گل-شیک سبک Coronavirus همه گیر

شما آن را مدیون خود را همسایه طبقه پایین یا پوشیدن دمپایی و یا شناور شدن.تصویر توسط هلن لیبا بسیاری از مردم خا

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
working from home
شما آن را مدیون خود را همسایه طبقه پایین یا پوشیدن دمپایی و یا شناور شدن.تصویر توسط هلن لی

با بسیاری از مردم خانه نشین این چند ماه گذشته در داخل نسبت به خارج از منزل. آن است که در آن شما ورزش دیجیتالی چت با دوستان و البته کار. اما آن را نیز هنوز در داخل خانه که در آن شما غذا خوردن و ور رفتن معمولا. این می تواند به صورت مکرر تغییرات کمد لباس. یا شما می توانید به بالا و پوشیدن همان خرد sweatpants روز پس از روز. در ماه آوریل در فلوریدا مدار قاضی به نام دنیس بیلی با ارسال نامه ای به محلی وکلا در مورد لباس مناسب در هنگام زوم جلسات دادگاه. "قابل توجه است که چگونه بسیاری از وکلای ظاهر نامناسب, در, دوربین," او نوشت. "ما دیده ایم بسیاری از وکلا در گاه به گاه پیراهن و بلوز با هیچ نگرانی برای بیمار و نظافت در اتاق خواب با تخت استاد در این زمینه ، مرد وکیل به نظر می رسد shirtless و یک زن وکیل به نظر می رسد هنوز در رختخواب هنوز تحت پوشش می دهد. پس لطفا اگر شما از ذهن نیست بیایید درمان جلسات دادگاه به عنوان جلسات دادگاه."

بخش هایی از این کشور به آرامی در حال بازگشایی, اما برای بسیاری از ما خانه ما هنوز هم ستاد. "من فکر می کنم مصر sloppiness جدید مد به جلو" رابرت کرافت یک رکورد تولید کننده و ترانه سرا به من گفت. کرافت که زندگی در لس آنجلس نگه می دارد برادران بروکس دکمه پایین پیراهن بر روی پشت صندلی میز خود برای زوم جلسات اما در غیر این صورت لباس آدیداس, تراش, یک R. B. G. یا Steely Dan تی شرت و کلاه بیس بال. Gena Feith, یک هنرمند در واشنگتن گفت: "اگر من قرار داده در غیر لباس خواب, من احساس می کنم یک حس موفقیت به عنوان اگر من Robert Caro." (از شرح حال شناخته شده است با پوشیدن یک کت و کراوات به تنهایی کار در دفتر شخصی خود را.) پولی McCall, یک روان درمانگر فکر می کند که وجود یک روانی جزء به ما slobbiness. "مردم relishing احساس که آنها در حال دور شدن با چیزی" او گفت:. "ما در حال انجام کسب و کار و پول, اما—ha ha!—ما در لباس خواب ما."

اخیر, خرده فروشی, فروش اطلاعات منعکس کننده یک جهان که در آن هیچ کس وجود دارد به لباس تا به صورت جز گربه خود را. در مارس, لباس, فروش کاهش یافت و هفتاد و نه درصد بیشترین کاهش از سوابق نگه داشته شده است. اما tracksuit خرید شد و تا هفتاد درصد و sweatpants هشتاد درصد است. فروش لباس خواب رز صد و چهل و سه درصد است. بدیهی شلوار لغو شد (مگر اینکه آنها با یک تسمه های الاستیک). فروش خود را کاهش یافته است سیزده درصد است. جدید تمرکز بالای کمر.

در حال حاضر که بسیاری از موارد در پستو مصرف بازنشستگی زودرس, آنچه که باید ما قرار داده که ما کم می شد ؟ من توصیه از سی و پنج یا بیشتر مردم در حال کار از خانه. برای کسانی که هرگز لباس خریداری آنلاین—یک گروه که ممکن است تنها شامل من نود و سه ساله و مادر و Kimmy Schmidt—بررسی جزئیات سیاست بازگشت: از آن آسان است به ترتیب برای بازپرداخت و یا ارز از بسیاری از شرکت ها امروزه اما برخی از فروشندگان شخص ثالث و eBay و Etsy فروشنده کار در خریداران-پاسداران نظام است.

بیایید شروع با پیژامه و شلوار که ممکن است نزدیک است که گاهی می شود به راحتی مواد غذایی است. معرفی به اروپایی ها در قرن نوزدهم توسط استعمارگران بازگشت از آسیا و خاورمیانه این شلوار گشاد با drawstrings به معنای برای lazing در ابتدا فرسوده در غرب تنها توسط مردان است. شاید به این دلیل شد در ارتباط با جنبش حق رای از زنان گیر به سفارشی از پوشیدن undergarments, nightgowns یا بعد لباس به رختخواب. هر دو جنس نر و ماده گاهی اوقات عینک nightshirts که نویسنده لارنس Langner در کتاب خود "اهمیت پوشیدن لباس" به عنوان توصیف "بزرگ بی ریخت پیراهن آویزان از گردن تخلیه بالون." توسط نوزده-بیست سالگی بودند وارد شدن به خواب بیش از حد, یک تغییر انقلابی اغلب نسبت به Coco Chanel که افسانه می رود آغاز شده و این روند در پایان جنگ جهانی اول با قدم زدن در امتداد ریویرا در "ساحل لباس خواب" بل-کف بنابراین عمیقا قطع آنها شبیه بادبان مواج. پیژامه دانشمندان این محل تاریخی تفرجگاه در هر نقطه از 1918 تا 1922 و در عرض چند سال مد زنان بودند lounging در قایق بادبانی و در boudoirs در slacks از پنبه یا ابریشم کرپ است de Chine. لباس های خیلی رایج در شهر رفت و آمد مکرر از Juan-les-Pins که آن را شناخته شده به عنوان Pyjamaland.

پس از شروع به خارج و مهاجرت در داخل لباس خواب امروز دو منظوره عمومی و خصوصی است و می تواند هم مرد بیا اینجا رسمی و خشک بودن و یا نوع لباس که پیتر پن را از دست داده و پسر ممکن است می پوشند. "چند روز من تغییر را از خواب من خواب من بیدار خواب" آنا دلم Gaizo یک نویسنده در لس آنجلس به من گفت. به جای ظاهر Ambien سعی کنید لباس خواب از صد و سی و شش ساله شرکت سوئیسی Hanro. آنها باید حداقل آرایش و ساخته شده ابریشمی پنبه mercerized که خیلی نرم و شما رویای شما باد صبا. آنها ارزان نیست اما آنها برای سال گذشته. من دوست دارم این مدل تا حدودی به طرز مرموزی به نام لحظه های محصول که آستین سه چهارم وضع حاضر و پدال-فروشنده, پاها, در حال کمرنگ با یک اشاره از توری که حتی شیکر نمی لگد از تخت ($198). می خواهید به صرفه جویی در این سیاره در حالی که رفتن (نقاب) به فروشگاه مواد غذایی? اطلسی دو جنس رخ میدهد پیژامه tops و پایین از ما HAH در غرب هالیوود در آمده کلاژ از زرق و برق دار florals و راه راه و بازیافتی از بطری های پلاستیکی است که شما وجدان نمی خرید در راهرو 3 ($249). گیلاس قرمز دو تکه افکار پوچ مجموعه ای از لباس زیر زنانه شرکت Skarlett آبی—cropped توپ را روی گوه با گرم پایین—به نظر می رسد مانند بلند, لباس زیر که منقبض شده در شستشو. آن را کامل چیزی را می پوشند در حالی که تماشای تلویزیون و یا اگر شما در حال خانم نوئل و برادر شوهر خود ($98).

زنان شروع به یورش مردان پیژامه و زیر شلواری در سال 1934 به سال آنها را دیدم "این اتفاق افتاد یک شب" است که در آن Claudette Colbert می پوشد کلارک گیبل را p.j. s.' (شخصیت خود را بسته بندی شده بود چند جفت از لباس خواب و ظاهرا تنها یک دست کت و شلوار اما این نشان می دهد biz.) بیشتر شاد نمونه برای هر دو جنس هستند از لندن haberdasher Budd. خانمها' مدل مروارید دکمه های مبتنی لبه های گرد بریده قلاده که شبیه petunias و مد هستند و از انواع پارچه و مانند کتان و ابریشم و ترمه در رنگ است که تعجب آور نیست اما خیلی تعجب آور بود و یاس و زنبق ($356-$493).

روشن نیست که آیا لباس خواب تولید کنندگان می دانستند که این مستند را همزمان با ورود "ببر پادشاه" در Netflix بکشد اما قطعا وجود دارد مقدار بزرگ-گربه چاپ از را انتخاب کنید در حالی که lounging در مقابل لوله. از Philadelphia-شرکت بر اساس Printfresh آمده پیراهنی-پنبه pajama و مجموعه بر روی آن صنعتگران در جیپور هند باید ابریشم به نمایش تصاویری از یوزپلنگ کمین در میان شکوفه های قرمز ($128). انگلیسی loungewear طراح اولیویا فون ال دارای گزینه های بسیاری برای صفری-حیوانات چاپ بر روی ابریشم اما یکی از من طمع به چیزی داشتن است آراسته با prancing گورخر ($480). برای مردانی که می ترسند به خواب در فرویدی نمادها دزموند & دمپسی یک پنبه پیراهن خواب تزئین شده با حلقه مار ($112). وجود دارد یک پیژامه مجموعه چاپ شده با ببرها بیش از حد ($219). اگر شما در برابر پوشیدن خز حتی در یک پارچه تصویر دزموند & دمپسی حمل پنبه پیراهن زنانه-و-کوتاه دسته کوچک موسیقی جاز در یک مسرت سبز آناناس الگوی ($125).

برای پنهان کردن از شما هم اتاقی بزرگ و گربه و سعی کنید Onepiece را استتار با مضمون ابلق jumpsuit ($104). آن را به اندازه کافی زیبا برای پوشیدن در حالی که پیاده روی سگ. ایضا صورتی و سفید راه راه کوتاه از ریل که شما همچنین می توانید پوشیدن لباس برای آب نبات خود را-striping کار ($168). اگر شما می خواهید به گام تا بازی خود را و گرفتن زباله در سبک بالا—من پیشنهاد می کنم حزب لباس خواب از خواب در شرق اوکراین که برچسب بی باکانه صورتحساب خط خود را به عنوان "جهان اول راه رفتن در خواب." با یک حاشیه marabou پرهای اطراف کافهای و سجاف این جشن گروه از پالازو شلوار و رویشان بالا به نظر می رسد مانند چیزی Doris Day خواهد میزبان soirée در. می آید در پنج رنگ اما من به شما اجازه شما آنها را تنها در ورزشهای آبی با لوله کشی و پرهای سفید و یا سیاه و سفید با سیاه و سفید لوله کشی و پر و بال ($224-$320).

این قابل بحث است که آیا یک nightshirt است بیشتر یا کمتر schlumpy از خواب اما از آن است که نیمی به عنوان دشوار است برای قرار دادن در. ترین گاه به گاه در این کلاس ها به اندازه تی شرت از بروکلین بر اساس فروشگاه تاشو که بسیار راحت و شل و نه خیلی بلابی که آنها شما را نگاه مانند یک آمیب. دوخته شده از یک بافت نازک نیوجرسی ترکیبی از خمیر چوب و اسپندکس طراحی شده است که به تنظیم درجه حرارت بدن و به عنوان شرکت در وب سایت آن را قرار می دهد "انجام دور با غیر ضروری tangling در بستر" (بالاخره مشکل من ندارد) آنها در دسترس هستند در کوتاه midi و پیراهن زنانه دامن بلند ($70-85 دلار).

فقط به خاطر شما پناه در جایی معنا نیست که خود را nightshirt نمی تواند چهره جهان است. شرکت فرانسوی کیلومتر.پاریس, نوبت, قدیمی, nightshirts مانند شما ممکن است پیدا کردن در اروپا بازار به پوشیدنی آثار هنری با دست-embroidering آنها را با تصاویری از شهرهای خاص—نیویورک "pyjama پیراهن" به تصویر می کشد زیادی از ساختمان امپایر استیت در نیروی دریایی دوخت و لندن مثال بیگ بن است. در کافهای دوخته شده به رنگ قرمز هستند و نقطه عطفی جغرافیایی coördinates. موارد ارزان نیست اما نگاه کنید! برخی در فروش هستند و هنوز هم ارزان نیست ($350-$420). اگر شما می خواهید ارزان, H & M دارای یک انتخاب خوب از مردان و زنان لباس خواب—از جمله جذاب پیژامه و پیراهن و مطابق با شلوارک در ویسکوز با یک الگوی کوچک سفید ساحل صندلی که می تواند منطقی خود را معطل ماندن دور از ظهر نوشیدن piña coladas پینا توسط دریا که توسط منظورم وان حمام ($24.99).

می خواهید کلاس اول لباس خواب در کلاس اقتصاد قیمت ؟ در اینجا یک نکته: eBay به طور منظم لیست با نام تجاری جدید لباس خواب از هواپیمایی کیت ملایمت به فروش می رسد توسط مسافران که من حدس می زنم شد, پرواز حق بیمه در این شرکت سکه و خواهد hock یک از اعضای خانواده اگر وجود دارد چند دلار بود. من جاسوسی مجموعه ای از خطوط هوایی آمریکا ساخته شده توسط این تشک شرکت کاسپر (22 دلار) و یک لوفت هانزا پنبه کت و شلوار خواب از لوکس آلمانی با برچسب ون Laack ($38.88). این لباس خواب پنبه عرضه شده به مشتریان توسط خطوط هواپیمایی امارات—نور-خاکستری بالا با یقه شال تیره-خاکستری پایین با طناب کشی دور کمر—با توجه به شرکت هواپیمایی "جهان اول مرطوب کننده لباس خواب" آزاد گلوله از اشنه دریایی بر روی پوست خود را لوکس شناسه پرداخت را دریافت نمی.

با راست, سفید, وفل-بافت حوله تن پوش شما می توانید خودتان را متقاعد کند که قرنطینه در واقع ماندن در یک appallingly understaffed آبگرم. ارائه از چتر نجات است به لحاظ اجتماعی فاصله جمعیت pleaser: ساخته شده از صد در صد پنبه ترکی, این, نرم, دو جنس رخ میدهد و قابل شستشو و دارای جیب برای راهنمایی شما خودتان را پس از صورت خود را ($119). اگر شما می خواهم به احساس می کنم مثل یک اسباب بازی مخمل خواب دار حیوانات, حوله انتخاب کرده دنج و مقرون به صرفه لباس در تری پارچه یا پشم گوسفند وجانوران دیگر ($27.95-$55.95) در ده ها تن از رنگ های که نام صدا مانند طعم ماست منجمد (صورتی شهد شیرینی بادامی). من می خواهم O. K. با دادن کارائوکه بازگشت به ژاپن اما kimonos یک دروازه بان. مورد علاقه های شما در حال دست و رنگ در بالی با Suku صفحه اصلی استرالیا-بر اساس شرکت تاسیس شده توسط اندونزی ، من به ویژه مانند اواسط طول لباس ساخته شده از ابریشمی سفید بامبو رین و تزئین شده با پر dapples از فیروزه و همچنین در صورتی که به نظر می رسد به عنوان اگر جکسون پولاک شروع به پرتاب قرمز رنگ در آن را داد اما تا (160 دلار). ارزان تر (فقط زیر یک صد دلار) هستند جذاب پنبه kimonos در دست چاپ الگوهای موجود در Etsy از یک فروشگاه به نام Susannah پنبه. من خودم هستم و یک مکنده برای seersucker شاید به خاطر آن تداعی دورانی که مردم وانمود می کردم که همه چیز خوب بود. Matouk یک قرن منسوجات شرکت در رودخانه سقوط ماساچوست می سازد شیک seersucker لباس ($185). تاشو ابریشم لباس خالدار با رنگارنگ قرص های خواب آور غریب و شیک اما شاید نه یک انتخاب خوب برای پوشیدن دارم به شما زوم جلسه درمان ($195).

اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان شما آن را مدیون خود را همسایه طبقه پایین یا پوشیدن دمپایی و یا شناور شدن. اگر شما زندگی می کنند در جایی دیگر دمپایی یک متفکر خانه در حال حاضر برای پای خود را. بهترین کرکی هستند Uggs. از پوست گوسفند اسلاید در رنگ مانند یکپارچهسازی با سیستمعامل نعناع و نئون زرد خواهد پای خود را نگاه مانند یک زن و شوهر از nouveau-riche bichons frises ($100). و یا شما می توانید مصنوعی کرک از آمازون فروشنده نام دیوانه بانوی—اما چه کسی را قضاوت ($17.99)? خود را برای تکمیل ژاکت سیگار و cravat ممکن است به من پیشنهاد مجلل و غیر قابل مقایسه راحت Stubbs & Wootton مخملی یا needlepoint راحتی از آن دیگری نخل ساحل ؟ وجود دارد حدود یک میلیون طرح هر کدام با یک دمدمی علامت در سرهم بندی کردن اعم از چهره نقاب مجسمه نیم تنه از مریخ خدای جنگ برای یک تصویر از یک پیچ در سمت راست کفش و تو در سمت چپ (500 دلار).

برخی از دمپایی زمزمه "نقاهت" اما نه با کیفیت بالا ستمکار خوب کفش برای مردان و زنان از L. L. Bean که می گویند "شهر نشین به عنوان يك کابین-خانه outdoorsman"; آنها به انتظارنشسته بودند با deerskin یا shearling ($78-$89). ژاپنی ها به منظور نگه داشتن در خارج از خاک رخنه در داخل عادی تغییر به دمپایی به عنوان به زودی به عنوان آنها را وارد یک خانه. این ارقام است که آنها را شگفت انگیزی دمپایی—از اسلاید است که نگاه به عنوان اگر آنها در حال ساخته شده از رنگارنگ گلدان دارندگان به Rikumo "اتاق کفش" قاطر است که بسیار مینیمالیستی و آرام به دنبال شما می دهد تا مراقبه ($67). Muji دو cushiony نسخه از اتاق کفش یک در یک راه نیوجرسی و دیگر در یک جامد پارچه جناغی ($14.90). از دانمارک (توسط راه رومانیایی کارخانه) وجود دارد Glerups محکم دست-حفاظت از ارتعاش خاص روفرشی با چرم یا لاستیک که قالب به پای خود را در طول زمان. به شکل باز-حمایت جلشس آنها می تواند فوق العاده برای یک aspirational هابیت ($76-$95). جودیت تورمن یک نویسنده برای این مجله می پوشد از یک جفت سیاه رقص باله-سبک ساتن Isotoner دمپایی در هر دو ماه یا تا ($24). و از آنجا که شما بوده ام به صفحه اصلی-تحصیل فرزندان خود و رشد آناناس در خود پنجره, چرا رفتن تمام راه را به پایین D. I. Y. جاده و قلاب دوزی یک جفت دمپایی برای کودک شما و یا خود را—به خصوص آنهایی که الگو پس از صحبت بالا تاپ ($9.90 برای الگوی در Etsy)? یا فقط خرید یک جفت ($29.32-$31.56).

هنگامی که به خواب می آید در نهایت چه می رود ؟ "دافع حشرات آمد و من را در یک پیراهن. آن را بسیار هیجان انگیز" سارا رز Siskind یک علم-کمدی نویسنده در نیویورک گفت. در غیر این صورت پاسخ این گرایش به sweatpants—همچنین برای برخی از این دلیل به نام جاگر اگر آنها مخروطی در مچ پا. این شل کف, که, Karl Lagerfeld به نام "نشانه ای از شکست" به نظر می رسد outselling جین که در نظر بی ارزش محدود و نه که زباله hoity-toity برای این زمان. به عنوان یک Twitterer قرار داده و آن را در ماه مارس "افرادی که quarantining در شلوار جین: آنچه شما در حال تلاش برای اثبات؟" اگر شما می خواهید به نگاه به عنوان اگر شما در حال پوشیدن عرق بر روی هدف و نه به این دلیل که شما پرتاب در حوله رفتن بی جهت بزرگ و جفت آنها را با یک مخزن بالا. Joah قهوه ای را به اندازه و یا امپراتوری sweatpants ارسال این پیام ($128-$138). برای "همه تا لباس پوشیدن و هیچ جایی برای رفتن اما اتاق نشیمن" نگاه باشگاه موناکو باریک پا ساتن لباس مخصوص مهمانی رسمی-راه راه شماره با تطبیق سرعت باد ($129). خامه-نرم رطوبت فتیلهسازی "عملکرد جاگر" به فروش می رسد در Vuori باید جیب برای تلفن خود را و می آیند به شدت توصیه می شود حتی اگر عملکرد را برای شما به معنی حل پازل جدول کلمات متقاطع ($84). این راديال باری-سبک نسخه از پنبه شهروند چاپلوس به اندازه کافی به فراتر از برچسب sweatpants و بسیاری از کراوات رنگ گزینه های را هیجان زده Ken Kesey ($355; کراوات رنگ $225). مردان: Ace عرق از مک Weldon باید zippered جیب طراحی شده, شبح و کافهای آجدار و ساخته شده از تری فقط با کوچکترین مقدار کشش. آنها می آیند در سیزده رنگ (چرا؟), و شما می توانید آنها را می پوشند در خارج (به یاد داشته باشید خارج؟) ($78). Uniqlo را sweatpants (برای مردان و زنان و کودکان) در حال هوندا مدنی از athleisure: ساده اسپرت با دوام و ارزان است. به علاوه آنها در جیب و هیچ آرم. من یک جفت در نیروی دریایی است که نه pilled یا تبدیل غمگین شکل با وجود اینکه تقریبا به عنوان به عنوان اصلی خاکستری گره تمرین لباس ایجاد شده در نوزده-بیست سالگی توسط یک فرانسوی لباس تاجر به نام امیل Camuset ($15-30 دلار).

نه بیش از حد طولانی پیش, ساق پوش شد چیزی شما را به حفر کردن صحنه و تنه به صورت یک مجموعه بازی در زمان قرون وسطی است. امروز آنها یک جزء ضروری از فعال و غیر فعال می پوشند. یک دوست یازده جفت ساق سیاه می پوشد و آنها را هر روز مورد علاقه خود را که از J. Crew—که فقط برای ورشکستگی زمینه طوری عمل سریع ($69.50). از کون از الو یوگا ($72-$150) و فراتر از یوگا ($50-$110) گفته می شود راحت ترین; P. E. ملت هستند بهترین راه حل مناسب برای ورزش (69 دلار-$139) و کسانی که فروخته شده توسط Koral هستند slinkiest (به خصوص براق مدل با عرض تسمه; $75-$96). به ساق پوش که مرا تشویق کردن با صدای بلند در حال از چاپ بر روی تقاضا لباس سایت RageOn. آنها از ویژگی های پر زرق و برق رنگ نقاشی از اموزش Bader Ginsburg سر دمیده شده و آنقدر بزرگ است که آن را پوشش می دهد هر دو از پاهای خود را ($35.95).

به عنوان برخی از کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی, لباس های ما ممکن است ساخت راه خود را از پستو. آیا شما آماده برای آنها ؟ شما خواهد بود قادر به راه رفتن در پاشنه, اجازه دهید به تنهایی کفش که کراوات ؟ شما شلوار مناسب بعد از تمام کسانی که مستند کربوهیدرات ؟ ممکن است برای پوشیدن رژ لب با ماسک? آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه دکمه کار می کند ؟ شاید ما باید reacquaint خودمان را با تعداد کمی از این آثار در کمد لباس ما. "زمانی که من در یک واقعا خلق و خوی بد من خودم قرار دادن بر روی لباس آن را می کند در واقع کار" جاش Beraha یک خاخام در واشنگتن به من گفت. "من حتی با قرار دادن در کمربند دیروز." ♦


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب