شما رو زنجیره E-Mail

مکثتصویر توسط ایگور BastidasFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بع

توسط NEWS-SINGLE در 26 اردیبهشت 1399
تصویر توسط ایگور Bastidas

فقط خدا می داند که آن را آغاز کرد, اما من می توانم به شما بگویم این است: هرگز به پایان است. منظورم این نیست که همه گیر ریشه که بیشتر یا کمتر روشن موقتی اگر هنوز بیولوژیکی و من به این معنی نیست که ما بزرگ ملی hunkering به پایین که تا به حال حتی شروع به عقب در موش خرمای کوهی امریکا روز آن را در حال حاضر بسیار شباهت دارد. منظورم صغیر غیر منتظره و آزار دهنده محصول جانبی از آنها هر دو: احساس خوبی زنجیره ای e-mail برخی از نسخه های که شما تقریبا قطعا دریافت از آنجا که شما بوده ام در خانه گیر کرده. دوستان! من می دانم که این بار تلاش در بهره آوردن کمی شادی به همه زندگی ما, من از شما دعوت برای پیوستن به در به اشتراک گذاری یک معشوق شعر/دستور/آیه/الهام بخش نقل قول/تمرین صفحه اصلی/فیل جوک/عکس از خودتان را در مورد علاقه خود را رنسانس اقتصادازاد لباس/نقاشی از یک گربه در یک جعبه بستر. این به معنای سرگرم کننده!, پس لطفا همین حالا صرف زمان بیش از حد بر روی آن. آن را نباید بیش از پنجاه ساعت از تعجب کنید که چگونه به لطف کاهش این درخواست به دنبال یکی دیگر از سی ساعت از نادیده گرفتن آن پس از شش ساعت از وسواس پالایش دستور خود را برای مایکروویو-شکلات کیک پنیر تراشه در یک لیوان. هنگامی که شما انجام می شود به سادگی با اضافه کردن نام خود را به هفتم اسلات خالی زیر کپی و چسباندن این یادداشت را به یک e-mail جدید, حرکت, نام من به اسلات سوم بالاتر از خود را ضربه "پاسخ به همه" به ارسال پاسخ خود را به غیر نابینا-کربن-کپی غریبه در این یادداشت سپس به جلو آن را به بیست و دوستان شما می خواهید هرگز به صحبت دوباره.

من در حال شاید بیش از حد سخت. این در حال تلاش بار فرض کنید شما هدایت روشن از طرح های هرمی, من فکر می کنم هیچ دلیل خوب اگر آن را می سازد شما احساس حتی کوچکترین کمی بهتر برای دلسرد کردن شما از ارسال جویس کیلمر و یا مزمور 91 یا مرغ تعجب winging در سراسر اینترنت. من می توانم, اما, فکر می کنم یک دلیل بسیار خوبی برای دلسرد کردن شما از ارسال هر یک از کسانی که همه چیز برای من این است که خود را بزرگ و زنجیره ای بودن از طریق پست الکترونیکی به سرعت و پارگی. در هر یک از این است که من تا کنون دریافت کرده و آنها متعدد هستند من ضعیف که منظورم من سرسخت لینک. موضوع این است که من درونگرا موجب احساس حمله توسط چه دقیق مفسر به نام در توصیف این ایمیل "اجتماعی مشق شب." نه من به طور موقت در حال اجرا یک سوم-پنجم-و هشتم-کلاس, کلاس درس, خارج از آشپزخانه من در حالی که به طور همزمان در حال اجرا یک حقوقی-دفتر کمک های خارج از اتاق خواب من. به عنوان یک بدون فرزند, مجله, نویسنده, که, صلح آمیز, خانه های روستایی باعث می شود یک قرنطینه نگاه اساسا غیر قابل تشخیص از Yaddo من نیست ببخشید از اینکه بیش از حد سبب به زیر و رو کردن از طریق کتاب آشپزی من.

اما من می خواهم به شما ارسال مورد علاقه من سوفله دستور غذا? من هستم. وجود دارد یک صحنه در "سوپرانوها" (من می توانم به شما بگویم این به این دلیل در یک نادر خوش آمدید عوارض stay-at-home سفارشات من در نهایت در اطراف به تماشای آن) است که در آن, پس از مرگ تونی سوپرانو مادر و خواهر او تلاش می کند برای متقاعد کردن همه جمع شده بودند برای یادبود برای به اشتراک گذاشتن یک حافظه ویژه از مرحوم. یک مشکل با این نوع از سازماندهی emoting است که آن را به طور افراطی در تقابل با مراسم تشییع جنازه سنت ایتالیایی-کاتولیک تبادل نظر پرنیان. یکی دیگر این است که مرحوم خانم سوپرانو بود به طوری دستکاری تلخ, خودشیفتگی و قتل به عنوان ارائه خود را به طور کامل مداحی-اثبات است. اما مشکل اصلی این است که تونی خواهر بودن به طور مشابه دستکاری و مرگبار است و ناتوان از ارائه این ایده بدون آمدن در سراسر به عنوان قسمت مساوی آشفته, ریاکارانه و smarmy مانند خانم Defarge انجام یک به نوبه خود به عنوان یک اردوگاه مشاور. تماشای صحنه که در آن همه عزاداران با جدیت بررسی خود را تازه تابیده راحتی من احساس ترکیبی از نیابتی ترسناک و نگران به رسمیت شناختن. این بود که یک ماه پیش و در حال حاضر این احساس کاملا آشنا: یک دسته از افرادی که نمی خواهید به شرکت در چیزی اما همچنین نمی خواهید برای بیان احساسات واقعی خود را درباره آن داده شده جو غالب از هیبت همبستگی و غم و اندوه.

همه این را می گویند که وجود دارد چند چیز در زندگی تحریک کننده تر از تشريع مشارکت در یک گفته, نشاط بخشی, فعالیت های گروه. اعطا خط بین که و فقط خوب بودن ورزش می تواند یک ریز و آن کشیده شده است در مکان های مختلف توسط افراد مختلف است. خانواده شام که در آن مهمان یا نه هر کس در جدول است که انتظار می رود برای پیوستن به دست در نماز قبل از tucking به قورمه? به نظر من کاملا قابل قبول است. شرکت ها عقب نشینی که در آن هر کس رود به بخش ترمیمی در تمرینات تنفس قبل از بودجه جلسه ؟ نابخشودنی. شما ممکن است مخالف احساس. به دلیل این اختلاف نظر ممکن است به بازی خنثی در مورد احساس خوب زنجیره ای ایمیل-به ادعا می کنند که آیا آنها سالم و بی خطر استرس-مسکن و یا خواستار نفوذ است که به سادگی یک ماده از طعم و مزه. اما این کاملا درست نیست. من عاشق طعم و مزه. آن را بی نهایت شاخه بی وقفه و همه گفته یکی از لذت بخش ترین و طنز عوالم وجود انسان است. اما چیزی که در مورد طعم و مزه است که اگر چه همه ما جذب برخی از آن را از خارج از تأثیرات آن است که با تعریف یک موضوع خصوصی است که دقیقا آنچه در آن متوقف می شود, لحظه ای که شما در جا زدن آن بر روی شخص دیگری. مشکل این است که با زنجیره ای از طریق پست الکترونیکی. مردم دیگر وینیل recliners را نشان نمی دهد تا در اتاق نشیمن خود را و شما نیاز به نشستن بر روی آنها.

قابلیت تعریف زنجیره ای, ایمیل, به عبارت دیگر, این است که بر خلاف سلیقه هر کس موظف است به اشتراک گذاری آنها را در هر حس: حمایت آنها از شرکت در آنها و ارسال آنها را به دیگران است. برای کسانی از ما که تمایل به انجام این کار است که باعث می شود آنها را از زیر خود را پیش پا افتاده فرمولی صدا-علامت-سنگین نثر—دقت-مهندسی تله. این درست نیست که آنها درد در گردن. این است که آنها طراحی شده اند را به شما به نظر می رسد مانند یک درد در گردن یک شاهکار آنها رسیدن به سقوط تا حدودی کوتاه بودن در واقع وحشتناک: چرا که آنها اساسا به خوبی نیت و در طرح مسائل اساسا inoffensive, آن غیر ممکن است به انتقاد از آنها را بدون ظاهری معنی روحیه به خصوص در این دوران وخیم. که البته این مشکل به دلیل آن است که دقیقا در این دوران وخیم است که احساس خوب نامه های زنجیره ای که آخرین آن recrudesce نه تنها قبل از coronavirus اما قبل از سارس و قبل از MERS و قبل از یک چهارم از جهان فعلی جمعیت بود و حتی به دنیا آمد ناگهان دوباره به ما امد و شد زیاد.

هنگامی که زنجیره e-mail خود متولد شده است و همانطور که گفتم یک ماده در برخی از رمز و راز. به یک unimpressed گیرنده ممکن است به نظر می رسد مانند تاسف فرزندان بازاریابی چند سطحی و چهار-صفحه خانواده, تعطیلات, نامه, اما در واقع ریشه های آن بسیار قدیمی تر از دو از آن. یک نفر که در تلاش است تا از زیرخاک در اوردن کسانی که ریشه folklorist Daniel W. VanArsdale که متصدی یک بایگانی از بیش از صد نامه های زنجیره ای و نویسنده از یک نشریه دیجیتال به نام نامه های زنجیره ای تکامل است. VanArsdale آثار فرم را بیش از یک هزار سال به اوایل متون مذهبی است که شامل خواسته های خود را برای تولید مثل و وعده و از بخت خوب یا رستگاری ابدی به کسانی که از آنها پیروی کنید. اما آن را در زمان بسیاری از قرن ها به علاوه ظهور فن آوری های چاپ گسترده سواد و نامه های بین المللی برای نامه های زنجیره ای به فرض شکل مدرن آن.

در اینجا است که یک نماینده نمونه نیز در مذهبی ورید که به نظر می رسد که منشأ در ماساچوست در سال 1951:

ما در حال ساخت یک novena به بانوی ما از فاطمه (س). آن است که بسیار نیست و نیاز به کمی زمان است. فقط یک پدر ما هر روز نه روز. این اولین بار است که یک آغاز شده است و رفتن در سراسر جهان است. . . . را نه نسخه هایی از این نامه و ارسال آنها را به نه افراد مختلف قبل از روز چهارم پس از دریافت این نامه است. . . . روز چهارم پس از ارسال این به نفع شما خواهد آمد.

که معاصر نامه های زنجیره ای مقطر به آن ریاضی ذات: آیا x چیزی (از آن آسان است و وقت زیادی را) را y تعداد کپی و ارسال آنها را در z روز کاری خوب به شما خواهد رسيد در n دوره از زمان است. (با آن متعصب تاکید بر اعداد پروتکل ها و زمان بندی زنجیره ای نامه اتحاد بیشتر در مشترک با طالع بینی سحر و افسون از هر اصلی دین است.) این مثال خاص حرکت در تنها دو راه از فرمول استاندارد. آن است که بیشتر از متوسط اکثریت آن قوم است که در آن صرفا پیشنهاد به دور جهان, در حالی که دیگران ادعا می کنند که در حال حاضر انجام می شود به طوری که اغلب چندین بار. دوم, آن را فاقد یک تهدید حتی اگر نامه های زنجیره ای به طور سنتی تهدید خود گیرندگان: نه تنها خواهد شد موفق باشید به شما می آیند اگر شما ارسال آن همراه است اما چیزهای وحشتناک در انتظار شما نیست. از یکی از این نامه آغاز شد که مدتی در اطراف 1939:

خانم, گی, زمینه دریافت $5000 پنج ساعت پس از پستی.
خانم Ambrose دریافت $4000 چهار ساعت پس از پستی.
آقای Nevin شکست های زنجیره ای و از دست همه چیز او بود.

که بار خوانده شده مانند juvenilia ادوارد گری (که آن را به عنوان اتفاق می افتد و چهارده سال در آن زمان) و آن را نماینده: تقریبا تمام تهدیدات در نامه های زنجیره ای به کار گیرند و در این راستا از طنز دل تنگی. آقای فروردین موفق به گرفتن محصور درخواست جدی و خانه اش ویران شد; آنتونیو مارتینز به حال خود وزیر نوع آن را فراموش کرده ام به پست الکترونیکی نسخه و به سرعت خود را از دست داد; کار پلیسی سگوندو B. بیانوبا خندید در این یادداشت و "ملاقات لحظه مرگ در تصادف."

تهدید گواهی نامه سهمیه مهلت: در این گسترده به اشتراک گذاشته محدودیت های نامه های زنجیره ای به طور گسترده ای متفاوت است و تغییر قابل توجهی در طول زمان است. VanArsdale خود را مشاهده و از آنها para-بیولوژیکی; نه تصادف است رساله خود را به نام نامه های زنجیره ای تکامل است. با شمارش بیش از چهار هزار و شناخته شده نسل از نامه های زنجیره ای که در مجموع شامل بسیاری از "جهش" است که باعث شده برخی از نمونه های اولیه به رشد در حالی که دیگران محو دور. بنابراین علاوه بر این از "ارسال پول" در پایین یکی ممکن است افزایش گردش خون آن به عنوان ممکن است مبادله تر شوم تهدید برای درخواست یک: در جایی از لحظه مرگ, "لطفا, من از شما التماس برای روح خود را و معدن را ندارد خطر است. اگر شما کوچکترین شک و تردید در اطاعت از دستورالعمل حذف." تغییرات دیگر به طور موثر spandrels تغییرات که نه مفید است و نه سودمند اما هنوز هم می تواند جذاب: یک مرد که کاهش یافته است به پاسخ نامه های زنجیره ای شروع می شود از دست دادن زندگی خود و به پایان می رسد تا از دست دادن همسر خود. (این نوع از تغییر همه از بین رفت اما با ظهور پست الکترونیکی زنجیره ای است که ریشه کن نیاز به دست-کپی و خطاهای اجتناب ناپذیر است که آمد با آن.)

موضوع تکاملی نیروهای جهش و رقابت های زنجیره ای e-mail مانند سوسک و فنچ به تدریج تکامل یافته در طول زمان تا آن پایه قالب های متنوع به طیف گسترده ای از زیر گونه های. برخی از باقی مانده اساسا مذهبی است. برخی از ارائه یک سکولار وعده حفاظت از شانس بد. برخی ادعا کرده اند به جمع آوری پول برای خیریه, در حالی که دیگران کمتر نوع دوستانه وعده داده شده مبلغ زیادی از پول در ازای یک صف مقابل. برخی ادعا می شود در تلاش برای تنظیم یک رکورد جهانی جدید برای طولانی ترین زنجیره ای ناگسستنی. برخی از حمایت برای یک یا یکی دیگر از علت سیاسی (پایان ممنوعیت انتخابات Wendell Willkie هسته ای و خلع سلاح). دیگران—مستقیم ترین مقدم امروز احساس خوب و زنجیره ای e-mail—شرکت کنندگان خواست تا با ارسال همراه به راحتی به اشتراک گذاشته شی: تمبر, پیش بند, کارت پستال, لحاف, مربع, دستمال, چای, حوله, تی شرت, گوشواره, کتاب جلد کاغذی, کتاب, کتاب های کودکان, اسباب بازی های سگ, کوپن های مواد غذایی, "ای." هنوز هم دیگران همیشه محبوب در میان دانش آموز وعده داده رمانتیک تحقق:

کپی این نامه را کلمه به کلمه در عرض 4 روز. آن را به 8 نفر (بدون بچه). این هیچ شوخی است. آن را برای 70 سال است. در روز چهارم نوشیدن یک لیوان شیر و می گویند نام او (پسر دوست دارید) 5 بار. در عرض 6 روز او از شما خواهد خواست ، اگر شما شکستن زنجیره ای شما بد شانس.

ما در واقع تکامل یافته و نه از دور و نه پدران ما. در عین حال با یا بدون اتصال به صراحت مذهبی, دستور, نامه های زنجیره ای باقی می ماند و اساسا انجیلی: هر پیام دیگر زمینه یکی این است که همیشه "به گسترش این کلمه!" و آنها را انجام داد. اندازه گیری محض نرخ انتقال نامه های زنجیره ای بودند و هنوز هم به طرز حیرت انگیزی موفق است. بدنام ترین از تمام نسخه پول برای مثال بود و نامه های زنجیره ای شناخته شده گاهی اوقات به عنوان ارسال-یک-سکه و گاهی اوقات به عنوان رفاه ، ایده این بود که پستی ده سنت به همراه پنج نسخه از این نامه فرستنده را دریافت پنج تکرار بعد $1,562.50 در dimes. آغاز کرده است در کلرادو در سال 1935 این ارسال-یک-سکه نامه گسترش به سرعت که در آن ایجاد ایمیل در دنور به سه گانه; در آوریل دنور پست تیتر گزارش "حامل تلو تلو خوردن تحت 350,000 قطعه است." ظرف یک سال صدها میلیون کپی شده از طریق پست در سراسر جهان است.

که ویژه نامه های زنجیره ای بود رو در سراسر جهان تا حد زیادی توسط خود بهره اما کسانی که از بیشتر سخاوتمندانه روح نیز شکوفا شود. در سال 1989 پدر و مادر کریگ Shergold a nine-year-old boy مبتلا به یک ترمینال تومور مغزی خواسته مردم برای کمک به دیدار با او در حال مرگ آرزو: پسر خود را می خواستم به آن را به کتاب رکوردهای جهانی گینس برای دریافت بیشترین کارت پستال. با کمک زنجیره ای نامه او موفق شد یک سال و شانزده میلیون کارت بعد. خیلی شیرین است. اما پس از آن در برابر همه شانس کریگ Shergold جان سالم به در برد. در واقع او است که هنوز هم امروز زنده—و بنابراین نامه های زنجیره ای آغاز کرده است و از طرف او. در طول زمان آن ادعا گیرنده های جهش یافته به "کریگ Smeaton," "کریگ استافورد" "کریگ شپرد" و "گرگ شروود" در میان بسیاری از دیگر ظاهرا در حال مرگ پسران و حدود دو صد و پنجاه میلیون کارت فرستاده شده اند در خود و یا خود نمایندگی. واقعی Shergold خانواده دریافت بسیاری از این در خانه خود نشانی است که انگلیسی ها خدمات پستی تا به حال به خانه معادل خود را کد پستی; در نهایت ضعف و خانواده دور نقل مکان کرد. در کتاب رکوردهای جهانی گینس بسته پستال-کارت دسته برای تضعیف مشابه deluges در آینده است.

آن کار نمی کند که زنجیره ای و یا هر گونه دیگر است. VanArsdale تخمین می زند که بین 1970 و 2000 حداقل 2.2 میلیارد نامه های زنجیره ای منتشر شده در ایالات متحده به تنهایی. من مادر در قانون است که یک روستایی نامه حامل نزدیک به چهل سال به یاد دوران خوب. "در هر حال حاضر و پس از آن خواهد بود وجود دارد صدها نفر" او به من گفت. "ما را ایستاده بر روی زمین به ببینید که چه کسی تا به حال بیشتر در هر مسیر است." اگر وجود دارد به طوری که بسیاری از مشتریان شکایت کرده بودند به اطلاع مدیریت. و در عین حال با وجود منظم dissuasion تلاش در بخشی از اداره پست و نزدیکی جهانی گریزی تنها چیزی که در نهایت رام های زنجیره ای نامه بود تنها چیزی که مسلما بدتر از: زنجیره e-mail.

شما احتمالا یک زنجیره e-mail مدتها قبل از زمان دستور غذا-و-شعر-و-روزانه-مراقبه شوق. آنها پدید آمده در دهه نود نشان در همه تازه ثبت نام AOL آدرس یا Hotmail account با موضوع خطوط مانند "Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Re: ایده شسته و رفته!" آنها در آمد برداشت های بی شماری از جمله معمول حلزون-mail آنهایی که (موفق باشید خوب باعث می شود پول های زنجیره ای) به علاوه چندین جدید از تست های شخصیت به ویروس جعلی هشدار. در نهایت به تازگی از e-mail به تن کردن آنها فروکش کرد اما آنها واقعا هرگز ناپدید شد. و در حال حاضر آنها را به عقب با انتقام البته تا حد زیادی محروم از تهدید خود و معاملات مالی عامل تقریبا به طور کامل در احساس خوب رگ (و عامل هم از طریق سایر سیستم عامل جدید که فنر در ضمن: Facebook, WhatsApp, Instagram, حتی پیام های متنی). قرار داده و آنها را تحت یک X-ray, اگر چه, و آشنا استخوان وجود دارد: بلندی مهلت معرفي به مبحی معانی رمزی اعداد وعده—البته در حال حاضر روانی بیشتر از عرفانی—به چیزی را خوب به زندگی ما.

این است که این به سختی پنهان ریشه است که حساب, در, بخش, برای من پایدار نفرت و بیزاری به زنجیره ایمیل. اما من نیز irked با این ادعا که قابل اعتماد prefaces هر یک از آنها این روزها که آنها را محقق منظور ما با ارائه سرگرم کننده و اتصال و آرامش در زمان بحران. که من اعتصاب به عنوان دقیقا به عقب. تا زمانی که نامه های زنجیره ای وجود داشته آنها را شکوفا در تقاطع hucksterism و ساده لوحی است که نگران کننده نزدیک به جایی که همه ما در حال حاضر مجبور به زندگی می کنند. که در مورد من به سختی تمایل به صرف زمان بیشتری وجود دارد و یا به این باور است که این یک تصادف است که نامه های زنجیره ای به طور ناگهانی مراتب را به خوبی دوباره—و هنوز هم کمتر است که آنها انجام می دهند بنابراین به منظور دیدار خود ما مسلما آشکار نیاز دارد. به عنوان VanArsdale درک نامه های زنجیره ای در پاسخ به یکی از تنها نیاز است که ضروری است برای اطمینان بیشتر از خود.

این باعث می شود آنها را کمتر از یک خوش آمدید, حواس پرتی در دوران coronavirus از قیاس مفید. در نظر گرفتن این توضیح وحشی محبوبیت "ارسال مورد علاقه خود را به متن/مراقبه/آیه" تنوع به عنوان ارائه شده توسط نویسنده Uri برام بازگشت در سال 2016 مدتها قبل از ظهور COVID-19:

خوشبختانه برای ما زنجیره ای ایمیل ها بسیار ساده تر [از بیماری های عفونی]; هنوز چند مفاهیم کلیدی از اپیدمیولوژی کمک می کند. عمده یکی است "پایه تولید مثل شماره" شناخته شده به عنوان R0که اقدامات چگونه بسیاری از موارد جدید عفونت ایجاد می شود توسط یک فرد آلوده. تا زمانی که R0 بزرگتر از 1 است که تا زمانی که در هر مورد منجر به بیش از یک اضافی مورد جدید—عفونت ادامه خواهد داد به گسترش و رشد است. . . . زمانی که ما زنجیره ایمیل نویسنده ادعا "به ندرت کسی رها کردن" او بود گفت: در اپیدمیولوژیک نظر "R0 از این ایمیل است که نزدیک به 20 است."

برای هر کسی که شده است به شرح زیر نه تنها اقتصادی و سلامت اثرات coronavirus بلکه علم در پشت آن R0 تبدیل شده است—مانند یک سری کامل از شرایط قبل از آن از جمله O-حلقه آویز chads اعتباری به طور پیش فرض معاوضه و emoluments بند—یک بیت از قبلا مبهم اصطلاحات مخصوص یک صنف است که به طور ناگهانی پرورشی به ما جمعی واژگان. از چپ به دستگاه های خود را R0 از رمان coronavirus حداقل 2.5 و احتمالا بسیار بالاتر; زندگی ما را به چیزی شبیه عادی—برای داشتن شام با دوستان قرار دادن در یک لباس مناسب و معقول سرگردان بودهاند که بدون نقاب و اضطراب-رایگان پایین به خوبی مواجه نگردند مواد غذایی-فروشگاه راهرو تجلیل دلخراش امتیاز از عزاداری در فرد ما مرده—که این تعداد کمتر از یک است.

است که هر اندازه بیشتر علت مهم تر از گرفتن R0 از دستور ارز را به صفر است. هنوز اپیدمیولوژیک درک درستی از نامه های زنجیره ای کست آنها در خصوص سرد نور یکی که ضرب رهبری فعلی خود را در ارائه خود به عنوان یک شیرین هدیه کوچک در میان دوستان و غریبه ها در زمان های دشوار است. به عنوان VanArsdale یادداشت "نامه های زنجیره ای هستند 'طراحی' به تکرار نیست برای کمک به هر کسی. امید و ترس حقیقت و خطا خیریه و حرص و هر چیزی که باعث افزایش تکرار می شود بخشی از سنت است." در صدها سال از گسترش و تکامل او می نویسد: "نامه های زنجیره ای را کشف کرده اند و به بهره برداری ما راز توهمات و آسیب پذیری."

آنچه پس از آن به انجام زمانی که یک بعدی نشان می دهد تا خود را در جعبه ؟ یک گزینه این است که فقط آن را نادیده گرفت. این است که من ترجیح جایگزین و من خوشحال به یاد بگیرند که رفتار خانم با وجود داشتن صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای او و مردم را تشویق به ارسال هر یک از دیگر حروف سهام به نظر من. برای حمایت از تشکر از شما یادداشت ها و کارت تسلیت و تبریک missives برای grads جدید و خانه جدید و جدید نوزادان, او اخم بصورتی پایدار و محکم بر زنجیره e-mail و واقعی را به شخصیت او ابداع ترین خوشمزه منفعل-تهاجمی راه برای پاسخ به آن: اگر شما کاهش به پاسخ و فرستنده دارای طعم و مزه فقیر را پیگیری و پرس و جو می گویند "من دادن فیلتر باید به آن گرفتار است."

که پاسخ—در بینهایت مودب deadpan "توقف ارسال من آشغال!"—نمی تواند جای کسی را گرفتن. گاهی اوقات آن را فقط نمی خواهد به عنوان زمانی که درخواست می آید از کسی که شما یا نمی تواند و یا نمی توانید تحمل به ترک دار: خود, رئیس, مادر بزرگ خود را به یک دوست واقعی است که به طور موقت از دست داده و ذهن او. در چنین مواردی گزینه دوم این است که برای پیدا کردن یک مدبرانه راه را به تعظیم در خارج از شرکت. مشکل این است که حتی در بهترین شرایط انجام این کار است و به ندرت کمتر آزار دهنده و وقت گیر تر از تنها همراه یک مشکل است که ما در حال حاضر امور بطور قابل توجهی بدتر. خارج از ضروری کارگران هیچ یک از ما در حال دور شدن از ما آشپزی و یا مجموعه شعر و یا بیشتر را به ترحم ما e-mail. ممکن است با دستور معاوضه به بازی بازی های فاقد گلوتن-بادام زمینی-آلرژی-وگان کارت اگر چه صادقانه تر پاسخ خواهد بود "و در اینجا من فکر کردم اینترنت بود یک دستور مبادله." در هر صورت هیچ یک از ما می تواند ادعا کنه نه به طبخ.

گزینه نهایی, البته, است که به سادگی به در: خواندن e-mail با آن منطبق خوش پیچیده دیکته و تداوم گناه و اعمال آن را در دوستان خود را. وجود دارد اما جنبه های منفی به این انتخاب. برای یک چیز, برخی از این دوستان ممکن است در اطراف در حریم خصوصی خود را unvisitable آپارتمان گفتن گربه خود را شگفت زده چگونه آنها را به کشف که شما نوع از کسی که به جلو نامه های زنجیره ای. بدتر, شما ممکن است مجبور به رفتن در اطراف آپارتمان خود را حساب و با این واقعیت است که شما در واقع به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک فرد. همچنین, شما ممکن است مجبور به زندگی با یک اندازه گیری از ناامیدی. به عنوان یک قربانی اخیر این استراتژی گزارش—کسی که تا به حال هرگز قبل از توافق برای شرکت در نامه های زنجیره ای است و هیچ ایده آنچه که او فکر می کرد در زمانی که او به طور ناگهانی تغییر ذهن خود و ارسال آن به, در میان دیگران, من—"این بدترین گاییدن, دستور العمل های من تا کنون دیده اند در زندگی من است." در سمت به علاوه و گمان می کنم این است که نقطه تمام آن فوق العاده بود از خود بداند.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن