از شرکت های فن آوری در حال حاضر برنده

تکنولوژی ضد تراست می تواند شکستن بازیکنان بزرگ است. آن را نمی خواهد تغییر در زندگی روزمره است. رویترز

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
رویترز / اطلس

مانند بسیاری از خانواده های حرفه ای, معدن, است که هزینه های بسیاری از زمان ما در خانه است. من سازمان دیده بان ما دختر جوان در حالی که همسر من, آثار, پس از آن ما مبادله. من تقلب, اگر, اجازه دادن به دختر من تماشای آمازون نخست تصویری بر روی iPad خود را در حالی که من شل در معدن. در همه جا در خانه همه گیر چیزهایی را که دور و فن آوری ارائه می دهد پاداش. من پسر اخیر فارغ التحصیل کالج کار می کند طبقه بالا انجام بازاریابی دیجیتال در Facebook. دختر بزرگتر من حضور کالج در زوم از اتاق خواب خود را. ما فقط جایگزین صورتی او در دوران کودکی با یک ملکه. آمازون تحویل تشک که آن نیز تولید شده است.

تلفیقی از تکنولوژی حکومت و همه گیر را هرج و مرج احساس به ویژه تند و تلخ دیروز به عنوان خانه قضائیه فرعی در ضد تراست کبابی آمازون جف بزوس, اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل. مجموعه مقالات آغاز شده و یک ساعت دیر و چهار اجرائی همه به نظر می رسد تقریبا. همانطور که من منتظر شنیدن برای شروع تغذیه از نزدیک به اتاق خالی در Rayburn خانه ساختمان اداری به نظر می رسید hauntingly apt: قانونگذاران مخلوط نقاب در میان ملت خود را همه گیر شکست در انتظار دور از شهادت آن صنعتی اعیان بودند که بی حرکت با جهان مادی است. عکاسان زانو ناشیانه قبل از شهادت در جدول اشاره لنزهای خود را در خالی شاهد صندلی شاید مصرف نمادین الگوی رفتاری شایسته عکس از آن درجه اعتبار ساقط است.

تحقیق کنگره نبود بر همه گیر اما نه در اتهام سوء استفاده از انحصار قدرت: تسلط گوگل در دیجیتال-آگهی بازار اپل را کنترل نرم افزار در فروشگاه App آمازون درمان فروشندگان شخص ثالث و Facebook را تهاجمی تعقیب رقبای بزرگ. این مدیران بیشتر رقصید در اطراف و یا رد این اتهامات.

نفوذ خود را نمی توان انکار کرد. فن آوری پایه های زندگی عادی در طول همه گیر هستند غیر ممکن است برای جلوگیری از, در بخشی به دلیل این بحران ساخته شده است که صنعت فن آوری تنها همه جا بیشتر. در زمان ضد تراست شهادت در نهایت آغاز شده و من قادر به نقل مکان از iPad به کامپیوتر اما من دختر جوان آغاز شده بود او درس پیانو در خارج از درب (از طریق زوم البته در یکی دیگر از اپل خریداری از تیم کوک). من پیوست و در آخرین لحظات تصویری نشست در دانشگاه من بیش از حد در حالی که تماشای ضد تراست شنوایی در حالی که در مقایسه یادداشت ها در مورد آن در شل با اطلس همکاران. این احساس عجیب و جالب به این "وظیفه ای" کهنه راه رفتن-و-جویدن آدامس تعبیری برای جان کامپیوتری تداوم زندگی روزانه. همه گیر غیر قابل اجتناب است اما تا تکنولوژی.

قانون ضد تراست قرار است برای اطمینان از رقابت در بازار و بخش فن آوری است که ارزش هدف برای مداخله خود را—آن سایه افکنده هر شکاف از زندگی عادی. همه کسب و کار است که کسب و کار با تکنولوژی. بانکی توسط رایانه انجام امور مالی. اتومبیل, کامپیوتر ریسندگی drivetrains. خرده فروشان انبار انتخاب کنید-و-بسته کامپیوتر های متصل به حمل و نقل و لجستیک مسیریابی کامپیوتر. در بیانیه افتتاحیه در این جلسه نماینده جیم Sensenbrenner ویسکانسین با تاکید بر نیاز به انجام نظارت از تکنولوژی اما او همچنین به ستایش از شرکت های فن آوری که مدیران اجرائی او پرداختن. در خصوص Sensenbrenner ذکر تحویل مواد غذایی در میان "بی شمار از نیازهای روزانه ما" که این شرکت در حال حاضر ارائه. Coronavirus همه گیر در نهایت ساخته شده است که بازار گسترده و جذاب است. اما که نمی شود با قرار دادن مواد غذایی در بخش تکنولوژی حتی اگر آمازون صاحب غذاهای کل. آن را فقط باعث می شود فن آوری روح ثابت شده است که همه کسب و کار از جمله خرید مواد غذایی.

Tech قوانین در کمتر متوجه راه بیش از حد. در تصویری جلسه, کسی اشاره کرد که دانشگاه فرض است که اساتید تدریس آنلاین ارائه خواهد شد خود به خود دوربین میکروفون و باند پهن. این everywhereness از تکنولوژی رسوخ دادرسی. یک فن آوری مدیر عامل شهادت از خانه هیچ تفاوتی ندارد از چه بسیاری از متخصصان انجام شده است برای ماه اما چیزی وجود دارد دلسردکننده در مورد دیدن این تیتان صنعت ارائه شده در داخل فن آوری های خود را در صنعت دستورات. دیده می شود بر روی صفحه نمایش در صفحه نمایش های اجرائی به نظر می رسید غیر قابل نفوذ به مجلس بازجویی.

در یک نقطه, آنتی تراست کمیته فرعی صندلی نماینده دیوید Cicilline از رود آیلند به نام 10 دقیقه زنگ تفریح برای رفع یک مشکل فنی با یکی از شرکت کنندگان است. این ممکن است بزوس که تا به حال یک کلمه گفت: پس او را باز بیانیه پنج دقیقه طولانی paean به خود است. رادیو و تلویزیون و چاپ کار در مقیاس تقریبا همه از زمان. اما حتی با وجود آن ثروت و قدرت و تکنولوژی هنوز هم نتواند قابل ملاحظه ای اغلب. آمازون خدمات وب فراهم می کند و تقریبا نیمی از cloud computing است که دیگر شرکت های فن آوری ساخت کسب و کار خود را بر; قطع اگر چه نادر به طور موثر می تواند به پایین آوردن کل اینترنت برای اکثر کاربران است.

زمانی که بزوس در نهایت صحبت کرد دوباره او را به میدان فرستاد پرسش از نمایندگان Pramila Jayapal واشنگتن و مریم, گی Scanlon پنسیلوانیا در مورد آمازون سوء استفاده از داده ها از فروشندگان و آن درنده قیمت گذاری در پوشک. یک تار تعداد انگشت شماری از کتاب ها در یک credenza پشت ثروتمندترین مرد در جهان به نظر می رسید به تحمل متمایز نارنجی ستون فقرات از اسلحه میکروب و فولادجارد الماس برنده جایزه پولیتزر کتاب در مورد چگونه اروپا و آمریکای شمالی تمدن را فتح جهان است.

با همه گیر مواج خارج ما چند مکان با خیال راحت برو به این دلیل که دولت botched پاسخ آن را بگیرد. اما Facebook و دیگر سیستم عامل های فن آوری که احتمالا برخی از جنبه های بحران بدتر است. در داخل خانه من کمی وجود دارد و من نمی تواند انجام دهد با تشکر از اسراف از تکنولوژی همه در اطراف من. من می توانم نوشتن مقالات برای ترویج شود در Facebook و یا کتاب برای فروش در آمازون است. من می توانید برنامه ها و بازی های اپل یا گوگل دستگاه های. من می توانید شروع یک کسب و کار "بعدی اپل یا آمازون" شاید در آینده ذینفع از این آنتی تراست پرس و جو با توجه به Jayapal.

اما در عوض من فقط تقلا برای دریافت از طریق امروز و هر روز به امید کردند. من zeroed حجم در شنوایی و unmuted من میکروفن به وزن در این کار تماس تصویری: "من فکر می کنم اگر ما در حال رفتن به انجام کارهای بیشتر ما نیاز به از بین بردن برخی از چیزهای دیگر به اتاق را برای آنها" من محشور. ضد تراست قرار است به انجام همان چیزی که جز برای کسب و کار: تشویق رقابت با شکستن یا تنظیم شرکت هایی که رشد بیش از حد بزرگ—یک تقاضای نماینده Cicilline صادر شده است. اما فقط به عنوان همه گیر عمومی-بهداشت و درمان اختلال در احساس بی پایان و خارج از کنترل بخش فن آوری ابداعات به نظر می رسد بیش از حد تثبیت به upend به راحتی. در هر دو مورد هیچ چیز به نظر می رسد برای تغییر تنها برای باقی بماند حتی به عنوان عینک مثل این یکی تقاضای مداخله. از طریق بلندگوهای کامپیوتر من نماينده کن باک کلرادو intoned "سرمایه داری است که بزرگترین ابزار برای آزادی این جهان تا به حال دیده می شود."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب