این مطالعه که Debunks ترین ضد سقط جنین استدلال

این Turnaway مطالعه در مورد خرید اینترنتی از دریافت یا رد درخواست سقط جنین قابل درک خواهد انتقاد و استفاده سیا

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
Gynecological cabinet with chair and other medical equipment in modern clinic.
این Turnaway مطالعه در مورد خرید اینترنتی از دریافت یا رد درخواست سقط جنین قابل درک خواهد انتقاد و استفاده سیاسی اما با دقت درک و زحمت اعدام پژوهش بود.عکس توسط Ievgeniia Pidgorna / Alamy

وجود دارد یک نوع آزمایش اجتماعی شما ممکن است فکر می کنم به عنوان یک چه می شود اگر ؟ مطالعه. آن شروع می شود که در برخی دموگرافیک راه و کسی که در حال ایستاده در همان قابل توجهی چنگال در جاده ها است. محققان نمی تواند اختصاص کنندگان به یک راه یا دیگری—که می تواند شدید غیر اخلاقی. اما اجازه دهید بگویم که برخی بیشتر و یا کمتر دلخواه حکومت در جهان را به اختصاص آنها. در چنین شرایطی محققان می تواند به دنبال در نتیجه دو گروه از مردم در طول زمان کشویی-درب های سبک به ببینید که چگونه زندگی خود را panned متفاوت است. این امر می تواند مانند نظری, داستان, تنها درست است و با آماری اهمیت است.

یک قطعه قابل توجه از پژوهش به نام Turnaway مطالعه که در سال 2007 آغاز شد که در اصل این نوع از آزمایش. بیش از سه سال یک تیم از محققان به رهبری توسط یک متخصص به نام دیانا گرین پرورش در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, استخدام 1,132 زنان از اتاق انتظار از سی کلینیک سقط جنین در بیست و یک ایالت. برخی از زنان را به سقط جنین, اما دیگران خواهد بود بگردانید چرا که آنها تا به حال از دست رفته به جنین در بارداری محدودیت های تعیین شده توسط درمانگاه. فاستر و همکارانش تصمیم به مقایسه زنان در دو گروه کسانی که موفق به دریافت سقط جنین آنها به دنبال و کسانی که مجبور به حمل آنها ناخواسته بارداری به مدت—در انواع اقدامات در طول زمان مصاحبه آنها را دو بار از یک سال تا پنج سال.

این مطالعه مهم است, در بخشی به دلیل آن طراحی هوشمندانه. آن را شامل تنها زنان که حاملگی بودند ناخواسته به اندازه کافی است که آنها به طور فعال به دنبال سقط جنین, که به معنای محققان ساخت این اشتباه است که برخی از مطالعات قبلی از برنامه ریزی نشده مفاهیم بود—"lumping خوشحال شگفتی با مجموع حوادث" به عنوان پرورش آن قرار می دهد. از نظر سن ، نژاد ، سطح درآمد و وضعیت سلامت این دو گروه از زنان شبیه یکدیگر و همچنین سقط جنین بیماران در سراسر کشور. (فاستر اشاره به شرکت کنندگان در این مطالعه به عنوان زنان به دلیل به او دانش وجود دارد trans مردان یا غیر دودویی مردم در میان آنها است.) هفتاد درصد از زنانی که محروم بودند سقط جنین در اولین درمانگاه که در آن آنها به دنبال آنها انجام حاملگی ناخواسته به اصطلاح. دیگران سقط و یا قادر به دست آوردن اواخر سقط جنین در جاهای دیگر و فاستر و همکارانش به دنبال این مدار از کسانی که در گروه دوم نیز هست.

در حالی که شما ممکن است حدس می زنم که کسانی که تبدیل شده به دور بود مسیه زندگی—بعد از همه آنها به درمانگاه بعد از این بیشتر به ظاهر فعال است که در مهلت—که به نوبه خود به صورت. برخی از زنان که خود را سقط جنین (نیمی از کل شرکت کنندگان) را فقط تحت سیم; در میان زنان در این مطالعه که محروم بودند سقط جنین (یک چهارم از کل) برخی از دست رفته بود از حد مجاز توسط موضوع فقط چند روز. (باقی مانده سه ماهه خاتمه بارداری خود را در سه ماهه اول است که زمانی که نود درصد از سقط جنین در ایالات متحده رخ می دهد.) زنانی که محروم بودند سقط جنین بودند به طور متوسط با احتمال بیشتری به زیر خط فقر زندگی میکنند نسبت به زنانی که موفق به آنها را دریافت کنید. (یکی از دلایل اصلی که مردم به دنبال سقط جنین بعد از بارداری نیاز به جمع آوری پول برای پرداخت هزینه های دادرسی و هزینه های سفر.) اما به طور کلی پرورش می نویسد: دو گروه "بودند قابل ملاحظه ای مشابه در اولین مصاحبه. زندگی خود را diverged پس از آن در راه است که به طور مستقیم مربوط به این که آیا آنها دریافت سقط جنین."

بیش از چند سال گذشته یافته از Turnaway مطالعه آمده اند در مجلات علمی و در چند نوبت بدست ترشح پوشش رسانه ای. در حال حاضر پرورش منتشر کرده است با صبر و حوصله تفسیری precis از تمام یافته های جدید در کتاب "Turnaway مطالعه: ده سال یک هزار و عواقب ناشی از داشتن یا بودن را تکذیب کرد—سقط جنین." بیش از همه تاثیر آن برگ است که سقط جنین به دور از آسیب رساندن به بسیاری از زنان کمک می کند تا آنها را در اندازه گیری جریان ، علاوه بر این, زمانی که مردم ارزیابی آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را اگر آنها را مجبور به حمل یک حاملگی ناخواسته به اصطلاح آنها اغلب ثابت شده حق است. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک نکته آشکار است اما مقدار معاصر ضد قانون سقط جنین مبتنی بر این ایده است که صالح بزرگسالان می تواند واقعا نمی دانیم چه چیزی در خطر است در تصمیم گیری به تحمل یک کودک و یا نه. در عوض آنها باید مشمول دوره انتظار به آن فکر می کنم بیش از (به عنوان اگر آنها نمی تواند مورد اعتماد انجام داده اند بنابراین در حال حاضر) ارائه شده (اغلب گمراه کننده) اطلاعات در مورد قرار خطرات پزشکی و عاطفی خرید اینترنتی از روش و موظف به نگاه در سونوگرافی از جنین یا جنین. و از جمله اسکن اغلب قاب با نفس disingenuousness به عنوان یک حق تمدید به مردم—چه قانونی محقق کارول شهربابک خواستار "حق متقاعد شود در برابر اعمال حق شما در آمد ،

شاید اولین و اساسی ترین سوال برای یک مطالعه شبیه به این را در نظر بگیرید این است که چگونه زنان احساس پس از آن در مورد خود تصمیم گیری برای سقط جنین. در Turnaway مطالعه بیش از نود و پنج درصد از زنانی که سقط جنین و انجام یک مصاحبه پنج سال گفت که آن را به حال شده است حق انتخاب برای آنها. این امکان وجود دارد که زنانی که در مطالعه باقی ماندند که طولانی شد نامتناسب تمایل به دیدن چیزهایی است که راه—شاید اگر شما احساس شرم و یا ندامت در مورد سقط جنین می شود کمتر برای صحبت کردن در مورد آن را در هر شش ماه در یک مصاحبه تلفنی با یک محقق. (پرورش نشان می دهد که مردم دچار تاسف در واقع ممکن است بیشتر تمایل به شرکت اما به نظر من اولین سناریو باعث می شود بیشتر روانی حس.) هنوز نود و پنج درصد است که یک رقم قابل توجه. و آن را به خصوص برجسته, دوباره, در, نور, ضد انتخاب استدلال که اغلب استرس این مفهوم است که بسیاری از چهارم به سوم از زنان آمریکایی که سقط جنین خواهد شد و موجب ویرانی با احساس گناه در مورد تصمیم خود را. (که خیلی افتضاح مطلق ندامت.) شما می توانید انتخاب کنید در این مطالعه برای خود حفظ نرخ—و برخی از منتقدان به خصوص در ضد سقط جنین طرف اند. نه صد و پنجاه و شش اصلی الف-به علاوه زنانی که به صورت تصادفی انتخاب و انجام مصاحبه اول. پنجاه و هشت درصد از آنها نهایی مصاحبه. اما به عنوان پرورش با اشاره به در یک e-mail به من به طور میانگین زنان در این مطالعه به اتمام چشمگیر 8.4 از یازده مصاحبه و برخی از داده ها در پژوهش—مرگ سوابق و گزارش های اعتباری—پوشش تمام 1,132 زنان بودند که در ابتدا ثبت نام کرده است.

به سابق دیوان عدالت آنتونی کندی در میان دیگران به نظر می رسید "unexceptionable به این نتیجه برخی از زنان آمده به پشیمانی خود را انتخاب برای سقط جنین نوزاد زندگی آنها یک بار ایجاد شده و پایدار است." در سال 2007 سقط جنین-مورد حکم او نوشت که "افسردگی شدید و از دست دادن اعتماد به نفس می توانید به دنبال." آن را می توانداما اپیدیولوژی روانشناسان آمار و محققان دیگر که ارزیابی Turnaway مطالعه در آن یافت نمی شد به احتمال زیاد است. "برخی از حوادث باعث طول عمر آسیب"—سوء استفاده در دوران کودکی یکی از آنها—"اما سقط جنین شایع است در میان این" فاستر می نویسد. در کوتاه مدت این زنان بودند که رد سقط جنین تا به حال بدتر سلامت روان—بالاتر اضطراب و کاهش اعتماد به نفس است. در اجرا دیگر محققان دریافتند "در بلند مدت تفاوت بین زنانی که دریافت و زنانی که محروم سقط جنین در افسردگی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه عزت نفس و رضایت از زندگی را سوء مصرف مواد مخدر یا الکل است." سقط جنین ندارد وزن به شدت در تعیین سلامت روانی یک راه یا دیگری. پرورش و نویسندگان توجه داشته باشید در مقاله قبلی که "تسکین باقی مانده است اغلب احساس احساسات" در میان زنانی که سقط جنین در آنها به دنبال. که امداد رسانی همچنان ادامه داشت اما شدت آن از بین می رود در طول زمان است.

دیگر اثرات مثبت شد و ماندگار تر است. زنان در این مطالعه که سقط جنین آنها در صدد بودند به احتمال زیاد در یک رابطه, آنها به عنوان "بسیار خوب." (پس از دو سال این رقم چهل و هفت درصد در مقابل بیست و هشت درصد برای زنان تبدیل به دور.) اگر آنها درگیر شده بود با جسمی سوء استفاده مرد در زمان بارداری ناخواسته آنها کمتر به احتمال زیاد هنوز به تجربه خشونت به این دلیل ساده که آنها کمتر به احتمال زیاد در تماس با او. (چند تن از شرکت کنندگان در مصاحبه برای این کتاب بحث در مورد عدم تمایل به افسار به وحشتناک یک شریک با داشتن یک فرزند با هم.) زنانی که سقط جنین به احتمال زیاد برای باردار شدن عمدا در پنج سال آینده نسبت به زنانی که نمی. آنها کمتر به احتمال زیاد به کمک های عمومی و گزارش که آنها به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه غذا و مسکن و حمل و نقل. هنگامی که آنها تا به حال کودکان در خانه در حال حاضر کسانی که کودکان کمتر به احتمال زیاد در فقر زندگی می کنند. بر اساس خود گزارش سلامت جسمی خود را تا حدودی بهتر است. دو نفر از زنان در این مطالعه که محروم بودند سقط جنین مرده از زایمان-عوارض مربوط; هیچ یک از زنانی که سقط جنین مرده به عنوان یک نتیجه. است که در همراهی با دیگر داده ها پرداخته و به طور کلی ایمنی از سقط جنین. یکی از فاستر و همکاران Ushma Upadhyay و تحليل عوارض پس از سقط جنین در کالیفرنیا پزشکی دولتی, برنامه, برای مثال, و متوجه شد که آنها رخ داده است در دو درصد موارد—یک درصد پایین تر از برای عقل-کشیدن دندان (هفت درصد) و قطعا برای زایمان (بیست و نه درصد). در واقع مرگ و میر مادران شده است افزایش در ایالات متحده آمریکا -- آن را در حال حاضر بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان آن را در سال 1987 و افزایش یافته است و حتی بیشتر به شدت برای زنان سیاه پوست به علت در بخشی به نژادی و نابرابری در مراقبت های دوران بارداری و کیفیت بیمارستان که در آن زنان ارائه.

در عین حال به عنوان پرورش اشاره می کند بسیاری از قوانین دولت جدید محدود کردن سقط جنین نشان می دهد که آن را منحصر به فرد است که خطرناک روش یکی که لایه مقررات باید ساخته که گفته می شود برای محافظت از زنان است. لوئیزیانا قانون که دادگاه عالی زده دوشنبه گذشته اعمال شده فقط چنین حکومت—یعنی یک نیاز است که پزشکان انجام سقط جنین نگه اعتراف امتیازات در یک بیمارستان در بیش از سی مایل دورتر. به عنوان عدالت Stephen Breyer را نظر اکثریت اشاره کرد: "شواهد نشان می دهد در میان چیزهای دیگر است که این واقعیت است که بستری شدن در بیمارستان برای سقط جنین هستند vanishingly نادر بدان معنی است که مگر اینکه آنها نیز حفظ فعال OB/GYN شیوه ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در لوئیزیانا بعید است که هر گونه اخیر در بیمارستان تجربه است." پس از بیمارستان ها اغلب نیاز به چنین تجربه در سفارش به موضوع اعتراف امتیازات سقط جنین ارائه دهندگان خواهد بود در Catch-22 قادر به دست آوردن امتیازات از آنجا که در زمینه های پزشکی واقعی آنها نیست به آنها نیاز دارید. نتیجه چنین قانون تا به حال آن را به اثر شده اند که دقیقا چه چیزی در نظر گرفته شده بود: از یک کاهش شدید در تعداد پزشکان قانونی ارائه سقط جنین در دولت است.

این Turnaway مطالعه یافته ها خوش آمدید آنهایی که برای هر کسی که با پشتیبانی از باروری عدالت است. اما آنها نباید لازم برای آن است. اکثریت قریب به اتفاق زنانی که دریافت سقط جنین و باقی ماند در این مطالعه برای پنج سال پشیمانی نیست تصمیم خود را. اما اکثریت قریب به اتفاق زنانی که می خواهم رد شده است سقط جنین گزارش شده است که آنها دیگر نمی خواست که آنها می شده اند قادر به پایان دادن به بارداری پس از یک کودک واقعی از چهار یا پنج بود در جهان است. و که بیش از حد خوب—شما می خواهم امیدوارم که آنها را دوست دارم که کودک از صمیم قلب و از شما می خواهم ریشه های خود را برای انعطاف پذیری و شادی.

هیچ کدام از آن تغییرات اساسی در اصل انسان استقلال: مردم باید قادر به تصمیم گیری خود را در مورد مسائل است که عمیقا و از نزدیک بر بدن خود و این دوره از زندگی خود را. پشیمانی و تردید راه هایی که یک تصمیم لزوما مانع دیگران در حال حل نشدنی حقایق زندگی و آنها نیز سیال و شخصی است. حدس زدن میزان که افراد ممکن است احساس مانند احساسات فرضی در آینده است که یک اساس قانونی برای ممنوعیت و محدودیت.

این Turnaway مطالعه قابل درک خواهد انتقاد و استفاده سیاسی اما با دقت درک و زحمت اعدام پژوهش بود. با توجه به این که غیر قابل اجتناب آن را به ارزش تاکید مفید ترین کار سیاسی که مطالعه می کند. در نور از آن یافته های منطق برای بسیاری از های اخیر محدودیت های سقط جنین—یعنی که سقط جنین مضر منحصر به فرد برای افرادی که آن را انتخاب کنید—به سادگی واژگون.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب