دیوان عالی کشور می گوید: با عرض پوزش آن را فقط نمی تواند کمک کند با فساد سیاسی

لی میلیس

فساد دولتی در حال حاضر کاملا از یک سال و در حال حاضر در دیوان عالی کشور به آن یک افزایش بزرگ است. به اتفاق آرا دیوان عالی کشور روز گذشته لغو محکومیت های کیفری که منجر به از به اصطلاح Bridgegate رسوایی زمانی که پس از آن فرماندار کریس کریستی دستیاران دستور تجدید پل خطوط به صدمه زدن به کریستی سیاسی حریف.

در تصمیم گیری کلی v. ایالات متحدهدادگاه را انکار کند این چیزی است که اتفاق افتاده است; و به جای آن به این نتیجه رسیدند که این کار انجام نمی هر گونه نقض قوانین فدرال است. در یک حس و سپس دادگاه پذیرفته شده است که این نوع حزبی hackery است که چقدر سیاست کار می کند. شاید افتضاح ترین بخش این است که این یک پیشگویی: با حمایت این تلخ چشم انداز از جهان, دادگاه ساخته شده است آن را سخت تر برای جلوگیری از فساد در همه—و آن را انجام داده است به طوری که در همان زمان هنگامی که بسیاری از مقامات دولتی اتخاذ کرده اند فساد را به عنوان راه خود را از حاکم.

کلی زمانی شروع شد که پس از آن-فرماندار کریستی دولت تصمیم گرفت به یک تراز تلفات خطوط در نیوجرسی منجر به پل جورج واشنگتن. سه خطوط طولانی شده بود این سایت متعلق به مسافران آمدن از شهر و ورود به پل در فورت لی. اما پورت اقتدار و بدون هشدار کاهش این تعداد به یک برای یک دوره چهار روز. به مقامات دولتی دستور داد که تغییر اعلام شده است که آنها انجام یک ترافیک مطالعه; در دادگاه توضیح داد: “آنها را برای یک دلیل سیاسی—به مجازات شهردار فورت لی برای امتناع از حمایت از نیوجرسی فرماندار انتخاب مجدد پیشنهاد داد.”

دادگاه به اتفاق آرا برگزار شد که این اقدامات نمی شد کیفری تحت قانون فدرال به این دلیل که مقامات دست آوردن هر گونه پول و یا اموال که آنها وفراهم تلفات خطوط. همه آنها دادگاه مشاهده شد ورزش خود مقام دولتی فاسد و جعلی دلایل. اگر چه مقامات مورد استفاده کارمندان دولت, زمان و پول برای انجام تجدید طرح که زمان و پول بود که هدف از این طرح است. آنچه مقامات واقعا می خواستم به استفاده از قدرت دولت برای حزبی هدف—زندگی را سخت تر برای ترکیبات سیاسی خود را حریف است. و که دادگاه به این نتیجه رسیدند که نه یک جرم فدرال.

دادگاه تمایل به اجازه مقامات دولتی به دور با concededly اعمال فاسد چیزی جدید است. دادگاه قبلا و به اتفاق آرا’ خالی محکومیت فرماندار سابق ویرجینیا که به دسترسی به جلسات در ازای کمک های مالی سیاسی. وجود دارد بیش از حد دادگاه پذیرفته شده است که این است که چگونه دولت کار می کند: حتی اگر اعمال شد “ناخوشایند” دادگاه با بیان این که دادستان “می تواند بازیگران پال از پیگرد قانونی بالقوه بیش از” بسیاری از دادگاه فکر دولت کار می کند—یعنی به طور آهسته از دسترسی سیاسی به نفع.

این تصمیمات به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدند که فدرال جنایی قانون نیست و در حال حاضر منع متهمان انجام شده است. بنابراین کنگره می تواند با تصویب یک قانون جرم این نوع از رفتار ، که روشن نیست—دادگاه به نظر نمی رسد مانند آن ایده یا. در پرونده مربوط به ویرجینیا فرماندار به عنوان مثال دادگاه رندانه است که وجود دارد “قابل توجه در قانون اساسی نگرانی” با دولت فدرال در تلاش برای تعقیب یک مقام دولتی برای گرفتن رشوه که دادگاه به عنوان عادی اگر نامطلوب دولت انجام شده است.

چنین اظهارات انتزاعی صرف. دادگاه محافظه کاران را باطل چندین اساسنامه است که طراحی شده برای مبارزه با فساد دولتی در این زمینه است که پول در سیاست است که نه تنها دولت کار می کند اما شاید حتی مندرج در قانون اساسی است. شهروندان ایالات v. فدرال کمیسیون انتخابات باطل فدرال محدودیت در شرکت های بزرگ هزینه های مبارزات انتخاباتی. دولت فدرال استدلال کرد که محدودیت های لازم برای کاهش بجای فساد ظاهر از فساد; اکثریت رد این ایده است که کمپین بزرگ هزینه های افزایش داد به ظاهر از فساد است. در پس از آن تصمیم McCutcheon v. FECدادگاه زده مرتبط مصالح محدودیت در کمپین کمک های که طراحی شده برای جلوگیری از superrich از خرید های سیاسی به نفع, در میان چیزهای دیگر.

بخشی از آنچه که قابل توجه است در مورد تصمیم دادگاه در Bridgegate رسوایی است که می آید در یک لحظه بسیار عمومی دولت و فساد که خدشه دار آمریکایی’ ایمنی و بهداشت در طول یک خطرناک بیماری همه گیر. نگاهی به کنفرانس مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور ادعا کرد که او تا به حال به دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس ها برای بازگشت به تماس های ناسپاس فرمانداران. و یا زمانی که او ادعا کرد برای ارسال هواکش به کلرادو به دلیل از حزب جمهوری خواه و سناتور کوری گاردنر که برای سختی انتخاب مجدد مبارزه در این سال. این فرماندار دموکرات از میشیگان, Gretchen Whitmer کرده و گفته است که دولت فدرال است تشویق به کسب و کار به ارائه هر گونه حمایت از دولت است. رئیس جمهور و سناتور میچ مک کانل را آشکارا اذعان کرد که نظرات خود را در coronavirus-امداد بسته های مبتنی بر این که آیا متحده نیاز به اتفاق می افتد به رهبری دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. و وزارت دادگستری در حال حاضر حاضر به محاکمه رئیس جمهور رسمی مشاور امنیت ملی برای دروغ گفتن به دولت فدرال و مخفیانه کار برای یک دولت خارجی.

تحت این نظریه که دادگاه عالی در آغوش دیروز این همه فقط چگونه سیاست کار می کند و آمریکایی ها باید بپذیرند که. به عنوان دادگاه می بیند چیزهایی که مقامات دولتی نمی کنند در جهت منافع ملی و نه آنها را. در عوض آنها می توانند دسترسی به مقامات دولتی و ورزش سازمان تنظیم مقررات به دل سیاسی به نفع. دادگاه اذعان کرد که این تصمیم “به خطر افتاده است ایمنی” خصوصی شهروندان است. اما دوباره در دادگاه مشاهده است که فقط سیاست است.

که به خوبی ممکن است چگونه سیاست امروز کار می کند اما نمی کند و باید به راه است که سیاست کار می کند فردا. در عین حال دیوان عالی کشور ساخته شده است آن را سخت تر برای کشور و برای رسیدن به آن فردا. در دیگر فوق العاده جزئی نظر است که دادگاه صادر شده در همان روز به عنوان کلیدادگاه مشاهده شده است که “[C]ourts اساسا منفعل ابزار دولت است.” شاید بیانیه ای که باید بخشی از Bridgegate نظر به دادگاه ایستاده بود و اجازه مقامات دولتی به غارت دولت ما به صورت حزبی به پایان می رسد.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>