سیستم شکست خورده آزمون

ایده های داستان تهمت سال است که موسسات قادر به محدود او. پل Spella / اطلس آیا شما تا کنون شناخته ش

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
پل Spella / اطلس

آیا شما تا کنون شناخته شده هر کسی swindled توسط یک کلاهبرداری? آن را قابل توجه که تعیین آنها باقی می ماند و برای دفاع از این کلاه بردار و برای چه مدت و چگونه آنها سعی می کنید برای تغییر سرزنش برای کسانی که تلاش برای هشدار دادن به آنها را از فریب. درد دیده می شود به عنوان یک احمق لطمه می زند و بیش از از دست دادن پول; آن مهم تر برای محافظت از نفس در برابر هتک ابرو از بازدید عدالت بر مجرم است. ما انسان ها اغلب ترجیح می دهند دروغ است که تأکید ما را به یک حقیقت است که چالش ما است.

آمریکایی ها در حال زندگی در حال حاضر از طریق بدترین بیماری همه گیر در یک قرن و شدیدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ. در هر نوبت رئیس جمهور دونالد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بحران های بدتر است. تا به حال کسی دیگری بوده است رئیس جمهور در دسامبر 2019—هیلاری کلینتون جب بوش—کمتر آمریکایی را ملاقات مرگ نابهنگام; کمتری از آمریکایی ها در حال حاضر می تواند بیکار; کمتری کسب و کار خواهد بود به سمت ورشکستگی.

در آستانه انتخابات 2016 یک جایزه پولیتزر--برنده نویس اظهار در واشنگتن پست: "اگر تهمت برنده او خواهید بود برگزار شد بیشتر یا کمتر در بررسی توسط مجلس نمایندگان و سنا زیرا این راهی است که سیستم ما از دولت تنظیم شده است. حتی جمهوری خواهان مشتاق به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شود."

من با استناد به آن ستون—منتشر شده تحت عنوان "آرام کردن. ما خواهید بود خوب مهم نیست که چه کسی برنده"—و نه تنها این, اما دقیقا به این خاطر آن شد تا سازمان ملل متحدمنحصر به فرد است. پاسداران از موسسات می تواند تصور کنید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست سیستم. آنها نمی تواند تصور کنید که این سیستم عدم آزمون.

و در عین حال موفق به آن را انجام داد. داستان تهمت سال است یک داستان از موسسات که شکست خورده است. وزارت دادگستری شکست خورده است. بازرسان به طور کلی شکست خورده است. کنگره نظارت شکست خورده است. ملی-ایجاد امنیت شکست خورده است. دادگاه شکست خورده است. مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز که هیچ قبلی رئیس جمهور آمریکا هرگز جرأت داشته باشند که هیچ جمهور قبلی غرق پایین به اندازه کافی حتی تصور کنید. گاهی اوقات او متوقف شد بیشتر نیست. اما آیا متوقف یا نه در هر مورد خاص او هرگز متوقف فشار دادن به آینده به انجام حتی بدتر از دفعه بعد.

تنها بررسی باقی مانده است که از سال 2020 صندوق های رای است. نه تهمت به تنهایی اما حزب سیاسی پشت سر او در حال کار برای اطمینان حاصل شود که انتخابات به عنوان غیرآزاد و ناعادلانه به عنوان امکان پذیر است. در این تلاش آنها باید بسیج فعال یا ضمنی پشتیبانی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

در این پست گزیده ای از Frum اخیر کتاب.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاه بردار اما Trumpocalypse از سال 2020 نشان دهنده چیزی خیلی بزرگتر و خیلی بدتر از فریب. در پاییز سال 2019 یک حزبی سازمان پژوهش مورد مطالعه قرار متمایز نگرش جمهوری خواهان که به تماشای فاکس نیوز را به عنوان منبع اولیه خود را از اطلاعات است. در میان آن گروه 55 درصد وجود دارد گفت: تقریبا هیچ چیز جمهور تهمت می تواند انجام دهد که تغییر ذهن خود را در مورد حمایت از او. فاکس نیوز و Facebook خوراک تبدیل شده اند و برای بسیاری از آمریکایی ها دوستان صمیمی تر و مورد اعتماد تر از خانواده و یا همسایه ها. اعتبار خود را از تعصبات توسط تلویزیون و Facebook است اعتبار خود را.

و بنابراین به خاطر پرچم و ایمان میلیون ها مناسب و معقول محافظه کار آمریکایی ها countenanced رسوایی اشتباهات خیانت و جرم و جنایت. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان زنده جدا شده دانش جامعه است که خود را توسعه داده است موقعیتی اخلاق. آنها می خواستند برای قفل کردن هیلاری کلینتون برای ارسال و دریافت ایمیل بر روی یک سرور شخصی نیست و مراقبت و حتی کمی که Ivanka Trump انجام دقیق همان چیزی یا زمانی که تهمت آشکار blabbed به وزیر امور خارجه روسیه اسرار بسیار حیاتی تر از هر چیزی کلینتون احتمالا می تواند خطر انداخته اند. آنها سقوط به QAnon فانتزی عاقلانه و خوب صدای شیپور آماده برای درهم شکستن جهانی حلقه از کودک molesters به منظور جلوگیری از بدخیم تهمت که توسط خود پذیرش تا به حال صید نوجوان زیبایی مراسم مجلل کنندگان.

و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران علاقه مند به نگه داشتن او را به حساب بسیاری از نهادهای دولت آمریکا نیست ثابت قادر به انجام این کار است یا نه. مغلوب ساختن پیشی جستن سال نشان داده بسیار زیادی که به ریاست جمهوری همکاری با قانون داوطلبانه است به خصوص اگر او را حفظ وفادار دادستان کل و یک کافی مسدود کردن رای در کنگره است.

آن را غیر قانونی برای کارمندان فدرال به افراط کردن در سفر به نفع خود و یا همکاران خود را. در سال 2012 یک مقام ارشد اجرایی در خدمات عمومی دولت بود و محکوم به سه ماه زندان و سه سال حبس و سه سال آزادی مشروط برای مصرف شخصی طرف jaunts و ولخرجی در اسراف خلوت برای کارکنان خود را.

در عین حال زمانی که معاون رئیس جمهور پنس بازدید ایرلند در سال 2019 او تلف صدها هزار دلار مالیات دهندگان با ماندن در دوبلین سایت از جلسات خود را, اما در مغلوب ساختن پیشی جستن گلف 180 مایل دور در مقابل سواحل این جزیره است. پنس سعی کردم تا همه چیز را درست پرداخت برای اتاق خود را اما که تنها اضافه شدن یک شخصی مستقیم نتیجه نهایی به ناروا به بسیاری از دیگر اخلاقی نقض سفر. هر کارمند فدرال که به هدر رفته هزینه های سفر به منظور هدایت پول به سرپرست خود را در پیدا کردن خود را در مشکل جدی: رو حداقل یک شلیک احتمالا زندان زمان اگر رفتار فاحش به اندازه کافی. اما نه پنس. نه تهمت و کارکنان که با هر سه شنبه شب با لابی در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن در دولت جورج دبلیو بوش در کاخ سفید که در آن من یک بار کار می کرد شما نشان داد شما تعلق دارد با پوشیدن چکمه های کابوی; در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید با بازپرداخت برخی از حقوق و دستمزد خود را به رئیس جیب.

آن را غیر قانونی برای کارکنان دولت به استفاده از موقعیت خود برای شرکت در برخی از فعالیت های سیاسی است. آنها به خصوص ممنوع به شرکت به طور مستقیم در مبارزات انتخاباتی در حالی که در دولت حقوق و دستمزد. ریاست جمهوری مشاور کلیان کانوی به نظر می رسد به نقض این قانون—دریچه عمل می کنند—بنابراین مصرانه و وقیحانه که او باعث تحقیقات داخلی. در ماه ژوئن سال 2019 در این تحقیقات گزارش شده است که در واقع او شکسته بود این قانون بارها و بارها و به عمد.

اگر کانوی تا به حال شده است یک حرفه ای کارمند دولت او شده اند را رد کرد و از موقعیت خود را بلافاصله. توسط حسن نیت ارائه میدهد, اما, اجرای هچ عمل سیاسی انتصاب در سمت چپ به رئیس جمهور به طور مستقیم. تحقیقات بنابراین به این نتیجه رسیدند با توصیه به رئیس جمهور به جای دستور مستقیم که کانوی بود موضوع را به "مناسب اقدام انضباطی": به عبارت دیگر که او اخراج می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته توصیه می شود. کانوی مسخره پیدا کردن به خبرنگاران گفت. به عنوان یک روزنامه نگار خواندن توصیه به او پاسخ داد: "Blah, blah, blah. اگر شما در حال تلاش برای به سکوت من از طریق دریچه عمل آن را به کار نمی رود. اجازه دهید من می دانم زمانی که حکم زندان شروع می شود."

در برخی از نقطه در سال 2020 کمپین برخی از فدرال کارگر را هیجان زده در مورد انتخابات و پست چیزی intemperate در Facebook و یا چیز دیگری به تجاوز 1942 قانون است. او را منظم اخراج اگر جرم فاحش و یا قابل رویت به اندازه کافی—و او را می دانم که این قانون اعمال می شود که به او نادیده گرفته شد, در مورد بدتر از عالی رتبه فرد است. یا شاید در سال 2020 این قانون خواهد بود فوق العاده موشکافانه اطاعت فدرال کارگران دقیقا به این خاطر که آنها در حال حاضر می دانیم که وجود دارد این است که یک قانون برای مغلوب ساختن پیشی جستن cronies و یک قانون برای هر کس دیگری.

هیچ مهم دیگر دموکراسی عمل می کند به طوری سیاسی یک سیستم از اجرای قانون به عنوان ایالات متحده است. 93 وکلای آمریکا در حال های سیاسی در انتصاب. آنها گزارش به یک دستیار دادستان کل برای بخش جنایی نیز سیاسی منصوب. این AAG گزارش به معاون دادستان عمومی و در نهایت دادستان کل—همه سیاسی است. در حالت ایده آل در حالی که افراد منصوب به این پست به دلایل سیاسی آنها انجام شغل خود را در یک راه سیاسی. آمریکایی ها می تواند افتخار است که این ایده آل است بنابراین اغلب به طور داوطلبانه ملاقات کرد. اما زمانی که به طور داوطلبانه و نه ملاقات ایده آل دشوار است برای به اجرا درآوردن.

در دیگر دموکراسی معادل از AAG برای بخش جنایی حرفه ای کارمندان دولت. انگلیسی دادستان کل هیچ نقشی در بهره برداری از خدمات تاج دادستان. آلمان فدرال به طور کلی دادستان است و حتی بیشتر عایق از سیاست است. مشکلات بوجود می آیند در این سیستم بیش از حد. جاستین ترودو دولت در کانادا را لرزاند توسط مسئول است که نخست وزیر تا به حال بر روی دادستان در آن کشور به رفتن آسان در یک شرکت بود که سخاوتمندانه خود در کمپین کمک به حزب او. اما در کسانی که در کشورهای دیگر این حیوان فشار سیاسی که تهمت کاربردی از طریق دادستان کل ویلیام Barr در وزارت دادگستری بسیار کمتر احتمال دارد به یک اثر.

در یک نقطه در 2019 تهمت به طور همزمان خودداری کرد و همه با همکاری 20 متمایز کنگره تحقیقات—تست وجود دارد که آیا مقدار کنگره می تواند در مورد آن انجام دهد. در آنجا ثابت می شود کمی جای تعجب. کنگره تحقیر قدرت دور عقب کسانی که از دادگاه. به عنوان سرویس پژوهشی کنگره هشدار داد در سال 2017:

تعدادی از موانع چهره کنگره در هر گونه تلاش برای به اجرا درآوردن حکم صادر شده علیه یک مدیر اجرایی شعبه رسمی. اگر چه دادگاه باید مجددا کنگره قانون اساسی قدرت به صدور و اجرای احضاریه تلاش برای مجازات یک مدیر اجرایی شعبه رسمی برای عدم رعایت ... به احتمال زیاد ثابت unavailing در بسیاری از, اگر نه بیشتر, شرایط.

حتی آشکار دروغ گفتن به کنگره می تواند فوق العاده دشوار است ، "تقریبا هیچ کس تحت تعقیب برای دروغ گفتن به کنگره" نتیجه منجر قانون-نقد و بررسی مقاله در مورد این موضوع. "در واقع تنها شش نفر به اعدام محکوم شده است از دروغ و یا اتهامات مرتبط با در رابطه با کنگره در شصت سال گذشته." این واژه ها منتشر شد در سال 2006 اما یک گزارش توسط تماس رول در سال 2018 در بر داشت آنها هنوز هم برگزار می شود درست است. پارچ راجر کلمنس بود تحت تعقیب برای دروغ گفتن به کنگره در مورد استروئیدها در سال 2009. او در همه اتهامات تبرئه در سال 2012. اگر شما یک مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی-شعبه رسمی شما باید شانس خود را از گرفتن دور با دروغ گفتن—یا بدتر.

برخی از تعجب: چرا کنگره عمل می کنند ؟ اما وجود دارد هیچ "کنگره است." وجود دارد تنها دو حزب در کنگره است. اعضای دو طرف حتی نمی تواند توافق بر روش شواهد و یا استانداردهای رفتار است. نماینده جمهوری خواه تد Yoho از فلوریدا صحبت کرد troublingly بسیاری از اعضای حزبی که او گفت: یک عضو کنگره است که او "با این نسخهها کار برای رئیس جمهور; او در پاسخ به رئیس جمهور." Yoho منطقه اطراف گینسویل, فلوریدا رای دادند و 41 درصد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. کسانی که رای دهندگان نیز Yoho را ترکیبات اما او نمی پاسخ به هر یک از آنها. در ذهن خود او یک مرد اولین و تنها.

کنگره به عنوان یک نهاد نمی تواند عملکرد در این نوع ذهنیت حزبی. می تواند وجود دارد هیچ معنی دار نظارت قوه مجریه اگر تنها استانداردهای "بساز تیم!" و "بو تیم!" حزب رئیس جمهور باید فقط به عنوان مشتاق به عنوان طرف دیگر به اجرای احضاریه و مجازات تحقیر چرا که هر دو حزب در کنگره باید همان احساس نگرانی برای قدرت کنگره است. اما البته که چگونه همه چیز کار می کنند.

تقریبا همه جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و اکثریت بزرگی از جمهوریخواهان در سنای آمریکا عمل خواهد کرد به دفاع از رئیس جمهور آنها نفرت در برابر اتهامات آنها می دانند که درست باشد. بدترین آنها خواهد خرگوش پس از دیوانه تئوری های توطئه است. اکثر, اگر, خواهد صدای خود را در نگرانی و سپس پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از وظیفه خود را. سیستم محافظت می کند که همه ما شکست خورده است چرا که پشتوانه این سیستم باید قادر به محافظت از آن را برای ما.

دموکراسی به پرواز نیست بر روی خلبان اتوماتیک. اگر مردم مسئول نهاد دموکراسی را نمی خواهد انجام این کار این کار را انجام نمی شود. در حالی که کار می رود بازگشت به ایالات متحده و جهان کج شدن به سمت جنگ و بحران است.


این مقاله از گزیده ای Frum اخیر کتاب Trumpocalpyse: بازگرداندن دموکراسی آمریکایی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن