در این آموزش که با این نسخهها کار برای آسیب های روانی دانش آموزان

در آموزش منفی تجارب دوران کودکی می تواند تاثیر ماندگار در توانایی کودک برای یادگیری است. یک کلاس درس در او

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
Camilo هوینکا

یادداشت سردبیر: در پنج سال آینده بیشتر از امریکا با تجربه ترین معلمان بازنشسته خواهد شد. جمعیتی در حال پشت سر گذاشتن یک ملت بیشتر تازه کار مربیان است. در سال 1988 یک معلم شایع ترین تا به حال 15 سال تجربه است. کمتر از سه دهه بعد که شماره افتاده بود به سه سال پیشرو یک کلاس درس. اقیانوس اطلس's "در آموزش" پروژه متقاطع کشور به بحث کهنه کار مربیان است. این داستان در قرن 19 در مجموعه ما.


Wمرغ بن شروع به کوه در می رم میز در کلاس درس, معلم خود را هدر بویل طلیعه بقیه از کلاس اول ابتدایی به راهرو برای ایمنی.

چیزهایی که تا به حال شروع به باز کردن چند لحظه قبل از آن که بن—که نام واقعی استفاده نمی شود برای محافظت از حریم خصوصی خود را—با تلاش درس ریاضی. او خزید زیر میز bumping به دیگر کودکان ، هنگامی که همکلاسی های خود شکایت بویل خواسته او را به بیرون می آیند. "من نمی دانم که چگونه به انجام این کار احمقانه ریاضی" او فریاد زد.

"خوب," او گفت:. "شما در حال رفتن به بیا بنشین با من و من قصد دارم به شما کمک کند." اما خود را به عنوان ناکامی بزرگ شده, مبل رفت هوابرد. بویل مجبور شد برای روشن شدن اتاق, تماس, اصلی, برای, کمک, کنید و صبر کنید تا بن آرام.

ابتدایی-معلمان مدرسه در بارتلزویل اوکلاهما تا به حال شروع به توجه کنید که موقعیت های مثل این یکی که اتفاق افتاده است در سال 2018 شد تبدیل شدن به شایع تر در سراسر منطقه در سال های اخیر است. مدرسه تلاش برای پیدا کردن یک راه برای هر دو حمایت از کودکان مانند بن و ایجاد یک محیط یادگیری امن برای دانش آموزان دیگر. اغلب دانش آموزان با رفتاری شدید طغیان—"اتاق clearers" را به عنوان آنها نامیده می شود—به سادگی و یا اخراج از مدرسه. در سال 2019 با رشد آگاهی که رفتارهای افراطی می تواند باعث صدمات گذشته, بارتلزویل مدرسه تصمیم رهبران آنها نیاز به یک رویکرد جدید.

بویل است که آموزش کودکان جوان از سال 1997 در زمان شارژ از یک واقعه مطلع کلاس درس در بارتلزویل را ارتفاعات در مرتع پرورش احشام مدرسه ابتدایی: اطلس برنامه و یا جایگزین درمانی آموزش محیط علمی. بر اساس تحقیقات و همکاری با یک روان محلی-مرکز بهداشت اطلس کمک می کند تا بچه ها که تجربه اولیه تروما و یا اختلال در یادگیری به فرایند و مدیریت احساسات به طوری که آنها می تواند به یک کلاس درس معمولی.

بartlesville یک خانواده گرا شهرستان حدود 36,000 که در آن مردمی را به فرزندان خود به Kiddie پارک تفریحی مرکز ارزان در تعطیلات آخر هفته و یا بازدید از پایونیر بازرگانی برای, دارچین نان. همچنین نفت-و-گاز شهر یک ستاد برای ConocoPhillips که در آن پدر و مادر بسیاری از بویل دانش آموزان کار می کنند, آیا در حسابداری و یا بر روی یک دکل. اکثریت سفید با ملاحظه بومی جمعیت بارتلزویل متوسط درآمد خانوار است که حدود 10 درصد پایین تر از ایالات متحده, متوسط; بسیاری از بویل دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

بن شد روشن با اشتیاق به علم و گوگل. او با یک لبخند بزرگ و تیز حس شوخ طبعی و او خوشحال بویل با داستان های خود را و مشتاق مذاکره مهارت های چانه زنی با او به مدت پنج دقیقه بر روی کامپیوتر در ازای پنج مسائل ریاضی. اما او تلاش می کرد با طغیان به ویژه در شرایط استرس زا مانند به چالش کشیدن تکالیف کلاس درس.

منفی تجارب دوران کودکی می تواند تاثیر ماندگار در توانایی کودک برای یادگیری است. این تجربه ممکن است نسبتا شایع حوادث مانند طلاق و یا مرگ یکی از عزیزان. دیگر صدمات بیشتر شدید مانند جسمی سوء استفاده جنسی, سوء استفاده, پدر و مادر, مبارزه با اعتیاد و یا جدایی از خانواده با توجه به وضعیت مهاجرت. یک فرد سطح تروما می تواند اندازه گیری با استفاده از یک ابزار شناخته شده به عنوان آس (نامطلوب دوران کودکی تجربه) نمره. هر چند ممکن است ناقص گیری از ترومای دوران کودکی آن کمک می کند تا تعیین سطح از سوء استفاده و غفلت و یا اختلال در عملکرد یک فرد با تجربه در اوایل زندگی است.

تحقیقات نشان می دهد که کودکان با آس نمرات اغلب مشکل یادگیری; تروما می تواند در راه سالم رشد مغز است و می تواند منجر به از استرس-پاسخ سیستم. حتی به ظاهر جزئی حوادث مانند یک قلم مو بر روی شانه در شلوغ مدرسه راهرو می تواند سیل بدن خود را با استرس هورمون های آدرنالین و کورتیزول و باعث فوران. این کودکان کمی پودر بشکه بشکه و می توان آنها را دشوار برای مدیریت در یک کلاس درس معمولی. اوکلاهما برخی از بالاترین آس نمرات در کشور, در بخشی به دلیل از دولت را بالا حبس نرخ; زمانی که بزرگسالان در زندان آنها و فرزندان خود رنج می برند.

در اطلس برنامه دانش آموزان یاد بگیرند که در چه بویل به نام "خود شامل کلاس درس" برای نیم روز—نمرات K–2 در صبح و نمرات 3 تا 5 بعد از ظهر و پس از صرف نیمی دیگر در محلی پسران و دختران باشگاه. (سال آینده این کودکان به شمار می رود و در مدرسه با امکانات کامل-زمان.) در مدرسه آنها کار علمی و اجتماعی و عاطفی در یادگیری با پشتیبانی از بیل و مشاوران و درمانگران و رفتاری-مربی بهداشت.

این برنامه همچنین شامل آموزش و پرورش و روانی تحقیقات نشان می دهد که بخش مهمی از آموزش کودکان و نوجوانان با تروما است شناخت محرک خود را در وهله اول. هنگامی که معلمان درک دانش آموز را فردی محرک مانند صداهای بلند و یا لمس و متوجه نشانه هایی از اضطراب اولیه آنها می توانید سعی کنید به deescalate وضعیت قبل از آن ضربات ، ساخت یک کودک احساس امنیت در کلاس درس میباشد. و یک مغز کودک رشد در تکرار و نظم پس از واقعه مطلع آموزش همچنین شامل به طور منظم فعالیت های ریتمیک مانند ضربت زنی و آگاه تنفس و تصویری.

بویل شروع می شود هر روز در کلاس درس او را با بدن بر اساس فعالیت های ریتمیک مانند کوبیدن بر طبل و تکان دادن شیکر. او با کارکنان خود در گسترش کودکان واژگان به طوری که آنها بهتر می تواند بیان احساسات خود و او است که کودکان از خوردن ناهار سبک خانواده در کلاس درس در یک میز ناهار خوری برای یادگیری برخی از مهارت های اجتماعی وجود دارد عمل آنها گفت: شایع عباراتی مانند "لطفا رمز عبور تخم مرغ نیمرو." آنها نگه داشتن پدر و مادر شب به طور منظم که در آن خانواده ها با هم کار کنند در پروژه های مانند تزئینات و زیور آلات و یا کوکی ها.

بویل و تیم او نیز پیاده روی دانش آموزان از طریق "آیا اور": اگر یک کوله پشتی انداخته است در خشم کودک در دست پشت کوله پشتی و فرصتی برای رسیدگی به وضعیت متفاوت است. هر زمان که انجام بیش موفق است, مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان آن طول می کشد آنها را جشن می گیرند. "اغلب ما دیدن بچه ها انجام می دهند خود را فراموش اور و یا درخواست برای انجام بیش از خود به خود" او به من گفت. "قدرت انجام بیش از بسیار شگفت انگیز است." بیل می تواند به آن دسته از دانش آموزان توجه آنها نیاز دارید در حالی که دانش آموزان در کلاس های درس سنتی می توانند یاد بگیرند که بدون وقفه.

بن دانشجویی که ذوب پایین در درس ریاضی بود و اغلب باعث تکالیف است که احساس قریب به اتفاق بنابراین بویل به او کمک کرد تا "تکه" پروژه های بزرگ را به وظایف کوچکتر و پیدا کرده جایگزین فضای کاری برای او به استفاده از جایی که او احساس می کند راحت تر است. او همچنین به او کمک کرد تا تشخیص دهد و رکورد خود را نبض و ضربان قلب به طوری که او می تواند تشخیص زمانی که او به سمت یک انفجار و او او را تشویق به پیاده روی کوتاه برای آرام کردن خود است.

اطلس کلاس بوده و یک تجربه یادگیری برای بیل بیش از حد. "اولین روز مدرسه من می خواستم به راه رفتن بچه ها را به خارج از زمین بازی," او گفت:. "من فکر کردم تاپیک دوازده از آنها ، چگونه سخت می تواند این باشد؟" معلوم می شود که حتی راه رفتن پایین راهرو بود مقدار زیادی سخت است. دانش آموزان شروع به پریدن کرد پانچ یکدیگر و لمس صفحه نمایش را بر روی تابلوهای اعلانات. اما روز بعد او تا به حال دانش آموزان تمرکز بر روی کف زدن و خوراکی به یک ریتم در حالی که آنها راه می رفت. تغییر کار مانند سحر و جادو. این بچه ها لازم نیست گران مداخلات; آنها فقط نیاز به یک معلم به توجه به آنچه که برای آنها کار می کند.

بیش از هر چیز دیگری بویل آموخته است که ساختمان یک ارتباط عاطفی با دانش آموزان در اوایل ضروری است. که اتصال شروع می شود در طول تابستان هنگامی که او می رسد به دانش آموزان با تلفن و ایمیل و نامه و گاهی اوقات بازدید از خانه های خود. پس از مدرسه آغاز می شود, او دانش آموزان کمک به تزئین اطلس کلاس درس به طوری که آنها می توانید یک حس اجتماعی و احساس مالکیت بیش از این فضا است. هر روز آنها درود پستال شخصی—بالا پنج انگشت کوچک لرزش هر چه آنها را انتخاب کنید. و بیل باعث می شود یک نقطه به اشتراک گذاشتن برخی از زندگی خود را با آنها.

بیل می تواند مربوط به دانش آموزان خود را چرا که او خود از تروما است. هنگامی که او جوان بود او گفت: پدر او "تلاش شیاطین از وقت خود را در جنگ ویتنام." او همچنین کشتی با اعتیاد و مادرش کشیده برای حمایت از خانواده خود را ، در میان هرج و مرج زندگی در خانه مدرسه شد پناه. معلمان اجازه داده او را به انجام مشق شب خود را در کلاس درس هنگامی که برق در خانه او خاموش شد و اجازه خانواده او به یک مدرسه رویداد ورزشی به صورت رایگان هنگامی که برادران او بودند ، زمانی که یک معلم متوجه شده است که او از خوردن ناهار بود چرا که او خجالت آزاد-ناهار, کارت معلم بود مدرسه موضوع های مختلف به دنبال کارت. "من همیشه می گویم معلمان نجات من" بیل گفت: "از آنجا که من فکر می کنم آنها واقعا انجام داد."

این زمینه کمک می کند تا بیل رسیدن به نه تنها دانش آموزان بلکه پدر و مادر خود—که بسیاری از آنها نیز تجربه تروما. "یکی از چیزهایی که تبدیل به نوع حیله و تزویر است که کمک به پدر و مادر درک کنند که ما وجود دارد به قاضی آنها را" او گفت:. "ما وجود دارد برای کمک به ... همانطور که من به دست آوردن روابط با خانواده من می توانید به اشتراک بگذارید که من از همان پس زمینه." او به آنها می گوید: "این خوب است. ما همه در این با هم."

این برنامه هنوز هم جدید است اما قبل از مدارس بسته در ماه مارس برای coronavirus حضور و غیاب نرخ برای دانش آموزان در این برنامه بودند و گفته بودند پایین. بویل نیز متوجه بسیاری قابل توجه اما کمتر سنجش نشانه ای از موفقیت است. یکی از دانش آموزان خود را به عنوان مثال استفاده می شود به خانه فرستاد برای مشکلات رفتاری بنابراین اغلب که او یک مادر بود قادر به نگه داشتن یک شغل. پس از کودک وارد ATLAS کلاس درس سیستم های تعلیق به پایان رسید. مادر او قادر به پیدا کردن کار و خانواده نقل مکان کرد و از یک پناهگاه بی خانمان.

منn در اواخر مه من دعوت به پیوستن بیل کلاس در Google Hangouts. هنگامی که برنامه باز من می توانم ببینم او دیگر کارکنان و زیرین یک پسر جوان چانه. او تنفس به شدت.

زمانی که بیل به آرامی پرسید: برای توضیح دانش آموز او نشان داد که او در روند در حال اجرا به دور از خانه خود را در روروک مخصوص بچه ها چون پدر خود را به حال مجازات او. او به سرعت متقاعد به بازگشت به خانه که در آن او در ادامه به صحبت با بیل و کارکنان در مورد ویروسی Infinite ویدئوها. در نهایت دو دانش آموز دیگر نشان داد تا به "پاتوق" با استفاده از پدر و مادر خود را' تلفن های همراه; اتصالات نگه داشته شدن کاهش یافته است, و صدا بود glitchy. توجه خود را تقسیم شده بود توسط خواهر و برادر خود را در پس زمینه بازی های ویدئویی بر روی صفحه نمایش. مکالمه سخت بود به دنبال.

زمانی که مدارس بسته آموزش مجازی برای بیل اطلس برنامه شد محدود به این چت. مانند بسیاری از دانش آموزان کم درآمد در این کشور بسیاری از دانش آموزان فاقد مناسب کامپیوتر و اتصال به اینترنت و یا خود را در محیط خانه نیست منجر به حمایت از آموزش آنلاین بنابراین بویل ارائه بسته های یادگیری مواد و کاهش یافته است "ایوان کیف" در خانه های خود هر جمعه با غذا, کتاب ها و بازی ها به نگه داشتن آنها را درگیر.

همه گیر ضربه او در حال حاضر دچار آسیب های روانی دانش آموزان در خصوص سخت و از راه دور آموزش قرار دادن یکی از آنها طناب نجات را در خود نگه دارد. اما بویل در حال حاضر به دست آورد اعتماد خود را و او می داند که بقیه به دنبال خواهد داشت هنگامی که مدرسه رزومه در فرد: کوبیدن بر طبل تمرین جدول منش درک احساسات همه در حالی که به دست آوردن ریاضی و مهارت های خواندن.

برای بن اطلس برنامه ثابت شده است به یک موفقیت بزرگ او ساخته شده چنین پیشرفت با مداخلات و مراقبت از بیل و کارکنان خود که او را به بازگشت به یک جریان اصلی کلاس در پاییز.


این مقاله بخشی از پروژه های ما "در آموزش" است که پشتیبانی شده توسط کمک های مالی از ویلیام و فلورا هیولت بنیاد اسپنسر بنیاد بیل و ملیندا گیتس و Shawn رئا پایه و اساس است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب