مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بیش از

ایده های آن را گرفته است یک معامله خوب بیشتر از آن را باید داشته باشد اما آمریکایی ها در حال حاضر دیده می

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398
Bastiaan Slabbers / NurPhoto / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

زمانی که در ژانویه 2016, من نوشت که با وجود اینکه مادام العمر جمهوری خواه که در کار قبلی سه توافق دولت من هرگز رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر خود دولت چین خیلی بیشتر با سیاست انداز از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری که بسیاری از دوستان جمهوری خواه بودند befuddled. چگونه می تواند به من رای نیست برای کسی که چک به مراتب بیشتر از سیاست جعبه از حریف خود را?

آنچه من توضیح داد که پس از آن و آنچه که من چند بار گفته اند از آنجا که تهمت است و اساسا نامناسب—فکری اخلاقی temperamentally و روانی—برای دفتر. برای من که فوق العاده مورد توجه در انتخاب یک رئیس جمهور در بخشی به دلیل در برخی از نقطه آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که رئیس جمهور خواهد شد در صورت غیر منتظره بحران—و در آن نقطه رئيس جمهور در قضاوت و بصیرت خود شخصیت و توانایی رهبری را واقعا مهم است.

"آقای ترامپ هیچ تمایل به آشنایی خود را با بسیاری از مسائل اجازه دهید به تنهایی استاد آنها را" این است که چگونه من آن را چهار سال پیش. "هیچ اصلی نامزد ریاست جمهوری تا کنون بوده است کاملا به عنوان موهن از دانش به عنوان بی تفاوت نسبت به حقایق به عنوان untroubled خود benightedness." من اضافه شده این:

آقای تهمت تلخ ترکیبی از جهل و عاطفی, بی ثباتی, عوامفریبی, solipsism و vindictiveness را بیش از نتیجه یک شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری آن به خوبی می تواند منجر به فاجعه ملی. چشم انداز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فرمانده کل قوا باید ارسال لرز پایین ستون فقرات هر آمریکایی.

از آن زمان تا نیمه دوم مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول اما بحران وارد شده در این فرم از بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را سخت به نام یک رئیس جمهور است که به عنوان ضعف یک بحران به عنوان coronavirus دارای ضعف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مطمئن باشید رئیس جمهور نیست مسئول یا coronavirus یا بیماری آن علل COVID-19 و او نمی تواند متوقف کرده اند و آن را از هدف قرار دادن سواحل ما حتی اگر او تا به حال انجام همه چیز را راست. و نه آن است که در صورتی که رئیس جمهور انجام نشده هر چیزی right; در واقع تصمیم خود را برای اجرای ممنوعیت سفر در چین محتاطانه بود. و هر روایت است که تلاش برای پین و تمام تقصیر را به گردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus است که به سادگی غیر منصفانه است. وسوسه میان رئیس جمهور منتقدان را به استفاده از همه گیر به عقب بر گردیم در مغلوب ساختن پیشی جستن را برای هر چیز بدی که انجام می شود باید مقاومت و schadenfreude هرگز نگاه خوب است.

که گفت: رئیس جمهور و دولت او مسئول قبر خطاهای پر هزینه ترین به خصوص حماسه تولید شکست در تست تشخیصی تصمیم به آزمایش بیش از حد چند نفر, تاخیر در گسترش آزمایش به آزمایشگاه های خارج از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مشکلات در زنجیره تامین. این اشتباهات را ترک کرده اند ما را کور و بد پشت منحنی و برای چند مهم هفته آنها ایجاد حس کاذب امنیت. آنچه که ما در حال حاضر می دانیم این است که coronavirus سکوت گسترش برای چند هفته بدون ما آگاه بودن از آن و در حالی که ما هیچ کاری برای متوقف کردن آن است. مهار و مقابله با تلاش می تواند به طور قابل توجهی کاهش گسترش آن در اوایل نقطه بحرانی اما ما frittered دور این فرصت است.

"آنها به سادگی از دست زمان آنها را نمی تواند. شما نمی توانید به عقب شش هفته از کوری" جرمی Konyndyk کرد نظارت بر واکنش بین المللی به ابولا در دولت اوباما و ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی گفت: از واشنگتن پست. "به حدی است که کسی به سرزنش ها و ملامت بر فقیر هرج و مرج مدیریت از کاخ سفید و عدم اذعان تصویر بزرگ است."

در اوایل این هفته, Anthony Fauci, این به طور گسترده ای مورد احترام مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که شهرت به صداقت و درستکاری بوده اند و تنها افزایش در طول این بحران بستری در کنگره شهادت است که ایالات متحده هنوز هم ارائه کافی تست برای coronavirus. "آن شکست خورده است. اجازه دهید آن را بپذیرد." او افزود: "این ایده از کسی گرفتن [تست] به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم باید آن را, اما ما نه."

ما همچنین می دانیم که سازمان بهداشت جهانی تا به حال کار بر آزمون است که ایالات متحده حاضر و محققان در یک پروژه در سیاتل سعی کردم به رفتار اولیه آزمون به صورت coronavirus اما مانع از انجام این کار توسط مقامات فدرال. (پزشکان در پروژه تحقیقاتی در نهایت تصمیم به انجام coronavirus آزمون بدون فدرال تصویب.)

اما این همه نیست. رئیس جمهور در این گزارش نادیده گرفته و هشدار زود هنگام از شدت ویروس و رشد عصبانی در یک CDC رسمی که در ماه فوریه هشدار داد که شیوع اجتناب ناپذیر بود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برچیده شورای امنیت ملی جهانی-سلامت اداری که هدف شد به آدرس بیماری های همه گیر جهانی; ما در حال حاضر به پرداخت قیمت آن است. "ما به خوبی کار می کرد که با دفتر" Fauci کنگره گفت. "این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد." ما ممکن است در صورت کمبود هواکش و تجهیزات پزشکی و بیمارستان ها به زودی ممکن است غرق شود قطعا اگر تعدادی از coronavirus موارد را افزایش می دهد در یک رای چیزی شبیه به آن در کشورهایی مانند ایتالیا ، (به این می شود که نه تنها نیازی coronavirus-مرگ و میر ناشی از, اما مرگ و میر ناشی از آن رنج می برند از بیماری های دیگر که نمی خواهد که دسترسی به مراقبت های بیمارستان.)

برخی از این اشتباهات کمتر جدی و قابل فهم تر از دیگران است. یکی را به حساب که در دولت زمانی که مردم مجبور به تصمیم گیری های مهم بر اساس اطلاعات ناقص در یک دوره فشرده از زمان همه چیز به اشتباه است.

در عین حال در برخی موارد بهمن از اطلاعات نادرست از رئیس جمهور شده است نگران کننده ترین از همه است. آن شده است یک سنگ اسلاید پس از دیگری دوست دارد که ما هرگز دیده می شود. روز پس از روز پس از روز او گستاخی را تکذیب کرد واقعیت در تلاش برای بلانت اقتصادی و سیاسی آسیب او مواجه شده است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روند کشف است که او نمی تواند چرخش و یا صدای جیر جیر راه خود را از یک بیماری همه گیر. هیچ کس وجود دارد که می توانید به coronavirus آنچه دادستان کل ویلیام Barr را به مولر گزارش: در مورد آن دروغ و دور با آن.

رئیس جمهور اطلاعات غلط و mendacity در مورد کوروناویروس در حال سر-خوراکی. او ادعا کرد که آن موجود بود در آمریکا بود که آن را در واقع ، او ادعا کرد که ما تا به حال "shut it down" هنگامی که ما تا به حال نه. او ادعا کرد که تست در دسترس بود هنگامی که آن را نیست. او ادعا کرد که coronavirus را یک روز ناپدید می شوند "مثل یک معجزه"; آن را نمی خواهد. او ادعا کرد که یک واکسن در دسترس خواهد بود در ماه; Fauci می گوید: آن را نمی خواهد در دسترس برای یک سال یا بیشتر.

تهمت دروغ سرزنش دولت اوباما برای مانع coronavirus تست. او اظهار داشت که کروناویروس اولین آمار ایالات متحده بعد از آن واقع بود. (او گفت که آن را بود سه هفته قبل به نقطه که در آن او; واقعی شکل بود که دو بار.) رئیس جمهور ادعا کرد که تعداد موارد در ایتالیا بود "خیلی بهتر" بود که آن را بسیار بدتر است. و در یکی از خیره کننده اظهارات رئیس جمهور آمریکا تا کنون ساخته شده تهمت اعتراف کرد که اولویت خود را به نگه داشتن یک کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا به جای اجازه می دهد آن را به حوض چرا که او می خواست برای حفظ تعداد موارد گزارش شده از coronavirus مصنوعی پایین.

"من می خواهم اعداد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من ترجیح می دهند که اعداد اقامت جایی که آنها هستند. اما اگر آنها می خواهند به آنها را, آنها را, آنها را خاموش. اما اگر این اتفاق ناگهان خود را 240 [موارد] بدیهی است که رفتن به تعداد بسیار بالاتر و احتمالا 11 [مرگ] خواهد بود بالاتر تعداد بیش از حد." (کولر سران غالب و بیش از رئيس جمهور در اعتراض بزرگ شاهزاده خانم اجازه داده شد به اسکله در بندر اوکلند.)

و در آن می رود.

به مسائل بدتر رئیس جمهور تحویل داده بیضی آدرس دفتر بود که به معنای اطمینان دادن به ملت و بازارهای اما به جای هر دو را تکان داد. رئیس جمهور تحویل بی دست و پا بود و با آب و تاب; بدتر در چند نقطه از رئيس جمهور که تصمیم به ad-lib را teleprompter سخنرانی misstated دولت خود با سیاست های که دولت تا به حال به درست است. آتی سهام سقوط حتی به عنوان رئیس جمهور بود و هنوز هم ارائه سخنرانی خود. در سخنرانی خود که به نام رئيس جمهور برای آمریکایی ها به "وحدت با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده" با وجود داشتن مراجعه کننده به واشنگتن فرماندار جی Inslee به عنوان یک "مار" روز قبل از سخنرانی و حمله به دموکرات ها صبح روز بعد از آن. همانطور که واشنگتن پست's دن Balz قرار داده و آن را "تقریبا همه چیز است که می تواند به اشتباه رفته با سخنرانی انجام داد اشتباه است."

این یک شکست بزرگ در رهبری که ناشی از یک نقص در شخصیت. مغلوب ساختن پیشی جستن است چنین همیشگی دروغگو است که او ناتوان از صادق بودن حتی زمانی که صادق بودن را در خدمت منافع خود را. او پس از ضربه کوته و undisciplined که او قادر به طرح و یا حتی فکر می کنم فراتر از لحظه ای. او چنین تفرقه و پلاریزه شکل که او مدتها پیش از دست داده توانایی متحد کردن ملت تحت هر شرایطی و به هر علت. و او پس از خودشیفتگی و unreflective که او به طور کامل ناتوان از یادگیری از اشتباهات خود را. رئیس جمهور اختلال شخصیت باعث می شود او را به عنوان بیمار مجهز برای مقابله با بحران عنوان هر رئیس جمهور تا کنون بوده است. با چند مورد استثنا چه تهمت گفته است نه تنها بی فایده است; آن است که کاملا مضر.

ملت است به رسمیت شناختن این درمان او را به عنوان یک تماشاچی "به عنوان مدرسه superintendents ورزشی, کمیسیون, کالج رئیس جمهور فرمانداران و صاحبان کسب و کار در سراسر کشور آن را بر خود به تعطیل بسیاری از زندگی آمریکایی بدون هدایت روشن از رئیس جمهور" در کلمات پیتر بیکر و مگی Haberman از این نیویورک تایمز.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش است قبل از چشم ما.

Coronavirus است به احتمال زیاد به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری را نقطه عطف زمانی که همه چیز را تغییر زمانی که هیاهو و جهل و shallowness امریکا 45 جمهور شد غیر قابل انکار یک واقعیت تجربی که مسلم به عنوان قوانین علم یا یک معادله ریاضی.

آن را گرفته است یک معامله خوب بیشتر از آن را باید داشته باشد اما آمریکایی ها در حال حاضر دیده می شود مرد باهم پشت پرده. رئیس جمهور خشمگین برای داشتن شده است آشکار تبدیل خواهد شد بیشتر از جان گذشته, تر, تلخ تر unhinged. او می داند که هیچ چیز همان خواهد بود. دولت او ممکن است تلو تلو خوردن بر, اما از آن خواهد شد تنها یک پوسته توخالی. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن