خیره کننده زندگی دوم "آواتار: آخرین Airbender"

نیکلودئون کارتون "آواتار: آخرین Airbender"—در حال حاضر در Netflix بکشد و محبوب تر از همیشه—توابع به عنوان یک ر

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
Characters from Avatar The Last Airbender on the top of a fortress wall Appa Sokka Katara Aang Momo.
نیکلودئون کارتون "آواتار: آخرین Airbender"—در حال حاضر در Netflix بکشد و محبوب تر از همیشه—توابع به عنوان یک راحتی تماشا کنید و وسیله ای برای تطهیر است.عکس از شبکه نیکلودئون / اورت

پانزده سال-کارتون قدیمی است که بعید است مدعی برای پربیننده ترین در امریکا است. و در عین حال زمانی که "آواتار: آخرین Airbender" وارد در Netflix بکشد در ماه مه آن را از طریق صفوف افزایش و تبدیل به پلت فرم شماره 1 ارائه شده و حتی در حال حاضر آن باقی مانده است ثابت در ده بالا برای آمریکا سری اول فرار از 2005 به 2008 در Nickelodeon است و به سرعت ساخته شده یک نام برای خود را به عنوان یک محوطه احساسی پیچیده کار—یک با یک آلاینده اما دقت رسم mythos که به مقصد نشان می دهد به صورت فرقه ای وضعیت کلاسیک است. در تابستان گذشته پس از "بازی تاج و تخت" flubbed آن آخر طرفداران و منتقدان برگزار شد تا "آواتار" به عنوان یک مثال نقض: فانتزی سری که می دانست چه می خواست آن را به بود از ابتدا.

مثل همه از جمله داستان "آواتار" (ایجاد شده توسط Bryan Konietzko و Michael Dante DiMartino و بدون ارتباط با جیمز کامرون پرفروش) خواسته های برخی از نمایشگاه. در جهانی که سازمان ملل با تعریف اتصال خود را به یکی از چهار عنصر—آب و خاک و آتش و هوا—حفظ صلح می افتد به آواتار تنها کسی که می تواند رسیدن به تسلط بر همه آنها را. فقط به عنوان آتش ملت راه اندازی یک حمله او ناپدید. سری شروع می شود یک قرن بعد هنگامی که دوازده ساله پسر به نام Aang کشف و احیا توسط یک جفت از قبیله آب نوجوانان-و ملت آتش است که به خوبی در راه خود را به جهانی فتح. دو قسمت تا حد زیادی آنچه شما انتظار می رود: جهان-ساختمان مربوط توسط لحظه از تلون مزاج. در سوم Aang بازگشت به معبد جایی که او به دنیا آمد برای پیدا کردن پس از یک نسل کشی است. او است که او در می یابد هر دو نماد و آخرین درجه عشایر است.

جایی که پیش از آن نشان می دهد ممکن است اشاره کرده اند در چنین قساوت برای بزرگسالان بینندگان سود "آواتار" آشکار است مصرف به طور جدی آن جوان مخاطبان ظرفیت برای مقابله با عواقب ناشی از جنگ بی پایان. اخلاقی ابهام فراوان و مردم از همه ملت دیدن جنگ به عنوان مختلف یک فرصت یا یک تراژدی وجود دارد زمین پادشاهی شهروندان که تبدیل به بدبینانه و یا بی تفاوت بعد از نسل از مبارزه و کسانی که از ملت آتش است که به طور کامل قادر به انجام خوب است. Aang مانند راهبان که او را یک صلح طلب در قلب اما این سری باعث می شود آن را روشن است که او نه تنها راه آوردن تعادل به جهان است. در آستانه رویارویی با خداوند آتش یکی از زندگی های گذشته—یک جنگجو به نام Kyoshi که کشته می شود قبل از فاتحان—مشاوره است که "تنها عدالت را به ارمغان خواهد آورد صلح است."

در حالی که بزرگتر درگیری بافندگی سری است که کمتر علاقه مند چشمگیر درگیری بین ارتش از روابط و واقعیت روی زمین است. Aang و اصحاب او صرف بیشتر وقت خود را در روستاهای ویران شده توسط جنگ و در میان پناهندگان آواره آن. آنها به عنوان سرمایه گذاری دورتر به دنیا Konietzko و DiMartino ازدواج سنتی "هیولا هفته" با فرمت طولانی مدت داستان قوسها و توسعه شخصیت. اوایل قسمت تا حد زیادی خودکفا اما قهرمانان " روابط عاطفی متحده به سادگی نمی reset در پایان از کسانی که بیست و دو دقیقه. قهرمانان تغییر این دوره از جنگ و در حال تغییر آن را به نوبه خود حاصل توانایی های جدید, اعتقادات و اضطراب به عنوان آنها بروید. آنها مجاز به شکست—گاهی اوقات catastrophically—و به کفاره در راه است که چندین فصل به ثمر می آیند. Zuko شاهزاده آتش ملت معرفی شده است به عنوان یک ابر طوفان از نوجوانان در سن احساس وحشت و نگرانی و حل نشده تروما کور نیاز برای پدرش تصویب و ملت آتش تحریف تاریخ آن است. تحت هدایت دایی که چالش های خود برآمد Zuko باعث می شود آهسته و دردناک پیشرفت به سوی رستگاری است و در نهایت مجبور به روی چیزی حساب کردن با هزینه کشور استثنایی. به عنوان یک کودک او می گوید: او آموخته شده بود که "جنگ ما بود راه های ما عظمت با بقیه جهان است." پس از سفر جهان در تعقیب آواتار و او دیده است به اندازه کافی برای به رسمیت شناختن "دروغ" برای آنچه در آن بود: "آنها نمی بینیم ما عظمت است. آنها از ما نفرت دارند—و ما آن را سزاوار است."

زمانی که "آواتار" برنده جایزه پی بادی در سال 2008 قضات ستایش در میان ویژگی های دیگر آن "سالم احترام به عواقب ناشی از جنگ است." با وجود این تم ها در آن هرگز اشتباهات تاریکی برای عمق معنی. اغلب خنده دار و گاهی احمقانه معتدل سنگین مواد با طنز در خور آن دوازده ساله قهرمان. در سال 2020 است که اجازه می دهد تا تعادل آن را به تابع به عنوان یک راحتی تماشا کنید و وسیله ای برای تطهیر است. "آواتار" درگیر به طور مستقیم با این خطرات تجاوز استبداد و انفعال بی کفایتی و سوء استفاده از کارمندان و رهبران نظامی وظیفه مبارزه با آن است. این نیز ارائه می دهد یک جهان که در آن از جمله بحران احساس برطرف شدن است. نشان می دهد محبوب سیاسی مفسران اعم از بار' Jamelle Bouie به اقیانوس اطلس را آدم Serwer که متعهد پس از ورود خود را در Netflix بکشد به "فقط انجام توییتهایی دربارهی آواتار تا نوامبر است." پس از آن ارز دستگیر سری شبه خیالبافانه درخواست تجدید نظر: "خسته: به Tweeting در مورد سیاست آمریکا / سیمی: Tweeting در مورد کارشناسی بخوان سیاست" فضل Segers یک خبرنگار در سی بی اس نوشت: اشاره به زمین پادشاهی سرمایه که در آن ظالم نیروی پلیس در عمل با مصونیت از مجازات در زیر یک پادشاه بی کفایت. "می تواند به خوبی پوشش کمتر سرکوبگر رژیم صهیونیستی را" کاربر دیگری پاسخ داد.

پس از آن هنوز در سال 2005 "آواتار" باعث شده است گرافیک, رمان, بازی های ویدئویی و عاقبت سری "آواتار: افسانه کورا" که شکست زمین جدید با همان جنس عاشقانه بین دو مرکزی شخصیت کورا و آسامی. در سال گذشته Netflix اعلام کرد جدید live-action سازگاری. (کمتر مورد گفت: "The Last Airbender," M. Night Shyamalan را در سال 2010 تلاش در همان بهتر است.) "آواتار" نیز بازیگران سایه طولانی در انیمیشن که در آن نفوذ آن هنوز هم می تواند احساس: نویسندگان و مدیران ساخته شده است که نام خود را از طریق مجموعه ای در رفته به بازی نقش کلیدی در "جنگ ستارگان: جنگ های کلون" "Voltron: مدافع افسانه ای" و "شاهزاده اژدها."

شاید روشن ترین جانشین می آید نه از سابق نویسنده اما از اوایل فن. نه سال پیش نوئل استیونسون یک دانشجو ارسال فن هنر از شخصیت های مانند Zuko و کورا در وبلاگ خود. وقتی که کورا و آسامی رسما یک زن و شوهر در سری آخر Nickelodeon حکم داد که این دو نفر تنها مجاز به نگه داشتن دست—اما سخت مبارزه حاضر ساخته شده گام های بزرگتر به نظر می رسد ممکن است برای کسانی که به تماشای استیونسون در میان آنها است. در این سال به عنوان یک showrunner در حق خود او, او موفق شد در دفاع از یک بیشتر نمایشی عجیب و غریب در ارتباط با "او-ره و شاهزاده خانم از قدرت" که در حال حاضر نشسته در کنار "آواتار" در Netflix بکشد. "وجود دارد هر چیزی شبیه به این در تلویزیون," او گفت: آهسته-burn, لزبین, داستان عشق در قلب سری. "و سپس کورا شروع می شود اتفاق می افتد و استیون جهان شروع می شود اتفاق می افتد و آن دیوار شروع به گرفتن رنده دور است."

"او-Ra" هم آغوش موضوع یک بار تلقی نامناسب برای آن جمعیتی شده است و شور دریافت شده توسط کودکان و بزرگسالان به طور یکسان به عنوان یک نتیجه. تازه اثبات مفهوم است که دلگرم کننده—در حال حاضر که "آواتار" مثل آن شخصیت بازگشته است پس از بیش از حد بسیاری از سال های دور به نظر می رسد که نسل بعدی showrunners است یک بار دیگر ،tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب