و یا ارزش زیبایی ناظر تلقی شده است خوباست یک عمل از ربودن یک بطور غیر عادی و مرموز شبیه به لفظی حرکت دارد استفاده از زمانی که آنها می گویند گی مردم غیر اخلاقی است.

تا مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از مشروع انتقادات از آمدن عجیب و غریب مردمی است. تجاوز رای دهندگان تمایل به جوان تر و لیبرال تر از دیگر دموکرات ها در تعداد زیادی از آنها پشتیبانی نامزدها به چپ Buttigieg. هر اشتباه و میانه شعار می تواند چرخید به عنوان یک خیانت از نوع رادیکال queerness است که در این لحظه بیشتر قابل رویت تر از همیشه. در ضمن پچ پچ نقاشی Buttigieg به عنوان تقریبا مستقیم امتیاز به چیزی که سخت تر به بحث در مورد راه هایی که در یک جبهه دموکراتیک-دونده است که در واقع unmissably گی و نحوه واکنش او را به خود آغشته و آن را فشار عجیب و غریب شرم آور است.

Tخود را هفته گذشته بود اولین بار Buttigieg ذکر داشتن می خواستم یک قرص برای تبدیل شدن به راست. او همچنین در یک LGBTQ پیروزی صندوق رویداد در ماه آوریل در یک سخنرانی است که اگر شما در Buttigieg, اتوبوس, viscerally دردناک به سازمان دیده بان در راه است که بسیار از او فصاحت و بلاغت است. وجود دارد مقدار زیادی به انقباض غیر ارادی ماهیچه در: او خودنمایی میکند, باراک اوباما, تقلید خود slackened سرعت گفتار است که نشان می دهد محاسباتی کار انجام می شود قبل از هر کلمه خود را مشاور اصطلاحات (“لیزر متمرکز الله) و آقای اسمیت به واشنگتن می رود ادعای (در مورد مایک پنس را هوموفوبیا: “خود نزاع آقا با خالق من”) و squirmy حسن تعبیر (گرفتن Grindr شوخی؟).

اما در میان corniness او لبه سمت چیزی rawer. او گفت: داستان شاد از ازدواج تصفیه و تزکیه. سپس او دو برابر بازگشت به پیش از آن در زندگی خود را به “بخش دیگری از داستان است که حتی در حال حاضر من یک زمان سخت تر صحبت کردن در مورد … حتی اگر آن چیزی است که شاید نمی شود بنابراین تعجب آور نیست.” او در ادامه:

زمانی که من جوانتر بود من انجام داده اند چیزی نمی گی. زمانی که من شروع به نیمه راه درک آنچه در آن معنی بود که احساس کردم راه من در مورد مردم دیدم که در راهرو در مدرسه یا سالن غذاخوری در آن راه اندازی شد در من چیزی است که من فقط می تواند توصیف به عنوان یک نوع جنگ است. و اگر جنگ را که تا به حال حل و فصل شده است در نظر من می خواست که من 15 یا 20 یا رک و پوست کنده حتی 25, من نمی خواهد در اینجا ایستاده. اگر شما تا به حال به من پیشنهاد یک قرص به من راست من می خواهم که آن را بلعیده قبل از شما تا به حال زمان برای من یک جرعه آب. این یک چیز سخت به فکر می کنم در مورد در حال حاضر. آن را سخت به چهره حقیقت است که وجود دارد در زندگی من وقتی که, اگر شما تا به حال نشان داده شده است من دقیقا آنچه در آن بود در من است که مرا گی من می خواهم که آن را برش با چاقو.

و دلیل آن را بسیار افتضاح به فکر نیست فقط دانش است که بسیاری از افراد جوان در تلاش برای آمدن به شرایط با تمایلات جنسی و یا هویت جنسیتی که فقط انجام دهید—آنها آسیب خود ظاهرا یا به معنای واقعی کلمه. دلیل واقعی آن را بسیار سخت به انجام این کار این است که اگر من تا به حال فرصتی برای انجام این کار, من می خواهم که هرگز در بر داشت راه برای تصفیه و تزکیه.

وجود دارد یک vividness یک تاریکی و در آن توجه به مفهوم ضمنی—یک queerness به این گذشت که ممکن است به نظر می رسد تعجب آور که از Buttigieg. او صحبت کردن در مورد تجربه خود از خود نفرت با استفاده از تصاویر است که هم راستا با معنی واقعی از ارتکاب به خودکشی و خودآزاری. او رسم یک خط بین تجربه خود که از عجیب و غریب جوانان که خود صدمه دیده است. او را به خروج از باز کردن این پرسش که چگونه تحت اللفظی و یا مجازی خود تمایل به کاهش و یا درمانی خود بود.

آن را به عنوان آنجا که من دیده ام بیشتر درونگرا و خاص Buttigieg تا کنون بدست هنگامی که بحث در مورد مبارزات خود را با تمایلات جنسی. به نوبه خود به خاطرات کوتاه ترین راهبرای خواندن Buttigieg طولانی dissections از جمله موضوعاتی مانند ترافیک و بهبود در ساوث بند ایندیانا و ویژگی های ایندیانا طلوع آفتاب. بندگی, در مقابل, به تصویر کشیده شده است عمدتا در یک نظر اجمالی به شرایط و عمدتا به عنوان یک حرفه ای مشکل او را حل کند. صفحات داده می شود به او فکر کردن را از طریق چگونه به بیرون آمدن و به واکنش در سیاست های محلی و تدارکات از پیدا کردن یک تاریخ در حالی که در اداره عمومی است. آرزو-برای-یک-قرص فاز طولانی عذاب گنجه می رود undiscussed. او با اشاره به اینکه آجدار در کلاس بدنسازی, اما اگر مسخره درگیر ضد همجنس تهمت ما نمی در مورد آن بشنوند. او در توصیف روز مشغول صرف خدمات عمومی; او توصیف بی قرار شب را صرف نگرانی در مورد هویت.

عجیب و غریب خواننده Buttigieg را خاطرات و داستان زندگی است که از چپ به پروژه. Buttigieg را افزایش می آید به عنوان یک نفس تجمع دستاوردها از جمله بورس تحصیلی رودز یک کار در مک کینزی یک پست در نیروی دریایی رزرو انتخابات به دفتر عمومی مهارت در زبان های متعدد و سریع از روی لئامت دادن به عنوان یک پیانیست همه قبل از تبدیل 30. اگر او تا به حال pithily مبالغ روانی انگیزه اساسی همه فشار من کاملا به آن گرفتار است. اما من فکر زیادی در مورد کلیشه های از همجنس به عنوان بیش از حد موفق, تصویر, آگاه, و زخمی شدند. من باید بازبینی آلن فراز را به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده 2005 کتاب مخملی خشمکه تشخیص داده گی مردان تعریف انگیزه به عنوان شرم آور است. در اینجا روانشناس فراز توصیف عجیب و غریب کودکان ضربه به سمت پدر و مادر-خشنود:

آنچه شما می خواهم به من بود ؟ یک بزرگ ، یک کشیش در کلیسا ؟ مادر کمی ، اولین صندلی ویولونیست? شد که ما وابسته به اتخاذ پوست محیط زیست ما تحمیل شده بر ما برای به دست آوردن عشق و محبت ما گاهی. چگونه می تواند ما خودمان را دوست دارم زمانی که همه چیز در اطراف ما به ما گفت که ما unlovable? ما تعقیب و محبت و تایید و توجه doled توسط دیگران است.

این “ما” وجود دارد مغرور اما نگرش شرح داده شده در واقع شایع به بسیاری از گی زندگی. در اوایل سال جاری یک توییتر تاپیک در مورد این موضوع از نویسنده الکساندر Leon E. ویروسی رفت. “عجیب و غریب مردم نمی رشد خودمان را به عنوان” لئون آغاز شد. “ما رشد یک نسخه از خودمان است که فداکاری صحت به حداقل رساندن تحقیر & prejudice. عظیم وظیفه ما در زندگی این است که به unpick که قسمت هایی از خودمان که واقعا ما به کدام بخش ما ایجاد شده برای محافظت از ما.”

صحت است و البته شعار از سیاست مدرن است و این یک معیار است که Buttigieg به نظر می رسد برای مبارزه با. هر چند او تحت تاثیر یک نوع غیر طبیعی صافی و سریع او هنوز مشغول به کار در این مدل از یک سیاستمدار است که سرپرستی و آراسته مجهز به خطوط برای ارائه به عنوان اگر توسط کشش رشته در پشت خود را. جانبی توسط سمت مقایسه نشان دادن میزان که سخنرانی خود را شبیه اوباما شده اند ساخت دور آنلاین به تازگی. آنها به تقویت این حس که Buttigeg تولید شده است یک شخصیت برای رسیدن به آنچه که او می خواهد.

که شخصیت است که به سادگی به عنوان برخی از منتقدان ادعا می کنند یک یادگار از برخی کیرخوری, مرد ایده آل است. در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بیل کلینتون و برنی ساندرز همه در راه خود را ایجاد “اصالت” با extemporaneous احساسات و عواطف—آنها پرچ به عنوان آنها ربط—Buttigieg اجراهای دعوت لحاظ از جمله محاسبه و, سردو مطالعه قرار گرفت. این باید مشخص شباهت به اصطلاحات اغلب برچسب برای سیاستمداران زن که تحت تاثیر ناچار شده است به شکل در پاسخ به تبعیض جنسی. فوق العاده-تمرین presentational تیک به اشتراک گذاشته شده توسط Buttigieg و می گویند, هیلاری کلینتون یا کامالا هریس یادآوری بینندگان آستین ، کار شده است که مورد نیاز برای این افراد جدی گرفته شود. آنها نشان می دهد که رونق به عنوان کسی که جز راست, سفید و نر در امریکا می تواند نیاز به ساخت خود را به یک سیاستمدار و نه تنها در سیاست است.

Of دوره Buttigieg شخصیتبه هر میزان از آن ساخته شده است و به هر میزان تمایلات جنسی خود را تحت تاثیر قرار داده است که ساخت و ساز یک blazingly موثر. اگر او به نفع خود او خواهد بود جوانترین رئیس جمهور برای اولین بار آشکارا همجنسگرا و یکی از حداقل تجربه بیش از حد. اگر او دریافت نمی کند به کاخ سفید او برنده آیووا انجمن و قرار دادن بسیار در مقدماتی بدست تحت نزدیک به آن است. Queerness دیده می شود به عنوان یک دارایی تا کنون در هدایت توجه و شکل دادن روایت خود را. به عنوان Buttigieg قرار داده و آن را به Stephen Colbert, “همان چیزی است که من فکر کردم ممکن است منظور من هرگز به خدمت در لباس و یا در دفتر معلوم می شود—بحث در مورد خدا داشتن حس شوخ طبعی—آن را تبدیل به بخشی از چگونه من تا به حال فرصت برای ایجاد یک تفاوت.”

در همان زمان به عنوان #PetesNotGay جمعیت ساکن در او کاهش تمایلات جنسی خود در راه استراتژیک. 2015 op-ed که در آن او خود را اعلام کرد بیرون آمدن تاکید کرد این موضوع است که او را درست مثل هر کس دیگری. او parried دور شخصی snooping مانند زمانی که او کاهش یافته است به پاسخ ظاهرا فقط-برای-سرگرم کننده نیویورک تایمز تحقیق مشهور له هر نامزد. راه او ارائه شده و ازدواج او و داستان زندگی خود را بر راه های که در آن یک همجنسگرا زندگی می شبیه یک مستقیم. معمول شده است به طوری استادانه است که به گفته یکی از ویدیو های ویروسی از, آیووا, جلسه, مردم, در واقع ممکن است بازیگران برگه های رای برای او بدون اینکه متوجه او است.

یک “gayer” نامزد یا حداقل یکی بیشتر همواره الهام بخش در سراسر LGBTQ طیف—خواهد بود بی تردید. آنها کمک خواهد کرد که رای دهندگان درک راه است که در آن عجیب و غریب زندگی این است که مانند یک مستقیم توسط forthrightly بحث احساس تفاوت و حتی شرم که Buttigieg مذاکرات در اطراف. آنها ممکن است بیشتر منحصر به فرد در سبک خود و مقابله سمت راست رای دهندگان خواهد بود و به رخ کشیدن هنوز جسورانه دستور کار سیاسی است. آنها نمی خواهد تا نکته مقابله با تجاوز رای دهندگان با این واقعیت دردناک است که حتی در بسیاری از-و-افتخار دوران عجیب و غریب زندگی در تاریخ سرکوب و خود ویرایش باقی می ماند ضرورت در بسیاری از عرصه. آنها را تحریک سوال Buttigieg به طور مداوم می کند: او منحرف از هویت خود را به دلیل مصلحت یا خود ناراحتی و یا هر دو ؟ آنها را عجیب و غریب بینندگان فکر می کنم زمانی که آنها ساخته شده ایم شبیه elisions در محل کار, با, خانواده, در خیابان و یا حتی در خود درونی روایت است.

اما “gayer” نامزد نیز ممکن است کشش Buttigieg در حال حاضر. در پایان یکی از Buttigieg واکنش طيف ضد همجنس رای دهندگان در آیووا که سعی در اصلاح او رای پس از آنکه گفت: در این جلسه که نامزد او فقط یک رای برای همجنسگرا است. در انتهای دیگر این طیف عجیب و غریب مفسران در نظر گرفتن جرم در inoffensiveness. در وسط این دو گروه به اندازه کافی رای دهندگان به او را در کشاکش برای نامزدی حزب دموکرات. پیدا کردن یک فضای بین یک مسیر پوشا اقامت و اصالت چیزی است که queerness اغلب به معنای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>