حقیقت در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی برای کالج ها

سیاست دانشگاه هاوارد و UC سیستم در حال بازگشت به "هیبرید" آموزش آوردن برخی از دانش آموزان به محوطه دانشگاه

توسط NEWS-SINGLE در 22 تیر 1399
آنا وبر / مندل فا نگن / گتی / اطلس

منn عدم روشن فدرال راهنمایی ترم پاییز طرح به طور گسترده ای متفاوت از پردیس به پردیس. برخی از موسسات مانند سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و دانشگاه ساخته اند این تصمیم به نگه داشتن دانش آموزان حاضر و دانشگاه بسته شده است. کالج های دیگر مانند دانشگاه هاروارد تصمیم گرفتند برای یک مدل ترکیبی—برگزاری کلاس های آنلاین اما آوردن برخی از دانش آموزان به زندگی در محوطه دانشگاه.

روز چهارشنبه در یک اقیانوس اطلس رویداد زندگی می کنند من با صحبت جانت ناپولیتانو رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا و وین فردریک رئیس دانشگاه هوارد در مورد چگونه خود را در مدارس در حال نزدیک شدن به ترم پاییز و چگونه—اگر لازم باشد—آنها ممکن است سقط جنین برنامه های خود و حرکت به عقب آنلاین. گفتگو است که به شرح زیر است شیر تغلیظ شده برای طول و وضوح. مصاحبه کامل را می توان در اینجا مشاهده کرد.


آدم هریس: آنچه را از سقوط نگاه مانند?

جانت ناپولیتانو: معلوم است که بازگشایی پردیس بسیار پیچیده تر از بستن آن را به عنوان ما در بهار گذشته. UC سیستم دارای 10 دانشگاه در سراسر کالیفرنیا و آنها در محیط های مختلف. ما در دانشگاه در یک جامعه کوچک روستایی در شهرستان مرسد و دانشگاه های بزرگ در مناطق شهری—منطقه خلیج Los Angeles, San Diego. و بنابراین ما باید به ارزیابی شرایط هر دانشگاه متفاوت در زمینه خود را. چه ویروس واقعی حضور در آن منطقه ؟ چه محلی سلامت راهنمایی که دانشگاه باید به دنبال? ما به طور کلی رویکرد به توسعه مشترک در آستانه استانداردهای ایمنی است که دانشگاه مورد نیاز برای دیدار با تست برای ردیابی, برای quarantining برای اجتماعی فاصله برای پوشش و سپس فراتر از آن برای ساخت ، بسیاری از دانشگاه های ما خواهد بود ترکیبی. آنها باید برخی از کلاس های حضوری و آزمایشگاه و آموزش باقی خواهد ماند آنلاین. ما هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با چیزهایی مانند extracurriculars و نحوه مدیریت آن است. و این برنامه یک بار صادر شده تکراری هستند: آنها در حال رفتن به انعطاف پذیر باشید. آنها در حال رفتن به نیاز به تغییر و تکامل را با شرایط در حال تغییر است و ما در حال رفتن به نیاز به توان بسیار چالاک و زیرک در برخورد با آن شرایط.

هریس: رئیس جمهور فردریک چه پاییز نگاه کنید مانند در یک 10,000-دانشجویی پردیس مانند هوارد?

Wayne فردریک: ما قطعا رفتن به ده تیرگی پردیس. ما پیش بینی نمی همه 10,000 دانش آموزان خواهد بود. ما داده اند دانش آموزان گزینه ای برای کلاس های خود را آنلاین به طوری که ما در حال برنامه ریزی برای یک هیبرید محیط زیست است. هوارد منحصر به فرد است که ما استخدام بیشتر و استخدام بیشتر آفریقایی-آمریکایی دانشکده نسبت به سایر تک بالاتر-اد موسسه در امریکا و به دلیل نامتناسب تاثیر این ویروس در آمریکایی های آفریقایی تبار ما بالاتر تعهد اخلاقی به مطمئن شوید که ما این کار را با خیال راحت به عنوان به خوبی. ما واقعا در رفتن به تهاجمی در مورد تست, تماس, ردیابی مطمئن شوید اجتماعی فاصله و کسانی که همه چیز در حال وقوع است.

ما باید یک بیمارستان در دانشگاه ما و مدرسه پزشکی, بنابراین ما در حال رفتن به استفاده از این منابع عاقلانه به همچنین کمک در ساخت مطمئن شوید که سلامت و ایمنی می آید. ما مکان به قرنطینه. اما من می خواهم به تاکید است که نهایی چیزی است که رفتن به این کار شخصی است و مسئولیت و پاسخگویی است. و در حالی که من فکر می کنم گاهی اوقات ما بدبینانه در مورد جوان ما مردم نیستم. من بسیار خوش بینانه در مورد آنها. آنها بیشتر نوع دوستانه نسل از پنج یا شش نسل که امروز وجود دارد. و من فکر می کنم که اگر ما اعتماد به آنها و ما آنها را به دستورالعمل آنها را گام به گام و انجام است.

هریس: ما شنیده از برخی از دانش آموزان که چرا آنها هیجان زده به بازگشت به دانشگاه بلکه از دیگران شنیده که چرا آنها نگران بازگشت. دکتر فردریک به عنوان یک حرفه ای پزشکی, چگونه می سوزاند برخی از کسانی که ترس ؟ چگونه شما ایجاد یک امن به اندازه کافی به محیط زیست و همچنین متقاعد کردن دانش آموزان که, بله, این است که یک محیط امن برای بازگشت به?

فردریک: من خودم هستم در خطر است. من داس همراه [آنمی] و من ديابت نوع 1. و بنابراین اولین چیزی که من سعی کردم به انجام است برای برقراری ارتباط تجربه خود من و اجازه دهید به دانش آموزان می دانید که شما می توانید با خیال راحت اگر شما واقعا پایبند به دستورالعمل های خاص. نکته دوم این است که ما به مشارکت و تعامل با آنها را در روند. آنها می دانند که آنچه انجام می دهند برای مثال در محل اقامت سالن بنابراین ما باید به شکل یک راه هنوز آنها را به برخی از کسانی که در تعاملات اما برای متقاعد کردن آنها را چگونه به آن را انجام دهد. و سومین و آخرین چیزی که من شده اند در تلاش برای برقراری ارتباط پیام های من در مورد جمعی خوب و مطمئن شوید که ما آن نگاه را از طریق هر لنز: مسئولیت است که ما به عنوان یک موسسه است که در درجه اول در خدمت آفریقایی دانش آموزان در یک کشور است که در یک رکود اقتصادی در نگه داشتن ما کاملی کار یک نوار بالا. بنابراین ما باید به نگاه چگونه ما آنها را امن نگه دارید گرفتن آنها را به نیروی کار به تنوع زمینه های مختلف.

هریس: دانشجویان بین المللی نیز تا درصد زیادی از جمعیت خود را. اداره مهاجرت و گمرک اعلام کرد که این دانش آموزان را مجبور به ترک کشور و یا در معرض خطر اخراج اگر خود دانشگاه بودند به سوئیچ به دوره های آنلاین. چگونه است که تغییر تحت تاثیر تصمیم خود را ساخت?

ناپولیتانو: یخ در اطلاعیه این هفته بود واقعا کاملا غلط و ویرانگر است. آن بود که یخ را تلاش برای وادار کردن دانشگاه ها به بازگشایی به عنوان بخشی از دولت را با فشار به همه بازگشت به مدرسه, اما آن را نادیده گرفته و تاثیر قابل توجهی در دانشگاه و ما باید قادر به انطباق برنامه درسی ما به سلامت شرایطی که ما وجود دارد. دانشگاه کالیفرنیا یک استعداد آهنربا از سراسر جهان است. دلسرد دانشجویان بین المللی است که اتفاق می افتد در طی سال در آن بوده است و بیشتر و بیشتر دشوار است برای گرفتن ویزا برای گرفتن وقت ملاقات برای مصاحبه برای ویزا—و سپس به این نوع از plopped ما درست قبل از آغاز سال تحصیلی در نظر من نه تنها غلط است اما آن را انجام داده نادرست و غیر قانونی و دانشگاه کالیفرنیا است و با توجه به خود را پاسخ است که می تواند شامل واقعی دادخواهی به عنوان به خوبی.

هریس: یکی از مهم ترین پرسش هایی که مردم از من بپرسید در یک صورت مکرر است "چگونه می توانم شما پلیس دانشجویی انجام?" شما گفت که شما باید برای قرار دادن بسیاری از ایمان در دانش آموزان به رعایت برخی از اجتماعی-فاصله دستورالعمل. اما چه اتفاقی می افتد اگر یک دانشجو نمی کنند که ؟

ناپولیتانو: اولین چیزی که برای درگیر کردن دانش آموزان در ایجاد رفتار انتظارات. و سپس به آموزش و تاکید می کند با دانش آموزان است که این امر نه تنها در مورد رفتار خود اما سلامت جامعه در آن وجود دارد. اگر وجود دارد دانش آموزانی که دائما نقض قوانین اجتماعی فاصله و پوشش به عنوان مثال پس از آن عادی دانشجویی-انجام روش های لازم برای نظم و انضباط, اما من فکر می کنم ما با شروع ارتباطات و آموزش و پرورش.

فردریک: بدیهی است که پیچیده و دشوار است. دانش آموز رهبری—صحبت کردم و به آنها در مورد آنها انجام کار خود را خود انجام ندادی. اگر آنها گام تا بشقاب و آنها واقعا تعامل و ارتباط برقرار کردن با همسالان خود به طور مستقیم که به تواند مفید باشد. ما در نظر گرفته ایم و همه چیز را از داشتن هر کس نشانه ای چشم پوشی برای داشتن مردم نشانه تعهد. من به شدت احساس است که ما نیاز به انتشار یک تعهد است اما نه لزوما مردم آن را امضا کنید. ما به تعامل با جامعه ما در همه-برای-یک نوع نگرش است.

