تونیک باغبانی در Coronavirus قرنطینه

چه همه باغبان می دانند و بقیه از شما ممکن است کشف که هیچ مرهم به روح بیشتر از کاشت دانه.تصویر توسط Daniel Salm

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399
Small garden out the window overlooking a London street.
چه همه باغبان می دانند و بقیه از شما ممکن است کشف که هیچ مرهم به روح بیشتر از کاشت دانه.تصویر توسط Daniel Salmieri

من همیشه فکر می کردم از نظر آرماگدون. با تشکر از اپی ژنتیک تروما و خوب قدیمی از مد افتاده نگران نباشید من مدت طولانی از زمان تاسیس آن دوستان را پنهان ما را در اتاق زیر شیروانی و در آن محله درختان آلو رشد باید نیاز به اورژانس غذا و سرپناه بوجود می آیند. من کودکان فقیر شده اند و مرتب به قدر عدس; من به آسانی خوردن علف های هرز. یکی ممکن است فرض کنیم که در حال حاضر که فاجعه است بر ما کسی مثل من خواهد منفجر شود با اضطراب است. اما در واقع من ممکن است O. K. برای یک چیز من یک باغ دوباره.

تابستان گذشته زمانی که جهان به نظر می رسید دیوانه اما در نگاه به گذشته خوب بود من تازه طلاق گرفته و جستجو برای یک خانه دائمی. من در بر داشت یک تخت بزرگ بود که سانی, تراس پشت بام, و, پایین, فلزی پله cursorily تقسیم از طبقه پایین بانوی دامنه توسط elfin حصار دستک یک زمین بایر یک حیاط. آن صرف شد نه توسط پنج متر پر از خاردار, پیچک, علف های هرز و یوکا اندازه Ozymandias جمجمه: نه کامل و نه از راه دور, اما من پیش بینی است که یک روز شاید من می خواهم آن را تبدیل.

که B. C.—قبل از Coronavirus. در حال حاضر من این ارسال در مطالعه جدید پنجره دنبال کردن در لندن است که به نظر می رسد عملکرد تقریبا به عنوان معمول است. آن را انقلاب فرانسه وجود دارد: هیچ سوزاندن chateaux کمبود sans-culottes. دولت بریتانیا flunked coronavirus چالش; حتی در مستند هیچ کس نمی داند چگونه رفتار کنند. به نظر من کمی نرم و شفاف پرده از یک جاده شلوغ هنوز هم جمعیت دو طبقه اتوبوس و قرمز پست-دفتر وانت مرد در ماسک گاز و زنان در تحرک اسکوتر با کودکان خود به دور. ما teetering در لبه وحشت, کارتون, انگشتان پا پیچش یا حلقه زنی و هر یک از ما در حال انجام چه به ارمغان می آورد سلامت عقل. مهم مردم—پرستاران و معلمان و مددکاران اجتماعی—شن دندان های خود را و حمل و نقل.

چه همه باغبان می دانند و بقیه از شما ممکن است کشف این است که اگر شما حتی در کوچکترین فضا یک گلدان روی طاقچه پنجره های جلو گام اندکی حیاط وجود دارد هیچ مرهم به روح بیشتر از کاشت دانه. تماشای آنها شروع به جوانه زدن چک کردن بیش از حد اغلب به عنوان شرکت و در عین حال شکننده ساقه شکستن رایگان از خاک های خشک و دانه های مورد کلاه شادی خیلی قوی شما می تواند احساس آن را در پنجه های خود را. گل رز-گل شمعدانی برگ و گل آویشن آمار از petrichor از خاک مرطوب هستند بوی بهشت است.

پراکنده در خانه کمپوست احساس می کند مانند کیمیاگری: عطف مرده لاله و هویج ها را به سیاه و سفید و طلا. برخی از مردم رشد گل; مگر آنها خوراکی—نارنگی-پرتقال بهار, ایونی, گل گاوزبان—من علاقه ای ندارم. قرمز, روسی, kale, از سوی دیگر, می تواند عرضه عزیزان من با ویتامین C و بیوفلاونوئید در حالی که به طور همزمان منحرف ما با آن زیبایی: کسانی که خاکستری-سبز شکننده به دنبال برگ رگ های خود مانند نهرهایی از شراب.

حتی B. C. این پتانسیل برای رشد و تغذیه مردم هیجان بود. در حال حاضر آن را می سازد من گریان با چیزی جدید: قدردانی. ناگهان من حداقل gardeny دوستان وحشت-خرید تربچه, دانه, مشت زدن, سوراخ در کف جعبه های پلاستیکی خود را برای شروع نهال. من لذت در جدید اضافه شده به تیم من مثل یک فروشنده شاد. قبل از من بود ترانسفورماتور کنسرو, ساخت, نان, ماست, کیمچی, و چگونه آنها خندید. در حال حاضر به طور ناگهانی چنین چیزهایی تقریبا یک عمل لازم برای حفظ سلامت عقل. به رشد و حفظ مواد غذایی به یاد داشته باشید که زندگی همچنان ادامه دارد.

من نمی جرات بگویم جدید من باغبانی دوستان که با وجود تمام تمدید صحبت از باغ پیروزی خودکفایی یک رویای دست نیافتنی. رشد گیاهان خوراکی به خصوص در یک شهر است و نه ارزان و نه آسان است. بدون مقدار زیادی از فضای به مراتب بیشتر کود هر رویاهای تغذیه خانواده بدون بارگیری مواد غذایی و تحویل بعید است که به حقیقت می پیوندند.

که نیست نقطه, در هر صورت. این سفر نه برداشت. بنابراین من یا خودم بگویم. همه ما می دانیم که در نظریه که طبیعت به ارمغان می آورد صلح اما در حال حاضر بیش از همیشه ما باید خود تجویز یک دوز از آن است. نگاه به پایین و همچنین بالا: در براق دایناسور پوسته چوب شپش را با شتاب لخته از کرم خاکی کست های عجیب و غریب بودن از آنچه تورو به نام "تونیک از بیابان" الگوهای در پلان لوب و رگ برگ, درخت, شاخه درخت. بیابان است و در همه جا حتی در شهرستانها. بیشترین مبلغ برای صلح که طبیعت به ارمغان می آورد این است که شاعر مریم الیور حامی سنت noticers. او را به قدردانی از پیچیدگی احساس باغ-giddy در زمان بحران -- از آن است که چگونه می شود به عنوان او آن را در شعر او "روز تابستان" هر دو "بیکار و پر برکت است."

در ضمن در خارج به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن یک معجزه اتفاق می افتد: birdsong در همه جا. من ممکن است شنیده جغد. بهار هوا با رایحه ماگنولیا و شکوفه, است, برای, لندن تقریبا خالص است. من گذشت این زمان کیسه پیچک و ریشه های غم انگیز از یک سلف را فراموش مرزهای خوش chucking کود در پای من پیر گلدان محدود gooseberries چک کردن وسواس به صورت تاک جوانه. ما که سالم هستند در خانه ما یک گلدان از کمپوست و یا یک پچ کوچک از خاک آنقدر خوش شانس هستند. بیایید رفتن.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب