موفقیت Ibaka-دیویس اتصال دارای یک معنای عمیق تر برای رپتورز

رپتورز نیمکت فوران در روز یکشنبه به عنوان ترنس دیویس دوم شکست 30 نقطه مانع برای اولین بار در 50-بازی NBA حرفه

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398

رپتورز نیمکت فوران در روز یکشنبه به عنوان ترنس دیویس دوم شکست 30 نقطه مانع برای اولین بار در 50-بازی NBA حرفه ای — با ششم سه-اشاره گر در دقیقه در حال مرگ از یک فوران چاه نفت پیروزی شیکاگو بولز.

در میان پریدن و بغل کردن و جشن سیلی courtside بود نسبتا آرام Serge Ibaka هفت پا کهنه بازو به سادگی پرتاب بیش از شش فوت و چهار rookie گارد شانه — با تمام غرور و افتخار از یک برادر بزرگ.

"سرژ شده است و نور را به زندگی من که یک تازه کار," دیویس گفت: پس از بازی. "کمک به من غذا خوردن است. ما به آسانسور پس از بازی ... او به من گفت او افتخار من است. من واقعا در زمان است که به قلب است."

این احساس متقابل است برای 30 ساله Ibaka.

در یک فصل که در آن رپتورز' نقش بازیکنان مهم شانه دقیقه Ibaka در حال پخش است برخی از بهترین های بسکتبال حرفه ای خود را — به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 15.5 امتیاز و 1.3 کمک در 26.4 دقیقه در هر بازی. او نیز گرفته می شود مالکیت نشان دیویس که بازی نقش, مهم نیست چقدر کوچک می تواند منجر به خیلی بیشتر.

حتی با NBA-سطح استعداد — چیزی رپتورز شد اعتماد به نفس 22 ساله دیویس برخوردار با وجود رفتن undrafted سال گذشته — up-and-coming بازیکنان نیاز به حق مردم در اطراف آنها را به رسیدن به پتانسیل خود را. در 11th NBA فصل Ibaka گرفته است جوان هم تیمی های زیر بال خود را قبل از. اما در آن طول می کشد بیش از یک مایل مربی آن را به کار.

"تفاوت این است که برخی از جوان fellas آنها واقعا به آن" Ibaka روز یکشنبه گفت. "آنها واقعا نمی گوش. بنابراین شما باید به مقدار زیادی از اعتبار برای (دیویس) برای گوش دادن به من و مایل به آن را انجام دهد. او همیشه به دنبال بهتر. او همیشه از من می پرسی در من: "به من بگویید چه باید بکنم اینجا.' که به من انگیزه می خواهید برای کمک به او بیشتر است."

که طبیعت کنجکاو و سرعت کار با آن را داده است نیک پرستار — نام کنفرانس شرق مربی ماه ژانویه در روز دوشنبه — اعتماد به نفس قرار داده دیویس در طبقه. بیشتر تا رپتورز زنجیره غذایی تاثیر اجرای زمین ممکن است فقط اعتبار تیم رئیس جمهور Masai Ujiri نیاز به اجازه دهید این گروه بازی های خارج از فصل و بدون هر گونه تغییرات قابل توجهی قبل از روز پنجشنبه مهلت.

در جهان دیگر Ibaka حرفه ای-بهترین اعداد و انقضای قرارداد او را یک تجارت تراشه. اما با 36-14 ضبط و 11 بازی برنده خط خط بر روی بروید رپتورز به نظر می رسد آماده برای رفتن با آنها چه کردم.

این یک چالش دیویس خواهد خوش آمدید.

"این است که یک سازمان بزرگ. ما همه به یکدیگر عشق ما برای هر یک از دیگر و من نمی خواهم به هر جای دیگری راستش," دیویس گفت:.

یک قهرمانی تکرار است Ibaka شماره 1 هدف و او می گوید نمی تواند آن را انجام داده و بدون کمک از بچه ها مثل دیویس.

"پس از برنده شدن در مسابقات قهرمانی گرفتم چیزی" Ibaka گفت: در ماه دسامبر. "برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی همه شما نیاز به خارج وجود دارد, همه به اعتماد به نفس و بازی در سطح بالا. پس من می خواهم برای برنده شدن یکی دیگر, من باید مطمئن شوید که همه در اطراف من خوب است."

یکشنبه عملکرد به دست آورده Ibaka و دیویس یک جانباز-تحریم کردند از کار در اتاق وزن آن شب. یک یا دو بازی خوب است و هیچ دلیلی برای دیویس برای استراحت اما Ibaka گفت. ثبات هدف است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

با نورمن پاول به طور نامحدود با یک انگشت شکسته در دست چپ رپتورز را بیشتر تکیه می کنند به شدت در دیویس.

"او تا به حال یک بازی خوب" Ibaka گفت. "اما فردا من خواهد بود و او را به گفتن, 'آره که خوب بود اما شما هنوز هم یک راه برای رفتن.'"

Laura Armstrong


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب