اجازه داوطلبان را COVID چالش

ایده های جوان و سالم و آگاهانه مردم باید مجاز به شرکت در واکسن محاکمه. جف PACHOUD / خبرگزاری فرانسه

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
جف PACHOUD / خبرگزاری فرانسه / گتی

Until دانشمندان کشف یک درمان یا واکسن برای COVID-19 بیماری را تحمیل توده رنج می برند. و کارشناسان می گویند که با خیال راحت در حال توسعه تولید و ارائه واکسن به احتمال زیاد حداقل 18 ماه. که در بخشی به دلیل در مرحله نهایی آزمایش محققان تزریق هزاران یا ده ها هزار نفر از افراد با واکسن در حالی که دیگران دریافت دارونما سپس آنها صبر کنید اگر واکسینه گروه جلوگیری از عفونت. اگر آنها به جای آن به کانديد واکسن به یک گروه کوچک از داوطلبان پس از آن عمدا در معرض آنها به این ویروس به سرعت یاد بگیرند که اگر این واکسن کار می کند ؟

مقاله اخیر در مجله بیماری های عفونی نشان می دهد یک "انسان چالش محاکمه" که مرتب سازی بر اساس. "به چالش کشیدن داوطلبان با استفاده از این ویروس زنده خطرات القا بیماری شدید و حتی مرگ" نویسندگان اذعان دارند. اما شتاب استقرار یک واکسن می تواند به طور قابل توجهی کاهش مرگ و بیماری آنها استدلال می کنند--و خطر ابتلا به داوطلب می تواند قابل قبول باشد اگر داوطلبان جوان و سالم و مراقبت های عالی.

برای یادگیری بیشتر من مصاحبه رئیس بهداشت و درمان-مراقبت غیر انتفاعی است که در حال جمع آوری اسامی ممکن است داوطلبان برای یک انسان چالش در دادگاه. سپس من صحبت کرد و با برخی از کسانی که آینده نگر شرکت کنندگان است.

قبل از آن مکالمات آزمایشی من فکر می کردم که اجازه می دهد انسان چالش دادگاه می تواند اخلاقی موجه در حال حاضر همه گیر. در حال حاضر من فکر می کنم که اجازه می دهد که رویکرد اخلاقی ضروری است.

Jاوش موریسون زندگی در بروکلین نیویورک جایی که او منجر Waitlist صفر, یک سازمان غیر انتفاعی است که تلاش می کند به اهدای کلیه آسان تر است. او احساس افسردگی و ترس به عنوان COVID-19 گسترش به ایالات متحده کاهش کار عادی خود را از سازمان و هدف قرار دادن شهر خود به خصوص سخت است. سپس یک دوست فرستاده او پیشنهاد شد که به نظر می رسد در مجله بیماری های عفونی.

"به نظر می رسید مانند چیزی است که من می خواهم به انجام شد من واجد شرایط" او به من گفت. در سال 2011 زمانی که او یک شرکت وکیل او اهدا کلیه و پذیرش خطر مرگ برای نجات یک زندگی است. اولیه واکسن برای COVID-19 می تواند ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

موریسون راه اندازی COVID چالش "یک hub برای مردم به صورت داوطلبانه برای دفاع از امن و سریع واکسن توسعه است." هر کسی که مایل به داوطلب برای یک انسان چالش محاکمه می توانید با اضافه کردن نام خود را به یک لیست است که می تواند winnowed به عنوان مناسب و تحویل به علاقه مند واکسن محققان.

تقریبا 1,550 مردم در حال حاضر به امضا کردن. و موریسون امیدوار است که اشتیاق خود را خواهد شد به طور جدی با مقامات دولتی ethicists و دانشمندان است.

"این یک riskless چیز" موریسون گفت: "اما نه این است که کلیه اهدا. و هر سال هزاران نفر در آمریکا و دهها هزار نفر در جهان است که ... اگر شما فکر می کنم این حرکت یک واکسن رو به جلو حتی یک روز و نجات جان هزاران نفر نسبت داوطلب در زندگی از دست داده و برای نجات زندگی خواهد بود هزاران نفر را به یکی. هر زندگی از دست غم انگیز است اما این کار با ارزش به عنوان یک جامعه اگر شما داوطلب که می دانید خطر است."

Gavriel Kleinwaks است 23 و به دنبال یک فارغ التحصیل در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه کلرادو در بولدر. در مقطع کارشناسی به عنوان یک لیبرال-هنر کالج, او تا به حال دوستان در موثر-نوعدوستی جنبش و او هنوز هم می خواند مقالات نوشته شده توسط خود روشنفکران. این که چگونه او در مورد COVID چالش است. و در حالی که تحقیق در مورد انسان چالش محاکمه او کشف کرد که جوناس سالک او علمی قهرمان کار خود را بر روی واکسن فلج اطفال و امتناع خود را به ثبت اختراع آن را به واکسن به خود و خانواده خود را قبل از درخواست به آن است.

شرکت در توسعه یک واکسن حتی در یک راه کوچک زده او را به عنوان سرد است. و او به من توضیح داد که سنت مذهبی که در آن او مطرح شد یهودیت ریشه دوانده در او این تصور که "برای هر کسی که موجب صرفه جویی در یک زندگی آن را به عنوان اگر آنها تا به حال ذخیره تمام جهان." بسیاری سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی با اهدا یا نه که او انجام داده است. "من خوش شانس هستم در بسیاری از راه های دیگر از جمله سلامت خوب," او گفت:. "من جوان است. من نمی مریض زیادی است. این به نظر می رسد مثل یک راه است که من می توانید به اشتراک گذاری برخی از این شانس. من همدردی با مردم دیگر. درد از دست دادن کسی که شما در مورد مراقبت است همان مهم نیست که شما هستند. هر چیزی که کاهش میزان درد چیزی است که من باید سعی کنید به انجام است."

وزن ریسک کند و او را عصبی. "اما من متوجه شدم انگار واقعا فرصت خوبی است که من [COVID-19] دیر یا زود به هر حال" او گفت:. "این خطر وجود دارد از شرکت در یک محاکمه انسان, اما, نیز وجود دارد خطر فقط راه رفتن در اطراف. این است که من ترس از ویروس. من هستم. اما دادگاه به نظر نمی رسد مانند یک خطر اضافه." هنوز هم به او فکر می کردم او باید به او بگویید که پدر در مورد آن. "او گفت که او نمی خواهید به من بگویید که نه به آن را انجام دهد اما او امیدوار است که من انتخاب کرده اند. وقتی که من پاسخ داد که او را در خطر بزرگتر از من, او گفت:, " آره, اما شما بچه من است.' آن شیرین بود."

Lehua خاکستری است 31. او زندگی می کند در Austin, تگزاس, و با این نسخهها کار در FindHelp.org شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی است که مردم می توانید استفاده کنید برای پیدا کردن خدمات اجتماعی, مواد غذایی pantries پناهگاه های, کار, آموزش و مراقبت از کودکان. او را تماشا می کردند که تعداد زیادی از مردم به دنبال کمک منفجر شد. حال بسیاری از مشاغل فقط چند هفته پیش. آنها هرگز با تعامل اجتماعی-خدمات سیستم قبل از. "در حال حاضر من صحبت کردن در به سازمان های غیر انتفاعی و شنوایی است که ما لازم نیست که به اندازه کافی غذا یا منابع برای افرادی که به آن نیاز دارید" او به من گفت.

دیدن اقتصادی و عواقب ناشی از آن مستند است به اطلاع او درک چقدر خوب خواهد شد اگر داوطلب می تواند با سرعت تا واکسن تست شده است. مردم کمتر خواهد گرسنه. کمتر خواهد اخراج شود. و که در بالای سود مستقیم از مقدار کمی از بسیاری از بیماری یا مرگ.

خاکستری مادر بزرگ اتحاد ریه مسائل. صرف سرد می تواند او را به اتاق اورژانس. پدر او با این نسخهها کار برای اداره امنیت حمل و نقل و مادر او با این نسخهها کار برای وزارت امور جانبازان قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا به عفونت. "اگر من می تواند رول تاس برای خودم و نگه داشتن آنها را از نیاز به رول تاس—من باید خیلی بهتر تاس به رول," او گفت:. "من به طور کلی خیلی ریسک گریزی. به عنوان یک بچه من پرش در ترامپلاین اما من سعی می کنم به تنها پرش با خودم چون شما خیلی بیشتر احتمال دارد به مجروح شود زمانی که شما پرش با شخص دیگری. این به نظر می رسد مانند یک خطر است که من را قادر می سازد برای کمک به مردم در راه است که من به طور معمول نمی خواهد بود قادر به انجام. و همیشه وجود دارد شانس من [COVID-19] به هر حال بدون کمک کسی."

Mآبل Rosenheck است 35. او یک مورخ در دانشگاه تمپل در فیلادلفیا که با این نسخهها کار در عمومی-تاریخچه پروژه در یک موزه شده است. او معتقد است که کار مهم است-- جهان نیاز به فکر می کنم به شدت در مورد گذشته به عنوان مقدار در حال حاضر به عنوان تا کنون-- اما او کشیده شده است به این ایده است که با شرکت در یک چالش, محاکمه او می تواند کمک بسیار بیشتر به طور مستقیم در واقع صرفه جویی در زندگی. "همانطور که من در مورد آن فکر گذشته یا دو هفته بوده ایم به شنیدن بیشتر و بیشتر در مورد افرادی که نسبتا جوان خیلی بیمار" او به من گفت. "اما خطرات که مردم دیگر در حال گرفتن بسیار بزرگتر از نظر پزشکان و پرستاران مواد غذایی-فروشگاه کارگران و افرادی که در خارج وجود دارد در هر روز است. خطر است که من می تواند خواهد بود قابل مقایسه نیست اما حتی به عنوان قوی چون من خوب مراقبت های پزشکی و مردم به تماشای بیش از من از سمت راست شروع می شود."

او ارزش های علمی و آماری سواد و اغلب شامل آن را به تصمیم گیری او. که "باعث می شود من به خوبی به این سهم," او گفت:. "این چیزی است که من می تواند و خواهد انجام دهد که هر کس نمی خواهد."

پرسید: اگر او تا به حال تا به حال انجام هر چیزی شبیه به این جمله ثبت نام برای اهدای عضو او گفت که اگر هر چیزی او را مقایسه کنید با چالش آزمایشی در حال اجرا اولین ماراتن پاییز گذشته. "بدن خود را می تواند انجام بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است فکر می کنم آن می تواند نمی," او گفت:. "برای من این است که چیزی مشترک با که: هل دادن مرزهای و مرور است که تنش میان چه واقعی و چه چیز دیگری می تواند انجام شود."

اگر جوان سالم و آگاهانه مردم مانند Kleinwaks خاکستری و Rosenheck می خواهید به رفتار altruistically گرفتن یک محاسبه خطر سلامت به پیشرفت علم و کمک به دیگران باید دولت آنها را متوقف کند ؟

تیوی روزنامه نگار دیلن ماتیوز در میان اولین به نوشتن در مورد COVID چالش از جمله دلایل برای نگرانی. مقاله خود را برجسته مصاحبه ای با دانشگاه bioethicist سیما شاه. در میان چیزهای دیگر, او هشدار داد که مزایای پیش بینی شده, از یک انسان, چالش محاکمه خواهد به شدت بستگی دارد که آیا رگولاتور مانند FDA را قبول و آن را به عنوان شواهدی از اثربخشی و یا رد آن با توجه به اخلاقی یا دلایل دیگر.

برخی از دانشمندان احساس کنند که دولت اخلاقی نگرانی در مورد یک انسان چالش دادگاه پس از Zika شیوع "واقعا ناودان درب در حال پیشرفت است." متیوز به این نتیجه رسید که اکنون زمان خوبی برای FDA برای روشن شدن این که آیا آن را در نظر coronavirus انسانی-چالش-نتایج آزمایش شواهد قابل قبول.

مقامات منتخب باید مطمئن شوید که FDA حرکت می کند نه تنها به روشن شدن موضع اما اجازه می دهد تا شواهد. آمریکایی ها یک راست به خطر, آیا این بدان معناست که قطع هواپیمای بی موتوری پرواز, اسکی بازی, خوردن بیکن برای صبحانه و یا مبارزه با COVID-19. بدون استثنا مردم من مصاحبه نمی شد و صرفا اطلاع—آنها ابراز مثبت تمایل به محاسبه ریسک به خاطر دیگران. در بهترین حالت یک دولت که مواضع چنین خواسته خطرات نیازی مرگ در یک مقیاس بزرگ است. به خصوص که دولت مانع آزادی به صورت اورژانس به دستگیری گسترش COVID-19 آن خواهد بود منحرف آن را به طور همزمان محدود کردن توانایی مایل قهرمانان برای کمک به صرفه جویی در زندگی و تسریع بازگشت از حالت عادی و رفاه. Paternalistically جلوگیری از نوعدوست از داوطلب شدن برای انجام کارهای خوب و حتی ممکن است بد شود. دولت باید اولویت بندی پاکسازی راه را برای پتانسیل انسانی چالش محاکمه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن