سکته مغزی طرز مرموزی Prescient "جدید غیر طبیعی"

سکته مغزی موسیقی باعث می شود همه چیز را کمتر احساس پر مخاطره. این ممکن است به همین دلیل آن را برای تلفن های مو

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399
the strokes
سکته مغزی موسیقی باعث می شود همه چیز را کمتر احساس پر مخاطره. این ممکن است به همین دلیل آن را برای تلفن های موبایل بسیار عالی در شرایط اضطراری.تصویر توسط کریستینا دورا

اولین بار سکته مغزی قرار دادن یک آلبوم در میان محلی و ملی بحران شد و در اکتبر 9, 2001. آمریکا انتشار خود را در تمام طول début, "این است آن" شده بود به تعویق افتاد 9/11 و گروه درهم به مالیات غیر مستقیم "شهر نیویورک پلیس" یک sneering کیفرخواست این شهر نیروی پلیس از سی دی. (آن باقی مانده بر روی وینیل.) نیویورک شد, عزادار و خیره اما سکته مغزی به نظر می رسید تا سمبل این شهر از افراط و جذبه که دوست داشتن آنها احساس نزدیک میهنی.

زمانی که "این است آن" منتشر شد من بیست و یک و در اولین ترم من از M. F. A. برنامه. من به عنوان یک کارآموز تحریریه در چرخش چند روز در هفته و صرف بیشتر از من شب نوشیدن آبجو ارزان و رفتن به گروههای در سالن جیوه یک سنگ کوچک باشگاه در پایین سمت شرق است. من عینک threadbare, قدیمی, تی شرت و هنرمندانه از هم پاشیده چاک تیلور و رفت و هرگز در هر نقطه بدون منهتن حمل کیسه رسول و یک جفت هدفون. من جوان را شکست ممتاز و بی اعتنا; من بر این باور بودند که نیویورک بود دقیق مرکز جهان. به عنوان مثل من تقریبا بیش از حد کاملا مستقر برای دریافت سکته مغزی به عنوان یک نوع از منکر همه چیز انجیل. من پرستش گروه فورا و به طور کامل.

موسیقی, سکته مغزی نیست انجام هر کاری به خصوص نوآورانه و منتقدان این گروه با هیجان اشاره کرد که چگونه از آن آسان بود برای پیدا کردن سوابق خود را برای اضطراب, پر از قلاب سنگ indie: the Velvet Underground, تلویزیون, the Stooges. اما آن را به حال شده است در حالی که از راک اند رول بود و صدا خیلی کوهستانی و حوصله. در اواخر دهه نود این نوع رشد کرده بود عصبانی و hypermasculine. گروههایی مانند Staind عقیده و System of a Down که تا به حال شماره 1 پرونده در سال 2001 منجر شد با رنگ قرمز رو مردانی که سنگ تقریبا با ژرف اعتقاد. Julian Casablancas سکته مغزی خوش تیپ و مبهم bummed کردن خواننده بود و بی توجه در مقایسه ، او نوشید بیش از حد—گاهی اوقات او تکیه روی میکروفون ایستاده به خود ثابت—و چشم های او نرم و مغموم. "هنگامی که ما جوان بود اى مرد آیا ما باید سرگرم کننده" Casablancas خواند در "روزی." حتی در بیست و دو او در حال حاضر بیش از آن.

در حال حاضر هجده سال بعد به عنوان شهر دوباره تلاش برای ثابت خود سکته مغزی را منتشر کرده اند گفت: "غیر طبیعی" گروه ششم آلبوم و اول آن از سال 2013. عنوان ترسناک prescient—نرم افزار جمع چگونه زندگی روزانه در نیویورک تغییر کرده است از آغاز سال است. این است که تنها و بیکس و ترسناک زمان و غربت سنگین و مست نیروی. گفت: "غیر طبیعی" برای تلفن های موبایل بهتر از تقریبا هر چیز دیگری من تا به حال به این بهار. این آلبوم تهیه شده توسط ریک روبین که روش شامل عمدتا از سلب آهنگ زاید یا maudlin عناصر فشرده صوتی و پمپاژ کردن حجم. روبین می تواند عادی تبدیل آهنگ به گلوله. عمل خود را از کاهش و تقویت کار نمی کند برای هر هنرمند اما این تقطیر ساخته شده است که سکته مغزی صدا فقط واضح تر و قوی تر. (گروه بود هرگز واقعا محبوب برای آن ظرافت.)

سکته مغزی برای اولین بار از "تصمیم گیری های بد" اوایل تنها از آلبوم در ماه فوریه در یک تجمع برای برنی ساندرز در دورهام, New Hampshire. (بسیاری از محبوب indie-rock اعمال از جمله Bon Iver و خون آشام آخر هفته انجام شده در حوادث در حمایت از ساندرز کمپین; یکی از بزرگ قبل از همه گیر شادی به تماشای ساندرز با دقت مشورت یادداشت های خود را قبل از فریاد یک نام هنرمند.) "تصمیم گیری های بد" تمام عناصر یک کلاسیک سکته مغزی تنها از جمله بیش از حد آشنا کر. ("آخرین Nite" از "این است آن" برجسته ریف بر اساس Tom Petty را "دختر آمریکایی"; "تصمیم گیری های بد" شبیه بیلی بت در "رقص با خودم" به اندازه کافی است که بت و نوشتن خود را شریک تونی جیمز بودند preëmptively داده آهنگسازی اعتبار.) "من به تصمیم گیری های بد / واقعا تصمیم گیری های بد" Casablancas آواز می خواند در این آهنگ نهایی کر. سپس او میکشد و از "Yeeeaaahhh!" در راه است که برای تلفن های موبایل قسمت مساوی جشن و ناامید گشت. او به نظر می رسد به درک که اثرات قضاوت ضعیف می تواند هر دو پیش پا افتاده و ویرانگر که ما بدترین رفتاری است که اغلب عمدی و از پیش برنامه ریزی شده. گاهی اوقات ما می دانیم که ما در حال انجام کاری احمقانه, اما ما آن را انجام دهد به هر حال. اذعان تناقض کمک می کند تا برای خنثی کردن شرم آور است.

سکته مغزی موسیقی باعث می شود همه چیز را کمتر احساس پر مخاطره. این ممکن است به همین دلیل آن را برای تلفن های موبایل خیلی خوب در مواقع اضطراری است. چیزی است که تا کنون غیر قابل تحمل است که نمی توان آن را شانه ای بالا انداخت. مردم می رسند و ترک روابط شروع و شکستگی همه چیز در حال از دست احزاب و خسته کننده—هر چه. Casablancas ها به طور خلاصه یک فرد احساس می کنم مثل او فقط کمی بالاتر از آن همه فرسوده در یک مایل راه و نه در حد معمول سوخته زشت راه است. "اتاق در آتش به عنوان او را رفع موهای او" Casablancas خواند در "Reptilia" یک آهنگ از "اتاق در آتش" به دنبال آن به "این است آن."

Casablancas است که چهل و یک در حال حاضر یک شوهر و یک پدر اما او همچنان دفع توسط ملودرام و نمایش احساسات. به جای او پنهانی احساسی خواننده—او اغلب به پایان می رسد یادداشت های کوچک و ظریف شکوفا اجازه دادن به صدای او تبدیل به کامل و زیبا اگر فقط برای یک لحظه. او به این باور نکردنی در اثر "در درب" تنش یدکی آهنگ در مورد چرخه خود می داند ، آن آیات از ویژگی های تنها Casablancas صوتی و سینتی سایزر. او آواز می خواند مستقیما از پذیرش هر آنچه که او در آینده:

من نمی توانم فرار از آن
Never gonna make it
از این در زمان
من حدس می زنم که فقط خوب است.

برای خیلی از بیست و ده ها آن را به نظر می رسید به عنوان اگر سکته مغزی ممکن است انجام شود و سوابق در دسترس نباشد. در مصاحبه های اعضای گروه اغلب cagey خود را در مورد دینامیک فردی هر چند که هنوز به طور گسترده ای قابل درک است که در سه نسخه ("اتاق در آتش" بود که به دنبال "اولین برداشت از زمین" در سال 2006) Casablancas عمل به عنوان یک نوع پیش فرض مدیر خلاق نوشتن تمام شعر و بیشتر از موسیقی است. زمانی که Casablancas را bandmates (گیتاریست آلبرت هاموند جونیور و Valensi نیک این نوازنده بیس نیکولای Fraiture و درامر Fabrizio مورتی) پیشنهاد کرد که Casablancas در نظر مشترک بیشتر روش کار او پیروی—اما یک حس است که او را با تلخی. ضبط "زاویه" گروه چهارم ثبت شد پر. Casablancas ظاهرا وجود ندارد و برای بسیاری از جلسات ضبط قطعات خود را به تنهایی. "افتضاح بود—فقط افتضاح" Valensi بعد گفت چنگال. گروه تصمیم به تور و یا برای انجام هر گونه مصاحبه یا حضور به ترویج آن نسخه بعدی وحشت زده و عصبی و unfocussed "Comedown ماشین" از سال 2013 است.

در ضمن Casablancas ترک نوشیدن شمال ایالت نقل مکان کرد و شروع جدید گروه Voidz. او شروع به نوشتن انواع مختلف آهنگ ها. "غم انسان" meandering, یازده دقیقه عجایب-از Voidz آلبوم "استبداد" به نظر می رسید به صحبت می کنند به برخی نهفته آوانگارد آرمان. (Casablancas را خواننده عمدتا غیر قابل درک و خارش گیتار طول می کشد یک دقیقه کامل.) اگر "این" است که شبیه به مخمل زیرزمینی "لود" و سپس "استبداد" است Casablancas را "فلز آلات موسیقی"—عجیب و غریب gorgeously متضاد و به صراحت غیرتجاری.

جالب است به جای تعجب اگر سکته مغزی خواهد شد درخواست تجدید نظر به شنوندگان متولد شده در سال های پس از "این است آن"—افراد جوان که در بنده شاید به برخی از آنچه سکته مغزی با الهام از (قطب شمال میمون ها Ty Segall) اما نه لزوما به گروه خود. "من نمی ترسم / Just don't care / من گوش می شنوید؟" Casablancas آواز می خواند در "فارغ از خود." احساس او را توصیف—یک نوع از هدفمند متارکه—آشنا به هر کسی که از سن آمد و در دهه نود اما بی تفاوتی از این نوع است که تا حد زیادی نفرت به نسل Z. خواهد این ایده که زندگی بیش از حد mortifying جدی گرفته شود محاسبه برای نوجوانان است که صرف اوقات فراغت خود را فریاد خود را hoarse آب و هوا در تظاهرات? آنها مبارزه کرده اند به منظور افزایش و تداوم یک دستور زبان فراگیر که در آن هیچ کس ساخته شده است به احساس کافی نیست اما خیلی از لذت بردن از گوش دادن به سکته مغزی است در احساس به عنوان اگر شما وارد جایی منحصر به فرد که در آن غم نیست کاملا ثبت نام کنید.

در عین حال Casablancas است نه غیر سیاسی; او صحبت کرده است و اغلب در مورد خود و بی اعتمادی نسبت به سیستم سرمایه داری با وجود اینکه یک محصول از آنها. (پدر جان Casablancas بنیانگذار Elite Model Management; مادر او یک دوشیزه سابق دانمارک; و او بزرگ شد تا شرکت های مختلف شبانه روزی و مدارس خصوصی.) در یک سال 2018 ظاهر در "The Late Late Show with James Corden" Casablancas عینک نظامی سیاه محموله جلیقه. به عنوان Corden gamely اقدام به چیزهای جیب آن با برش پرتقال Casablancas با صدور یک هشدار: "ما در یک جنگ نامرئی ، باید آماده شود." شاید وجود یک عاطفی نقطه اوج که در آن مراقبت بیش از حد شروع به نگاه مانند مراقبت نه در همه. سکته مغزی ممکن است آن را می دانم بهتر از هر گروه دیگر. ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب