<em>بلیط: </em>یک انتخابات در برابر حقوق و امید برای کنترل اسلحه

سیاست نماینده جنیفر Wexton مورد بحث اصلاحیه حقوق برابر و کنترل اسلحه پیوستن به ادوارد-اسحاق Dovere دقیقه پ

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398
نماینده جنیفر Wexton (مرکز) ، flanked توسط نماینده برندا لارنس و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, تحسین در به رسمیت شناختن اخیر رای ویرجینیا سنا و مجلس نمایندگان به تصویب اصلاحیه حقوق برابر.AP / J. Scott Applewhite

برای اولین بار دیروز, جنیفر Wexton کردم به استفاده از gavel. این دانشجوی سال اول دموکرات کنگره از ایالت ویرجینیا ریاست بیش از یک طبقه بحث در لایحه برای پیشبرد اصلاحیه حقوق برابر.

"این برنده جایزه جالبترین چیزی که من بدست به عنوان یک عضو کنگره," او گفت: Edward-اسحاق Dovere در آخرین قسمت از بلیط: سیاست از اقیانوس اطلس. گوش دادن به قسمت کامل در اینجا:

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher (چگونه به گوش دادن)

چهار سال پیش زمانی که Wexton شد یک سناتور در ویرجینیا او را دیدم او قطعنامه به تصویب نهم متمم مرگ جمهوری خواه تحت رهبری است. اما در عصر جدید زندگی در ماه نوامبر پس از دموکرات ها جاروب انتخابات محلی است. به زودی پس از ویرجینیا شد 38, دولت به تصویب عصر در نتیجه عبور از سه چهارم آستانه متحده نیاز به اصلاح قانون اساسی است.

که گام اول معاصر عصر طرفداران' دو مرحله استراتژی است.

گام دوم منتقل پیش رو در این هفته زمانی که مجلس نمایندگان تصویب یک قطعنامه بین بردن مهلت کنگره تعیین کرده بود برای تصویب توسط دولت. مدت کوتاهی پس از Wexton بحث نظارت بر اندازه گیری او نشستم با Dovere در دفتر او.

در این قسمت:

  • Wexton توصیف تجربه زن بودن در سیاست—از mansplaining در کنگره به آنچه که او اولین حریف گفت: در امتیاز بگیرید.
  • دو سال پس از پارک فلوریدا, تیراندازی, تفنگ خشونت گفتگو منجر به تصویب قوانین ملی. Wexton مذاکرات در مورد این موضوع انگیزه او برای رسیدن به سیاست است.
  • همچنین در نشان می دهد: منحصر به فرد تبادل با اندرو یانگ ثبت شده در نیوهمپشایر به عنوان او آماده برای پایان دادن به نامزدی خود را.

صداها:

  • نماینده جنیفر Wexton (@JenniferWexton)
  • ادوارد-اسحاق Dovere (@IsaacDovere)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن