صرفه جویی در خدمات پستی

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خصومت ادغام شده با طولانی محافظه کار نفرت و بیزاری به مخاطره می اندازد

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
امی Sancetta / AP

Wمرغ من انجام ایمیل در دورهام کارولینای شمالی—پشت در 1990s قبل از من شد یک مورخ—یک مرد مسن تر استفاده می شود به من خوش آمد می گوید شادی "در اینجا می آید عمو سام!" به او و به دیگران در مسیر من نشان داده نه تنها شانس یک نامه بلکه یک اتصال به دولت فدرال—و به یک موسسه است که احتمالا تا به حال ارائه شده نسبی با یک شغل ثابت و یک مسیر به طبقه متوسط است. خدمات پستی ایالات متحده است که در میان کشور محبوب ترین موسسات با بهره گیری از تایید رتبه به عنوان بالا به عنوان 90 درصد است. این USPS ارائه 48 درصد از جهان را به ایمیل 160 میلیون خانه. در عین حال در اواخر ماه مارس به عنوان خدمات پستی در تلاش برای مقابله با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور تهمت و تهدید به وتو 2.2 تریلیون دلار دو حزبی مراقبت عمل بسته محرک اقتصادی که در اصل شامل 13 میلیارد دلار کمک مالی برای کمک به USPS نگه داشتن جلسه خود حقوق و دستمزد, کشتار با گاز وسایل نقلیه خود را و پرداخت پشتیبانان آن است. آنچه باقی مانده بود عوض شد 10 میلیارد دلار وام است که نیاز به تایید توسط وزارت خزانه داری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت باعث موجی از ناباوری مردم به رسانه های اجتماعی برای تشکر از نامه حمل و خرید تمبر برای حفظ USPS شناور. اما حقیقت این است که خدمات پستی شده است تحت حمله توسط محافظه کاران برای سال. مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خصومت USPS—"اداره پست یک شوخی است," او گفت:—ادغام با یک دیرینه جمهوری خواه در آغوش هر دو پستی خصوصی سازی و استعاره که USPS یک جناح کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است در حال حاضر هزینه بازی مرغ به آنچه در آن به دنبال طولانی قبل از بحران کنونی: شدید خدمات و تسهیلات کاهش بیشتر غیر حرفه ای و کار و برون سپاری و عقبگرد از کارمند حقوق و مزایای. اگر موفق ما همه فقیر آن.

یکmerica را اداره پست یک ایده انقلابی به دنیا آمد و در سال 1775. از آغاز آن در نظر گرفته شده به عنوان یک سیاسی و اطلاعات شبکه یک تضاد با پست در کشورهای اروپایی که در درجه اول به وجود آوردن درآمد به خزانه. امروز USPS مستقیم از نوادگان اصلی ایالات متحده در پست ریاست دفتر.

در 18 مارس 1970 جانشینان پست اصلی سواران شورش علیه هر دو کارفرمای خود و خود را رهبران اتحادیه در هشت روز در سراسر کشور غیر قانونی wildcat اعتصاب, خواستار دستمزد زندگی می کنند و کرامت و همچنین بیشتر اتحادیه دموکراسی است. ریشه های خدمات پستی را در زمان بحران مالی دروغ در سازش قانون است که به دنبال اعتصاب 1970 پستی سازماندهی مجدد عمل می کنند. عمل جایگزین اداره پست با ترکیبی سازمان دولتی و شرکت های که ارائه کامل جمعی-چانه زنی حقوق به کارکنان تبدیل شدن به مالی خود حمایت و در ادامه به ارائه خدمات جهانی در نرخ معقول. اگر چه USPS ارائه خدمات لازم الاجرا توسط قانون اساسی و قانون فدرال را دریافت کرده است هیچ بودجه فدرال پس از سال 1982 با تکیه بر پستی فروش محصول برای حفظ درآمد جلوتر از هزینه.

اداره پست در طول تاریخ ارائه یک خیابان به سمت طبقات متوسط ثبات برای طیف گسترده ای از آمریکایی ها—جانبازان جدید, مهاجران, مهاجران روستایی—اما برای هیچ گروهی است مهم تر از برای آمریکایی های آفریقایی تبار. اداره پست بود و برای سال های بسیاری از این کشور بزرگترین کارفرما از کارگران; در چندین دهه است که به دنبال تبدیل آن به USPS سیاه پوستان بودند حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به کار برای خدمات پستی به عنوان سفید پوستان است. اداره پست امروز 37 درصد اقلیت و 37 درصد زن.

محافظه کاران که قبلا استدلال برای خصوصی سازی اداره پست ادامه داد: اين تلاش ها پس از سال 1971 ایجاد خدمات پستی. اما نه تا سال 2006 در دوران جرج دبلیو بوش, آیا کسانی که در تلاش به دست آوردن مقدار کشش. که در آن سال کنگره به تصویب رسید پستی پاسخگویی و بهبود عمل تحمیل منحصر به فرد بار در خدمات پستی نیاز به آن را به prefund بازنشستگان' مزایای بهداشت و درمان از طریق پرداخت سالانه حدود 5.5 میلیارد دلار برای 10 سال. این تعهدات ظهور اینترنت و رکود بزرگ در ترکیب قرار USPS در قرمز که در آن باقی مانده است امروز با 11 میلیارد دلار از بدهی در پایان سال مالی گذشته ($14.4 میلیارد دلار از 1 آوریل). به استثنای کسانی که پرداخت بدهی های آن را باید متذکر شد که USPS به پایان رسید هر سال با درآمد مازاد برای بیشتر از یک دهه گذشته—به عنوان یک 2018 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش در واقع ثبت شده است.

خدمات پستی جان سالم به در بحران در کاهش دولت است. آمریکایی خانه و کسب و کار متوقف نمی شود در حال رشد و یا بسته به USPS اما صدها نفر از ادارات پست و پست-پردازش مراکز توقیف بسیاری از دیگران به حال خود ساعت قطع برخی از خدمات کاهش یافت و پستی نیروی کار دهکدهای از دست داد 126,000 موقعیت شغلی از سال 2009.

پس از سال ها از بی تفاوتی به مخمصه USPS از جمهوری خواه به رهبری, همایش ها, همه چیز در نهایت به نظر می رسید به بهبود است. در 5 فوریه سال جاری به تصویب مجلس این USPS انصاف عمل توسط یک رای 309-106—از جمله پشتیبانی از تقریبا نیمی از جمهوری خواهان مجلس و ارسال آن به مجلس سنا. اما این لایحه هنوز نشسته وجود دارد و ضمنا COVID-19 رخ داد.

حجم پست USPS ارائه شده است در حال حاضر نزدیک به یک سوم نسبت به سال گذشته است و در حال حاضر پیش بینی شده برای از دست دادن 22 میلیارد دلار بیش از 18 ماه آینده. پستی کارگران هنوز انجام شغل خود را با وجود خطرات; تا کنون 1,219 پستی کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus و 54 فوت کرده اند. مراقبت عمل شامل 500 میلیارد دلار کمک مالی برای شرکت های بزرگ اما وجود دارد هیچ کمک برای خدمات پستی. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تهدید به استفاده از هر گونه پول وام به اجبار از USPS به افزایش آن به نرخ بسته او اجازه می دهد برای نظارت بر استخدام ارشد USPS کارکنان (از جمله جدید postmaster عمومی) و تقاضای اتحادیه سازش است. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید این استراتژی به عنوان او امضا آخرین بسته محرک مارس 24 اعلام کرد که هیچ وام را به USPS اگر آن را نمی چهارگانه نرخ بسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به بلوک پیشنهاد کمک مالی بودجه به USPS—یک 245 سال خدمات دولت—ممکن است منعکس کننده شخصی خود کینه در برابر جف بزوس مدیر عامل آمازون (و صاحب به واشنگتن پست) همراه با جهل, چگونه USPS در واقع کار می کند. اما آن را نیز نشان می دهد حزب محافظه کار خصومت به خدمات پستی است که antedates بحران کنونی است. در آن سال 2018 گزارش یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب نیروی کار (به رهبری Mnuchin) پیشنهاد شدید خدمات و تسهیلات کاهش بیشتر غیر حرفه ای و کار و برون سپاری و پایان دادن به اتحادیه چانه زنی جمعی و حقوق.

درست مثل اولین USPS بحران برانگیخته توسط prefunding مورد نیاز یکی از این غیر ضروری است و به لحاظ سیاسی تولید شده و فقط می خواهم که زودتر بحران آن نیز بسیار واقعی است. آن را تهدید می کند این مرکز در امریکا $1.6 تریلیون پستی صنعت است که در استخدام 7.3 میلیون نفر است. خدمات پستی می توانید به سادگی فایل برای ورشکستگی است; USPS است که یک شرکت خصوصی مانند فدرال اکسپرس, یو پی اس و یا Wal-Mart—که حتی با هم نمی تواند اداره پست ایالات متحده بر خلاف برخی از خصوصی سازی ، اما با USPS در حال حاضر طرح آن اجرا خواهد شد از بودجه عملیاتی سپتامبر تهمت می تواند فلج ملت را به ایمیل مسدود کردن کمک های اولیه مجبور USPS به اولویت بندی که به فروشندگان پرداخت و آن خدمات محدود. این USPS گفته است که این نیاز به 89 میلیارد دلار کمک از جمله از 25 میلیارد دلار در کمک های مالی.

خواهد مجلس نمایندگان و سنا دموکرات نگه داشتن خط در آینده بسته های مشوق برای USPS امداد ؟ آیا آنها باید اراده سیاسی برای ذخیره جهانی خدمات پستی همراه با 630,000 مشاغل دولتی—80 درصد از آنها خوب و پردرآمد, حرفه مواضع? برای حفظ USPS است و نه صرفا حفظ آن را به عنوان برخی از یادگاری از گذشته است. 1970 پستی سازماندهی مجدد قانون می گوید که USPS باید "اتصال ملت با هم." چه کس دیگری را توزیع محرک چک (به عنوان نرخ بیکاری صعود گذشته 14 درصد) سرشماری فرم ها, خرید آنلاین, بسته کتاب, مجلات—در واقع هر چیزی که پستی? چه چیز دیگری می تواند آمریکا توسط ایمیل—به عنوان آنها در حال حاضر در شش ایالت و به زودی ممکن است نیاز به انجام این کار در تمام 50? پستی کارگران در خارج وجود دارد در حال حاضر ارائه facemasks و کیت های آزمایش و امیدوارم یک روز به زودی به آنها ارائه واکسن به عنوان به خوبی.

در سال 2011 در آخرین پستی بحران مالی من نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست هشدار از آنچه ما به شما از دست دادن اگر ما از دست دادن این پست ، آن است که فقط خدمات را فراهم می کند—این مشاغل مسیر را به طبقه متوسط و چسب است که دارای جوامع با یکدیگر است. بنابراین بسیار تغییر کرده است از آن زمان به بعد اما این مقدار باقی می ماند همان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de