را سفید مردم را فراموش کرده ام در مورد جورج فلوید?

کتاب مثل جاسازی شده در شاهین مالت ارائه می دهد یک داستان عبرت انگیز. H. آرمسترانگ رابرتز / گتی / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
H. آرمسترانگ رابرتز / گتی / اطلس

بسیاری از مردم از همه نژادها و اقوام می گویند این احساس های مختلف این زمان. با جورج فلوید کشتن سفید امریکا در نهایت بدست خود عقب افتاده از خواب بیدار کردن تماس. و بله, آن را احساس متفاوت برای من است. آنچه من مشکل است که کلمه احساس. چه اگر آن را احساس می کند متفاوت اما نیست ؟ ازدواج پاکستان برخی می گویند صرفا به شهادت قدرت ما در حال حاضر احساسات, احساسات ما نمی توانیم تصور کنید که هرگز تغییر خواهد کرد. آنها را هر چند.

پس از جورج فلوید مرگ من شده خالی از سکنه توسط یک درون یابی داستان در Dashiell Hammett را شاهین مالت. در آن سام با بیل می گوید Brigid o'shaughnessy, داستان مردی به نام Flitcraft که از بین می رود یک روز تنها به نوبه خود به طور غیر منتظره در یکی دیگر از شهرستان و پنج سال بعد. او به عنوان گوش به داستان Brigid به نظر می رسد به درخواست خودش همان سوال خوان پرسیدن: چرا بیل زدن گفتن او این داستان در وهله اول با توجه به اینکه آنها در میانه تلاش برای حل کردن کاملا نامربوط قتل توطئه ؟ چه Flitcraft باید انجام دهید ، به همین دلیل است Hammett مساله اصلی روایت برای گفتن یک داستان دوم که به نظر می رسد بموقع مطلقا هیچ چیز ؟ به عنوان یک گیج Brigid گوش او به تدریج می شود بیشتر به طور کامل درگیر به عنوان اگر او را دیدم بیل هدف که به نوبه خود سیگنال است که خواننده را نیز به خوبی انجام به توجه. زیرا در حالی که Flitcraft داستان ممکن است عزیزم Hammett می تواند خود را به کشتن آن نیز ممکن است در قلب همه چیز. به عبارت دیگر, آن را فقط ممکن است یک تمثیل است و نه کمی از این هشدار.

داستان می رود مانند این. Flitcraft موفق نماینده املاک و مستغلات که در تاکوما واشنگتن با همسر و دو فرزند کوچک. زندگی خود را نمی تواند بیشتر عادی است. یک روز در راه خود را به ناهار او می گذرد یک ساختمان اداری که تحت ساخت و ساز و یک پرتو سقوط از ارتفاع نزدیک به کشتن او. حیرت زده او تصمیم می گیرد در نقطه ای که او می تواند بازگشت به زندگی خود را. این نیست که او را دوست ندارد همسر و فرزندان خود را و یا برای آن موضوع کار خود را. بلکه سقوط پرتو اتحاد "گرفته شده درب زندگی" و با توجه به او یک نگاه اجمالی از عملکرد داخلی خود را. به این نکته Flitcraft است تصور است که او را در کنترل, که زندگی خود را دستور داده شده است که توسط خود انتخاب و در این جهت است که معنای آن. سقوط پرتو نشان می دهد که او را در کنترل در همه. شما امروز زنده نیست چون شما مرتب همه چیز هست اما نه به دلیل یک uncaring جهان اجازه می دهد شما را به زندگی می کنند. Flitcraft همواره بر این باور بودند که او در واقعیت اما سقوط پرتو ثابت می کند که این قضیه صادق است. راه حل ؟ راه رفتن دور. که Flitcraft می کند.

سال بعد خانم Flitcraft می شنود که یک مرد شبیه او از دست رفته شوهر دیده شده است در اسپوکن و می پرسد بیل به بررسی. مطمئن شوید که به اندازه کافی او می یابد Flitcraft زندگی وجود دارد تحت یک نام مستعار. چه بسیاری از شگفتی بیل زدن است چقدر مرد زندگی جدید خود را شبیه یکی از قدیمی. او را در کسب و کار هر چند او در حال حاضر صاحب یک خودرو نمایندگی. او همچنین ازدواج با زنی است که از همسر اول خود نقش گلف و پل و معاملات سالم و با زنان دیگر مثل خودش. او همچنین یکی دیگر از کودک خردسال. او حل و فصل به عقب بیل توضیح می دهد که به همان شیار او شروع به پریدن کرد از در تاکوما. چرا ؟ Flitcraft خود را به نظر می رسد به طور کامل درک خود رفتار اما بیل زدن می کند و او کسی است که منابع داستان اخلاقی. هنگامی که یک پرتو سقوط کرد Flitcraft تنظیم شود. زمانی که هیچ بیشتر پرتوهای سقوط او تنظیم شده است که بیش از حد.

بیشتر از یکی رو باز این تمثیل دلسرد تر می شود و بیشتر مربوط به آن را احساس می کند به ما در لحظه تاریخی است. برای یک چیز, هر چند او تا به حال زمان به فکر می کنم در مورد آن Flitcraft به نظر نمی رسد به درک اهمیت آنچه اتفاق افتاده است به او. او از اول زندگی به عنوان یک سری از گزینه ها است که منجر به یک نوع نظم است که با خوشحالی و آرامش او است. اما جزئیات Flitccraft داستان بیل unfurls روشن است که این همیشه یک توهم است. خود را املاک و مستغلات کسب و کار ساخته شده است توسط یک ملاحظه ارث از پدرش. از این جهت است که او تصور او ایجاد شده—خانه ای در حومه, ماشین جدید در گاراژ "این appurtenances موفق زندگی آمریکایی"—وجود دارد در حال حاضر در انتظار ورود خود را. شیار او ورقه را به همین راحتی است که در واقع یک نوع ژنتیکی هدیه. او مرد او بود Flitcraft اذعان می کند چرا که "مردم او را می دانستند و مانند آن است." آن را پدرش شیار. پدربزرگ او. زندگی او لذت می برد ایجاد شده به طور خاص به نفع مردم او را دوست دارم.

برای بسیاری از آمریکایی جورج فلوید را قتل سقوط پرتو که "طول می کشد درب" است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای ما برای دیدن زندگی به عنوان عامل راه ما یک بار تصور است. مانند Flitcraft ما احساس می کنیم که ما را از "هیچ وقت نمی دانید صلح دوباره" تا زمانی که ما تنظیم به این واقعیت جدید. ما دیدم راه زندگی با این نسخهها کار برای مردم سیاه و احساس "نهفته است." سوال این است که چقدر و چگونه lastingly و در اینجا بیش از حد Flitcraft داستان نه چندان اطمینان بخش است. این پرتو که به دقت از دست رفته Flitcraft بیل می گوید Brigid ناشی از یک تراشه بتن از پیاده رو به پرواز و ضربه او در این گونه لایه برداری از پوست است. سال ها بعد زمانی که بیل می یابد و او را در اسپوکن Flitcraft هنوز اسکار که او را لمس "محبت" اما روشن است که او همه اما آن را فراموش کرده. این واقعیت که بیشتر پرتوهای کاهش یافته است (در نزدیکی او) اجازه داده است او را به سپردن تجربه نزدیک به داشتن کشته شده اند به دورترین رسد از حافظه خود را. نه نشانی از آن را به نظر می رسد به رخ او وجود دارد که مردم برای آنها سقوط تیرهای هستند که قاعده استثنا نیستند و آنها هستند که تحت تاثیر بیش از پرواز باقی مانده است.

در واقع راه سفید مردم در حال تجربه جورج فلوید مرگ باید اساسا متفاوت از راه مردم سیاه و سفید هستند. فکری ما سفیده می دانیم که بیش از 70 نفر کشته شده اند در بازداشت پلیس پس از صحبت دقیق همین کلمات که جورج فلوید صحبت کرد: "من نمی توانم نفس بکشم." و ما می دانیم که در علاوه بر این به جورج فلوید ساختاری نژادپرستی ادعا کرده است زندگی Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و Philando کاستیا و آمریکا و اریک گارنر و Tamir برنج و مایکل براون و Trayvon مارتین و بسیاری دیگر. اما من از ترس است که به مردم در آن احساس می کند مانند یک پرتو که افتاده فقط به این احساس می کند مانند یک لحظه در زمان. من به این باور است که برای مردمی آن بسیار متفاوت است. پرتوهای شده اند در حال سقوط بر روی آنها را از مردم ربوده شد و زنجیر belowdecks در اولین کشتی برده. سقوط تیرهای است که خود را در شیار. من مطمئن هستم که بسیاری در زندگی مهم جنبش خوشحالیم که بسیاری از مردم سفید باید در پیوست و آنها را در مبارزه شان اما اگر من در جای خود, من می خواهم بدانم اگر ما می تواند به اعتماد به ماندن در این دوره است. من دوست دارم به آنها اطمینان می دهم که در این زمان است متفاوت که بدون قصد بازگشت وجود دارد. من می خواهم به شدت به این باور است که این مورد است.

اما آن چیزی نیست که مثل ما می گوید که به احتمال زیاد اتفاق می افتد. پس از همه, وقتی که پرتو کاهش یافت, همه چیز احساس متفاوت به Flitcraft بیش از حد. به نظر من اکثر دلسردکننده چیز در مورد داستان این است که Flitcraft واقعا یک مرد بد. هنگامی که او "محبت" لمس زخم بر گونه اش او به نظر می رسد به خاطر سپردن بهتر از خود. او شده است می خواهم ارائه یک فرصت برای دیدن زندگی برای آنچه در آن واقعا است و برای تنظیم به آنچه که او در حال حاضر می داند درست است. بیل به ما می گوید که پس از پرتو او سرگردان برای یک زن و شوهر از سال مانند روح از دست رفته به عنوان اگر انتظار برای چه می آید بعدی. هنگامی که او در نهایت ورقه را به شیار, آن را نمی کند حتی به نظر می رسد مانند یک انتخاب آگاهانه. آن را آسان و طبیعی است که با توجه خاص خود را به طبیعت. و چرا نباید باشد ؟ که شیار های قدیمی طراحی شده بود و توسط افرادی مانند او را برای افرادی مانند او.

بنابراین آن است که واقعا متفاوت این زمان ؟ آن را می شود درست است ؟ پس از همه آن است نوشته شده در جایی است که ما باید لغزش به شیار سابق ما زندگی می کند ؟ آن جایی است که ما باید تنظیم به عنوان Flitcraft را به پرتوهای نه در حال سقوط ؟ منظورم این بود به پرسش های لفظی. زیرا ممکن است در واقع, شود, نوشته شده در جایی در ژن های ما تاریخ ما است. اما اگر Flitcraft داستان dispiriting آن را نه ناامید. مثلها به طبیعت خود انتقال یک درجه ای از امید است. چرا به مشکل از گفتن داستان در وهله اول اگر شنونده نمی تواند به نفع از شنیدن آن ؟ در حالی که رمان نیست صریح که چرا سام گفت: Brigid مورد Flitcraft ما می توانید تصور کنید که او می سازد یک قبر خطا نمی غذای احتیاطی پیام از داستان است. برای اهداف ما در حال حاضر Flitcraft مثل هشدار سفید مردم که اگر ما مراقب ما خواهد پیدا کردن صلح دوباره ما را در پیدا کردن آرامش در جهان طراحی شده با ما در ذهن است. اگر دقت نکنیم پنج یا 10 سال از زمانی که ما فکر می کنم جورج فلوید ما محبت را لمس کوچک اسکار در ما گونه و سعی کنید برای پس گرفتن آنچه در آن احساس "هنگامی که درب آمد" و ما دیدم نه فقط چگونه امریکا واقعا کار می کند اما خود ما همدستی در طراحی آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب