چه جریان: چهل و چهار Standout فیلم از جشنواره کن جشنواره های فیلم گذشته

بت دیویس و Gary Merrill در "همه چیز درباره ایو."حسن نیت ارائه میدهد اورت مجموعهFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چا

توسط NEWS-SINGLE در 27 اردیبهشت 1399
Bette Davis and Gary Merrill in All About Eve.
بت دیویس و Gary Merrill در "همه چیز درباره ایو."حسن نیت ارائه میدهد اورت مجموعه

جشنواره فیلم کن که می شده اند در حال حاضر است مانند اسکار برای هنر-خانه سینما: آن معمولا همه چیز اشتباه بیشتر اجرا می شود با توجه به دلار بیش از احساس اما با این وجود می آورد خوش آمدید توجه به بسیاری از فیلم های بزرگ—البته فقط بریدن از کسانی که آنها را باید با توجه به. سال گذشته اصلی تخته سنگ تا به حال فوق العاده غنی دسته از فیلمها از جمله "Atlantics," "Bacurau" و "پرتره یک خانم در آتش است." این جشنواره قرار بود به ویژگی های هنوز از وس اندرسون "فرانسه اعزام"; در حال حاضر جشنواره امسال لغو شده است (هر چند یک لیست از فیلم هایی که انتخاب شده اند و می توانست به نمایش خواهد بود اعلام کرد در ماه ژوئن). در ازای چیزی که واقعی است در اینجا لیستی از برخی از بهترین جشنواره از زمان تأسیس آن در سال 1946. این انتخاب مثل جشنواره کن برنامه نویسی بیش از همه به تنها یک جزئی و اریب تصویر چه چیزی بهترین در جهان سینما, اما آنها ارائه بسیاری از دلخوشیها که شایسته ورود در آن پانتئون است. (من اضافه شدن چند عنوان از این جشنواره را کناری بخش مانند مدیر دو هفته و سازمان ملل متحد خاصی راستا برای کاملتری از نظر هنر.)

1. "الکساندرا": Alexander Sokurov این درام در مورد یک زن مسن که تحمل یک سفر دشوار به دیدار نوه اش در ارتش, پایگاه daringly در برابر ظلم و ستم از روسیه جنگ در چچن. (گزینه های جریان.)

2. "همه چیز درباره ایو": جوزف Mankiewicz متکی بر احساسات از تئاتر به فاش کردن قدرت از سینما و دلخوشیها در ادعای از بازیگران به خود را نشان می دهد معتبر هنر است. (گزینه های جریان.)

3. "ل آب نقره": رابرت برسون آخرین فیلم اقتباسی از یک داستان تولستوی متصل می شود یک مرد جوان را غیر قانونی و پیگرد قانونی به ريشه فساد از نظم اجتماعی. (گزینه های جریان.)

4. "L'Avventura": این درام توسط میکلآنجلو آنتونیونی است که در آن او خود را گسترش متمایز زیبایی شناسی و فلسفه به یک حالت جدید سینمایی داستان سرایی. (گزینه های جریان.)

5. "Behind the Candelabra": استیون سودربرگ زیستی-عکس در مورد Liberace با بازی مایکل داگلاس و مت دیمون یکی از بهترین فیلم اما سقوط توسط ایستگاه فرعی از تاریخ سینما که آن را منتشر شد در HBO و نه در تئاتر. (گزینه های جریان.)

6. "Black God, White Devil": برزیل مدیر Glauber Rocha را وحشی, درام انقلابی راهزن و مذهبی زیارت فیوز تقابل سیاسی با عظمت افسانه ای. (گزینه های جریان.)

7. "Cléo from 5 to 7": اگنس Varda دوم ویژگی در مورد یک خواننده منتظر نتایج تست پزشکی, نقشه, خصوصی عذاب بر روی خیابان و زندگی هنری انرژی از پاریس. (گزینه های جریان.)

8. "اتصال": برای اولین ویژگی شرلی کلارک گسترش جک Gelber بازی در مورد موسیقی جاز در حال انتظار برای یک فروشنده مواد مخدر را با اضافه کردن یک فیلمساز مستند به ترکیب و تبدیل آن به یک metafiction. هر چند نه در اصل بخشی از جشنواره کن انتخاب شد نمایش وجود دارد در سال 1961 به دستور یک گروه از منتقدان; با توجه به آن تحسین جشنواره, تاسیس, سال بعد, یک, منتقدان'-هفته بخش است که هنوز هم وجود دارد. (گزینه های جریان.)

آدام درایور در "مرده ها نمی میرند."عکس از تمرکز امکانات / Alamy

9. "مرده نمی میرند": جیم جارموش زامبی, فیلم, بازیگران, Adam Driver, بیل موری, Chloë Sevigny و تیلدا سوینتن است که مبتلا به دوار سر گوری خشمگین و شوخی خود-ارجاعی کمدی در مورد محیط زیست آخرالزمان. (گزینه های جریان.)

10. "داستان کارآگاهی": Kirk Douglas, Eleanor Parker, William Bendix و لی گرانت ستاره در William Wyler پلیس درام است که بر محور غیر قانونی و ننگ از سقط جنین. (گزینه های جریان.)

11. "این نامزد": در ارمانو Olmi این درام در مورد یک جوان ایتالیایی کارگر که امیدوار کننده جدید کار او را طول می کشد دور از نامزد تنش از زندگی اجتماعی در حال ذوب با صمیمی تنش از طریق بی پروا روایت تکه تکه شدن. (گزینه های جریان.)

12. "The 400 Blows": برای اولین ویژگی, François Truffaut برنده جایزه بهترین کارگردان در سال 1959 جشنواره سال پس از او شده است می خواهم ممنوع برای انتقاد شدید از این رویداد برنامه نویسی. (گزینه های جریان.)

13. "فرانکی": Isabelle Huppert هاله فرماندهی است که در آن تابشی در این برازنده و کاملأ پیچیده تشکیل شده درام از یک بیمار بازیگر در طول یک آخر تعطیلات خانواده. (گزینه های جریان.)

14. "زمان خوب": رابرت پتینسون ستاره در جاش و بنی Safdie را جرم و جنایت, درام, از خیابان های ملکه در مورد یک دزدی اشتباه رفته در میان بزرگترین کلاهبرداری از همه سیاسی است. (گزینه های جریان.)

15. "Le Grand Amour": Pierre Étaix یکی از بزرگ فیزیکی کمدین و منتقدان اجتماعی—از سینمای فرانسه; این کمدی طول می کشد داغدار نگاه بورژوایی زناشویی, آداب و رسوم در شهر استان. (گزینه های جریان.)

16. "Grigris": شب زندگی و عالم اموات از انجامنا پایتخت چاد است تنظیم برای این آشفته درام توسط Mahamat-صالح هارون را در مورد فساد سیاسی و شکسته سیستم پزشکی. (گزینه های جریان.)

17. "دروازه بهشت": Michael Cimino گسترده تاریخی و سیاسی غربی یک درام در مورد ضد مهاجر نفرت است که به ناحق مورد بدخواهی شاهکار بود با شوق و ذوق دریافت کرد که در آن premièred در این جشنواره در سال 1980 به ملاقات با پول نقد نظرات منفی که آن را باز در ایالات متحده بعد از آن سال. (گزینه های جریان.)

18. "Holy Motors": Leos Carax را رویایی, درام, فیلم در مورد یک بازیگر مهیجی impersonations هر دو ملتهب همکاری با این بازیگر Denis Lavant و تجلیل از تحول قدرت از سینما است. (گزینه های جریان.)

19. "خانه از تپه": این تگزاس ملودرام توسط Vincente Minnelli هر دو خروشد از نظر اقتصادی و تنش های نژادی که در غالب وجود دارد و یک نقطه بالا در اکتشاف خود را از زندگی از دست پسران. (گزینه های جریان.)

امی Diakhate در "کفتار."عکس از Alamy

20. "کفتار": Djibril آرسنال Mambéty اقتباس از یک بازی توسط Friedrich Dürrenmatt برای این درام از یک شرکت-ثروتمند بازگشت به خانه خود در شهر در سنگال در جستجوی انتقام است. (گزینه های جریان.)

21. "مهاجر": James Gray توسعه این ستیزه گر و دقت متنوع درام در مورد یک مهاجر لهستانی (ماریون کوتیار) در پایین سمت شرق در نوزده-بیست سالگی از داستان های از خود گذشته خانواده. (گزینه های جریان.)

22. "Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles": به "شهروند کین" از سینمایی مدرنیسم که Chantal Akerman ساخته شده و در سن بیست و چهار. (گزینه های جریان.)

23. "سکوت لورنا": برادران داردن, ژان-پییر و لوک تشدید نمادین خود را رئالیسم با دستگاه های تئاتر در این درام از یک مهاجر آلبانیایی مشکل با گانگستر در بلژیک. (گزینه های جریان.)

24. "Modesty Blaise": Joseph Losey را wildly زینتی اقتباس از معروف کمیک استریپ است که هر دو پررنگ 007 طنز با بازی مونیکا ویتی و یکی از مهمترین و استاد نجار کارتون-مانند زنده-فیلم اکشن همیشه. (گزینه های جریان.)

25. "Mon Oncle": Jacques Tati کمدی در مورد هجوم فن آوری مدرنیسم به زندگی داخلی به نظر می رسد با حسرت در روز پایانی از شهر های کوچک لذت. (گزینه های جریان.)

26. "طلوع ماه پادشاهی": وس اندرسون تغزلی شیرینی از عشق جوان در اواسط دهه شصت نیز همانند چشم انداز تاریخی تغییرات در آداب و رسوم. (گزینه های جریان.)

27. "The Neon Bible": Terence Davies اقتباس از یک رمان توسط John Kennedy Toole, ستاره Gena Rowlands در یک داستان از یک مرد جوان کارآموزی هنری. (گزینه های جریان.)

28. "شب در سراسر خیابان": آخرین فیلمی که رائول رویز تکمیل یک گرمی دلتنگ خاطره از دوران کودکی و اسراف تخیلی, دید از مرگ است. (گزینه های جریان.)

29. "رم شهر باز": روبرتو روسلینی را درام, ایتالیایی, مقاومت در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم و آغاز دوران جدید سیاسی درگیر و محلی ریشه سینما. (گزینه های جریان.)

30. "سقف": Vittorio De Sica این درام در مورد یک خانواده فقیر تلاش برای ساخت خانه خود را تبدیل به مبارزه خود در داخل و خارج با دقت نگاه تحلیلی در حوزه حقوقی و اداری از موانع است که مقابله با آنها. (گزینه های جریان.)

یک صحنه از برونو دامونت را "شل بای."عکس از Alamy

31. "شل خلیج": بیشتر کمدی بیشتر ترسناک: Bruno Dumont فیوز نقاشی اتاق کمدی بالا-جامعه fops و یک داستان از همنوع خواری در میان ماهیگیران محلی برای مبتکرانه مقطع از کلاس و جنسیت درگیری ها در نوبه خود از قرن بیستم فرانسه است. (گزینه های جریان.)

32. "یک داستان از Chikamatsu": Kenji Mizoguchi پرشور درام در مورد عاشقان از هم جدا شده توسط ناعادلانه حقوقی و خانوادگی مقام دارای ژاپنی فرهنگ و سنت به تیز موشکافی در حالی که اعتلای متعالی قدرت عشق. (گزینه های جریان.)

33. "غریبه با دریاچه": ترکیب کشنده اهسته لاس, وابسته به عشق شهوانی برخورد و مشکوک نگاه می دهد آلن Guiraudie این درام یک Hitchcockian و پا زدن. (گزینه های جریان.)

34. "خورشید می درخشد روشن": جان فورد نزدیک به بازسازی خود در سال 1934 فیلم "قاضی کشیش" محور در جنوب قاضی تلاش برای محافظت از یک مرد سیاه و سفید از یک لینچ اراذل و اوباش. (گزینه های جریان.)

35. "زیر درختان زیتون": عباس کیارستمی کارگردان این گرمی کمدی و عاشقانه metafiction در مورد روابط است که توسعه بین یک جفت از بازیگران غیر حرفه ای, در حالی که کار بر روی یکی از فیلم های خود را. (گزینه های جریان.)

36. "Tilaï (قانون)": Idrissa Ouedraogo را, درام, از ولخرجی بازگشت به یک روستا در بورکینا فاسو است یک شاهکار از رویارویی با پدرسالارانه حکومت به عنوان به خوبی به عنوان یک پیچ و تاب و در اسطوره Oedipus. (گزینه های جریان.)

37. "تونی Erdmann": آلمانی کارگردان Maren Ade ایجاد یکی از استعاره ها و الگوهای رفتاری از فیلم های اخیر در این کمدی درام های اجرایی در درگیری با او نوازنده پدر—که تبدیل زندگی خود را به یک نوع چریکی تئاتر. (گزینه های جریان.)

38. "لمس گناه": Zhangke Jia این درام بر اساس واقعی-جرم و جنایت داستان نشان می دهد که خشونت دولت و نظم اجتماعی در انعکاس مشکلات زندگی روزمره. (گزینه های جریان.)

39. "زیر آفتاب شیطان": Maurice Pialat را شدید اقتباس از یک رمان ژرژ Bernanos بازیگران Gérard Depardieu به عنوان یک خود flagellating کشیش در یک حالت معنوی عذاب یکی از جشنواره ترین رقابت جایزه برندگان: زمانی که این برنده جایزه بزرگ در سال 1987 مخاطبان هو و Pialat در سخنرانی خود ارائه مناسب تیز تلافی. (گزینه های جریان.)

40. "Vidas Langford": این درام توسط مدیر نلسون پریرا دوس سانتوس در مورد یک خانواده مهاجر به دور مزرعه در جستجوی کار قرار می دهد و این کشور را به بی عدالتی و تنش های اجتماعی به تمرکز شدید. (گزینه های جریان.)

باربارا Loden در "واندا."عکس از شاتر

41. "واندا": باربارا Loden تنها ویژگی است که او کارگردانی شده و در آن او ستاره است هر دو یک دزدی درام و یک چشم انداز از دست داده و زن را متناقض آزادی است. (گزینه های جریان.)

42. "Yeelen": این درام تاریخی توسط Souleymane Cissé بر اساس یک افسانه و مجموعه در قرن سیزدهم چالش های سیاست سنتی خانواده سفارش از طریق قدرت فوق العاده. (گزینه های جریان.)

43. "You ain't Seen Nothin' Yet!": در سن نود Alain Resnais این تودرتو رمز و راز از تئاتر زندگی های ساختگی بازیگر پس از مرگ ظاهر به جمع پیشرو فرانسوی بازیگران—بازی خود را. (گزینه های جریان.)

44. "جوان": Luis Buñuel آمریکایی-مجموعه درام مجموعه در روستایی در جنوب (هر چند فیلم برداری در مکزیک), یک داستان مرگبار نژادپرستی و misogynistic خشونت است. (گزینه های جریان.)tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب