آنچه می تواند به تدریس امریکا در مورد پلیس

جهانی نمونه های فراوان از اصلاحات که دیده می شود به عنوان "رادیکال" در ایالات متحده است. آدم میده د

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
آدم میده

در هفته های پس از جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در سراسر کشور ضد نژادپرستی تظاهرات کرده و, در میان چیزهای دیگر defunding پلیس. اما اعضای شورای شهر مینیاپولیس تصمیم به رفتن بیشتر اعلام قصد خود را به از بین بردن خود را از اداره پلیس در دسترس نباشد.

چنین وعده ممکن است تلقی رادیکال تنها چند هفته پیش. اما به عنوان تظاهرات پس فلوید مرگ شده اند و به عنوان خشونت های پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز و روزنامه نگاران شده است محوری به ملی, spotlight, سوال چگونه نیروهای پلیس باید حفاظت و خدمت به جوامع خود را—و آنچه باید از کسانی که نمی—تبدیل شده است و همه فوری تر در ایالات متحده است.

تا کنون پیشنهاد پاسخ باید در محدوده اصلاح و reprioritizing اجرای قانون بودجه به خلع سلاح و انحلال ادارات برای خوب است. به عنوان رادیکال به عنوان توصیه هایی ممکن است به نظر می رسد در آمریکا زمینه شده اند سعی و آزمایش در جاهای دیگر. در اینجا برخی از درس های است که ایالات متحده می تواند یادگیری از کشورهای دیگر است.

I. برچیدن

به عنوان فوق العاده به عنوان تصمیم مینیاپولیس شورای شهر بود, چشم انداز از بین بردن یک نیروی پلیس—حتی با ده ها هزار نفر از افسران نیست رمان. در جمهوری گرجستان آن را در حال حاضر انجام شده است.

در نوبه خود از قرن 21 گرجستان یکی از فاسد ترین مکان روی زمین. رشوه خواری در این کشور نهفته است که در قفقاز و به دلیل داشتن مرز مشترک با روسیه شایع و آن نیروی پلیس که هر دو ذینفع و مجری سیستم به طور گسترده ای مورد اعتماد. بنابراین بومی بود و این موضوع که زمانی که یک دولت جدید به قدرت رسید در سال 2004 از آن مشخص شد که این کشور نیروی انتظامی بیش از حد فاسد می شود ثابت شده است. بنابراین رهبران آن تصمیم به لغو این نیرو به طور کامل اخراج حدود 30000 افسران. پس از آن آغاز شد که سه سال روند استخدام کوچکتر بهتر آموزش دیده—و مهمتر فساد-رایگان—نیروی پلیس به جای آن.

"ما تصمیم گرفتیم که اصلاح که نیروی غیر ممکن خواهد بود و از آن بهتر خواهد بود برای بر هم زدن کل این زور و شروع از صفر" Shota Utiashvili یک عضو ارشد در گرجستان بنیاد مطالعات استراتژیک و بین المللی که کار را برای گرجستان وزارت امور داخلی در آن زمان گفت: سی سال بعد. نیروی نهاد سیاست تحمل صفر برای افسران یافت وسوسه رشوه خواری. قبل از اینکه طولانی, Utiashvili گفت: "درک عمومی از پلیس تغییر کرده است."

نزدیک به یک دهه بعد گرجستان مدل اقتباس شده است در جای دیگر—این بار در Camden, New Jersey. با افزایش نرخ قتل و بدون منابع لازم برای استخدام بیشتر افسران شهرستان تصمیم گرفت که آن را بیش از حد مورد نیاز به شروع از ابتدا. بنابراین در سال 2013 آن را در زمان های غیر معمول گام از بین بردن آن نیروی پلیس تخمگذار کردن بیش از 250 افسران در این فرآیند است. کسانی که rehired به عنوان بخشی از جدید Camden County Police Department—یکی دو بار اندازه قبلی نیروی به کارگیری افسران خود را بر کاهش حقوق و دستمزد—آموزش دیده بودند به تمرکز بیشتر بر جامعه محور که شامل تاکید بر د-تشدید و با استفاده از ابزار مانند اسلحه و دستبند تنها به عنوان آخرین چاره.

پس از انحلال خشونت و جرم و جنایت در کامدن (آرکانزاس) کاهش یافته است با 42 درصد و نرخ قتل کاهش یافته است بیش از نیمی از 67 قتل در سال 2012 قبل از اصلاحات به 25 سال گذشته است. و هنگامی که مردم در این شهر پیوست تظاهرات در برابر فلوید را به قتل اواخر ماه گذشته نیروی انتظامی به آنها پیوست.

II. آموزش

لغو یک نیروی پلیس است یک چالش است. جایگزینی آن با چیزی بهتر از دیگری است.

کلید که چالش بازسازی این آموزش به صورت آینده نگر افسران. در اینجا بیش از حد ایالات متحده می تواند نگاه به کشورهای دیگر الهام بخش است. برای مثال در آلمان پلیس استخدام هستند و نیاز به صرف دو و نیم تا چهار سال در آموزش های پایه برای تبدیل شدن به یک افسر با این گزینه به دنبال معادل کارشناسی یا کارشناسی ارشد در پلیس. آموزش های پایه در ایالات متحده در مقایسه می تواند به عنوان کمی تا 21 هفته (یا 33.5 هفته با زمینه آموزش). کمتر زمان استخدام باید برای آموزش این زمان کمتر فراهم شده برای راهنمایی در مداخله در بحران یا د-تشدید. "اگر شما فقط 21 هفته از کلاس آموزش به طور طبیعی شما در حال رفتن به تاکید بقا" پل Hirschfield یک دانشیار جامعه شناسی جنایی-عدالت استاد دانشگاه " راتگرز به من گفت.

یواخیم Kersten ارشد تحقیقات استاد جرم شناسی در پلیس آلمان دانشگاه به من گفت که آموزش پلیس در آلمان را پوشش می دهد همه چیز را از چگونه برای پاسخ به موارد خشونت خانگی به نحوه خلع سلاح کسی که با یک سلاح مرگبار. در مورد دوم او گفت: "تاکید در استفاده از سلاح و یا تیراندازی." بلکه کارآموزان را تشویق به د-تشدید توسل به نیروی کشنده تنها زمانی که کاملا ضروری است.

این سطح از خویشتن نیست منحصر به فرد به آلمان—آن را در اتحادیه اروپا استاندارد است. در برخی از کشورهای اروپایی قوانین سختگیرانه تر هنوز: پلیس در فنلاند و نروژ برای مثال نیاز است که ماموران به دنبال مجوز قبل از عکسبرداری هر کسی که در آن ممکن است. در اسپانیا پلیس باید ارائه شفاهی اخطار و هشدار عکس های قبل از توسل به نیروی کشنده. حتی در شرایطی که در آن سلاح استفاده نمی شود, افسران پلیس در اروپا تمایل به بیشتر محدود به آنچه که آنها می توانید انجام دهید. Chokeholds از نوع مورد استفاده برای جمع کردن و در نهایت کشتن فلوید ممنوع در بسیاری از اروپا. برخی از بخش هایی از ایالات متحده از جمله مینیاپولیس در ایالت کالیفرنیا و نیویورک را پس از ممنوع chokeholds و مشابه دیگر محدودیت نیز هست.

"اگر شما تغییر قواعد درگیری" Hirschfield گفت: "اگر شما آن را سخت تر به استفاده از نیروی مرگبار از نظر قانونی و از طریق آموزش و سپس ادارات پلیس نیاز به انطباق با" تاکتیک های خود را.

بخشی از دلیل که پلیس در اروپا هستند و میلی به استفاده از نیروی کشنده است زیرا در بسیاری از حالات آنها لازم نیست که. در مقایسه با ایالات متحده که ادعا می کند 40 درصد از جهان, سلاح گرم, تفنگ مالکیت در بسیاری از کشورهای اروپایی است که نسبتا نادر است. در آلمان "افسران با چند استثنا در شهرهای بزرگ نمی باید انتظار داشت که آنها را به دیدار با مردم که به آنها شلیک کنید" Kersten گفت. در واقع تعدادی از افسران پلیس در کشورهایی مانند ایرلند و نروژ نمی مسلح در همه.

این شاید به همین دلیل پلیس-مرگ و میر ناشی از تمایل به بیشتر شایع در آمریکا از بسیاری از آن نظیر سازمان ملل. سال گذشته ایالات متحده ثبت بیش از 1000 قتل توسط اجرای قانون کوتولگی تعداد پلیس های مربوط به مرگ و میر در کانادا با 36 سال 2017; آلمان با 14 سال و انگلستان و ولز با سه در سال 2018 است. (اسکاتلند و ایرلند شمالی خود را نیروهای پلیس.) "وجود دارد یک تفاوت عظیم در سطح آسیبی که پلیس را در انجام وظایف خود در جامعه ای که برای شروع کرده است به مراتب بیشتر اسلحه از انگلیس همیشه می تواند تصور کنید" لارنس شرمن مدیر دانشگاه کمبریج مرکز مبتنی بر شواهد پلیس به من گفت. "ایجاد یک بسیار متفاوت نقطه شروع است."

III. نظارت

حتی اگر ایالات متحده به اتخاذ استاندارد های مشابه که از همتایان اروپایی خود از آن لزوما به معنی اجرای آنها را—حداقل نه در سطح ملی است. چرا که بر خلاف بسیاری دیگر از کشورهای آمریکا قانون-اجرای سیستم تا حد زیادی غیر متمرکز. اکثریت از حدود 18,000 اجرای قانون در سراسر ایالات متحده در حال اجرا در شهر یا شهرستان سطح به کارگیری هر نقطه از یک تا 30,000 افسران. این hyperlocalized طبیعت از سیستم به این معنی است که استانداردها و شیوه های این سازمان استخدام می تواند به طور گسترده ای متفاوت است. بر خلاف انگلستان و ولز که 43 سازمان های پلیس به موضوع موشکافی اعلیحضرت او را بازرسی از پاسبانان بدن مستقل آمریکایی پلیس هیچ فدرال نظارت و اقتدار است.

شرمن معتقد است که ایجاد یک بازرس کل پلیس و یا برخی از چنین معادل انگلیسی بازرسی در سطح دولت خواهد این مشکل را حل کند—یک توصیه او همچنین ساخته شده به رئیس جمهور باراک اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس که تاسیس شد پس از کشنده 2014 تیراندازی پلیس به مایکل براون نوجوان سیاه پوست در فرگوسن میسوری است. این قدرت را به کار گیرند و در راه آن, انگلیسی, معادل می کند—با نظارت نیروهای پلیس به اطمینان حاصل شود که آنها مطیع یک مجموعه خاص از قوانین و مقررات و برش بودجه از کسانی که نمی کنند. دیگر پیشنهادات شرمن ساخته شده برای نیروی کار شامل ایجاد یک ملی دانشکده پلیس (پس از مدل انگلیسی معادل آن) و رجیستری از اخراج افسران به اطمینان حاصل شود که کسانی که از کار اخراج شده به سادگی نمی rehired در جای دیگر. هیچ یک از توصیه شد در نهایت گرفته شده است.

همه از این می تواند در عین حال تغییر—با فرض این که آمریکا رهبران و سیاست گذاران در حال آماده تعامل با نمونه ارائه شده توسط کشورها در سراسر جهان است. ایالات متحده ندارد سابقه زیادی برای این, اگر چه. به عنوان Uri فریدمن اشاره کرد: رهبران آمریکایی باید تا حد زیادی ثابت تمایلی به یادگیری از سیاست ها و شیوه های همکار سازمان ملل در بحران های قبلی. که به می گویند این زمان خواهد بود هر گونه متفاوت است ؟

"من بهترین پیش بینی" شرمن گفت: "این است که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد." حداقل نه در سطح ملی. اما این می تواند اتفاق می افتد در سطح محلی اگر شهر و دولت در حال حاضر در این موضوع است. "پیچیدگی های پلیس اداره و سازمانی طراحی نیاز به توجه جدی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد با یک نامزد ریاست جمهوری" شرمن ادامه داد: "اما می تواند و باید اتفاق می افتد در فرمانداری سطح."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب