دولت از اتحادیه به عنوان عینک

ایده های رئیس جمهور تهمت تحویل یک آدرس که در آن عبارت بودند ثانویه است. درو Angerer / گتی صاحب نظر

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
درو Angerer / گتی

صاحب نظران گاهی اوقات صحبت از دولت از اتحادیه به عنوان اگر آن را ارزشمند مصنوع را تصویب کرده است که بدون تغییر از بنیانگذاران تا به امروز. در این رویداد به شدت تغییر کرده است در طول زمان است.

قانون اساسی مستلزم آن است که رئیس جمهور "باید از زمان به زمان به اطلاعات کنگره از دولت از اتحادیه." جورج واشنگتن بود که با ارائه یک سخنرانی. توماس جفرسون تصمیم گرفتند برای یک گزارش کتبی و هر رئیس جمهور به دنبال مدل تا وودرو ویلسون که دوباره بیان. هری ترومن قرار دادن آن در تلویزیون. رونالد ریگان معرفی "لنی Skutniks" به افتخار مهمانان که رئیس جمهور تماس در طول سخنرانی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه بیشتر چاخان از زمامدار قرار داده و خود را چرخش در وزارت امور خارجه اتحادیه سه شنبه شب. آنچه پس در درجه اول یک نوشته بیان شد که عبارت بودند ثانویه و تماشایی بود و مهمترین.

نه محتوا صرفا با استفاده از Skutniks به عنوان غرفه تهمت juiced درام. او در ارائه یک مدرسه-کوپن بورس برای چهارمین کلاس از فیلادلفیا. او اعطا مدال آزادی ریاست جمهوری به راش Limbaugh اواسط سخنرانی جلب بانوی اول Melania Trump به سبب آن را در گالری. و در اوج عاطفی او ستایش ارتش زن که شوهرش مستقر شد به افغانستان و سپس اعلام کرد به تعجب او و کسانی که در اتاق و در خانه که بود و در واقع بازگشت, خانه, ساخت, خانواده, مراسم, یک, تلویزیون ملی, رویداد.

آن را پیش پا افتاده است به یاد داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن ریشه در تلویزیون اما کل تولید بدهکار آنجا به شاگرد و یا به کشتی کج کشتی (که در سالن از شهرت او ساکن) آن را به عنوان به ریگان و یا هر گونه دیگر جمهور قبلی. خیلی دوست دارم در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری این رویداد بسیار مبتذل بطور غیر عادی و مرموز احساسی و کاملا transfixing.

که همه ایستاده بود در تضاد به سخنرانی خود که کندی کاهش بود تنها با آن ظالمانه دروغ. مغلوب ساختن پیشی جستن است لذت می برد و هرگز و هرگز سرآمد در ارائه سخنرانی از یک متن آماده. او تمایل به خواندن این اسکریپت به عنوان اینکه او است که دیدن آن برای اولین بار با اضافه کردن عجیب و غریب, آگهی libbed کلمات قصار برای تاکید و او را دوباره شنبه.

ارائه چنین سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن است چوبی و کسل کننده در مقابل خود متحرک حضور در تجمعات انتخاباتی. او نمی تواند رسیدن به oratorical عظمت و به ندرت تلاش می کند و بیشتر پرطمطراق معابر فرود ناشیانه. (چه بر روی زمین است معنای "همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح"? مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ نشانه ای که او می دانست که خط یا.)

به عنوان یک ماده در ماده سخنرانی به حال کمتر در مشترک با حالت استاندارد اتحادیه و خدمت بیشتر به عنوان یک پیش نمایش از مبارزات انتخاباتی خود تم: مهاجران بد اقتصاد خوب سوسیالیسم بد است. او صرف مقدار اولیه بخش هایی از سخنرانی در تمدید پندر (ظاهرا) به رای دهندگان و سپس چرخد و به جایزه مدال آزادی به Limbaugh دیرین کاسب در نژادپرست و متعصب شد. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یا آشکارا نادرست و یا به سادگی معتبر نیست به عنوان سیاست واقعی پیشنهاد شده است. اما نه ماده و نه تحویل از کلمات در گفتار بود ، اجرای زنده بود. نمی توان آن را مغلوب ساختن پیشی جستن فهرست لباس های شسته شده از آمار اقتصادی که غالب سرفصل.

دموکرات ها تلاش کرده اند در سراسر تهمت ریاست جمهوری به کالیبره کردن پاسخ خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن ابتذال. آیا آنها بالا رفتن هنگامی که او می رود پایین به عنوان میشل اوباما توصیه? و یا انجام آنها را در گل و لای به عنوان مایکل بلومبرگ بیشتر به تازگی مدل?

در این دولت از اتحادیه قابل توجه ترین دموکراتیک پاسخ سقوط به دسته دوم. حداقل دو نماینده تیم رایان از اوهایو و لایحه Pascrell نیوجرسی رفت از این سخنرانی. "من تا به حال به اندازه کافی. مثل تماشای کشتی حرفه ای است. این همه جعلی" رایان توییتی—خود توجه گرفتن تصویب Kayfabe از قضا. اما سخنران نانسی پلوسی تهمت ترین حریف نیرومند بیش از سه سال گذشته بار دیگر نزدیک به او را به چالش دراماتیک استعداد. به عنوان برگ برنده basked در تشویق او پس از سخنرانی او نمایشی پاره پاره یک کپی از آن را به قطعات در افتا پشت سر او. (تهمت به حال نادیده گرفته و پیشنهاد خود را از دست دادن به عنوان او وارد هال.)

برای همه دیوانگی اثر فوری تهمت سخنرانی به احتمال زیاد حداقل است. دولت از اتحادیه سخنرانی به ندرت مقدار نفوذ سیاسی. جالب تر سوال این است که آیا تئاتر نمایش و انقیاد از کلمات به عینک است که یک ناهنجاری یا یک نوآوری پایدار در کشور از اتحادیه مانند آنهایی که وقف به جانشینان خود توسط ویلسون و ریگان.

یک دیدگاه نگه می دارد که هنجارهای یک بار شکسته هرگز نمی تواند تعمیر. یک بار ملودرام تولید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است که در رسیدن به, چرا هیچ رئیس جمهوری تا کنون توسل به صرف speechifying? در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن است منحصر به فرد رئیس جمهور. هیچ ساکن کاخ سفید تا به حال آمده از چنین کامل سرگرمی, پس زمینه حتی ریگان که به مدت طولانی از سمت چپ هالیوود برای سیاست است. و نه تا به هر یک از ساکنان کاخ سفید تا به حال بسیار کمی تردید در مورد انجام کارهایی است که ممکن است عیب دار کردن کرامت ، آن را سخت به تصور کنید که یک جانشین داشتن یا خواهد شد و یا توانایی به جلو و مانع بود. Trumpism به عنوان یک ایدئولوژی سیاسی را تحمل و پس از این رئیس جمهور برگ ، اما Trumpism به عنوان یک سیاسی است که قابل دسترسی تنها با مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن