"که طرف شما هستند؟": برنی ساندرز طوفان طریق نیوهمپشایر

برنی ساندرز صحبت می کند در منچستر, New Hampshire, سه روز قبل از این دولت در سال 2020 دموکراتیک اولیه.عکس با آد

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398
Senator Bernie Sanders.
برنی ساندرز صحبت می کند در منچستر, New Hampshire, سه روز قبل از این دولت در سال 2020 دموکراتیک اولیه.عکس با آدم Glanzman / بلومبرگ / گتی

در یک یخی صبح روز جمعه در نیوهمپشایر صدها خودرو—از جمله یک مینی کوپر به طور کامل پوشش داده شده در نرم افزار-برنی وینیل دکور پر پارکینگ و محله های اطراف, نیوهمشایر, موسسه سیاست در سنت آنسلم کالج در Goffstown برای یک برنی ساندرز نسخه از خود را ارجمند صبحانه سری سیاست و تخم مرغ. خارج, چند, خاکستری, موهای امیدوار شد و از دور در درب خواسته منتظر "فقط یک دست دادن با سناتور." "لطفا ترک محل!" یک رویداد کارگر فریاد می زدند. داخل در گذشته یک لابی پر از صبحانه ارائه شده در یک سالن پر از تاجران محلی دانش آموزان شهروند برنی جانبازان و کشیش ساندرز قوز بیش از یک جدول Sharpie در دست با عصبانیت امضای یادبود چوبی تخم مرغ است. (یک vitrine از قابل توجه امضا چوبی تخم مرغ بر روی صفحه نمایش در لابی.) یکی از مقدماتی سخنران تشکر از حمایت کنندگان "برای چنین شرکت بزرگ شهروند"; یکی دیگر از تشکر از روزنامه نگاران در حال حاضر. "این یک حرفه ای است که نمی توانید خود را با توجه," او گفت:. ساندرز که اغلب با استفاده از "شرکت" به عنوان مختصر برای "خوب"—که در اصطلاح "شرکت رسانه ای"—در زمان این مرحله در یک مرتب کت و شلوار و کراوات مو خار مانند بارت سیمپسون در کلیسا. او هم خطاب به روزنامه نگاران. "آیا آن را نمی خوب برای رفتن به یک رویداد که در آن شما در نظر گرفته نمی شود دشمن مردم" او گفت:. "آن را به خوبی برای دیدن احترام. اما من نمی خواهم به آن را بیش از حد!" تن او ratcheted بین ستایش و چیزی شبیه نفرت.

شب قبل از آهسته دریبل نتایج از آیووا قفقاز به نظر می رسید به این نتیجه رسیده اند; Pete Buttigieg تا به حال مورد ضرب و شتم ساندرز توسط یک دهم از یک درصد است. (Buttigieg یا سنجش از پیروزی و یا انتخاب آن را به حال شده یک exultant سخنرانی قبل از نتایج حاصل شده بود بالغ است.) برای Sanders, New Hampshire است که یک شانس به ادعای امن تر پیروزی یکی بلامانع توسط نقصی برنامه در یک محل نه چندان دور از خانه خود را در ورمونت. در سال 2016 او برنده حدود شصت درصد از نیوهمپشایر اولیه رای گیری و نظرسنجی های اخیر تا به حال او را به عنوان جزئی مورد علاقه بیش از Buttigieg. روی صحنه ساندرز خواندن یک جریان عناوین—"پیت buttigieg تاپ میلیاردر دهنده لیست" و غیره—که در تراز وسط قرار دارد رقیب خود با مالی élites. "من مانند پیت Buttigieg. پسر خوب," او گفت:. "اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما" اما ما سیاست است. ما باید به انتخاب او گفت: "که طرف شما هستند؟" عبارت آمد تا در هر رویداد من حضور داشتند.

برنی را از بیخ و بن سخنرانی تحویل با اذیت کننده شور و شوق به یک سپاسگزار اما ساکت و آرام, اتاق استناد دستمزد بودند که "یکی نیست نیکل ، . . بیش از چهل و پنج سال پیش" یک بار تنظیم شده برای تورم; صدها میلیون دلار پرداخت به بازیکنان بیس بال اما بسیار کمی به معلمان و مناجات از مشکلات از جمله بی خانمانی, مرگ, ورشکستگی, وقاحت, سرطان تباهی مالی تغییر آب و هوا, سوخت فسیلی یارانه و معافیت های مالیاتی از مواد مخدر اپیدمی فساد و حرص و آز. جمعیت گوش مودبانه غذا خوردن تخم مرغ خود را. به عنوان ساندرز سخن گفت و خم شد به جلو بیان خود را شدید تکان دادن دست خود را و گاهی اوقات با اشاره یک انگشت. لیست خود را از وحشت تقریبا به این نتیجه رسیدند او به مخاطبان به صورت مختصر پرسش و پاسخ

تحسین Sanders, زمان, سوالات, زندگی می کنند اجازه می دهد برای انسان امکان پذیر است تداخل. (زمانی که من مشاهده ctq در او آیووا, حوادث او سوال نوشته شده روی کارت.) یک مرد پرسید: برای مثال خاص از نحوه مبارزه و گوش دادن به شهروندان ساخته شده بود ساندرز تنظیم موقعیت. این باهوش تا حدودی چالش برانگیز سوال—ساندرز است معروف محبوب برای قوام خود را. ساندرز در جواب هموار: او گفت که تا زمانی که او فعالیت در سراسر کشور, او تا به حال به طور کامل متوجه شدم چقدر فاسد و نژادپرست جنایی-سیستم عدالت بود و چه ناقص سیستم مهاجرت است. او تنظیم اولویت خود را بر این اساس. به پرسشنامه او وعده داده شده برای قانونی کردن ماری جوانا در تمام پنجاه ایالت در یک روز. (Klobuchar روز یکی شامل "آتش بتسی DeVos.") مانند Klobuchar و الیزابت وارن Sanders تا به حال خود را قطع کمپین برنامه ریزی برای استیضاح جلسات و او بسته بندی در حوادث در تعطیلات آخر هفته. او شتافت در حالی که دیگران آویزان در اطراف لابی توصیف چوبی تخم مرغ و قاب پوستر برای ادموند Muskie رونالد ریگان یوجین مک کارتی و جیمی کارتر به نمایندگی از یک تصویر از یک لبخند بادام زمینی.

من به برخی از شرکت کنندگان—بازدید دانش آموزان از روزنامه نگاری برنامه های کنجکاو مردم محلی بشکه-chested غیر برنی تجار. یک زن به نام دایان صوت که عینک قرمز hoodie بیش از یک طبقه از ظهر آمریکا-پرچم چاپ لباس ("من شاخی patriot," او گفت:) دوست برنی برای "passion": "او معتقد است آنچه که او گفت." صوت بیمه است و اگر بیمه "طراحی شده است برای کمک به مردم," او گفت: او فکر می کردم که برنی درست بود در مورد حرص و طمع و فساد از شرکت های بیمه. "وجود دارد بیش از حد قدرت و پول در دست چند" او گفت:. "این نیاز به ثابت. من امیدوارم که او می شود یک فرصت به آن را انجام دهد."

آن شب سنت آنسلم میزبانی بحث و ساندرز کمپین میزبانی یک حزب در منچستر در یک انبار مانند Astroturfed تسهیلات نهایی آکادمی ورزشی. محل خانه را به یک تیم لیگ کوچک به نام نیوهمپشایر بابکتس تزئین شده با غنائم, آمریکایی پرچم, تیم, عکس ها و کپی از بابکتس مقالات از نیوهمپشایر اتحادیه رهبر. دو ده-سال-پسران در بیس بال لباس پیشنهاد کرد که من خرید تنقلات که حمایت از یک سفر برنامه ریزی شده به Cooperstown, New York. من از آنها خواست در مورد عرصه است. هر چیزی به غیر از بیس بال و برنی اتفاق می افتد در اینجا ؟ "سافتبال" یکی گفت. "و آنها Zumba."

کمپین داوطلبان دست از بحث کارت یکنوع بازی شبیه لوتو با جعبه مانند "Coronavirus" "نامزد می گوید قسم کلمه" "Klobuchar:" من برنده یک دولت "یا معادل آن" و در وسط "برنی قیافه (رایگان)." جمعیت بیشتر بود سفید به جز چند داوطلبان و روزنامه نگاران از رنگ اما متنوع در سن و زیبایی: یک زن جوان در یک صندلی چرخدار با رنگ صورتی و آبی مو دختران در "TWEENS برای برنی" پیراهن کمی مایکل مور به دنبال مردی که FaceTimed همسر خود را به اتاق مایکل مور خود را. من به صحبت افرادی که آمده بودند از نیواورلئان, N. Y. ایالات متحده و استرالیا.

یک خانواده چهار آمده بود از نیوهمپشایر seacoast منطقه—برایان و کارا دیلرد و دختران خود را که بی سر و صدا نشسته خواندن کتاب. چند سال پیش زمانی که آنها زندگی می کردند در کالیفرنیا برایان گفت: آنها می خواهم دیده می شود "اوباما رانندگی در یک ماشین لیموزین" اما در نیوهمپشایر آنها می توانید از نزدیک به همه نامزدها و انجام داد. آنها مشتاق برنی حامیان برای بسیاری از دلایل; مدیکر برای همه آنها بود مسئله کلیدی است. "ما موفق کسب و کار ملی است و ما هنوز نمی توانیم بیمه بهداشت و درمان" برایان گفت. آرتور واشنگتن بازنشسته شرکت وکیل که تا به حال سفر از نیویورک به صورت اولیه در هفته گفت: "من فکر می کنم برنی ویژه در حس عشق او الهام بخش." برنی شد "بیش از حد مترقی" برای واشنگتن اما او دوست داشت او را. به عنوان یک وکیل در واشنگتن بود در برخورد با شرکت های بیمه و مسئولیت. "من فکر می کنم آن را بیش از حد آسان برای بد نام کردن شرکت های" او گفت:. زمانی که ساندرز تقبیح "شرکت های بزرگ" در واشنگتن گفت: "مردم فکر می کنم از شرکت های فورچون 500" اما بسیاری از آنها کوچکتر—به طور منظم شرکت های اجرا شده توسط شهروندان به طور منظم و نه گناه از آمازون میشوند. ریک مینارد بازنشسته برق کارگر در اتحادیه کلاه و جلیقه انعکاسی که همچنین دارای یک مکان-دسترسی به نشان می دهد تلویزیون مورد مسائل انرژی گفت: "من تو را دیدم نینا بود میخوام در اینجا"—نینا Turner, Sanders, کمپین co-صندلی. "من عاشق نینا." او گفت: "برنی را نمایندگی خواهد کرد هر شهروند ایالات متحده—همه رفاه و رفاه." همه صحبت کردم و تقریبا همه بدون اینکه خواسته گفت که آنها می خواهم برای رای دموکرات که نامزدی.

مور در علامت تجاری خود را فلاپی کت و بیس بال کلاه riled تا جمعیت است. "ما در گه!" او فریاد زد. در مغلوب ساختن پیشی جستن: "شما را دیدم آنچه که او انجام داد امروز به سرهنگ Vindman!" رئیس جمهور رفت و در "یک نابغه—فراموش نمی فروش او کوتاه است." او به این نتیجه رسیدند با یک محرک دسته از "که طرف شما هستند ؟ "s. در طول بحث جمعیت نشسته در ردیف صندلی تاشو در مقابل یک صفحه نمایش عظیم و دو آمریکایی پرچم, تشویق, شدید, سلطه برای برنی zingers, هو lustily زمانی که Klobuchar dissed مدیکر برای همه, سکوت و یا گفتم زمانی که وارن صحبت کرد و hollered زمانی که Buttigieg رو زدم در مورد تعصب نژادی در جنوب خم, Indiana. یک زن جوان در راه رفتن به من cringed به عنوان بایدن گفت به اعتقاد او در قاچاق مواد مخدر مجرم شدن "اجباری زندان—منظورم اجباری درمان است." من با خوشحالی به مشاهده میکنیم که تشویق بود برای همه نیوهمپشایر سپیدی با صدای بلند مخالف نژادپرستی نهادی وجود دارد whoops برای اصلاحات در زندان مواد مخدر-سیاست اصلاحات و Steyer بحث پرداخت غرامت. چند نفر به من گفت که آنها قدردانی نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه وضعیت به دلیل دسترسی به آن را به آنها به نامزدهای اما همچنین فکر نمی کنم آن نماینده یا عادلانه است.

به عنوان بحث رفت و من چک کردن چند مربع در من کارت یکنوع بازی شبیه لوتو. یک مرد بعد به من گفت: "شما تقریبا وجود دارد—فقط عاشق کنترل اسلحه." در نزدیکی ما یک پسر در یک برنی کلاه bade وداع با یک دوست با "احساس برن!" و مطرح مشت. در یک نقطه متوجه شدم که بحث مرحله شامل تعداد زیادی از موهای سفید gesticulations و فریاد; روز بعد مردم در توییتر منتشر شده یک عکس از Klobuchar به دنبال لوچ و خسته به عنوان بایدن ساندرز و Steyer کنار او هر hollered با یک دست مطرح شده است. آن را در حال حاضر تبدیل شدن به یک الگوی رفتاری است.

Weatherwise و در غیر این صورت, جمعه بوده زمستانی مخلوط: جاده های لغزنده گاه به گاه داخل قطرات باران و در کنار مهیجی امید vibes بد—مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به غم و اندوه, خشم, در مورد وارن و Buttigieg و رسانه های شرکت های بزرگ. اما روز شنبه بود با شکوه: انجماد اما درخشان روشن و آفتابی با رنگ روشن-برف سفید و درخشان درختان. در دریاچه منطقه یازده صد نفر جمعیت صف برای تاون هال ساندرز در تاریخی روچستر خانه اپرا. "برنی در یک چوب ؟ Hot 'n' تازه!" مرد جوان به من گفت: brandishing یک عکس از برنی چهره مناسب برای تکان دادن. در خط یک دامپزشک tech از مین بود زیپ شده نوزاد خود را به او ژاکت و یک copywriter از رود آیلند تا به حال زیپ او ده ساله پسر خود را به ژاکت. "او متصل به اندازه کافی به سیاست بدانید که تهمت وحشتناک است; او بسیار ناراحت در مورد مهاجرت به طور خاص" copywriter کوری Finkle گفت: پسر خود را. "اما او نمی داند که چه راه دیگری است. بنابراین من می خواستم او را برای دیدن مردم هیجان زده در مورد آنچه ممکن است." من به صحبت معلمان یک شهرستان روچستر-سالن کارمند فیزیکی-درمان دستیار یک نجار یک مدیر هنری یک تحلیلگر داده و دیگران همه از آنها صحبت متفکرانه در مورد مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت—مدیکر برای همه عادلانه پرداخت تغییر آب و هوا, آموزش و پرورش, Roe v. Wade, مهربانی, حقیقت و صداقت و به عنوان یک بازنشسته از مین قرار داده و آن را "beatin' مغلوب ساختن پیشی جستن."

داخل خانه اپرا را در بالکن بودند تزئین شده با رنگ قرمز-سفید-و-آبی پارچه سست بافت پرچمی. یک گروه متنوع از برنی علاقه مندان نشسته روی صحنه در مقابل یک غول برنی ثبت نام; آن نگاه مانند یک مدرسه مراسم مجلل. مایکل مور در آمد به وحشی هیاهو و تحویل برخی از لفظی بازدید (در برنی نگرانی برای نسل های آینده: "با تمام احترام به سناتور او مبارزه برای خود آینده او را در آینده خود را!") و نتواند (در سازش از Obamacare: "اگر لینکلن گفت: نیمی از بردگان می تواند به صورت رایگان?"). او به نظر می رسید با بهره گیری از نقش خود به عنوان ذخیره واعظ در کلیسای برنی. در یک نقطه او riffed در مورد قرص ها و ماهی ها و "بسیار معروف دموکراتیک سوسیالیستی از چند هزار سال پیش است." نینا Turner, Sanders کمپین co-صندلی که در مقایسه با ماموریت خود را به یک وزارت, صحبت با نزدیکی-برق قدرت. "آیا چیزی برای خواهر," او گفت: پس از inveighing در برابر شراب غار-صندوق-raisers. "بالا بردن یک دست برای خودتان و یکی برای دیگری." هر کس بود. با این دست آنها می خواهم مبارزه با مبارزه خوب.

زمانی که برنی آمد در عبادت خود را ابراز شادی و سرخوشی. "این است که این خانه اپرا جاوا ماندن ایستاده و پس از این رویداد؟" ساندرز گفت. او هر دو در لحظه—مرجع آخر هفته را سوت توقف تور, Merrimack, کنکورد, دوور, Keene و فراتر از آن—و بازی خود را greatest hits. "شرکت های بزرگ رسانه ای و ایجاد گفت:" برنی خوب است اما دستور کار خود دیوانه است, " او گفت:. او به شوخی اشاره خود را به اصطلاح "رادیکال" ایده ها: دستمزد برابر برای زنان و اتحادیه های عمومی رایگان, آموزش عالی, داروسازی بزرگ بودن "نه تنها حریص هستند خونین فاسد است." پس از مختصر از بیخ و بن سخنرانی او به این نتیجه رسیدند که شعار "ما نه از من" نیز "عمیق اخلاقی و سیاسی دولت است." "ما بهتر است انسان هنگامی که ما دلسوز هستند—هنگامی که خانواده من در مورد مراقبت از خانواده خود را هنگامی که خانواده خود را در مورد مراقبت از خانواده من," او گفت:. جمعیت فوران; آن احساس خوبی به شنیدن یک هزار نفر برای تشویق میکنند ، ساندرز در اطراف تبدیل شده در زمان یک گروه "selfie" با نشئه جمعیت و به رهبری به یک کرباس راه اندازی در کنکورد. هر کس دیگری ثبت کردن به یک آهنگ توسط Doobie Brothers پریدند تا سیاسی حل و فصل و takin' آن را به خیابان. ساندرز رهبری در پای صندوق های رای بود نوردی. آن شب در Keene او جلب بزرگترین جمعیت از هر نامزد در این سال همراه با باند بازی کردن و آفتابگردان لوبیا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب