اجتماعی کدهای دیوانه غنی

فرهنگ چگونه Kevin کوان جشن و سیخ کباب را ultrawealthy لورن TamakiKاوین کوان حرفه ای به عنوان یک ناظر

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
illustration of Kevin Kwan
لورن Tamaki

Kاوین کوان حرفه ای به عنوان یک ناظر از کلاس امتیاز و ثروت آغاز شد زمانی که او در کلاس اول. او با حضور در خصوصی انگلیسی-چینی مدرسه که catered به سنگاپور طبقه حاکم. کوان بزرگ-پدر بزرگ یکی از بنیانگذاران این کشور قدیمی ترین بانک و خانواده اش شده بود رفتن به ACS برای نسل های. پشت در بزرگ و پدر بزرگ خود را در جزیره به یک بندر در آن وسیع امپراتوری بریتانیا بود. اواخر دهه 1970 زمانی که کوان بود که در درجه اول سنگاپور بود مستقل و خود بانک بودند خیط و پیت کردن با سرمایه است. پول, پول جدی شد جا.

در Kwan مدرسه, دانش آموزان بودند کاهش یافته است Benzes و Bentleys, گران ساعتهای خود را بلند و باریک مچ دست. این همه جدید به کوان. نه ثروت دقیقا اما صفحه نمایش آن است. خانواده اش در خانه, پیر و بزرگ و بسته بندی شده با گرد و خاکی عتیقه در مقایسه با glitzy بالا افزایش می یابد که در آن دوستان خود زندگی می کردند. او واقعا در نظر بگیرید که چه ثروت او دیدن در مدرسه ممکن است متوسط تا زمانی که آن را ناشی از یک رسوایی در جامعه است.

کوان هنوز هم به خاطر مقاله امروز: "کمی وحشت از ACS" خواندن تیتر. "مدرسه از snobs" تا به حال ساخته شده راه خود را به یک ملی تلخیص. هنگامی که داستان شکست ACS برگزار شد اضطراری مجمع. "من به یاد داشته باشید اصلی گریه در تریبون گفت: "این چنین سوختگی در تاریخ ما و میراث فرهنگی' " کوان به من گفت. مدرسه منع دانش آموزان از پوشیدن هر چیزی را با یک آرم بر روی آن و اصرار داشت که chauffeured آف رها اتفاق می افتد خارج از دید. البته این محدودیت تنها وضعیت نمادها حتی بیشتر آرزو. برای کوان آن را مانند یک سوئیچ شده بود بدبختانه. "من نمی دانم در مورد هر یک از این چیزها" او به یاد می آورد. "تا زمانی که به طور ناگهانی من."

این آغاز کوان مادام العمر با شیفتگی رفتار از روی خودستایی—که عجیب و غریب و گاهی غم انگیز و اغلب خنده دار رقص مردم را در به اثبات آنها غنی تر و دقیق تر و یا بهتر است-مستقر و نسبت به شخص دیگری. سی سال بعد از آن بود که این محیط ارائه شده است که زمینه برای کوان اولین رمان دیوانه ثروتمند آسیاییاست که فروش بیش از 5 میلیون نسخه شده است و ترجمه به 36 زبان. 2018 فیلم اقتباسی نیز یک ضربه بزرگ پرفروش $239 میلیون در سراسر جهان و شامل یکی از اولین-ژاپنی اصلی کست در عمده فیلم هالیوود از سال 1993 به The Joy Luck Club.

دیوانه غنی آسیایی ها و عواقب آن—چین غنی دختر و غنی مشکلات مردم— دنبال Youngs یک قبیله فوق العاده ثروتمند سنگاپور برای اولین بار به عنوان نیک جوان می افتد برای راشل چو یک استاد دانشگاه نیویورک; سپس به عنوان جفت ازدواج; و بعد از آن به عنوان مادر از قبیله طول می کشد و بیمار و بزرگ خانواده قدیمی و مستغلات می آید تا برای grabs.

کوان, جدید, رمان, جنسیت و غروراست که منتشر خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن یک حرکت است, تا آنجا که او را به سمت چپ سنگاپور و Youngs پشت.* به جای کوان تساوی بیشتر به طور مستقیم از 16 سال او در نیویورک, رسانه های خود را "هجوم به زنبور جهان" در حالی که وجود دارد و آمریکایی و انگلیسی رمان که او خواندن و هنوز هم دوست دارد. طرح dishy و لذت بخش پر از همه نوع از رفتار بد انجام شده در مدل. اما به عنوان شل و سرگرم کننده و مجبور قابل خواندن هستند کوان در رمان نیز بسیار واضح است که کار از کسی که صرف مقدار زیادی از زمان اجتماعی پرداخت بسیار توجه. "من یک فرد خلاق" کوان گفت. "من یک ناظر. من فقط همه چیز را ببینید و من خیس کردن همه چیز."

کوان چپ سنگاپور وقتی که او 11 در حال حرکت با خانواده اش به حومه هوستون جایی که پدر او را به حال منافع کسب و کار. کوان هرگز بازگشت به جزیره جوانی خود است و هیچ تمایلی برای رفتن به عقب. او را دوست دارد تصور این محل آن را به عنوان یک بار بود. اما دیوانه غنی آسیایی سه گانه و مجزا تقریبا بی وقفه مدرن. پس چگونه و از کجا بود کوان انجام کار خود را با دیدن و خیساندن?

"به دنبال بازگشت در حال حاضر" کوان گفت: "من خوب بود shape-shifter از سن خیلی زود است." در طول ساعات مدرسه او یک preppy ACS اما پس از کلاس اجازه دهید او یک "وحشی جزیره کوچک کودک است." وجود دارد که در آن زمان هنوز kampongs در سنگاپور—ساده ایجاد ترکیبات که در آن کوان و باند خود را از این محله را به سرقت نوزاد جوجه و بالا رفتن از درختان به انتخاب میوه. پس از آن او می خواهم شنیدن شام گونگ و او می خواهم تقلا خانه برای تمیز کردن و خود را قابل ارائه برای طیف گسترده ای از مهمانان بالقوه—عمه خود را به دوستان هنرمند و یا بازدید از بزرگان و یا وزیر دارایی.

یک جنبه از این وجود که کوان می یابد دشوار است برای دیگران—غربی ها به طور خاص—به درک فقط چگونه انگلیسی خود را سنگاپوری خانواده می تواند چگونه آنها غیر خودی حتی در میهن خود. پدر و مادر او صحبت کرد و چیزی جز زبان انگلیسی و ماندارین او و برادران او می دانست که آنها در مدرسه آموخته اند. ادبیات است که کوان ضامندار به اوایل بود که توسط جین آستن و اسکات فیتز جرالد. این تا حد زیادی به لطف عمه خود را که به گفته یک روزنامه نگار و بعد از آن کمک به ساخت کتابخانه مجموعه در دانشگاه ملی سنگاپور است. "در برخی از نقطه او متوجه شدم علاقه مند به کتاب و کتاب او آغاز شده اختصاص به من چیزهای بنابراین من غرق در کلاسیک اولیه" کوان به من گفت.

هنگامی که خانواده اش نقل مکان به ایالات متحده کوان کشف تام ولف و Dominick دان—طنز اجتماعی بود که در نهایت او الهام بخشیدن به چرخش مرتب کردن بر اساس همان کمدی از منش از زمان فرهنگ است. به عنوان یک نوجوان او نوشت و شعر بیشتر—اما همچنین احساس کشیده به سمت بصری بیشتر رسانه های عکاسی به طور خاص است.

در سال 1995 کوان از نقل مکان به نیویورک برای حضور در مدرسه طراحی پارسونز. بسیاری از دوستان او آمد از پول East Coast خانواده ها و این خانواده ها خاطر نشان کرد او را از خود. آنها زنبورهای و هر زمان که او بازدید بالایی طرف شرق آپارتمان و آخر هفته خانه در Hamptons او احساس چنگال شناخت در قدیمی ترکه یا چوب کوتاه مبلمان Anglophile دکور و نیز فرسوده پنی کفش راحتی—انجام نگرفته نشانگر امتیاز. او را دیدم 1985 فیلم اقتباسی از فرستر کلاسیک A Room With A View و داشت به تعجب خود را که شارلوت Bartlett (با بازی مگی اسمیت) صدا دقیقا مثل خود عمه سابق روزنامه نگار. "همان تن. همان زمین" کوان گفت. "این تخت و رسوم فرستر بود که نوشتن در مورد آنها آورده بودند به سنگاپور و فقط هرگز نخواهد مرد."

راه اندازی آخرین رمان خود بیعت را به یک اتاق با مشخصاتو خیلی از بقیه می آید مستقیما از کوان را در زندگی تجربه می کنند. او به من گفت که یک داستان در مورد نشان دادن تا در یک باشگاه در Hamptons در یک طراح پیراهن بدون یقه و فرستاده در اطراف گوشه به خرید برخی از ارزان یقه پیراهن فقط به طوری که او می تواند در داخل. من متوجه شدم که او با گفتن این که داستان خود را تقریبا یکسان برای او قرار داده و در شهوت و غرور. این قوانین سخن گفته و ناگفته و بیشتر مسخره است که کوان می یابد به طوری شگفت انگیز است. او می گوید که او را دوست دارد از دیدن چگونه آنها مستقر شده اند. "واقعا آنها در خدمت به حفظ کردن interloper—" او شروع به خنده در برخی از داخلی تحقق سپس او گفت: آن را با صدای بلند: "اما من interloper."

پس از پارسونز کوان کار کرده و Tibor کالمن افسانه ای طراح گرافیک. 2000, او می خواهم شروع به خلاق استودیو خود را—مشتریان خود را شامل MoMA, TED و نیویورک تایمز. در حالی که همه او ادامه داد: گفتن دوستان خود را داستان در مورد دوران کودکی خود را در سنگاپور است. آنها او را تشویق به ارتکاب داستان به کاغذ اما او اجتناب شود انجام این کار برای سال های سال 2009 هنگامی که پدر او مبتلا به سرطان است. کوان پرواز به هوستون برای کمک به مراقبت از او به عنوان آنها رفت بین قرار ملاقات ها و درمان آنها می یاد در مورد سنگاپور روز.

پدر خود را فوت کرد—یکی از منی تجارب زندگی خود کوان گفت:—و او فکر کرد که: "من فقط رفتن به سعی کنید این. من قصد دارم به نوشتن یک رمان است." او داستد کردن یک شعر او نوشته بود در مورد مادر خود را gossipy مقدس و شروع به کنار هم قرار دادن دیگر عکس های شرح داری از انواع درست است اما بزرگتر از قصه های زندگی ساخته شده است که دور در خانواده شام و در طول درایوهای با پدرش. "من در حال نوشتن به مات و متحیر کردن یک گروه کوچک از دوستان است," او گفت: بیشتر مردمی که می دانستند هیچ چیزی در مورد سنگاپور از جوانان خود را. او به تصویب رسید صدای در صفحه ای که سرگرم کننده بود و نام-droppy هیچ چیز مانند آنچه که او فکر خود را به عنوان "واقعی" نوشتن صدای که او به عنوان توصیف بیشتر محفوظ می باشد و حداقلی. قبل از اینکه طولانی, دیوانه غنی آسیایی پدید آمده است.

کتاب موفقیت شوکه هیچ کس بیش از کوان. او تا به حال برنامه ریزی در انتشارات عاقبت و در حالی که او به نوشتن چین غنی دختر او شروع به احساس به دام افتاده توسط صدای او ساخته. "من مانند یک بازیگر در گیر یک soap opera برای بیش از حد طولانی," او گفت:. او بازگشت به کلاسیک و متوجه شدم که او می تواند پیدا کردن الهام در توطئه. او احساس کرد که با این سری او می تواند شروع به معدن عمیق تر جهانی ورید.

زمانی که بازیگر قهوهای مایل به زرد Kheng هوآ اول بخوانید دیوانه غنی آسیاییاو احساس "بیدار" را به عنوان او آن را توصیف است. "این باعث می شود شما احساس می کنید گنجانده شده است و دیده می شود." قهوهای مایل به زرد است که از سنگاپور نقش راشل مادر در فیلم نسخه از این کتاب و بعد از آن نزدیک شد دوستان با کوان در حالی که ترویج این فیلم است.

من از قهوهای مایل به زرد اگر چه او به معنای احساس گنجانده شده بود و در امتداد خطوط از چه کتاب و فیلم کمک کرده بود راه اندازی شد که یک حساب در هالیوود از آن کمبود شدید آسیایی نمایندگی. "این آغاز یک حرکت است که فوق العاده است," او گفت:. "اما در نهایت من فکر می کنم که چه انگیزه کوین خود را عشق و اعتقاد در خانواده و پویایی خانواده این ارزش سیستم های شورای قبیله ای است که در خانواده است." این بود که چرا مایل به زرد قهوهای توضیح داد: او در کتاب ها و فیلم بسیار موفق بوده اند. بله, آنها شما را به این جهان شما هرگز قبل از دیده می شود و ثروت خوب پنجره پانسمان اما در ریشه است ورود به یک نوع خاص از سیستم ارزش در درون یک خانواده خاص واحد. و البته هر کس می تواند درک کند که—چون فقط به عنوان هر کس یک خانواده و همه خانواده دیوانه است در آن راه منحصر به فرد خود.

اولین بار من با صحبت کوان او نشسته بود در خانه به تنهایی روی نیمکت خواسته بودن برای توصیف خود و محیط اطراف خود را به کسی که او فقط می خواهم ملاقات در تلفن. این فرد به من پیشنهاد کرده بود که او استقرار مهارت خود را در صحنه تنظیم در حالت ایده آل با برخی بسیار خاص Kwan-esque شکوفا مانند نام های تجاری و کلمات قصار است که می تواند ارائه شده به پانوشت. "ما برای رفتن وجود دارد ؟" او آرام. "من احساس می کنم مانند نام تجاری چیزی است که ارتفاع رنگ ورو رفته." او می خواست می شود روشن است که در زندگی واقعی او در زندگی کوتاه و صندل تا کنون این جزیره ، هنوز هم من فشرده او را در جزئیات. آنچه در مورد نیمکت ؟ "آن را مانند یک نوع سفید, um—من از دست دادن توانایی من برای توصیف هر چیزی است."

بعد ما می خواهم صحبت برای ساعت های زیادی در سراسر چند روز بازگشت ما به ویژه ناراحتی تبدیل نگاه خود را بر روی خود است. در نیویورک او شده است می خواهم خوشحال به رفتن به مرکز شهر سرد احزاب و باقی می ماند خسته شده اید "مانند نامرئی آسیایی, توریستی است که در همه جا حاضر و در همه جا."

کوان در حال حاضر زندگی در لس آنجلس در Westside. او مانند بسیاری از ما در خانه گیر کرده در طول coronavirus بیماری همه گیر. زوم جلسات بودند به او چرا که آنها به معنای داشتن به دوربین و نه در پس زمینه که در آن او بیشتر در سهولت. او یک تهیه کننده اجرایی در دیوانه غنی آسیایی فیلم در حال انجام همین کار را برای عواقب آن است که برنامه ریزی شده بودند شروع به تیراندازی اما به تعویق افتاده اند, مانند هر چیز دیگری. از طریق خود شرکت تولید او نیز در حال توسعه دو تلویزیون را نشان می دهد. یکی از او به عنوان "Downton Abbey دیدار دیوید لینچ مجموعه در آسیا است." از سوی دیگر یک مجموعه مستند در مورد خانواده سلسله پشت لوکس و کسب و کار.

یک روز صبح وقتی که من به نام او صدا کم است. "من همه حق است," او گفت:. "این فقط" او ذکر شده در حملات مختلف در سراسر کشور به ویژه در تگزاس مقابل آمریکایی های آسیایی تبار به لطف مداوم تغییر علامت تجاری از COVID‑19 به عنوان "چینی virus." او نگران بود در مورد مادر خود را که هنوز هم در تگزاس زندگی می کند. او نگران بود در مورد جهان است. او همچنین سپاسگزار برای کار خود را دارد: "واقعا دوست داشتنی و خوش بینی در هالیوود است. و روز بعد زمانی که همه ما قادر به رفتن به خارج و دوباره هر کس می خواهد به ایجاد مسائل به آماده شود."

وقتی که روز آمده است ؟ به نظر می رسید به طوری نامشخص بنابراین ناشناخته و من تعجب با صدای بلند اگر این احساس عجیب و غریب و یا نامناسب به نوعی برای کوان به یک رمان به نام شهوت و غرورجزئیات مغرور زندگی غنی و مسخره وارد جهان در جهانی همه گیر. کوان با توضیح, تبدیل دوباره به دوران کودکی اش وسواس: "چه ریشه رفتار از روی خودستایی?" او به من گفت که یکی دیگر از داستان در مورد یک حزب که در آن او می خواهم به تماشای به عنوان یکی دیگر خارجی در حضور و غیاب—که زیبا بود و موفق در حق خود او اما بخشی از این گروه از شرق Siders—به طور کامل شدیدا بسته. "چه ریشه این محرومیت?" کوان فکر. پاسخ او آمده بود, در واقع, تم های مخفی در تمام کتاب های او: که قبیله ای باستانی در واکنش به ابتدایی ترین احساسات است. احساسات همه ما استفاده می شود به زندگی با هر روز این روز است. "این ترس است. ترس از ناشناخته است."


* پس از این مقاله رفت و به مطبوعات انتشار ماه از شهوت و غرور را از جولای تا ژوئن. این مقاله به روز شده است آنلاین به منعکس کننده تغییر دهید. به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "شکسپیر از وضعیت اضطراب است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب