دو کشور که در آن تهمت را COVID-19 پاسخ می تواند نتیجه معکوس در سال 2020

سیاست رای دهندگان در میشیگان و فلوریدا ممکن است بیشتر از دیگران به سرزنش و یا اعتبار او برای چگونگی شیوع گ

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
بریتنی Greeson / نیویورک تایمز / Redux

یک تعداد انگشت شماری از نوسان متحده تقریبا قطعا تصمیم برنده ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. و در دو نفر از آنها میشیگان و فلوریدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچیده ارتباط با فرمانداران می تواند او را در معرض بیشتر خطر سیاسی به عنوان اقتصادی و اجتماعی قیمت coronavirus همه گیر مانت.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره آینه-تصویر تهدید. رأی دهندگان میشیگان می تواند تفسیر مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی به سمت فرماندار دموکرات گرچن Whitmer به عنوان تنبیه دولت است. در مقابل, در, فلوریدا, مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولیت می تواند خود را در رابطه نزدیک با فرماندار جمهوری خواه ران DeSantis است که توسط بسیاری به عنوان یکی از دلایل DeSantis آهسته بود برای تحمیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در هر محل رای دهندگان ممکن است حتی بیشتر از کسانی که در کشورهای دیگر به سرزنش و یا اعتباری رئیس جمهور برای چگونگی شیوع آشکار وجود دارد. و در هر دو مورد تهمت را استقرار سمت متحده در حال حاضر جدایی ناپذیری در هم آمیخته با بزرگتر داستان مبارزه خود را برای مهار این بیماری است.

میشیگان است که در آن تهمت رفتار ارائه واضح تر خطر به او آمده نوامبر. رئیس جمهور بارها تحقیر Whitmer و پیشنهاد کرد که کاخ سفید نباید بازگشت او تماس حتی به عنوان دولت این است که کمانش تحت این کشور سومین coronavirus caseload و چهره پزشکی-تجهیزات و کمبود نیروی انسانی. "این است که از نظر سیاسی احمقانه از رئیس جمهور برای انتخاب یک مبارزه با یک فرماندار است که در تلاش برای مدیریت بحران در یک کشور که او را به برنده شدن" اریک گلدمن Whitmer سابق مدیر کمپین می گوید صراحت.

در فلوریدا شرایط هنوز به چنین نقطه بحران هر چند آن caseload در حال رشد است به طور پیوسته. اما به دلیل DeSantis منتظر تا زمانی برای عمل کند و تهمت می تواند به مجازات اگر شیوع در نهایت تحمیل هزینه های سنگین بر دولت است. "اگر این اتفاق بدتر و بدتر ... من فکر می کنم DeSantis آسیب پذیری است تهمت پذیری می گوید:" آدام اسمیت یک تمپا-بر اساس معاون ارشد رئیس جمهور در دو حزبی شرکت جیوه امور عمومی است.

در هیچ نوسان دیگر دولت مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با فرماندار بوده است به عنوان شدید در هنگام شیوع بیماری به عنوان روابط خود را با DeSantis و Whitmer. رهبران دو کشور هر دو منتخب در سال 2018 در حال حاضر پروفایل های مختلف. Whitmer سابق سناتور ایالت بود که پیشتاز فرمانداران که به سرعت نقل مکان کرد به تعطیل اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است. او بسته امکانات آموزشی در مارس 16 و تحمیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش یک هفته بعد. DeSantis سابق کنگره افزایش یافت که از گمنامی نسبی به نفع فرمانداری نامزدی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید بسته آموزشی امکانات یک روز پس از Whitmer. اما او آشکارا چپ باز دولت, سواحل شلوغ طریق شکستن بهار و او تحمیل یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا 1 آوریل پس از هر دیگر عمده دولت است.

تهمت و خصومت نسبت به Whitmer—که مانند دیگر دموکراتیک فرمانداران در زمان انتقاد از دولت فدرال برای شکست در تست و لوازم—بود و شاید فراموش نشدنی بیان شده در مارس 27 کاخ سفید جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس به "تماس با زن در میشیگان." "شما می دانید آنچه که من می گویند؟" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید."

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته محبت خود را برای DeSantis در ضمن چند روز بعد. به عنوان DeSantis رو به رشد نقد در خانه و در سراسر کشور برای امتناع خود را به تعطیل فلوریدا تهمت توصیف او را در یکی دیگر از نشست خبری به عنوان بزرگ "فرماندار" که "دقیقا می داند آنچه که او انجام می دهند." زمانی که DeSantis در نهایت با صدور اقامت خود را در خانه سفارش او روشن ساخته است که او را تنها پس از صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

These واگرا سوابق قاب خطرات سیاسی مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن از روابط خود را با دولت این کشور ،

در میشیگان دموکرات مطمئن شوید که به یاد رای دهندگان از خود در برابر تهدیدات Whitmer. او خطرات بیگانه کسانی که فکر می کنم که سیاسی کینه رانندگی فدرال پاسخ. "وجود دارد فوق العاده کوچک شانس" که کلیپ از تهمت صحبت کردن در مورد صحبت خود را با پنس "نمی توان آن را به تلویزیون تبلیغات دیجیتال تبلیغات و mailers در سراسر ایالت میشیگان بعد از این سال" گلدمن به من گفت.

Whitmer تلاش کرده است به تسکین او در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن. هفته گذشته او گفت: من از همکاران ادوارد-اسحاق Dovere که او می خواهم یک مولد تماس با رئیس جمهور و این هفته او با تمجید از دولت فدرال برای ارسال بیشتر تجهیزات پزشکی. اما در مصاحبه با Dovere او نیز نمی دور برگشت از او انتقاد های مکرر است که ناکافی فدرال پاسخ بود و مرکب رنج در دولت و جاهای دیگر. "بیشتر مردم در حال رفتن به مریض و زندگی بیشتر می رویم به از دست چون ما نمی باید به اندازه کافی تست چرا که ما به اندازه کافی ندارد [تجهیزات حفاظت شخصی] به دلیل وجود کافی نیست هواکش," او گفت:.

جان Truscott کهنه کار جمهوریخواه مشاور در میشیگان به من گفت که در حال حاضر اکثر رای دهندگان احتمالا دیدن Whitmer به عنوان ایستاده تا برای دولت نه به دنبال نمره امتیاز سیاسی است. اما Truscott معتقد است که جنگ در حال انجام است بیشتر به سخت حزبی بخش در میشیگان نسبت به تقلا آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در Whitmer هستند "یکی از آن چیزهایی که مردم فکر آن را غیر ضروری و نوع بلاعوض," او گفت:. "اما در همان زمان افرادی که تهمت نیست ناراحت آن. افرادی که نمی خواهم از او متنفرم او را حتی بیشتر."

اگر این واکنش شده است نسبتا خاموش تا کنون Truscott معتقد است که آن را به دلیل شیوع بیماری است که هنوز هم دیده می شود در درجه اول به عنوان یک مشکل برای بیشتر دیترویت. آن را ندارد و در عین حال نفوذ به عنوان عمیقا به شهر های کوچک و مناطق روستایی از دولت که تشکیل تهمت انجامید.

اما این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد—و یا که Detroiters' خشم و انزجار تاثیر نمی گذارد مغلوب ساختن پیشی جستن. او برنده میشیگان در سال 2016 تنها 10,704 آرا—کوچکتر از حاشیه در پنسیلوانیا و ویسکانسین دو آجر که او جدا از دموکراتها "دیوار آبی." رئیس جمهور به سختی می توانیم هر فرسایش در پرجمعیت دیترویت شهری منطقه است.

دو حومه شهرستانهای خارج از شهرستان خود را نشان می دهد مشکل است. چهار سال پیش او برنده Macomb County, افسانه بستر از یقه آبی "ریگان دموکرات" با 12 درصد و او از دست یقه سفید Oakland County حدود هشت امتیاز. در 2018, Whitmer دقت برنده ماکوم و تقریبا دو برابر هیلاری کلینتون در حاشیه در اوکلند. فقط قبل از وقوع کاکل ماه گذشته میزان مشارکت در انتخابات در هر دو مکان افزایش یافت و در سال 2020 دموکراتیک اولیه در مقایسه با سال 2016 نشانه ای از افزایش تعامل میان دموکرات ها.

در حال حاضر هر دو شهرستان در حال مواجهه با شرایط شدید با بیش از 6,600 موارد و 375 مرگ و میر همراه از دیروز صبح. (Wayne County که شامل دیترویت بیش از 9,600 موارد و تقریبا 450 مرگ یک ملت را سنگین ترین غلظت.) دیترویت روزنامه های این هفته پر شده اند با غم انگیز داستان در مورد صدها نفر از محلی کارگران بهداشت و درمان به خصوص پرستاران که تست کردم مثبت برای این بیماری است.

تنها اخیر رای گیری عمومی در میشیگان آمد و در اواسط ماه مارس قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات عمومی در Whitmer و سلامت-مراقبت از بحران را افزایش دولت است. حتی در آن نقطه به اشتراک گذاری از ساکنان که تایید شده از Whitmer پاسخ به شیوع بیماری (حدود 70 درصد) به مراتب بیشتر بخشی که مورد تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن (حدود 50 درصد) با توجه به این دریاچه های بزرگ, نظرسنجی که انجام شده است در سراسر چندین Midwest states توسط Baldwin Wallace University. این بررسی همچنین نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن trailed سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک کلی انتخابات matchup در میشیگان توسط پنج درصد است.

برنی رابطه رئیس لنسینگ-بر اساس حزبی رای گیری شرکت EPIC-عمرا به من گفت که قبل از وقوع تهمت "در حال حاضر آسیب پذیر در میشیگان." اما درگیری با Whitmer می تواند مهر و موم سرنوشت خود را.

"من درک نمی کنم آنچه که او به فکر کردن در مورد" انجمن گفت. "او انجام داده است یک کار فوق العاده در طول این بحران بهداشتی. او شده است بسیار تعیین کننده است. و او ساخته شده تصمیم گیری در مورد بسته شدن همه چیز و در نظر گرفتن اقدامات" قبل از دولت آمار سنبله. با حمله به Whitmer در حالی که او از عهده این چالش های زیادی رابطه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد یک وضعیت که در آن "تبلیغات نوشتن خود را" دموکرات ها در دولت است.

یکs تا کنون این سیاست بر روی زمین در فلوریدا پیچیده تر هستند. دولت شده است فوق العاده در اخیر ریاست جمهوری و انتخابات فرمانداری. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به دست آورد و تنها بیش از یک درصد در سال 2016 چهار سال پس از باراک اوباما برنده آن تنها کمتر از یک نقطه است. اما پس از جمهوری خواهان در زمان حکومت و باز سنا صندلی در سال 2018 بسیاری از دموکرات ها رشد کرد و حتی بدبین است که آنها می توانند پس گرفتن دولت از مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال توجه خود را قوی نگه دارید در خانه روستایی و یقه آبی رای دهندگان.

"ادراک عمومی در میان افرادی که عقده روحی در مورد این بود که تهمت نشسته بود زیباتر در فلوریدا از در بسیاری از دیگر نوسان متحده می گوید:" آدام اسمیت بود که برای سال های بسیاری یکی از ایالت های برجسته سیاسی و خبرنگاران در Tampa Bay Times.

سوال در فلوریدا است که آیا شیوع کروناویروس را تکان خوردن دولت به اندازه کافی سخت به سر و صدا که اجماع. همانطور که از شب گذشته فلوریدا در رتبه هشتم را در میان کشورهای در مجموع تعداد موارد است. بیش از نیمی از کسانی که ثبت شده در سه دموکراتیک متمایل شهرستان در جنوب شرقی: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ. ایالت تلفات نسبتا پایین باقی مانده است در حدود 300 یا حدود یک برای هر 100,000 نفر است.

شیوع بیماری غلظت در bluest بخش هایی از دولت ایجاد کرده است پویا شبیه به یک در میشیگان: خواه heartland (در شمال و مرکزی فلوریدا و همچنین بخش هایی از سواحل خلیج فارس) ممکن است بیشتر احساس تهدید در حال حاضر با خطرات اقتصادی این بیماری از خطرات بهداشتی. "شما باید به یاد داشته باشید این است که تا حد زیادی جنوب فلوریدا چیزی که می گوید:" رایان تایسون یک جمهوری خواه ناظر انتخابات که انجام نظرسنجی برای دولت کسب و کار جامعه. حتی دموکراتیک استراتژیست های خصوصی اذعان کرد که بسیاری از رای دهندگان فلوریدا ممکن است دلسوز به DeSantis تصمیم به تاخیر در عمل با توجه به مهم گردشگری است که به اقتصاد دولتی است.

تایسون می گوید که در جریان انتخابات هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis هستند حفظ تصویب اعتبار بیش از 50 درصد در دولت در مورد همان دو هفته پیش و بیشتر از یک ماه پیش. اما تازه ترین نظرسنجی از دانشگاه جنوب فلوریدا یافت می شود این دو در بسیار شکننده تر و موقعیت. تنها 45 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع و 51 درصد به DeSantis مثبت مارکس. که به طور قابل توجهی در زیر تعدادی برای فرمانداران در بسیاری از کشورهای دیگر.

این UNF نظرسنجی که انجام شد از 31 مارس تا آوریل 4, یافت بایدن پیشرو تهمت شش درصد در دولت است. اما دیرین فلوریدا ناظران سیاسی من با صحبت بر این باورند که دموکرات ها هنوز هم به صورت یک پازل بسیار دشوار است در فلوریدا. دموکراتیک بلیط نیاز به تحریک مردم در انتخابات در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و غیر کوبایی لاتین رای دهندگان در حالی که هنوز اطمینان کافی و سفید رای دهندگان برای جلوگیری از فاجعه بار ضرر و زیان در میان است که بزرگ بلوک در دولت است.

"این دشوار تجارت آف برای دموکرات ها می گوید:" Daniel A. Smith, یک دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی. "برای پیدا کردن کسی که می تواند به آرام کردن اعصاب و سفید رای دهندگان که رای و بسیج رای دهندگان جوان و مردم رنگ—از آن بالا میاره."

اما به اسمیت به عنوان با دیگر تحلیلگران در دولت coronavirus شیوع باقی مانده کارت های وحشی. DeSantis انحراف بنابراین آشکارا از رویکرد تقریبا هر دیگر بزرگ-فرماندار دولت. (جالب اینجاست که تا زمانی که این بحران بسیاری از ناظران سیاسی در فلوریدا احساس DeSantis شده بود لبه دور از تهمت و به دنبال گسترش درخواست تجدید نظر خود را.) آیا DeSantis چهره یک واکنش برای تاخیر در خاموش شدن به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد چقدر سخت بیماری در نهایت بازدید از دولت است. یکی دیگر از آسیب پذیری های بالقوه است که فلوریدا بیکاری سیستم که دوباره طراحی شده تحت DeSantis جمهوری خواه سلف است و مبهوت در زیر افزایش تقاضا از بیماری های مربوط به اخراج.

اما آنچه روشن است حتی در حال حاضر این است که بسیاری در کشور مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن اثر انگشت بر روی فرماندار گیری. این بدان معناست که رئیس جمهور بعید است که برای فرار از صدمه ندیده اگر فلوریدا در نهایت نتیجه گیری کرد که فرماندار ساخته شده انتخاب اشتباه در انتظار عمل تا زمانی که تنها تعداد انگشت شماری از فرمانداران در اکثر محافظه کار متحده مانند آلاباما و وایومینگ در حال حاضر به انجام این کار.

"این یک لحظه ای سرنوشت ساز در حال حاضر و ما همچنان به دیدن رهبری بیرون آمدن از تالاهاسی در مورد این موضوع قطعا نسبت به تقریبا هر دولت دیگر" اسمیت گفت. "ما شبیه به آنچه که در آلاباما. این است که آنچه ما انتظار داریم از رهبری ما در این دولت؟"

پاسخ به این سوال ممکن است تعیین کند که آیا دموکرات ها می تواند به مبارزه با به عقب به مشاجره در یک نوسان کلید دولت که قبل از بحران بود و به نظر می رسید به شناور فراتر از درک خود را. و فلوریدا می تواند حتی بیشتر مهم به رئیس جمهور انتخاب مجدد امیدوار است اگر او در حال حاضر محکوم به فنا شانس خود را در میشیگان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن