تلویزیون نمادین ترین زوج در روز چهار صد و سیزده قرنطینه

عکس از آلستار کتابخانه تصویر Ltd. / Alamyراس و ریچل ("دوستان")آنها در شکستن. آنها خوشحال بودند در روز چهار صد

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Sarah Jessica Parker and Chris Noth.
عکس از آلستار کتابخانه تصویر Ltd. / Alamy

راس و ریچل ("دوستان")

آنها در شکستن. آنها خوشحال بودند در روز چهار صد و دوازده اما راس ساخته شده حساس اظهار نظر در مورد ابتذال از راشل مد که باعث راشل به سر و صدا یکی از راس فسیل دایناسور به طوری که آنها تقسیم می شود. آنها سوگند آنها نمی خواهد به عقب بر گردیم با هم وجود خود و سه فرزند و این واقعیت که آنها صحبت نکرده به هر کس دیگری در سال است. راس است حد بر کودک-پشتیبانی پرداخت آن را به عنوان است—او نمی تواند استطاعت دیگر طلاق است. آنها را شکسته و پیوست سی و شش بار پس از قرنطینه آغاز شد.

هومر و حاشیه ("سیمپسونها")

هومر نمی خواهید برای کمک به اطراف خانه تا او را در روز پنجاه و نه نفر از تظاهر به COVID-19 که ما مطمئن هستیم که شخصیت های متحرک حتی می توانید دریافت کنید. خود منزوی, هومر, به تماشای تلویزیون, نوشیدنی آبجو و burps. مرگ به شدت خواسته های او می توانیم به یک فرد—یک پناهگاه است فروشگاه مواد غذایی که در آن او رفته هر یک از این گذشته چهار صد و سیزده روز که آیا یا نه او نیاز به مواد غذایی است.

جاش و دانا ("The West Wing")

جاش مسئول D. N. C. را midterm تلاش است و نمی شود یک دقیقه خاموش در چهار صد و سیزده روز از قرنطینه و یا قبل از آن. دانا به او می گوید بر دائمی حلقه به استراحت و این شانس را به بقیه که همواره نقش خود را در ارتباط است. هنوز هم او chugs Red Bulls و خرج گزاف مقدار از زمان شروع دعوا در توییتر نظرات میزبان "غلاف صرفه جویی در امریکا است." دانا گاهی خودش را می یابد بدونم که اگر توبی هنوز هم تک او در بیرون از زندان و فروش کتاب در هشت چهره بنابراین او احتمالا قرنطینه جایی با یک استخر.

J. D.) و ترکی ("Scrubs")

J. D. و ترک بودند مجاز به قرنطینه با هم—همسران خود را نمی خواهد اجازه آن. و آنها را در بیمارستان های مختلف در حال حاضر از قلب مقدس می تواند حفظ تنها خیلی بی کفایتی. روز چهار صد و سیزده, J. D. مجموعه کل استودیوی خانگی به طوری که او می تواند زوم Turk از سه زاویه مختلف اما او بخواهد برای بیشتر—به طور خاص برای دیدن بالای ترک سر. J. D. آغاز شده است در Wellbutrin برای مقابله با چقدر دلتنگش بهترین دوست خود. خدا را شکر او می تواند نوشتن خود نسخه—فقط تصور کنید که چگونه سخت قرنطینه برای افرادی است که بدون meds او و ترک گفتن به خود, خنده, بیست و شش بار در روز.

دوایت و آنجلا ("دفتر")

بسیاری از هکتار از دوایت را به چغندر در مزرعه ارائه فضای کافی برای اجتماعی فاصله هر چند آنجلا ناراحت می شود و زمانی که دوایت تلاش می کند برای ایجاد یک واکسن با استفاده از کود اسب که به او اطمینان او قدیمی است Schrute دستور که استفاده می شود برای درمان طاعون. هنوز هم او می تواند آن را بسیار بدتر است. حداقل آنها باید خود را عرضه مواد غذایی حتی اگر آن را فقط چغندر.

کری و بزرگ ("جنسیت و شهر")

در روز چهار صد و سیزده بزرگ گرداند پس از از بین رفت برای آخر هفته. او برای اولین بار ارائه می دهد جعلی توضیح و سپس اذعان می کند که او در Carrie. او گریه می کند اما به سرعت می بخشد و او را بدون هیچ دلیل روشنی زیرا این تنها چیزی است که او می کند. او می خواهد به می دانم که اگر او در معرض هر کسی با این ویروس اما اینکه به نظر می رسد بیش از حد نیازمند است. بعد از آن شب بزرگ و کری باید, برای اولین بار در سه صد و شصت و دو روز بزرگ نشان می دهد یک مینی تعطیلات به خانه خود را در Hamptons. کری می نویسد کردن تمام مشکلات خود را. تصور کنید quarantining بدون یک خانه در کشور—اوه.

Callie و آریزونا ("grey's Anatomy")

آریزونا نمی توانند درک کنند که چرا Callie نیست گریه بیشتر. "ما در حال جراحان" Callie توضیح می دهد. "ما سخت ترین, شدید ترین, داغ ترین و مهم ترین افرادی که تا کنون زندگی می کردند. آیا شما از دست این پایان نامه از این نشان می دهد؟" روز چهار صد و سیزده آریزونا تا به حال به اندازه کافی—او اقدام به خرید یک آپارتمان سه خوابه فقط برای او و احساسات او را چرا که او یک جراح و او می تواند آن را تقبل کنند. او می اندازد در یک حلقه الماس دلیل که او را غم انگیز.

عمو فیل و عمه Viv ("The Fresh Prince of Bel-Air")

پس از فصل 3 از "Fresh Prince," خاله, ویو بود معروف جایگزین با هیچ توضیحی. در روز چهار صد و سیزده از قرنطینه با تنش های در حال اجرا بالا, عمه ، خاله Vivs در حال برروی آن بکشید در داخل و خارج در سرعت گیج کننده. ما در ما هفتاد و نهم عمه Viv. هیچ کس در خانه به نظر می رسد به توجه خود را به عمارت بزرگ است به اندازه کافی حاوی یک ارک ارزش Vivs. خدا را شکر که. جای عمه Viv در حالی که quarantining در یک اتاق خواب—چگونه می تواند هر کسی معامله ؟

چاک و بلر ("Gossip Girl")

چاک و بلر کاملا رشد هر روز از قرنطینه. آنها خریداری جزیره نانتاکت و دیده نشده یکدیگر و یا بچه های خود را یک بار. آنها واقعا نمی دانند که چرا مردم دیگر در حال مبارزه بسیار تحت قرنطینه وجود دارد مقدار زیادی از جزایر.

مشاوره از تلویزیون زوج: اگر شما می خواهید برای زنده ماندن در قرنطینه خود بپرسید نویسندگان به شما را غنی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de