ناپولیتانو: دانشگاه ها می تواند منجر به عنوان مثال در اینجا می توانید نشان دادن به جامعه به این کشور در بزرگ چگونه شما واقعا مدیریت عمومی-بهداشت بحران و چگونه همه ایفای نقش کرده است را به بازی.

هریس: به آن نقطه وجود دارد طیف وسیعی از تصمیم گیری است که دانشگاه ها ساخته شده اند. همپتون در دانشگاه ویرجینیا گفت که همه از آن کلاس های آنلاین خواهد بود و آن را نمی خواهد که دانش آموزان بازگشت; Cal State گفته است که آن را باید فقط آنلاین کلاس برای اما دانشگاه وارد شده اند در نتیجه گیری های مختلف. چگونه شما جلوگیری از messiness در برقراری ارتباط پیام های مختلف به جوامع خود را?

فردریک: شما را به یک نقطه خوب است. و شما باید در شرایط خود را. در هوارد ما حدود 6 تا 7 درصد از دانشجویان بین المللی. و من خودم برای اولین بار به ایالات متحده به عنوان یک دانشجوی بین المللی در یک ویزای F-1. [یخ تصمیم] هر دو شخصی و بسیار آسیب زا برای آنچه که دانش آموزان ممکن است تجربه. وجود دارد بسیاری از دلایل برای دانش آموزان در کشور در حالی که آنها به آموزش و پرورش است. به من بگویید که بسیاری از دانش آموزان من 20 درصد از آنچه اتفاق می افتد برای شما اتفاق می افتد در کلاس درس اما 80 درصد شما را خوب اتفاق می افتد در خارج از کلاس درس با تعداد زیادی از دیگر نامزدی است که شما باید. و بنابراین من فکر می کنم در امتداد همان خطوط هر یک از ما دارای یک مسئولیت برای توصیف منحصر به فرد از ما نهاد. به عنوان رئیس جمهور ناپولیتانو گفت: ما به رهبری و نشان دادن به کشور و دانشگاه های ما می تواند چراغ راه حل. من فکر می کنم ما باید به ارائه و پیام در حال رفتن به دریافت کثیف چرا که همه ما متفاوت است.

هریس: چه اتفاقی می افتد اگر شما یک افزایش در دانشگاه ؟ است وجود دارد یک شکست بی خطر است ؟ است وجود دارد یک نقطه که در آن شما را به سوئیچ آنلاین-تنها آموزش اگر دانشگاه شما تبدیل به یک نقطه داغ?

ناپولیتانو: بله. به عنوان بخشی از برنامه ریزی ما چه خواهد بود ماشه برای از سرگیری مجموع آنلاین, به عنوان مخالف به ترکیبی آنچه را که ما نیاز به دیدن ؟ به همین دلیل توانایی انجام تست و ردیابی است پس بسیار مهم است. شما می خواهید به قادر به شناسایی اولیه و شیوع قبل از آن را تبدیل به یک عمده شیوع. بله همه ما باید برنامه اگر ما برای رفتن به خاموش شدن است. و است که واقعا تاثیر می گذارد نه تنها در آموزش بلکه اشغال خوابگاه. چون شما می تواند دانش آموزان آمدن اگر چه آنها احتمالا در تک نه دو برابر و یا سه برابر اما برای دانش آموزان در خوابگاه زندگی می کنند, شما می توانید نوع بومرنگ تاثیر و ما نیاز به تنظیم صحنه و مطمئن شوید که دانش آموزان در حال آماده انعطاف پذیر باشید.

فردریک: این برای ما مهم است که این طرح احتمالی. آنچه که من امیدوار هستم هر چند که ما می باید به اندازه کافی قوی برنامه های که یا جلوگیری و یا حاوی چنین شرایطی از آنجا که ما در حال رسیدن به یک نقطه در کشور وجود دارد که در آن به برخی از پذیرش این است که با ما و ما باید به شکل از چگونه به آن داشته باشد و کنترل آن را به بهترین شکل ممکن. که ما تصمیم به آوردن مردم در محوطه دانشگاه همه چیز را از د-پرتقال به داشتن فضاهای که در آن ما می توانیم قرنطینه دانش آموزان, چگونه برای ردیابی تماس و به دنبال آنها همه بخشی از این کاهش. یک بخش مهمی از برنامه ما این است که سعی کنید به نگه داشتن هر کس که در معرض خطر کردن دانشگاه. شما فقط نمی خواهید یکی از این افراد به ویروس و اگر ما با آن شروع به عنوان یک پایه و شما به سادگی با محدود کردن قرار گرفتن در معرض و مدیریت است که خطر من فکر می کنم که می تواند ما را در دستیابی به موفقیت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن