داستان <em>داروساز</em> نمی توانید بگویید

فرهنگ Netflix بکشد سری تلاش ها برای مهار آلاینده مخدر بیماری همه گیر در قراردادهای واقعی جرم و جنایت.

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398
Netflix

از آن آسان است برای دیدن از چند دقیقه باز جدید چهار بخش Netflix بکشد نشان می دهد داروسازچرا مدیران در زمان یک جلسه با دن اشنایدر و تصمیم به ساختار واقعی-سری جرم در اطراف او. اشنایدر است که خوش برخورد غیر عادی در یک دکمه پایین پیراهن, avenger که تشبیه خود به کلارک Griswold. او مسائل, مستند, رویاها ساخته شده است. ("آیا می شود یک بازیگر; شما یک مرد واقعی" یک offscreen voice به او می گوید در اولین صحنه شکستن دیوار چهارم بلافاصله به تاکید اشنایدر غریبه-از-داستان اعتبار.) داستان قاب به عنوان یک کلاسیک دیوید در مقابل جالوت مرحله نهایی مسابقات بین فروتن Everydad و یک غول دارویی شرکت قاچاق قرص و حرص و آز در سراسر خانه خود دولت است. راه اندازی خواستار پیروزی و داروساز ارائه می شود: یک فروشنده مواد مخدر دستگیر شده است, یک قرص میل تعطیل است. اما چه مقدار از یک پیروزی در آن است واقعا ؟

تماشای داروسازمن نگه داشته شدن, گیر افتاد, بین سری fealty به کنوانسیون از Netflix واقعی-جرم شراب خواری در گوشخراش شوم نمره ؛ suspenseful صخره-چوب لباسی; شسته و رفته با وضوح—و messiness از داستان آن گفتن بود که در آن غم و اندوه سوار یک مرد خطرناک و تحریک آمیز و گاهی اوقات اذیت و آزار و رفتار و تمام تلاش خود را به "عدالت" او به معنای فقیر شدن نوجوان سیاه پوست را به زندان رفت در حالی که پوردو داروسازی ساخته شده 35 میلیارد دلار در فروش. این نیست یک روایت شما می توانید عدالت را به درون یک نوع بهتر مناسب برای سریال killer پروفیل و دیرنه scammers. آن را بیش از حد پیچیده بیش از حد خسته کننده و بیش از حد باز به پایان رسید. "آیا من درست است؟" اشنایدر می پرسد در قسمت پایانی یک سوال این سری به نظر نمی رسد که از راه دور می خواهید به آنها پاسخ دهید.

پیچیده همه چیز واقعیت این است که داروساز است که واقعا دو داستان در یک. این اولین بار است که یکی از ویرانگر خانوادگی تراژدی: در سال 1999 اشنایدر پسر دنی کشته شد در حالی که بنا به گزارش ها در تلاش برای خرید کوکائین کرک در نیواورلئان نهم بخش است. پیدا کردن پلیس بی علاقه اشنایدر تصمیم گرفت به شکار کردن پسر او را قاتل خود وسیله محله بمباران غریبه با تماس های تلفنی و در نهایت badgering یک زن به شهادت حتی اگر انجام این کار او را مجبور به حفاظت از شاهد. در طول راه او ثبت شده همه چیز. واقعا همه چیز. این سری است که پر شده با آرشیوی عناصر: فیلمبرداری فیلم از دنی به عنوان یک کودک تلفن تماس اشنایدر ساخته شده به نیواورلئان اداره پلیس حتی یک نوار از اشنایدر و همسرش گریه هم پس از دنی مرگ است. (گوش دادن به دومی احساس خونتان مانند استراق سمع در مشقت بار ترین لحظات زندگی کسی را.)

اگر دنی مرگ بودند تنها تمرکز داروسازوجود دارد ممکن است زمان بیشتری برای باز کردن برخی از داستان snarls و تلویحی از آنچه اتفاق افتاده است به او: ریشه اعتیاد خود را در این زمینه کرک بیماری همه گیر در میان شهری, سفید, پرواز, حتی انگیزه قاتل او. (حتی اگر مدیران مصاحبه با فروشنده که شات دنی آنها به نظر نمی رسد مجبور به بپرسید که چرا او این کار را ترک اشنایدر خانواده جستجو برای بسته شدن حل نشده است.) اما از دست دادن یک کودک ظاهرا غیر معمول نیست به اندازه کافی برای حفظ یک سری چهار بخشی و تا داروساز به سرعت تبدیل به آنچه که اتفاق افتاده است. اشنایدر پس از در نظر گرفتن زمان به سرند بازگشت به کار پاره وقت در یک داروخانه در سنت برنارد Parish, Louisiana. او شروع به توجه خوشه های جوان به ظاهر افراد سالم پر کردن نسخه برای دوزهای بالا از OxyContin. این بود که در سال 2000 تنها چند سال پس از پوردو داروسازی راه اندازی کرده بود به مواد مخدر در میان هیاهو به ظاهر انقلابی برای درمان درد مزمن. داروساز's مدیران Jenner Furst and Julia Willoughby Nason (Fyre تقلب) شامل قطعه از مواد بازاریابی از زمان که در آن بی سر و صدا, درخشان میانسال آمریکایی, تبلیغ, تمام راه های که در آن مصرف مواد مخدر تغییر کرده است زندگی خود را.

این سری است که در آن مفید و الهامی در لحظات مانند این. داستان چگونه مخدر اپیدمی شروع جدید نیست اما داروساز کاملا میسازد و آن را از طریق لنز یک جامعه چگونه یک بحران فعال شد توسط لایه های مختلف از حرص و طمع انسان. رزونانس ترین عنصر مدیران رسم است که چگونه کسب و کار فروش مواد مخدر یکسان است بدون در نظر گرفتن که آن را انجام می دهند حتی اگر قانونی حفاظت از آنها لذت ببرید متفاوت است. در بالای هرم هستند پوردو و دیگر شرکت های دارویی. Purdue خاص است که تحت تعقیب در واقعا محکم مد توسط یکی از سابق خود را نمایندگان فروش, Chris Davis که نشان می دهد که برای همه آن بحث از "مناسب برای استفاده" شرکت می دانستند که این نوع از مواد منفجره رشد فروش آن گاهی می تواند تنها از overconsumption. پایین تر در حال فروش نمایندگان مانند دیویس تعقیب شش رقم پاداش عشق "حق پزشکان است." زیر او هستند کسانی که بی پروا پزشکان که دل scrips به صورت نقدی و درو پاداش های مالی ، سپس بیا داروسازان برخی به اندازه کافی تحت تأثیر چشم انداز 100 دلار سود در یک بطری اکسی نه به تلاش برای دخالت کند. در پایین غیر مجاز نمایندگی مجاز و فروش تنها کسانی که تا کنون به نظر می رسد در صورت عواقب.

در برابر این نیروی عظیم منهدم کننده تجارت و سستی انسان اشنایدر نیز ممکن است شده اند تنها ماهیگیر تلاش برای حلقه در یک نهنگ. هنوز هم او وسواسی و محکم به اندازه کافی به را امتحان کنید. از دیدن پسرش در نوجوانان و 20-چیزی چیدن نسخه اشنایدر شروع مصاحبه آنها را با ضبط در جیب خود درخواست از آنها که خود را دکتر و خوش در تلاش برای متقاعد کردن آنها است که همه آنها واقعا نیاز بود ایبوپروفن. او به زودی تاسیس شده است که تقریبا هر OxyContin انبان بود که از همان زن سابق اطفال که می خواهم مجموعه تا اواخر شب تمرین در یک قسمت از شهر بیشتر معمولا آباد, جنسیت برای مغازه ها و متل است که اجاره هر ساعت. بنابراین او شروع به ساخت یک مورد در برابر او با همان شدت که با آن او می خواهم تعقیب پسرش, قاتل, فیلمبرداری خطوط از مردم در خارج از درمانگاه پس از نیمه شب, خوشتون, FBI و DEA با تماس و جمع آوری شواهد به عنوان آنجا که او می تواند در کار خود را به رئیس نارضایتی.

خوشا به حال whistle-blowers, داروساز نشان می دهد. دلیل مخدر بحران در زمان بسیار طولانی برای تبدیل شدن به یک ملی اخبار داستان آن استدلال می کند این است که مردم شاهد آن در خط مقدم بودند و مراحل را از قدرت حذف شده و قادر به خود را شنیده. اشنایدر اصرار بر گفتن هر آنچه که او را دیدم بیگانه اجرای قانون فدرال عوامل اعضای جامعه خود و مردی که خود را امضا کرد حقوق در این فرآیند است. او یک مرد خوب در تلاش برای انجام کار درست است. اما پیروز چارچوب نشان می دهد درگیری های ناشیانه با هر گونه تجزیه و تحلیل از چگونگی لود بازی از ابتدا. هر قرص آسیاب بود که تعطیل به سادگی تحت فشار قرار دادند معتادان به خیابان غیر قانونی مواد مخدر در آن بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد به مصرف بیش از حد. در حالی که برخی از پزشکان به زندان رفت برای سوء استفاده از توانایی خود را به تجویز مسکن ها هیچ پوردو مدیران انجام داد. ساکلر خانواده ثروتمند به میزان 13 میلیارد دلار با تشکر OxyContin; که پول کمک می کند تا آنها را به شدت در مبارزه با پرونده های حقوقی تا ستون.

این است که می گویند که اشنایدر داستان قانع کننده نیست (اگر چه آن را موثر تر در یک بار جزئي داستان از 2017) یا این که داروساز ندارد لحظات بینش. اما محبوبیت به راحتی قابل هضم واقعی جرم و جنایت روایات منجر به عرضه بیش از تقاضا از داستان مانند این یکی بلند پروازانه و صدای موج و قادر به افراط در شک و تردید و یا جستجوی روح است که افراد به مصرف به عنوان مواد مخدر اپیدمی شایستگی. این ژانر قابل توجهی ضعف—اولویت خود را برای قربانیان خود را از اتکا به قتل به صورت چشمگیری بالا سهام آن عدم مراقبت و توجه به مردم است که مرگ و میر آن sensationalizes—همه بر روی صفحه نمایش در این داروسازبه خصوص در داستان دنی مرگ است. روایت درهم و برهم است هنگامی که آن را باید دقیق ترک سست به پایان می رسد و چیز ساییده شده. و برای همه است که اشنایدر در مورد یک "تونل امید" در این سری به پایان دادن به نشان می دهد که چگونه کمی وجود دارد بود. پس او شروع به صحبت کردن در برابر OxyContin در سال 2001 عنوان کارت متحده بیش از 400 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند از مواد مخدر استعمال بیش از حد یک تعداد بسیار سرسام آور آن کوتوله هر چیزی که یک داروساز احتمالا می تواند امید برای رسیدن به.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب