از دست رفتن غم انگیز Coronavirus بيماران کلمات نهایی

سلامت در آن طول می کشد یک نوع خاص از عدم توجه به درد و رنج انسان را متوجه نیست که چگونه از آن تاسف است که

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
Remko د وال / Hollandse Hoogte / Redux

از تمام نادرست از این بیماری همه گیر است که به من ثابت شده این است که چگونه مردم از چپ به مرگ به تنهایی. مراقبت های بهداشتی کارگران شده اند قهرمانانه در طول این همه اما آنها نمی تواند جایگزین عزیزان آنها در حال مرگ باید با صحبت با, حتی اگر فقط یک زمان گذشته است.

مشخصه COVID-19 بوده و سرعت که با آن برخی از بیماران سقوط از احساس فقط کمی بیمار قادر به تنفس گاهی اوقات در این فضا از چند ساعت. چنین سقوط اغلب مستلزم گذاری یک فرایند است که پس از آن ارائه یک ناتوان از صحبت کردن. بسیاری از مردم در هواکش نیز به شدت تسکین یافته و ناخودآگاه به نگه داشتن آنها را از بیرون کشیدن تهاجمی لوله رفتن به پایین گلو خود را. در نتیجه گاهی اوقات با کمی هشدار تمام ارتباطات از دست داده است و بیشتر از یک بیمار است که بدون خانواده و یا عزیزان وقتی این اتفاق می افتد.

در اوایل بیماری همه گیر بيماران سمت چپ به تنهایی دقیقا به دلیل بحران آنقدر وخیم بود. بسیاری از بیمارستان ها آشکار ممنوع بازدید کنندگان—اغلب حتی به غیر COVID-19 بيمار. آنها را به اندازه کافی دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران اجازه دهید به تنهایی هر کس دیگری. بسیاری از COVID-19 بيمار منتقل شدند در آمبولانس و خانواده و دوستان قادر به پیوستن به آنها را در بیمارستان هنگامی که آنها وارد شده بود. دیگران بودند کاهش یافته است توسط عزیزان بودند که پس از آن تبدیل به دور است. بیماران نشسته در اتاق انتظار. اگر آنها تجربه تنگی نفس حاد تنگی نفس شناخته شده به عنوان "هوا گرسنگی" آنها سقوط کرد به تنهایی و وحشت زده.

گاهی اوقات یک پرستار یا پزشک موفق به اتصال بیمار با عزیزان خود را قبل از لوله رفت. اما تنگی نفس یک اورژانس پزشکی است به طوری که در بسیاری از موارد به سادگی وجود دارد هیچ زمان که آخرین تماس و یا هر کسی که در دسترس است به آن ترتیب. همانطور که بیماری پیشرفت خانواده ها مانده بودند خوشه بندی در اطراف یک تلفن به عنوان یک بیمارستان کارگر برگزار شد تا دستگاه به صورت نهایی خداحافظی در FaceTime. اغلب خانواده می تواند صحبت کردن با یک دوست خود را, اما نه بالعکس. که به اندازه کافی نیست. چه مرگ باید بگویم باید شنیده شود.


اهمیت مرگ کلمات طولانی شناخته شده در سراسر فرهنگ ها. "هنگامی که یک پرنده است که در مورد مرگ خود آهنگ غمگین" استاد Tseng یک مکتب کنفوسیوس رهبر می گوید: در بیش از دو هزار سال قدیمی analects of Confucius. "هنگامی که یک مرد در مورد مردن و کلمات خود را درست هستند." در افلاطون Phaedoسقراط اشاره می کند که چگونه قوها بخوان ترین زیبایی فقط به عنوان آنها در مورد مرگ است. که مفهوم آهنگ قو—آخرین, زیبا ترین بیان—نیز می آید تا در aesop's fables و در Aeschylus را آگاممنونو در حال حاضر یک ضرب المثل توسط قرن سوم قبل از میلاد در شکسپیر ریچارد دومیک مرگ جان نحیف امید شاه را به شنیدن آخرین کلمات او می گوید:

O اما آنها می گویند زبان از مرگ مردان

اجرای توجه عمیق هماهنگی.

که در آن کلمات کمیاب هستند آنها به ندرت صرف بیهوده

برای آنها نفس حقیقت است که نفس کشیدن کلمات خود را در درد

آخرین کلمات یا "مرگ اعلامیه" به عنوان آنها گاهی اوقات به نام به مدت طولانی شناخته شده در فقه به عنوان عادی با موارد شناخته شده رفتن در اوایل 1202. همین دلیل است که اظهارات آنان توسط افراد آگاه از مرگ قریب الوقوع خود را به طور بالقوه می تواند در دادگاه پذیرفته بدون اینکه موضوع را به "شایعات" محدودیت های که معمولا حذف از شواهد اظهارات ساخته شده توسط کسانی که نه در دادگاه برای شهادت در فرد است. در قرون وسطی فرض شده است که مردم و هشدار به مرگ فوری نمی خواهد جرات دروغ دانستن آنها در مورد خود را برآورده ساز. مرگ نیز دیده می شود به عنوان از بین بردن انگیزه به دروغ: در یک سال 1789 دادگاه در انگلستان که اساس مدرن شایعات استثنا, دادگاه اعتراف کرد, یک زن در حال مرگ کلمات—که شوهر او قاتل او—به عنوان شواهد و اشاره کرد که "زمانی که هر امیدوارم که از این جهان رفته است: هنگامی که به هر انگیزه به باطل است سکوت" و سپس "ذهن ناشی از قدرتمند ترین ملاحظات به حقیقت صحبت می کنند."

وضوح است که می تواند از کسانی که رو به مرگ است و همچنین جدایی ناپذیر برای بسیاری از مدرن سنت و فلسفه از جمله اگزیستانسیالیسم و روان درمانی, مکاتب فکری که بر که مرگ به معنی تنهایی و آزادی هستند هسته ای محور زندگی ما است که همه این وجودی ملاحظات صریح می تواند کلیدی برای یک زندگی خوب. از بازماندگان هولوکاست ویکتور فرانکل, مذاکرات در مورد این که چگونه این "حقایق ازلی" وجود از جمله میر ما کمک کند و ما را متوجه و درک آنچه که واقعا به ارمغان می آورد به معنی برای زندگی ما است. وجودی روان Irvin Yalom که متخصص در درمان افراد مبتلا به بیماری ترمینال می گوید که سرطان ترمینال, به عنوان وحشتناک به عنوان آن را می دهد بیماران مبتلا به وضوح که آنها همیشه باید قبل از: "چه حیف من تا به حال صبر کنید تا در حال حاضر تا بدن من بود سرند با سرطان به یاد بگیرند که چگونه به زندگی بیماران" اظهار تاسف کرد. Yalom طرفداران گوش دادن به آنها را و عقل خود را حتی قبل از اینکه ما خودمان را در صورت نهایی ما کشش.

آن هم نه فقط که مرگ سزاوار شنیده شود و یا اینکه عقل خود را با ارزش است اما این زندگی نیاز به فرصتی برای شنیدن آنها را به اجازه رفتن خود به خود متقابل شرایط است. چیزی که من آموخته راه سخت که درگذشت ناگهانی در 50s. وجود دارد هیچ راه خوب برای از دست دادن مادر اما از دست دادن من تشدید شد چقدر پیچیده روابط ما شده بود به عنوان او spiraled به اعتیاد به الکل در مراحل بعدی زندگی. او مست نسخه ميانگين وحشتناک و باطل اگر چه هنگامی که او هوشیار بود او باقی مانده است, عشق, خنده دار, اگر دمدمی پدر و مادر من می دانستم که به عنوان یک کودک. زمانی که من نقل مکان به ایالات متحده بسیاری از مکالمات ما در زمان بیش از تلفن و یک انسان Breathalyzer از طریق صدای غمگین استعداد من شک دارم که من به اشتراک گذاری با دیگر فرزندان الکلی. قبل از او حتی به پایان رسید گفت: "سلام" من می دانستم که دقیقا چه مست او بود و اگر آن را جکیل-من فقط آویزان و بدون هیاهو. هرگز از آن رفت و اگر من نیست.

سپس تلفن من زنگ زد یک صبح زود. من از تخت پرید به یاد بگیرند که او فوت کرده است و بدون دلیل روشنی—فقط کاهش یافته است مرده است. ذهن من شتافت و با تنها یک فکر: آنچه که ما آخرین گفتگو ؟ تا به حال من گذاشت ،

از دست دادن یک پدر و مادر الکلی را می توان مشخص شده توسط همان غم و اندوه هر کسی که احساس می کند پس از از دست دادن پدر و مادر و به خصوص تحت شرایط غم انگیز است. اما آن را نیز پر از پشیمانی و گناه در آن راه خود. این پشیمانی آشکار است: دیگر وجود دارد یک فرصت برای نهایی رستگاری فصل. گناه لایه لایه است: وجود دارد هر چیز دیگری می تواند انجام داده اند ؟ یکی دیگر از مداخله با وجود بیهودگی از همه دیگران ؟ و چه با احساس رهایی از اجتناب از دیگر و حتی بیشتر می ترسید آتی که دولایه با از دست دادن ؟

در این گره از گیج کننده احساسات هر چند از آن بود که آخرین مکالمه است که من در ذهن نگه داشته گردان در اطراف برای بعد از ماه ها. آخرین بار مادرم به من به نام او نه تنها هوشیار بود و او بود که در یک منعکس کننده خلق و خوی—چیزی که اتفاق نمی افتد زیادی است. او عذرخواهی کرد, تقریبا برای همه آشامیدنی و گفت: او بسیار افتخار من است. ما تا به حال لذت بخش طولانی مکالمه نادر که در آن سال. او می خواست به صحبت در مورد آخرین کتاب او به فکر ترجمه. او rambled در مورد همه زمان ها خوب و آمد به چگونه شاد او بود که من دختر او بود. آن را به عنوان نزدیک به بسته شدن به عنوان یکی می تواند امید برای. فکری, من می دانستم که آن را نمی بسیار مهم است و حتی اگر من تا به حال آویزان بر او آخرین بار—به عنوان من تا به حال در بسیاری از مواقع قبل از من می تواند تلاش کرده اند به تمرکز بر روی برخی دیگر از مکالمه خوب یا تجربه ما به اشتراک گذاشته بود. من می دانستم که یک سکته مغزی باشید که این فقط اتفاق افتاده نهایی ما گفتگو است. این منطقی نیست اما این که چگونه از غم و اندوه با این نسخهها کار; در ضخامت از آن آخرین مکالمه احساس حقیقی کلمه است.


این شش ماه از شروع به مبارزه با COVID-19. Coronavirus موارد در حال حاضر صعودی در سراسر کمربند خورشید و بیمارستان ها در حال پر کردن دوباره. بلافاصله برخی از واکنش های محدود کردن بازدید کنندگان است. بسیاری از مکان ها هرگز لغو محدودیت های خود را در وهله اول. کسانی که رو به بدترین لحظه زندگی خود را هنوز هم نمی درمان به عنوان یک اولویت است.

که در حال مرگ به تنهایی شده است نرمال به عنوان اگر آن را یک موضوع کوچک است ترسناک و غیر انسانی. وحشت از روزهای اولیه بحران دیده می شود می تواند به طور موقت وحشتناک سازش. از آن پس هر چند شرکت های هواپیمایی شده است bailed به لحن بسیاری از میلیاردها دلار در حالی که شده است وجود دارد هیچ عجله برای ساخت بیشتر منفی-فشار اتاق طراحی شده برای گردش هوا در بیمارستان ها که اجازه می دهد به صورت بسیار امن تر بازدیدکننده داشته است. ما هنوز هم توسعه عفونت-کنترل پروتکل برای بازدید کنندگان و ساخته شده است تا تامین تجهیزات حفاظت شخصی در راه است که اجتناب از نیاز به به طور کامل منزوی کردن بیماران در روزها و ماه های آینده.

حتی بدون حکمت سنین در آن طول می کشد یک نوع خاص از عدم توجه به درد و رنج انسان را متوجه نیست که چگونه مایه تاسف است این است که مردم چپ شده اند به صورت مرگ به تنهایی. برخی آمده اند از ترس مرگ به تنهایی بیش از coronavirus خود را.

در سال های پس از مرگ مادر, من موفق به حرکت تمرکز من به دور از آخرین مکالمه و سهام خوب و بد. من به دست آورد چشم انداز و در حال حاضر من خواهد بود در صلح با هر آنچه که تا به حال برخوردی آخرین بار صحبت می کنیم حتی اگر من تا به حال در واقع آویزان بر روی او. پس از یک بیت از زمان من قادر به گسترش و همه چیز را در نظر بگیرید نه فقط که یکی از آخرین مکالمه. اما که قطعا نیست همیشه مورد. این ضرب المثل درست است: زمان خود را قدرت شفا. اما این چیزی نیست که افرادی که عزیزانشان را از دست داده به این بیماری همه گیر باید با آن زمان کمک خواهد کرد که با بی عدالتی داشتن جدا شده از آنها را در پایان. اگر جامعه به نظر می رسد از دست داده اند و دیدگاه در مورد هر دو شفقت و مرگ تمام است که ممکن است به سمت چپ برای ما این است که برای اصلاح آنچه از دیدگاه ما می تواند به عنوان بهترین ما می توانیم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب