این <em>SNL</em> آخر فصل نمی Sugarcoat همه گیر اضطراب

فرهنگ بر خلاف قبلی خود در خانه قسمت شب گذشته نشان می دهد در آغوش بحران وجودی از لحظه ای. قریب به اتفا

توسط NEWS-SINGLE در 21 اردیبهشت 1399
قریب به اتفاق اضطراب واقعی است اما دلایل آن می تواند دردناک و پوچ در همان زمان.NBC

شنبه شب زنده's سوم-home edition تا به حال به عنوان آخر به عجیب و غریب فصل مختل coronavirus بیماری همه گیر. مانند دیگر را از راه دور فیلم برداری قسمت, این قسمت شامل یک لیست مهمان ظاهر—از جمله الک بالدوین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—همراه با یک لمس اجرای موسیقی (این زمان Boyz II Men and Babyface) و چندین طرح با استفاده از زوم به عنوان چارچوب است. اما بر خلاف پیشینیان خود شب گذشته در خانه قسمت برجسته محوری تغییر به مجموعه مقالات: آن را در آغوش بحران وجودی از لحظه ای.

متحده شروع به بازگشایی و سهولت اجتماعی-فاصله محدودیت اما درست به حالت عادی بازگشت—به زندگی به عنوان آن را به حال شده است قبل از coronavirus آمار—یک indeterminately راه طولانی بدون واکسن در محل. به تازگی از زندگی در میان بحران فرسوده و بیزاری از مقابله با این مستند با توجه به این واقعیت ناراحت کننده است که زندگی باقی خواهد ماند غیر طبیعی برای آینده قابل پیش بینی. اگر قسمت اول ارائه شده "سورئال تسلی" و دوم اقدام به ایجاد یک استاندارد مجموعه ای از SNL طرح سوم نگاه به آینده و متوجه دلسردکننده حقیقت است که پایان ندارد ، Standout لحظات شب همه متمرکز بر این احساس است که این—این بیماری همه گیر ناشی از فشار این بار این ترس نمی تواند بیش به زودی.

سرد باز مجموعه در طول یک مجازی دبیرستان فارغ التحصیلی دیدم هر دانش آموز به جز یک ترک زوم جلسه به عنوان بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده platitudes در مورد حرکت گذشته coronavirus. Kate McKinnon بازی یک فانوس دریایی حافظ که به دام افتاده است برای چندین دهه در یک جدا شده جهنم گفتن بیننده "در مورد آن نیست روشن قبل از من رفته کاملا دیوانه است." آخرین طرح از شب دیدم کل بازیگران جمع آوری برای یک قصیده تلخ و شیرین به نیویورک که در آن هر یک از آنها را از خواب قبل از همه گیر زندگی در شهر: غذا خوردن در رستوران های سرگردان در میدان تایمز حضور در برادوی نشان می دهد. این توهمات فیلم برداری شد و در رنگ های سیاه و سفید. در پایان Cecily قوی به تماشای هر یک از بازیگران آمپول محو در خواب و بیدار در تک رنگ دنیای واقعی به تنهایی.

این حالات ممکن است برخی از بینندگان مضطرب اما صحنه' اوج ناامیدی هنوز دعوت خنده. در طول نیمه اول "آخر هفته به روز رسانی" مایکل Che متوقف برگردان های ترسناک در سرفصل به بیان ترس از آینده به دنبال یک کمی نا امید کننده در هر زمان دوربین قطع به او. "اگر این است من آخرین بار در تلویزیون است ؟" او آغاز شد. هنگامی که دوربین به او بازگشت و پس از کالین Jost تحویل جوک, Che تا به حال یک نوشیدنی در دست است. "این فقط بیش از حد برای من به نگرانی در مورد" او به عنوان او صحبت کرد Ahmaud Arbery سیاه گرجستان مرد به ضرب گلوله به مرگ در حالی که آهسته دویدن. "آن را خسته کننده. من حتی نمی پوشیدن احساس راحتی من ماسک در مکان های عمومی, به دلیل آن را مانند احساس به دام افتادن اما حتی من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی کمتر مشکوک از دویدن ... منظورم اینه که چه می توانیم بکنیم؟" Jost پاسخ نمی. زمان آن چه را به نوبه خود به صحبت می کنند و دوباره او reeled حتی بیشتر نگرانی در مورد اینکه آیا قتل اورلئانز او در مورد شنیده می توانم او را بیش از حد. رفتند از او پرسید: Jost به پدر و مادر خود بگویید—و یا هر کسی که برای ماده—اگر او جان به دلیل قتل اورلئانز. قریب به اتفاق اضطراب واقعی است اما دلایل آن می تواند دردناک و پوچ در همان زمان—ترکیبی به ارزش معدن برای کمی طنز.

Tina Fey ظاهر در "آخر هفته به روز رسانی" همچنین تاکید کرد که ایده. ظاهرا وجود دارد به ارائه یک "پیام برای مادران" به افتخار روز مادر Fey به جای تمسخر در naïveté در مورد زندگی او در میان همه گیر. او می خواهم فکر ورق نمی خواهد نیاز به تغییر پس غالبا اعتقاد بر این او می تواند خود را به آموزش کودکان لاتین—قبل از انعقاد آن است که خوب برای مادران به از دست دادن کنترل و پایان آنچه را که آنها باید انجام دهید. پس از همه, او حتی نمی نوشتن پایان آخرین بیت از او "message." "این بار گریه," او گفت: Che.

اما bleakest لحظه از شب متعلق به "النور خانه" یک طرح که در آن Aidy برایانت بازی میزبان کودکان برنامه با انیمیشن مجموعه ای شبیه به آبی سرنخ. در آن تصور او پرتاب یک جشن تولد—همه گیر مانع از پرتاب واقعی چیز بدیهی است. اما همانطور که بیشتر و بیشتر کارتون مهمان وارد شده بودند و با آنها حرف راست از uncanny valley تا دشوارترین سناریو ضعف او. "این همیشه اتفاق می افتد," او توضیح داد: در پایان قبل از مناقصه جوان بینندگان خداحافظی به عنوان دوربین درنگ به او صدمه چهره. چند برایانت قبلی در خانه طرح را با شمردن یک دوز از تیره طنز—یکی از برجسته مراقبه تصویری اشتباه رفته; یکی دیگر از کبوتر به دوران کودکی خود را در مجلات به نتایج فاجعه آمیز—اما این حول و اندوه و کمدی در راه مردم سعی می کنید به کنترل و غیر قابل کنترل.

این است که یک شنبه شب زنده است که نمی تواند مراقبت کمتر در مورد ارائه اطمینان—گریه به دور از اولین at-home edition که می تواند انجام دهد نشان می دهد-باید-به-در نگرش رهبری آن everyman میزبان تام هنکس. برای بخش آخر به میزبانی SNL آلوم کریستن Wiig بود تیره تر و عجیب و غریبتر: او به عنوان امضا و پیشنهاد بینندگان خوب شب Wiig قرار داده و او را "خواب کلاه گیس" و فر در تخت خواب—تنها به پرتاب و به نوبه خود مانند بسیاری از تلاش برای مقابله با این به ظاهر بی پایان تهدید coronavirus در حالی که اعتبارات نورد بیش از او آور بدن است. بله show must go on—آن را به عنوان Wiig وعده داده شده به "بله ببینید در ماه سپتامبر است." اما SNL روشن ساخته و آن را به زمان برای به دست آوردن وجود دارد. در حال حاضر آن را خوب متوجه استرس به اجازه دهید آن را در و سعی کنید به خنده در مورد چه مقدار وجود دارد. که آرامش بیشتر قطعه ای از مشاوره است, اما آن را یک ضرورت است ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de