این سه نفر در این مرکز نقطه عطفی تصمیم دیوان عالی کشور

Aimee Stephens نشسته بود و یکی از سه شاکی در تبعیض موارد که منجر به دیوان عالی کشور نقطه عطفی حاکم در روز دوشن

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
A group of people gathered including Donald Zarda and Aimee Stephens.
Aimee Stephens نشسته بود و یکی از سه شاکی در تبعیض موارد که منجر به دیوان عالی کشور نقطه عطفی حاکم در روز دوشنبه.عکس توسط پتسی لینچ / شاتر

من فکر نگه داشتن شغل خود را. مدیر مراسم تشییع جنازه. مدافع در خطر کودکان است. چتربازی و مربی.

این مشاغل برگزار شد—و از دست داد—توسط Aimee Stephens, جرالد Bostock و دونالد Zarda نام در مرکز روز دوشنبه برجسته تصمیم دیوان عالی کشور که حکم داد که عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 محافظت L. G. B. T. Q. کارگران از تبعیض. این 6-3 حکم یک پیروزی قاطع برای L. G. B. T. Q.-جنبش حقوق و در نتیجه طول عمر از کار توسط فعالان طرفدار و مدنی-حقوق وکلا. آن حمایت خواهد شعاعی به بیرون برای نسل های. آن را بزرگ و آن را احساس می کند بزرگ است. اما یک نکته قابل توجه در مورد موارد مانند این است که ویژگی های خود راهی است که یک شاکی ویژه شرایط گسترش مثل سایه عروسکی بیش از قانون است. فکر می کنم از هر جا گزیننده بازیگران از کاراکتر ها است که جمعیت دیوان عالی کشور تاریخ در میان آنها میلدرد و ریچارد محبت و ادیت Windsor and Thea Spyer عروسی زوج که داستان در حال حاضر اچ به محبت v. ویرجینیا و ایالات متحده v. ویندزور. دیگران کمتر کاملا در نقش پیشگامی ویژه نرما McCorvey, the Jane Roe از Roe v. Wade که درگذشت در سال 2017 پس از تبدیل شدن به یک بعید ضد سقط جنین حمایت کند. حماسه او است که هنوز هم بازی کردن لطف اخیر وحی که او اعتراف کرده در بستر مرگ به پرداخت به مخالفت با این حقوق که در مورد خود او بود اعطا شده است.

دوشنبه حاکم است و در پایان نتیجه سه در هم تنیده موارد که در آن دو مردان همجنسگرا و تراجنسیتی زن ادعا که آنها از کار اخراج شدند که آنها هستند. بنابراین آنها چه کسانی هستند ؟ دونالد Zarda از ارتفاع Express Inc. v. Zarda شروع چتربازی در دهه بیست سالگی خود را در اطراف این زمان زمانی که او به گفته خانواده اش که او همجنسگرا بود. در ماه جولای سال 2010 او به عنوان مربی در Skydive لانگ آیلند در کرساپتوون بل-ایر, New York. یک دوست که او در حال آماده شدن برای یک پشت سر هم پرواز به او گفت که او عصبی در مورد گرفتن بسته به یک "واقعا سکسی مرد." Zarda گفت: نگران نباشید—او "صد درصد است." پرش خوب پیش رفت اما او از کار اخراج شد به زودی پس از. این شرکت تا به حال تغییر توضیحات: برای اولین بار است که او را لمس کرده بود و کاری نامناسب پس از آن که او تا به حال شده به جرم خود سخن گفتن. تلاش برای پیدا کردن اشتغال Zarda "از دست داده و انگیزه خود را برای انجام بسیاری همه چیز" خود را شریک بیل مور گفت: pat h. او اظهار تاسف کرد "بال من شده اند ضروری است." جستجوهای گوگل از Zarda نام تبدیل شده تا مقالات خود را در مورد قرار "اتوبوس" و او شکایت کرد به پاک کردن نام خود و بهبود خود را از دست داد تابستان درآمد. اما او افسرده شد و به دنبال بزرگتر و بزرگتر آدرنالین سراسیمه. او خریداری یک wingsuit که اجازه می دهد تا skydivers به "پرواز" در اطراف برای چند دقیقه قبل از نزولی و پس از آن در زمان پایه پریدن که در آن شما پرش کردن اشیاء ثابت مانند ساختمان و آنتن. در سال 2014 در حالی که پرش کردن صخره در سوئیس درگذشت او در چهل و چهار. مور و Zarda خواهر, ملیسا ادامه داد: برای مبارزه با نبرد خود را در دادگاه.

Aimee Stephens از R. G. & G. R. Harris Funeral Homes Inc. v. فرصت برابر استخدام کمیسیون مشغول به کار بود در یک مراسم تشییع جنازه به خانه در حومه دیترویت در سال 2013 زمانی که او نوشت و او را همکاران "آنچه که من باید به شما بگویم که برای من بسیار دشوار است و با در نظر گرفتن تمام شجاعت من می تواند جمع اوری. من احساس زندانی در بدن می کند که مطابقت ذهن من و این باعث شده است که من بزرگ ناامیدی و تنهایی." متولد سال 1960 در کارولینای شمالی به دست آورده است. او در رشته سردخانه علم در سال 1988. او آمده بود برای او همسر دانا در سال 2009 و سعی کردم به زندگی به عنوان یک زن در خانه و به عنوان یک انسان در کار است. اما آن را غیر ممکن بود; در یک نقطه او ایستاده بود در حیاط پشت با اسلحه به سر خود را. او تا به حال مشغول به کار در خانه مراسم تشییع جنازه برای شش سال قبل از اطلاع رسانی به همکاران او که او را به بازگشت به "من خود واقعی, Aimee استرالیا Stephens." او از کار اخراج شد دو هفته بعد به دلیل "او می خواست به لباس به عنوان یک زن" کارفرما او گفت:. او شکایت با کمیسیون فرصت های برابر شغلی و تلاش ناموفق برای استخدام در مراسم تشییع جنازه دیگر خانه در این نزدیکی هست. او باز آموزی به عنوان یک دستیار پزشکی اما خود او سلامت کاهش یافته است. او ماه گذشته از عوارض ناشی از نارسایی کلیه. به عنوان ماشا Gessen نوشت و سپس Stephens "پیدا کرده بود یک حس بزرگ و هدف در کار خود را در نقش کسی که تسلی خانواده در غم و اندوه" به گفته وکیل او جی کاپلان—اما او تا به حال یافت تمدید هدف مبارزه با تبعیض است.

جرالد Bostock (Bostock v. Clayton County) عاشق کار کردن با افراد جوان است. به عنوان کودک-رفاه-خدمات coördinator برای دادگاه اطفال از Clayton County Georgia, کار خود را برای کمک به آزار و غفلت جوانان از طریق دادگاه ویژه-مدافع برنامه کسا. در سال 2013 همان سال که Stephens بود اخراج Bostock پیوست گی سافت بال تیم با Hotlanta سافتبال بانوان لیگ و استخدام برخی از هم تیمی های خود برای تبدیل شدن به CASA داوطلبان. او ادعا کرد که او سخنان نیشدار در مورد تمایلات جنسی خود و در مورد سافتبال بانوان لیگ. یک روز او نشان داد و متوجه شد که کلید خود را ضربه تند وشدید زدن تا به حال غیر فعال شده است. او گفت که ممیزی داخلی از کسا's بودجه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بهانه به آتش او اعلام کرد به دلیل "رفتار ناخوشایند از یک کارمند شهرستان." "تصور کنید که داشتن یک شغل شما را دوست دارم که کار رویایی خود را و همه از ناگهانی از دست دادن آن را," او گفت: روزانه وحش. او قادر به پیدا کردن شغل دیگری در رفاه کودک (او بعدها روان-سلامت مشاور در گرجستان بیمارستان منطقه ای) و او از دست داده بود بیمه خود را فقط به عنوان او دوره نقاهت بعد از سرطان پروستات است. اما بر خلاف Zarda و Stephens او زندگی می کردند به دیدن او در مورد تصمیم دادگاه عالی.

مسیر آورده است که Bostock, Zarda و استفن به بالاترین دادگاه در زمین خواهد بود که مسائل حقوقی کتاب های درسی, اما خود داستان مرتبط هستند در راه های دیگر. همه آنها عاشق شغل خود و همه حساب ها عالی بودند در انجام آنها. هیچ کار فقط برای چک; تمام شد پس احساسات خود را, آیا برای رفاه کودک برای کمک به خانواده های عزادار و یا برای هیجان آسمان باز. این احساسات تعریف شده آنها و هنگامی که آنها از کار اخراج شدند آنها را از دست داده و نه تنها درآمد خود را (که مقدار زیادی به اندازه کافی بد) اما بخش هایی از هویت خود را حتی به عنوان آنها تعریف خود را به عنوان قانونی صلیبیون. این به ویژه مهم است که استفنز در مورد محدود بود و با دیگران قرار دادن فراجنسیتی حقوق در قلب یک جنبش است که بیش از حد اغلب تنزل آنها را به حاشیه. L. G. B. T. Q.-جنبش حقوق تا به حال اختلافات داخلی برای سال بیش از, تصمیم به اولویت بندی برابری ازدواج بیش از سایر جنگ ها از جمله اشتغال, تبعیض است. ازدواج بسیار شخصی است به طوری بومی که مردم آن بیش از مزایای مالیاتی و یا بیمارستان-حق ملاقات سوار سریع موفقیت در ازدواج-برابری جنبش است. اما روشن است از این موارد که حق کار در یک حرفه انتخاب می تواند فقط به عنوان عنصری. با وادار کردن Stephens به طلاق او هویت از کار او در مراسم تشییع جنازه و یا Bostock برای جدا کردن خود را بندگی (و سافتبال مشارکت) از او حمایت کارفرمایان خود بودند شکستگی خود به یگانگی خویشتن.

سپس دوباره برخی از مردم شغل هستند به سادگی چگونه آنها را دریافت کنید و این کارگران هستند که ارزش حفاظت به عنوان هر گونه. در زمان بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری و تغییر عادات کار ما شنیده ام زیادی در مورد "کارگران ضروری" است که گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک backhanded تعریف برای افرادی که هیچ انتخاب دیگری اما به نشان می دهد و باک. مبارزات Bostock, Zarda و Stephens نشان می دهد چقدر عمیق تبعیض آمیز ختم می توانید برش اما بی عدالتی پایان ندارد وجود دارد. چرا مثلا باید Bostock دسترسی به مراقبت های بهداشتی شده اند به اشتغال خود را در وهله اول ؟ چگونه می Stephens همایش تحت رئیس جمهور تهمت های اخیر عقبگرد از فراجنسیتی سلامت حمایت (که حاکم جدید ممکن است باطل)? و چه بیشتر خطرات برای امنیت و ثبات این شاکیان محافظت از خود سفیدی? روز دوشنبه تصمیم درست یک روز پس از ده ها هزار نفر از مردم جمع آوری شده در سراسر کشور در اعتراض به خشونت علیه سیاه, ترانس, مردم, جمعی, اقدام, الهام بخش, در بخش, توسط, مرگ دومینیک Fells و اولاد رياح میلتون که کشته شدند در عرض بیست و چهار ساعت از یکدیگر است. پیروزی Bostock, Zarda و Stephens ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از عدالت ناعادلانه اما تا آنجا که به جنبش گسترده با داستان منحصر به فرد آن است اتاق را برای بسیاری از هنوز هم.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب