سوپر مارکت یکی از بهترین ایده های

Fairway بازار که اعتبار خود را با معرفی نیروهای جدید به clementines, radicchio فلور د sel و انگور-میوه های رس

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399

Fairway بازار که اعتبار خود را با معرفی نیروهای جدید به clementines, radicchio فلور د sel و انگور-میوه های رسیده آغاز شده به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی در 74 خیابان برادوی و در قسمت فوقانی سمت غرب منهتن که در آن هنوز هم می ایستد. با توجه به خانواده هاو روایات قومی ناتان Glickberg وارد جزیره الیس از روسیه مدتی در 1910s و در سال 1933 به حال ذخیره کردن پول به اندازه کافی برای باز کردن خود میوه-و-سبزی فروشگاه. نشانه های یک خانواده تثبيت با تولید در حال آشکار در سیاه و سفید عکس گرفته مدتی در مجاورت جنگ جهانی دوم: ناتان همسر مریم Glickberg است در لباس, پاشنه, مروارید و املت برابر updo و به صورت رسمی او, تصویر قرار گرفته در جلوی فروشگاه زهوار در رفته چوب جعبه میوه که در حال تضعیف تحت وزن از لیمو و پرتقال انباشته شانه بالا است. گلابی در آن آمد و پیچیده در مربع از کاغذ که ناتان ذخیره شده و قرار داده شده در کنار توالت. چه خوب بود به اندازه کافی برای گلابی' پوست, آشکارا به اندازه کافی خوب برای او.

در سال 1954 ناتان در آورده پسرش لئو. در سال 1974 لئو در آورده پسرش, Howie و با هم آنها را در آورده هارولد Seybert و دیوید Sneddon برادران در قانون است که می خواهم به فروش می رسد گوجه فرنگی عمده فروشی. در Howie, هارولد و دیوید تماشای, Fairway, فروشگاه, رشد, گسترش, به Tibbs luncheonette درب بعدی و سپس به مجاور داروخانه و سپس به d'agostino سوپرمارکت شمال. "ما ضرب و شتم آنها را" Howie به من گفت خوش. "آنها نمی تواند زندگی را." در سال 1995 شرکای باز یک دوم Fairway در سابق کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در هارلم. آورده است که در مادربزرگم نشئه در بودن قادر به خرید در یک سوپر مارکت فقط در اطراف گوشه ای از آپارتمان او. و مادر بزرگ من در آورده من.

من به یاد داشته باشید اولین سفر من به پارک مرکزی یا Metropolitan Museum of Art, اما من به یاد داشته باشید اولین سفر من به Fairway. که از اورگان که در آن بزرگ شدم من احساس می Fairway گرفته بود شهر نیویورک بزرگ عجول و بی پروا, elbowy روح و کهنه آن را به یک فروشگاه وجود دارد که سر و صدا از بدن در مترو در ساعت شلوغی; کسل کننده سر و صدا و گاه به گاه skronk Midtown; بیش فعال خرید-در حال حاضر pushiness میدان تایمز با نشانه hollering از تمام جهات (دست ساز ادم خوش ظاهر و فلفل: وای! hooo! عجیب و غریب اما واقعی!) و جشن های دیواری شامل استیک به اندازه تاکسی و امیدوار کننده عمده فروشی قیمت برای مشتری های خرده فروشی. مادر بزرگ من که شده بود مجبور به فرار از خانه خود را که در آن زمان یوگسلاوی در طول جنگ جهانی دوم تا به حال صرف نزدیک به دو دهه به عنوان یک فرد بدون تابعیت و قبل از آمدن به ایالات متحده pieced با هم وعده های غذایی خانواده از کلم, مواد زائد و تولید است که با آن به کشاورزان پرداخت می شود پدر بزرگ من برای تدریس در یک روستایی مدرسه ایتالیایی. Fairway به محل حقیقی فراوانی است. او می تواند رول سیاه و سفید-فلزی سبد مواد غذایی پایین تپه و رول آن را به بالا و پر شده با قدیمی و جدید-کشور کرایه: یک Entenmann را در کرون حلقه Kraš Napolitanke, Thomas' English Muffins, مجارستانی گوشت panettone, هات داگ, ajvar ذرت بوداده. و معاملات! او می خواهم من نشستن در میز آشپزخانه و بشاش مسافت از مارک های جدید از ویفر, کوکی ها را به تعجب در مورد او می پرداخت. Fairway به دست آورد اسطوره ای وضعیت در خانواده ما. ما را به یک سفر به سوپر مارکت تا آنجا که زیارت.

left: photo from 1958 supermarket; right: Mary Glickburg
چپ: یک صحنه از یک سوپر مارکت در سال 1958. راست: مریم Glickberg خارج از اصلی Fairway محل. (Dmitri Kessel / زندگی مجموعه عکس / گتی; حسن نیت ارائه میدهد از Glickberg خانواده)

در سال 2007 هارولد و دیوید می خواست بازنشسته شود. همراه با Howie آنها در آورده استرلینگ سرمایه گذاری شرکای خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به دست آورد که 80 درصد سهام خود در شرکت در یک معامله که ارزش Fairway در $132 میلیون. پس از Fairway به گسترش است 14 فروشگاه در منطقه tristate, رفته, عمومی, اعلام ورشکستگی حدودا از طریق صاحبان و اعلام ورشکستگی دوباره. در مارس 25, نه روز پس از نیویورک رستوران ممنوع شد از صندلی مشتریان و پنج روز پس از فروشگاه های مواد غذایی اعلام شد یکی از چند کسب و کار مجاز به نگه داشتن درهای خود را باز Fairway اعلام کرد که آن را تا به حال به فروش می رسد شش فروشگاه اجاره دو نفر دیگر و نام خود را در ورشکستگی حراج. اخبار آمد و حتی به عنوان مشتریان پوشش بودند در خارج از محله خود را Fairway هزینه نزدیک به سه برابر حد معمول در مواد غذایی و پیدا کردن مدیران فروشگاه قادر به نگه داشتن مقدار موجود در انبار. سرنوشت دیگر شش فروشگاه باقی می ماند همانطور که از نوشتن این نامشخص است.

چنین whiplash سوپر مارکت ها در حال حاضر تجربه. طولانی رنج می برند به عنوان یکی از باریکترین-مارجین کسب و کار در دنیا وجود دارد و یکی از کم نگاه به جلو به مکان های به بازدید از سوپر مارکت برای بیش از یک دهه است تحت حمله از e‑commerce غول سرزنش برای ساخت آمریکایی ها چاق, متهم به کمک به تغییر آب و هوا, رها در حمایت از رستوران ها و, در بخش هایی از این کشور ناپدید در مورد سرعت. اعتماد به نفس برای سوپر مارکت اجرا می شود بسیار پایین است که اگر چه Fairway به لحاظ فنی یکی, Howie bristled هنگامی که من به نام آن که. "من هرگز دوست ما به عنوان یک سوپر مارکت" او به من گفت. "ما استفاده می شود به شما می دانید یک فروشگاه مواد غذایی."

در عین حال در ماه های اخیر سوپر مارکت در نظر گرفته جدید مرکزیت در آمریکا زندگی می کند. صندوقداران stockers توزیع کنندگان و عمده فروشان هکرها وانت و کامیون رانندگان باید حتی در صورت عدم وجود بهداشت و درمان مناسب پادمان ادامه کار به اطمینان حاصل شود که قفسه اقامت مواجه نگردند. Foodtowns قطعه بازارهای Piggly Wigglys به عنوان ظهور بسیار مهم حیاتی, تخم ریزی گسترده reappreciation برای یکی از مهمترین و مجزا موسسات آمریکایی. خرید مواد غذایی است که دیگر یکی در یک لیست طولانی از کارهای دنیوی. برای بسیاری از مردم آن را به ماموریت—تنها—و آن را در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر نیست اما تا حدودی شگفت آور قادر به انجام این کار در تمام.

سوپر مارکت مشخصات فنی تعریف شده به عنوان عظیم مسکن از 15000 تا 60000 محصولات مختلف از تامپون به قطعه قطعه بوقلمون تکامل یافته در تنها جایی که می تواند آنها: U. s. A. چهارده سال پس از خالق تنسی Piggly Wiggly آمد تا با ایده های انقلابی از یک سلف سرویس مواد غذایی که در آن مردم می تواند شکار و جمع آوری غذا از راهرو به جای پرسیدن یک کارمند به بهانه آیتم ها, از پشت, ضد, Michael Cullen (رقص خود "جهان بزرگترین قیمت اوراقچی") باز امریکا اولین سوپر مارکت پادشاه Kullen, در سال 1930 در تبدیل گاراژ در Jamaica, Queens. (وجود دارد برخی از بحث در مورد چه کسی بود اما در طول سال پادشاه Kullen تحت فشار قرار دادند تا خود را به جلوی خط.)

برای برخی از 300 سال آمریکایی ها تا به حال تغذیه خود را از فروشگاه های کوچک مانند ناتان Glickberg و از بازار عمومی که در آن برای خرید مواد غذایی درگیر گل squawking جوجه ابرها از مگس cadaverous بوی چانه زنی دادوستد و گرفتن shortchanged. سوپر مارکت در زمان Fordist کارخانه با تاکید بر بهره وری و استاندارد و reimagined آن را به عنوان یک محل برای خرید مواد غذایی. سوپر مارکت ها ممکن است احساس برش لبه در حال حاضر, اما آنها -- یک "انقلاب در توزیع" یک سوپر مارکت محقق اعلام کرد در سال 1955. آنها چنین عجیب و غریب و شگفتی است که در اولین رسمی وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا در سال 1957 ملکه الیزابت دوم اصرار بر بداهتا تور حومه-مریلند غول مواد غذایی. در طول خود را در سفر به ایالات متحده در سال 1989 بوریس یلتسین ساخته شده یک برنامه ریزی, 20 دقیقه مسیر انحرافی را طی به یک تگزاس سوپر مارکت است که با اعتبار بحرانی او را در کمونیسم. "زمانی که من دیدم کسانی که قفسه کهنه با صدها و هزاران نفر از قوطی کارتن و کالا از هر امکان مرتب سازی بر اساس" نوشت یلتسین در زندگینامه "برای اولین بار احساس کردم کاملا رک و پوست کنده بیمار با ناامیدی برای مردم اتحاد جماهیر شوروی."

black and white 1957 photo of Queen Elizabeth at supermarket
ملکه الیزابت دوم بازدیدکننده داشته است یک غول غذایی در مریلند است. (پل پوپر / Popperfoto / گتی ایماژ)

بیش از گذشته 90 سال متوسط آمریکایی سوپرمارکت دارای عقاید از 12000 متر مربع به حدود 42,000—به اندازه کافی بزرگ به یادبود لینکلن دو در دادگاه های بسکتبال و یک زن و شوهر از استارباکس و هنوز هم گرسنه برای اطلاعات بیشتر. معمولی سوپر مارکت طرح به ندرت تغییر در آن زمان و می تواند از فکر به عنوان یک معکوس کفال: در مقابل کسب و کار ، اکثر فروشگاه های کفش با لباس های رنگارنگ فضل از گل و تولید (یک نفس از طراوت به تیز کردن اشتهای ما) به دنبال آن روگذر گستره مرکز فروشگاه (قوطی و شیشه ها و جعبه و کیف) و به دنبال آن در راه برگشت با شیر و تخم مرغ و دیگر کالاهای اساسی (تحت فشار قرار دادند به سیبری تا شما را از طریق به عنوان بسیاری از فروشگاه به عنوان امکان پذیر است و وسوسه در طول راه). فروشگاه طراحان می توانید انتخاب کنید از انواع طرح های طبقه—مجبور-راه رایگان جریان, جزیره, wagon-چرخ—اما تا حد زیادی محبوب ترین است که ترکیبی شبکه/مسیر مسابقه با nonperishable موارد در rectilinear راهرو و دلی و پنیر و گوشت و غذاهای دریایی و تولید بخش های گردان و آنها را در exhilaratingly به نام مسیر مسابقه به اصطلاح از آنجا که ما لیز خوردن سریع تر در فروشگاه محیط.

به عنوان سوپر مارکت نشو و نما بود و ما ظن آن است. ما به مدت طولانی می ترسید که این "انقلاب در توزیع" با استفاده از شرکت های بزرگ سیاه و سفید سحر و جادو بر روی اشتهای ما. کتاب پنهان Persuaders, منتشر شده در سال 1957 میلادی هشدار داد که سوپر مارکت ها شدند و قرار دادن زنان در "hypnoidal ترنس" باعث آنها را به سرگردان راهرو خورد به جعبه و "برداشت همه چیز خاموش قفسه در تصادفی." چند سال پیش نشنال جئوگرافیک منتشر شده راهنمای (یکی از بسیاری از مانند آن) به "بازمانده اب زیر کاه روانشناسی سوپر مارکت" به عنوان اینکه خرید شیر بودند وجودی مملو از خطر است. سوپر مارکت ها کشیده شده اند مقایسه به قمار—هر دو اعتقاد به برادرانت دستکاری ما را به ماندن طولانی تر و هزینه بیشتر—هر چند با توجه به یک معمار است که متخصص در ساخت فروشگاه های این منطقه فروشنده بیش از حد اعتباری.

هنوز تعداد متناوب از مطالعات marshaled همه چیز از نظارت تصویری به ردیابی چشم برای رمزگشایی ما چگونه رفتار می کنند در حالی که خرید مواد غذایی. نتایج نشان می دهد که ما نبوده و اعمال خودمان است. تجزیه و تحلیل بیش از 400 میلیون سفرهای خرید توسط شرکت VideoMining نشان داد که میانگین سوپر مارکت مراجعه طول می کشد فقط 13 دقیقه. در طول زمان ما وجود دارد, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات مصرف کنندهما به طور معمول نشان می دهد "تنها یک درجه حداقل شناختی تلاش است." بررسی من از بیش از سه ده مقاله اعم از "مشاهدات تعامل والد-کودک در سوپر مارکت تصمیم گیری" (کمتر هیجان انگیز تر از آن برای تلفن های موبایل) به "قفسه مدیریت و فضای ارتجاعی" (بسیار توصیه می شود) نشان می دهد که ما چشم پوشی کامل سوم از بسته های در قفسه; هرگز آن را به سه چهارم از فروشگاه; به طور متوسط فقط در 13 ثانیه به انتخاب کردن یک محصول (از جمله زمان آن طول می کشد به راه رفتن پایین راهرو و قرار دادن آیتم); صرف 40 درصد از پول ما در هر تراشه و یا نوشیدنی های ورزشی فروشگاه مدیر ترویج در راهروی' endcaps; وقف در اکثر 30 درصد از زمان ما در یک فروشگاه به واقع انتخاب همه چیز را خرید و در سال 2012 مقاله در چاقی بررسیاختصاص بقیه از ما خرید سفر به "بی اثر سرگردان."

کارشناسان به این نتیجه رسیدند که ما خرید بیشتر از محصولات مواجه نگردند و یا در زیر سطح چشم فکر می کنم بسیار بیشتر از آیتم های قرار داده شده در قفسه بالا هستند 40 درصد بیشتر احتمال دارد به یک محصول نگاه دوم اگر این هشت پوشش در قفسه به جای چهار و خرید 6 درصد کمتر کنسرو سوپ اگر این حروف الفبا با عطر و طعم به جای clumped با نام تجاری. (ناکارآمدی می تواند سود آور و سوپ مطالعه مشاهده شده است که ساخت محصولات آسان تر به کردهاید مکاتبه با یک افت در فروش.) یافته های مانند این استفاده می شود برای ایجاد planograms—راهرو های راهرو قفسه-توسط-قفسه اینچ-توسط-اینچ نقشه است که نشان می دهد که آیا Jell‑O می شود دو پوشش یا سه و اینکه آیا کک صفر به سمت چپ کک رژیم غذایی یا به راست. (اغلب تولید کنندگان که محصولات فروش ترین در یک دسته مانند kellogg's یا کوکا کولا—دریافت به توصیه فروشنده که در آن برای قرار دادن محصولات خود را به عنوان به خوبی به عنوان رقبای خود را'.) Howie Glickberg استفاده از طرح Fairway را planograms با دست; تر به طور معمول, آنها تعیین شده با استفاده از "مدیریت رده" نرم افزار که در هر یک فروشنده متکی بر "فضا-آگاه طبقه بندی و بهینه سازی" "قوی زنجیره تامین و قفسه تجزیه و تحلیل" و چیزهای دیگر به احتمال زیاد به چشم خود لعاب بیش از. "ما در حال به طور مداوم در حال تغییر planograms در فروشگاه 52 هفته در سال" یکی از سوپر مارکت های اجرایی به من گفت.

تجزیه و تحلیل داده ها یک راه برای تعیین که در آن همه چیز به. نقدی دیگر است. میان فروشنده' حداقل موضوعات مورد علاقه گفتگو است سلتنج هزینه ها که بسیاری از آنها به اتهام تولید کنندگان در ازای املاک و مستغلات در فروشگاه خود را. می گویند شما می خواهید برای معرفی یک محصول جدید است. در اوایل سال 2018 گرفتن آن قرار داده شده در مناطق قابل رویت ترین از تمام فروشگاه های مواد غذایی را به شما هزینه به طور متوسط $25,000 به گفته وال استریت ژورنال. توزیع آن را در سوپر مارکت ها در سراسر کشور هزینه نزدیک به 2 میلیون دلار اما این که در یک سال 2003 کمیسیون تجارت فدرال گزارش و قیمت در حال حاضر تقریبا قطعا بالاتر است. اگر چه نیلسن بررسی نشان داد که 85 درصد از خرده فروشان را سلتنج هزینه های عمل شده با سخت omertà. یک زن از ترس قصاص برای شهادت در مورد این موضوع به یک کمیته مجلس سنا در سال 1999 تنها بود تا در حالی که با پوشیدن یک هود پنهان شدن پشت یک صفحه نمایش و داشتن صدای او درهم.

قبل از چیزی است که در سوپر مارکت خود را, آن است که در یک کامیون. "همه چیز شما می آید در توسط کامیون" یک مسافت طولانی راننده گفت: من با افتخار. "ما همیشه می گویند شما می شود گرسنه بی خانمان و عریان اگر آن را برای ما کامیون."

بیش از 40 سال گذشته اینگرید قهوه ای کشیده گاو قفسه و زباله تریلر, اما در حال حاضر او احساس می کند خوشا به تخلیه یک بادبان جمع کن. او اجرا می شود 48 متحده با یخچال تریلر حمل تخم مرغ و شیر و گوشت گاو, توالت, کاغذ, کامپیوتر, خام پلاستیک بر سه پا بلند رول است که ذوب در فصل تابستان نوشیدنی های انرژی است که یخ در زمستان و آنچه او در نظر تخصص او "مرده در, fresh-hot حمل و نقل"—زغال اخته از کالیفرنیا, موز, کردن پورت در نیوجرسی پیاز Vidalia از گرجستان و کاهو و کدو و ذرت. "ما فصلی" او به من گفت. "ما حرکت می کند درست مثل کلم حرکت از پایین فلوریدا است."

روگرفت از نظر تولید یکی از سخت ترین و احساسی بارهای به اجرا. وزارت کشاورزی راهنمای برای "حفاظت از مواد غذایی فاسد شدنی در طول حمل و نقل توسط کامیون" در درام و پر از الهام بخش برای مشتاق ترسناک نویسنده: chilling injury بزرگراه شوک قالب حملات غرق پوست "خوردگی و فیزیولوژیکی شکست." هر میوه و سبزی خود را سوار تعیین ارجح آن شرایط سفر. سیب به عنوان مثال در حال راحت ترین بین 30 و 32 درجه فارنهایت مگر اینکه آنها کورتلند مک اینتاش یا زرد نوتون Pippins که تمایل محیط 8 درجه گرمتر است. رانندگان کامیون نیز باید بدانید که مواد غذایی نمی تواند همراه. سیب گازدار; آنها انتشار اتیلن که باعث موز و جوانه بروکسل کیوی هویج و یک لیست طولانی از دیگر تولید به قهوه ای و یا رسیدن موعد مقرر. میوه های دیگر است که به عمد با گاز کشته: توت فرنگی ها مهر و موم در بسته بندی که به دی اکسید کربن تزریق می شود و انگور اغلب fumigated با دی اکسید گوگرد. سیر تاثیر می گذارد سیب و گلابی همان راه آن را بر ما است که می گویند آن را می سازد آنها را به بوی شبیه سیر است. تابستان کدو چیزی که فقیر است "به راحتی زخمی" در حالی که فروتن سیب زمینی تبدیل به یک مینی معجزه است که حتی پس از آن به سمت چپ زمین می توانید خود را التیام نیک در اصل توسط رشد پوست جدید.

قهوه ای دارای یک خانه در کوه های بلو ریج در ایالت کارولینای شمالی اما او خانه Kenworth 18‑ویلر به نام هلو O ذهن است. او صرف حدود 11 ماه در سال در جاده ها است. او می خوابد در باریک سفری با رنگ آبی ورق پشت صندلی راننده و فر مو بیشترین صبح در کامیون-متوقف کردن حمام و سرویس بهداشتی. در حالی که رانندگی او به نظر می رسد در 40 سنج و سوئیچ دو رنگ نارنجی و خرس و جاده ها باز است. قهوه ای درایو برای یک حامل است که پرداخت یا تعیین نرخ در هر اجرا یا مایل—44-47 سنت بسته تصدی. هنگامی که او و من صحبت کرد در هفته اول آوریل, منحنی هنوز پهن و قهوه ای بود فقط کشیده به عشق سفر توقف در شهرستان لیک ایالت فلوریدا با بار سیب از Wenatchee, واشنگتن.

آن زمان قهوه ای یک هفته به از Wenatchee به لیک سیتی. او سوار باد از شرق تا او رسیده تگزاس دست دنباله توقف در نزدیکی آیداهو -- وایومینگ مرز; ادامه داد: شرق به نبراسکا که در آن او جستجو ناموفق برای مترو ساندویچ و حل و فصل برای کراکر و می توانید از Beanee Weenee; نقل مکان کرد و بعد به کارتاژ, Missouri, که در آن او را هفت بار از لباس های شسته شده و مقادیر او کامیون; سپس سوار را از طریق آلاباما به لیک سیتی. او برنامه ریزی شده بود به تحویل بار در 4:30 صبح روز بعد در یک هدف مرکز توزیع اما هدف می خواستم برای به تاخیر انداختن. وحشت-خرید ظاهرا فروکش کرد. "در حال حاضر آنها در حال واقع شدن لبریز و آنها نمی باید به عنوان بسیاری از کارگران در انبارها به خالی کردن آن" براون گفت. "این یک تلنگر با صدای تلپ افتادن."

قهوه ای آوردن بوده است اما با داشتن مشکل گرفتن آن است. "من زندگی در خارج از کره بادام زمینی یک قاشق" او به من گفت. رستوران های کنار جاده ای در حال بسته شدن زود هنگام در صورتی که باز در همه فروشگاه رفاه در توقف کامیون تبدیل شده اند heinously گران قیمت: $4.95 برای یک فنجان کوچک از میوه $7.89 برای کوچکترین شیشه کره بادام زمینی, $8.39 برای یک کاسه فوری مک و پنیر. (هلو O ذهن جا نمی تواند در یک درایو-از طریق خط و یا یک به طور منظم ایستگاه گاز و یا توقف در یک خارج شده است که برای بدنام بوت شدن چاه های پارک شده در آن تعداد زیادی.) در عشق قهوه ای حتی نمی تواند پیدا کردن قطعه قطعه نان است.

collage of photos including Fairway and Steven Jenkins
استیون جنکینز (پایین سمت راست) یک دیرین Fairway کارمند و احتمالی شریک شروع به ساخت هتاک نشانه ها به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از صحبت کردن با مشتریان است. اما هر چیزی با خود نشانه هایی به فروش می رسد مانند دیوانه. (بالا سمت راست: Zach کورب; راست پایین: میشل سیمز; باقی مانده عکس: Fairway)

چه قهوه ای خواسته های او می تواند به صرف پول خود را در, اما نمی تواند توسط ضد عفونی کننده دست, Clorox دستمال مرطوب هر چیزی به ضد عفونی کردن دست ها و کامیون. "وجود دارد هیچ. هیچ یک صفر. من از همه چیز, هفته گذشته, گذشته از همه چیز. من Lysol, یک, ماسک, دستکش," او به من گفت. "من جستجو و جستجو." هیچ کجا وجود دارد به شستن دست های خود را در یک کامیون و پیدا کردن حمام و سرویس بهداشتی تبدیل شده است به یک چالش به عنوان بسیاری از استراحت متوقف می شود بسته اند. قهوه ای احساس او با قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است. "آیا شما متوجه چگونه بسیاری از مردم من می تواند آلوده?" او گفت:. "اگر من این کار را در سراسر نیویورک به نیوجرسی به کالیفرنیا به فلوریدا به پورتلند به واشنگتن ؟ چهارده روز قبل از من تا به حال هر نوع علامت من خواهد بود در دو بار که بسیاری از نقاط. و هیچ کس گوش دادن است."

شده است داستان در اخبار در مورد رانندگان کامیون عدم تمایل به اجرای بارهای به شهر نیویورک است که یک لجستیکی سردرد و حتی در بهترین زمان است. اما در طول سه هفته گذشته از ماه مارس قهوه ای تحویل داده بود سه بار سبزیجات به شهر. اخیرا او به ارمغان آورد 40000 پوند از کلم است که منتقل شده است در یک predawn صبح از packinghouse در کارولینای شمالی به هلو O ذهن تاریک و بسیار سرد تریلر; تا به حال rumbled شمالی برای یک روز و پس از آن محوری شده بود به فلورسنت بوق جنون از برانکس را Hunts Point سایت از بزرگترین بازار تولید در جهان است.

شهر نیویورک ترمینال بازار تولید به عنوان شکار نقطه تولید در بازار به طور رسمی شناخته شده است به یک چهره تنها یک مادر می تواند عشق. مرز و سیم خاردار و دیوارهای بتنی از 113 هکتار مجموعه خانه به snowbanks از پهن جعبه های مقوایی و چهار چمباتمه زدن ساختمان با لکه لکه خاکستر-بلوک بیرونی است. در هر ساختمان وجود دارد 18‑چرخ تخلیه شش چرخ چیدن و جعبه همه جا—top قرمز واشنگتن سیب با کیفیت بالا, لیمو, حق بیمه کالیفرنیا مرکبات—انباشت اشیاء بدست آمده دو داستان بالا در یخچال اتاق, صیقل با برس گردان توسط جک پالت گرفتن hustled بر روی کامیون ها دست teetering در کنار غرفه های فروش که در آن کسی در این نزدیکی هست که در گوشی گفتن کورتیس "من یک جعبه یک-بیست و پنج" (اندازه-125 سیب به اصطلاح به دلیل 125 از آنها را مناسب 40 پوند جعبه).

همه چیز است یا در راه و یا در راه خود را و یا بهتر خواهد بود. "شما نمی خواهید به گرفتار با این محصول می گوید:" جوئل Fierman که نشان دهنده نسل سوم Fiermans به اجرا Fierman تولید و تبادل. "این یک فاسد شدنی. این است که یک ژاکت. این بد می رود. چهل و هشت ساعت آن را به رفتن بد هیچ کس آن را خرید." Fierman تولید ارز یکی از شکار نقطه را 30 خانه—توزیع کنندگان که خرید از تولید کنندگان و سپس فروش به رستوران ها و خانه های پرستاری و مدارس و زندان های bodegas, خیابان چرخ دستی و سوپر مارکت ها و یا تامین کنندگان که سهام آنها است. با هم به خانه رسیدگی 70 درصد از تولید در منطقه tristate تغذیه حدود 25 میلیون نفر در هر سال است.

از ساعت 6 صبح روز یکشنبه هنگامی که این هفته برای اولین بار از ورودی تازه وارد تا 5 بعد از ظهر روز جمعه زمانی که اکثر خانه ها توقف خرید و فروش در بازار hums. تلفن زنگ میزند و در تمام طول روز—در محلی که کامیون تحویل سفارشات? در 10 p. m., خریداران, سیل در. از طریق 3 صبح آن را به یک تیمارستان پر از تماس و پاسخ از عمده فروشان هل دادن برای فروش بیشتر در حالی که مشتریان خود را سوزن کمتر است. کارگران جمع آوری سفارشات مرحله تولید حرکت خیلی سریع به بار شش چرخ است که آنها می هاپ خاموش خود را موتوری جک پالت و شروع به در حال اجرا برای جعبه قبل از جک رول به توقف. هر توزیع کننده من با صحبت به طور مداوم قطع شده خود را به یکی دیگر از گفتگو. هنگامی که او پاسخ داد: این گوشی اولین چیزی که اندرو برانتلی که نظارت سیب و انگور و سنگ میوه و مرکبات و گلابی برای S. Katzman تولید به من گفت "نگه دارید در یک ثانیه همه درست است؟"

ناتان Glickberg ، Fairway را پدرسالار, خرید از شکار نقطه هنگامی که آن را هنوز هم واشنگتن بازار در ترایبکا. او می خواهم سرمایه گذاری در مرکز شهر به انتخاب کردن تولید هر روز صبح آن را تحویل داده و باید آن را در خود می ایستد 7 صبح (بازار نقل مکان کرد و به برانکس در سال 1967.) اما Fairway فروش در مقادیر بزرگتر و بزرگتر آن را به عنوان رشد و شروع به خود عرضه سفارش تریلر از تولید به طور مستقیم از تولید کنندگان است. دیگر بزرگ فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی ها انجام همان, هر چند مانند Fairway آنها هنوز پر در شکار نقطه. "آنها به ما نیاز دارند که یک کامیون است که در اواخر یک کامیون یخ زده یک کامیون در آمد گرم و یا شاید محصول فقط نبود که خوب" Brent گفت. "ما مذاکره قیمت. البته آنها در حال رفتن به سعی کنید به پرداخت به عنوان نزدیک—ببخشید من یک ثانیه. سلام? گرگ?"

در اوایل آوریل به بازار فروش بود و حفره حفره در حدود نصف. "ما از دست این رستوران. ما از دست رفته تئاتر است. ما از دست این هنر است. موزه ها. ما از دست داده گردشگری و تجارت است. ما از دست این هتل" Fierman به من گفت. مردم هنوز هم خوردن است اما ما سلیقه تغییر دهید زمانی که ما ناهار خوردن در خانه و سوپر مارکت ها خرید متفاوت از رستوران ها. Romaine نه frisée. یک سیب زمینی متوسط و نه overstuffed آیداهو spud که مورتون steakhouse در Midtown خدمت برای $8.80. سوپر مارکت ها تقاضا میوه با مهار درخواست تجدید نظر در حالی که سرآشپزها نمی ذهن نامنظم تولید از آن خواهید بود خرد شده قبل از هر کسی آن را می بیند. "شما رفتن به یک فروشگاه و شما می خواهید همه چیز به نگاه ما به آن 'پلاستیک' " Brent گفت. "مثل شما می توانید خرید در IKEA یا اسکله 1." به تازگی فروش خود را از صعود میوه و تاشو انگور رفته بود از طریق سقف.

Left: Ingrid Brown; right: Elizabeth Miller
سمت چپ: Ingrid قهوه ای صرف حدود 11 ماه در سال در 18-ویلر به نام هلو O ذهن تخلیه تولید و دیگر محصولات در سراسر کشور. راست: الیزابت میلر طول می کشد یک اتوبوس به یک قطار به اتوبوس دیگری برای رسیدن به شغل خود به عنوان صندوقدار در Fairway در هارلم. (سپتامبر سحر پایین; لورل Golio)

در ورود به بازار الکترونیکی ثبت نام چشم دستورالعمل برای ماندن در کامیون خودرا اعمال می شود به شکار نقطه کارکنان. آنها که در معرض 40 یا بیشتر مردم در روز Fierman گفت: با وجود پروتکل های جدید. حداقل 20 نفر در بازار بدست بیمار است. برخی از تحویل گرفتن دیگر می رسند. قبل از بارگذاری یک کامیون در یک مزرعه در کالیفرنیا ممکن است مورد نیاز چهار ساعت. "در حال حاضر آن را مصرف هشت, 12 یا شاید حتی 18 ساعت به انجام روند همان است که" به دلیل کمبود نیروی انسانی, Brent گفت. و این که اگر زمینه برداشت هستند. تولید و صنعت انتشارات توسعه یافته بود careening تن: یک روز آنها می خواهم گزارش در فلوریدا کشاورز که اجازه 250 هکتار از خیار کدو سبز, کدو زرد و فلفل پوسیدگی در انگور به دلیل وجود دارد هیچ رستوران یا سالن های غذاخوری برای فروش به سوپر مارکت کشاورز اشاره کرد نبودند افت تقاضای خود را برای "پلاستیک" تولید کند. یک روز دیگر تولید کنندگان را تشویق خوشه تقاضا برای زنجبیل و قارچ و سیب و پرتقال و گریپ فروت و یا "سخت افزار"—سیب زمینی و پیاز و هویج. خریداران به دنبال مواد غذایی با عمر مفید طولانی.

برخی از تولید شده است آماده و در انتظار برای ماه می باشد. سیب برداشت در اواخر تابستان و پاییز و ذخیره شده در یک اتاق سرد با اکسیژن برداشته تا کسی مثل اینگرید قهوه ای در می آید برای آنها. "ممکن است یک بار در ماه اکتبر هنگامی که شما در حال گاز گرفتن یک سیب است که به معنای واقعی کلمه بود برداشت که ماه و یا گاهی اوقات شما ممکن است به گاز گرفتن یک سیب بود که برداشت شده در ماه نوامبر سال گذشته" Brent گفت. "شما از محصول سال گذشته. و این هیچ مشکلی در همه."

تولید یک چیز است Fairway در واقع موفق به نگه داشتن در انبار. "من هر روز از خواب بیدار و از آن چه فاجعه ای قرار است اتفاق امروز ؟ " راب Reinisch یک Fairway مدیر منطقه گفت: من در اواسط ماه آوریل است. Reinisch کنندگان در حال سهمیه بندی و او است که سهمیه بندی مشتریان. حدود نیمی از آنچه که او سفارشات خود را از تامین کنندگان خارج از بورس و هشت فروشگاه او موفق شده اند به طور مداوم در حال اجرا از همه چیز: آب پرتقال ("هر کس فکر می کند ویتامین C است و فوری برای درمان بیماری های کروناویروس") مخمر ("من اساسا نه در سهام همیشه") حتی رایگان تولید کیسه های پلاستیکی ("آنها در حال پرواز کردن قفسه چرا که مردم در حال استفاده از آنها برای پوشش دادن دست خود را به عنوان دستکش"). یک هفته پس از Reinisch و من صحبت کرد, رئیس Tyson Foods نوشت: در یک آگهی "عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است" جرقه ترس از بیشتر کمبود آمده است. در ماه آوریل قیمت مواد غذایی افزایش یافته و بیش از آنها تا به حال تقریبا در 50 سال حتی به بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل ناپدید شد. خطوط خارج از فروشگاه های مواد غذایی paled در مقایسه با کسانی که در خارج بسیاری از بانک های مواد غذایی.

در Fairway را در شهر نیویورک فروشگاه های وحشت-خرید نشده بود فروکش کرد. "مردم همچنان هر روز به خرید مقادیر عظیم مواد غذایی" Reinisch گفت. در محله های ثروتمند مانند شرق فوقانی جانبی, جایی که او فرض مردم ناپدید شده اند به خانه دوم خرید مواد غذایی را وارد کردن. الکل خرید از سوی دیگر باید "منفجر شد," او گفت:. "Wayyyyy راه است."

برای رسیدن به شغل خود به عنوان صندوقدار در Fairway در هارلم الیزابت میلر طول می کشد شماره 27 یا شماره 39 اتوبوس از آپارتمان او سهام با یک هم اتاقی در برانکس نقل و انتقالات به 6 و سپس نقل و انتقالات دوباره به شماره 15 ، سفر به یک ساعت و نیم در هر راه. در حال حاضر به دلیل وجود است ترافیک در آن طول می کشد حدود 45 دقیقه. میلر آثار پنج یا شش روز در هفته در شش تا هشت ساعت در شیفت. او می پوشد واژن یک تی شرت سیاه و سفید است که می گوید: fairway در پرتقال یک عرقچین بیش از یک کلاه بیس بال و نارنجی و سبز کفش با تقویت کف. میلر پیوست Fairway را پلهام مانور فروشگاه در ماه ژوئن گذشته پس از آن انتقال به هارلم به دلیل آن پرداخت 15 دلار در ساعت به جای $12. زمانی که او برای اولین بار شروع به کار به عنوان یک صندوقدار, او تا به حال کابوس در مورد حفظ تولید کد. "هر صندوقدار به شما بگویم در مورد زمان آنها رویای بودن در محل کار و آنها را به یک خط طولانی و آنها خود به خود و بدون هیچ مدیر به آنها کمک کند و آنها در حال تلاش برای به یاد داشته باشید تمام اعداد از تمام تولید" میلر به من گفت.

دولا شدن بیش از پول نقد ثبت نام همه روز و بلند کردن اجسام سنگین از کمربند او را پشت و شانه درد, اما به میلر سخت ترین قسمت کار است ساعت های طولانی. از آن مردم است. کمتر فرصتی است که آنها او را بیمار—"من نه به عنوان نگران است که اکثر مردم," او گفت:—از داشتن اقامت ارام و مودب در این صورت از خود بی صبری testiness و مطلق های پی در پی ازدحام. به تازگی میلر مشغول به کار بود او را در هنگام ثبت نام جدید استخدام نمی تواند به یاد داشته باشید تولید کدهای بود و تمسخر توسط مشتریان. صندوقدار پشت سر هم به اشک و ترک در نقطه. "صادقانه بودن یک صندوقدار است نه برای fainthearted" میلر به من گفت. "شما نمی توانید اجازه دهید کسی به شما چرا که آنها می تواند در چند دقیقه. شما نمی توانید اجازه دهید آنها را خراب کردن روز خود را." او نفرین شده بیرون فریاد زد به نام نام. فقط روز دیگر میلر خواسته یک مرد برای اقامت شش فوت دور از او و یکی دیگر از مشتری, و او شروع به رجزخوانی و پرتاب پول خود را در او.

هنوز او به تازگی بیشتر احساس قدردانی و شکر به کار است. "این نوع از عجیب و غریب—بسیاری از مردم در حال نشان دادن قدردانی خود را حتی اگر آنها همان مردم که فقط ایستاده وجود دارد هنگامی که شما کیسه اقلام خود را. آن را مانند " آیا شما سپاسگزار ، چگونه جداول تبدیل شده است!," او گفت:. "ما در واقع مهم تر از مشاهیر و سیاستمداران و وکلا. ما در حال نگه داشتن همه تغذیه می کند. ما مهم است." او شنیده بود که دو شرکت کارگران بدست کرده بود بیمار شد و در قرنطینه. در زمان ما صحبت کرد, واشنگتن پست گزارش داد که حداقل 41 مواد غذایی و مواد غذایی فرآوری کارگران در سراسر کشور مرده بود از ویروس.

میلر در تلاش برای روشن کردن خلق و خوی—رقابت با دیگر صندوقداران به دیدن که صرف مشتریان بیشتر ($1,139 است رکورد جاری) و اذیت کردن مردم که باید منتظر یک ساعت در خط و فقط به پایان رسید تخلیه چرخ دستی خود که او را بستن ثبت نام برای رفتن به شکستن. "آنها در نهایت خنده, با داشتن یک زمان خوب شدن یک لبخند بر روی صورت خود," میلر گفت. "آن را نمی خواهد کمک به هر کسی اگر شما نشان می دهد که شما می ترسم و یا freaked. آن را نمی خواهد کمک به فرد بعدی. پس فقط لبخند کمی."

میلر می کند و خرید مواد غذایی در خانواده دلار در نزدیکی آپارتمان او که به تازگی نیز تا به حال صف های طولانی فقط برای دریافت در. او تلاش می کند برای جلوگیری از خرید مواد غذایی در Fairway چرا که حتی با 20 درصد تخفیف کارمند, آن را سخت به ترک بدون صرف بیشتر از آنچه او به دست آورده در طول روز تغییر. "گاهی اوقات من فراموش مغازه در Fairway اما فقط برای, مانند, گوشت, یا, نان," او گفت:. "در واقع نه نان. آن را کمی گران است."

در سال 2009 من به نیویورک نقل مکان کرد و یک آخر هفته مراسم از دیدن مادر بزرگ من برای بازدیدکننده داشته است است که به ناچار حول Fairway. در سال 2013 سال از این شرکت ارائه عمومی یک Fairway باز در محله من. من به جلو نگاه به مزه راه من را از طریق آن صدها نفر از پنیر و توسعه امضا Fairway لنگی کشت از طریق سال از پریشان خریداران رمنج از چرخ دستی خود را به مچ پا خود را. اما این فروشگاه به تدریج متوقف شد احساس مانند یک Fairway. قیمت علامت بالاتر است. سیب و کاهو و دیگر نشسته در توجه اما slouched بر روی صفحه نمایش به دنبال خسته شدم. فروشگاه که من همیشه می خواهم در ارتباط با آن کاملا متکبر کاملا نیویورک شعار "شبیه هیچ دیگر بازار" شروع به ترویج خود را با شعار من می خواهم شرط بندی پول خوب طراحی شده بود در هر کدام آزمایشگاه اختراع صورتی گوشت گو: "جایی برای رفتن fooding." هنوز هم آن را نیش زده به یاد بگیرند که Fairway در هارلم جایی که مادر بزرگ من تا به حال زمان زیادی را صرف کرده بود موفق به فروش در ورشکستگی حراج در ماه مارس همراه با پنج فروشگاه های دیگر. هر چند Fairway گفت: این برنامه ریزی برای نگه داشتن آنها باز "برای آینده قابل پیش بینی" که من پیدا کردم این کمتر از اطمینان بخش است.

چه مشکلی پیش آمد ؟ به گفته کارشناسان صنعت پس از Fairway به دیرین صاحبان فروش سهم خود در شرکت Fairway در زمان بدهی های بیش از حد گسترش بیش از حد سریع و رفت و به یک چرخه معیوب از تلاش برای افزایش درآمد با افزایش قیمت که بیگانه خریداران. چه رفت با توجه به Howie Glickberg? "آیوی لیگ نوابغ تصمیم گرفت که آنها می دانستند بیشتر در مورد کسب و کار از من" او به من گفت. "آنها نمی توانند درک کنند که هنگامی که شما افزایش قیمت و به دور از آنچه در فروشگاه بر اساس—بهترین قیمت بهترین کیفیت—شما از دست دادن مشتریان." در سال 2016 Glickberg چپ این شرکت است. در آن جلسات خود را با استرلینگ مدیران به طور منظم نوظهور به گرم دعوا چون با او اختلاف نظر با تغییرات به فروشگاه. (استرلینگ گفت که رقابت از غذاهای کل معامله گر جو و آنلاین فروشنده مسئول قیمت فشار.) چه رفت با توجه به زمان Fairway معاون رئیس جمهور پت Sheils? "من مطمئن هستم که من قادر به صحبت می کنند که" Sheils به من گفت. "آره" قطع یک روزنامه نگار که می خواهم به گوش دادن در بر روی ما تماس بگیرید. "Yeah, توافق با شما که یک پت."

1988 photo of Steven Jenkins in cheese department
استیون جنکینز در پنیر بخش اصلی فوقانی سمت غرب فروشگاه در سال 1988 (میشل سیمز)

برای دهه Fairway به احساس مانند یک فروشگاه اجرا شده توسط انسان نه ماشین حساب. استیون جنکینز دیرین Fairway کارمند و احتمالی شریک شروع به ساخت هتاک نشانه به عنوان یک راه برای نگاه شلوغ و جلوگیری از صحبت کردن با مشتریان (تازه سیاه, انجیر, سکس روباز—همان چیزی 79 سنت در هر) اما هر چیزی در فروشگاه خود را نشانه به فروش می رسد مانند دیوانه بنابراین او نگه داشته ، او و Fairway دیگر مدیران نگردند چیز به این دلیل ساده که آنها به خوبی به غذا خوردن. در حالی که جنکینز و من صحبت شد او از یک نوت بوک که در آن او می خواهم نگه داشته لجر از هر مورد او می خواهم حمل به فروشگاه ها از اروپا در ماه دسامبر 2013. "در اینجا آنچوی که من خریدم از سواحل کاتالونیا, بزرگترین ماهی کولی در جهان," او گفت: خواندن از لیست خود را. "وجود دارد برخی از کمی خوشبوکننده از روستا در فرانسه به نام Flavigny ... آه خدای من, من در آورده گردو از Périgord منطقه ... در اینجا فهرست ساردین از بریتنی. این فهرست ساردین طعم مانند ماهی ساردین که خدا ساخته شده و به شما شخصا ... روغن زیتون, روغن زیتون, روغن زیتون. + خردل, سرکه, بیشتر, فرانسوی, میوه های خشک وجود دارد من چغندر! من را در پالت چوبی و پالت چوبی از چغندر از فقط در غرب پاریس در شتو ... شما نمی باید به پوست لعنتی چغندر; آنها آماده برای رفتن و آنها طعم مناسب و آنها آلی به عنوان به خوبی و آنها ارزان به خاک. من به فروش می رسد کوه از چغندر. شما می توانید تصور کنید که چنین چیزی ؟ من خیلی افتخار می کنم از کسانی که چغندر." او ادامه داد: مانند این برای 15 دقیقه.

نه هر سوپر مارکت سهام فرانسوی چغندر اما Fairway بود استثنایی کمتر از آن ممکن است به نظر می رسد. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به تازگی بلعیدم سوپر مارکت ها; پس از 2015 حداقل هفت سایر مواد غذایی زنجیره ای خریداری شده و توسط خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و سپس ورشکست. و Fairway نداشت لوکس-فروشگاه مواد غذایی: علاوه بر چغندر که مادر بزرگ من ستایش آن مواجه نگردند کرافت مجرد که من میپرستم و آن را برانگیخته است که همان احساس امکان وجود دارد که حتی در عادی ترین سوپر مارکت. پر شده به تیر و سوپر مارکت ها با پایمال کردن صدای ناهنجار و خشن از انتخاب است. کف به سقف و دیوار-به-دیوار نور 'n کرکی, دینگ, معصوم, Donettes, طلب, افسانهای, آبدار, آب, بحران 'n Munch, Pup-Peroni, Enviro-ورود به سیستم—همه فریاد cajoling, امیدوار کننده winking. حداقل شما را به تعجب: چگونه ما را از چیزی ساخته شده برای برآوردن ساده ترین نیاز انسان و آن را به طوری کاملا باروک? سوپر مارکت نیست "معاون کشیش بخش." این یک ئی دائره المعارف فروشگاه ما نیازها و خواسته های هر یک از آن تلاش برای برآورده سازد. با چیزی جز یک درب بازکن را می توانید دریافت کنید "شام بوقلمون در استفاده نا مشروع," ", مرغ, میگو و خرچنگ خورش" "پر, غذاهای دریایی, پخت," "مرغ و بوقلمون غذای مرکب از گوشت وارد" "نخست filets با ماهی قزل آلا و گوشت گاو" "پینک با تن ماهی و مرغ" "اقیانوس whitefish شام با باغ سبزی در سس" یا "طبیعی فلس دار مسقطی غذای اصلی در یک ظریف براث." و این فقط در گربه-غذا راهرو.

در حالی که تحقیق در این داستان شدم با وسواس سوپرمارکت نام را که نقطه مقابل مقادیر یک کلمه عناوین مورد علاقه خنک سرمایه گذاری-سرمایه-حمایت فروشان—روم Winc دور. سنتی سوپر مارکت ها باید به نام بی تکلف و بید خورده به عنوان یک ژاکت پشمی: صرفه جویی در مقدار زیادی BI-LO بزرگ Valu. آنها همین حالا قول می دهم چیزی به عنوان بلند پروازانه به عنوان غذاهای کل. فقط چیزی خوراکی برای خوب قیمت: مواد غذایی 4, کمتر, قیمت, مراسم, Stop & Shop. سوپر مارکت نیست aspirational نام تجاری پذیرایی که ما می خواهیم. این فقط وجود دارد برای ما هستند: افرادی که نیاز به نور 'n کرکی و دینگ Dongs و Donettes.

نام من در سراسر آمد نیز تا حد زیادی نا آشنا به من چرا که حتی در حال حاضر سوپر مارکت ها مانده اند سرسختانه منطقه ای. که ممکن است به صورت بسیار طولانی به عنوان زنجیره ای ملی در حال آماده کردن خود برای ادامه فشردن بازیکنان محلی. سوپر مارکت همواره در عمل با توجه به اصل شمع آن را بالا و فروش آن ارزان و بزرگتر از شما هستند—Kroger خارج شده Albertsons—بالاتر و ارزان تر شمع خود را. شما می توانید تر و تمیز و هزینه های خود را در حال اجرا ناوگان حمل و نقل ایجاد محصولات خود را حتی طراحی خود را تولید کند. خارج پیشگام طالبی که ظاهرا سلیقه به همان اندازه شیرین در تابستان و زمستان. آمریکایی ها در حال حاضر خرید حدود یک چهارم از مواد غذایی خود را از خارج است که فروشگاه ها آنقدر عظیم آنها از لحاظ فنی بیش از حدبازار.

Once upon a time سوپر مارکت ها بودند خود colossi قرار دادن کوچک فروشنده از کسب و کار و نوستالژی های منطقه ای و سوپر مارکت ها در یک معنا به نظر می رسد risible. این Goliaths در حال حاضر نگاه ضعیف ما معطوف به جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی در مکان هایی به مراتب فراتر از فوق العاده و حتی هایپر مارکت—ایستگاه های گاز پیشین آنلاین کتاب فروش. اما تا زمانی که به تازگی شما نمی تواند بیش از حد طولانی بدون پیوستن به افرادی که در نزدیکی شما زندگی می کنند به غیرموثر سرگردان یک سوپر مارکت راهروی چیدن کاغذ توالت و شیر و شایعات بی اساس. سوپر مارکت ها جمع آوری ما با هم و آنها را منعکس خاص اشتهای ما محل. در صحبت با افرادی که ساخته شده Fairway من درک با وجود وسعت فروشگاه خود یک همسایگی حس غرور و افتخار در تمرکز بر جزئیات دقیقه از خریداران خود زندگی می کند. جنکینز شده بود تیری که نیویورکی با خوردن پنیر و روغن زیتون است که در ذهن خود بودند در زیر آنها را. "نبود یک بطری روغن زیتون در خور هر کسی در سراسر '80s!" او ranted. پس از او وارد شده برخی از که بود.

در مقایسه با اختراع جدید cantaloupes این بود مسلما یک عمل کوچک. اما نتیجه بود و نه کوچک. یک بار در هفته مادربزرگم را در کلاه زمستان, روسری, دستکش, و جلا کفش چرم و او را بکشد سیاه-فلزی سبد خرید در پایین تپه به Fairway و سپس بازگشت به آپارتمان او. هنگامی که او دیگر نمی تواند جلو سبد خرید بازگشت تا تپه او را زیارت به Fairway او را خرید و او را مواد غذایی تحویل داده است. هنگامی که او دیگر نمی تواند مذاکره تپه شیب دار در خود عمه من یا همسایه steadied او را در راه رفتن. زمانی که مادر بزرگ من متوقف رفتن در هر نقطه دیگری در شهر او هنوز هم رفت و به Fairway که در آن جهان به او آمد.


این مقاله به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "سوپر مارکت ها یک معجزه است."


مربوط تصویریtinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن