غیر منتظره نور خورشید از Waxahatchee را "سنت کلود"

کتی Crutchfield همچنین به عنوان شناخته شده Waxahatchee تصور او پنجمین آلبوم انفرادی"سنت کلود" به عنوان یک بیضی

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
Katie Crutchfield.
کتی Crutchfield همچنین به عنوان شناخته شده Waxahatchee تصور او پنجمین آلبوم انفرادی"سنت کلود" به عنوان یک بیضی داستان مربوط بشرح حال خود.عکس توسط مولی Matalon

کتی Crutchfield که سوابق موسیقی تحت نام Waxahatchee منتشر شد "سنت کلود" او پنجمین آلبوم خود را در اواخر ماه مارس فقط به عنوان کشور رفت و در زیر coronavirus مستند. در این ماه پس از این آلبوم تبدیل به یک طلسم از خود انزوا عصر. در پوشش Crutchfield است پابرهنه پوشیدن یک آسمان آبی لباس نشسته در بالای یک وانت رنگ تافی بستنی بستر آن wreathed با گل رز قرمز. ریشه و آسان یازده آهنگ است که به دست آورده اند Crutchfield مقایسه به Lucinda ویلیامز و اوایل دیلن گرم شنوندگان با سختی به دست نور و غیر منتظره صلح است. Crutchfield ثبت بزرگ, début, "آمریکایی آخر هفته" در سال 2012 در یک برف-در هفته در خانه پدر و مادرش در آلاباما; Waxahatchee اشاره به نزدیکی نهر. اما این است که آلبوم اول او که به صراحت تداعی موسیقی او بزرگ شده. D. I. Y. ریش ریش شدن که حاکم قبلی Waxahatchee آلبوم—و lo-fi پانک سوابق او ساخته شده با دوقلو, خواهر, آلیسون تحت نام P. S. Eliot—با توجه به بی پیرایه صدا از یک کشور-بلوز سنت است. این آلبوم برای اولین بار آهنگ "Oxbow," آغاز می شود با یک ترد قاطع کوس یا طبل و مصنوعی است که برای تلفن های موبایل مانند یک نوار کلاف. زمانی که برای اولین بار, عمیق, وتر در ضربات و Crutchfield شروع به آواز خواندن آن را احساس به عنوان اگر شما تصادفا از طریق ضخیم جنگل برای پیدا کردن ناگهانی پاکسازی یک محل که در آن شما می توانید اقامت تا زمانی که شما می خواهم.

Crutchfield است سی و یک, شده است و او جلو زن برای بیش از نیمی از زندگی خود را. به عنوان یک کلاس نهم در کنار خواهرش او خواند و گیتار در Ackleys یک گروه پاپ راک و بیرمنگام مورد علاقه کردم که رزرو در سال 2006 تور پیچانده شده; پس از P. S. Eliot او و آلیسون همچنین موسیقی ضبط شده به عنوان بد موز. همه این پروژه ها توسط لنگر Crutchfield جسورانه حس ملودیک رنگ او offhandedly, سوراخ کردن بدن, شعر و خاردار بی قراری در تحویل. بیش از دهه گذشته او از تبدیل شدن به یک مربی رسمی و "مادر تعمیدی پری" به زنان جوان دیگر در indie در-صحنه موسیقی ترغیب آنها به دفاع و مراقبت از خود را در میان خسته کننده و اغلب misogynistic جهان از تور و ضبط شده است. ("جادوگران" یک آهنگ در "سنت کلود" نام-چک چند از Crutchfield را همکار-مسافران در این پروژه از مرور موسیقی-صنعت بوالهوسی و انتظارات از جمله خواهر او دوست و همکار Marlee فضل و لیندزی اردن از پست الکترونیکی حلزون.)

در حالی که تور در حمایت از آخرین آلبوم در 2018, Crutchfield تصمیم به گرفتن هوشیار. او در بارسلونا در جشنواره موسیقی Primavera, صدا, و اگر او را مراقب باشید به یاد داشته باشید که آن را بالا و پایین او هنوز هم با تجربه انتقال با سینمایی شدت. "وجود دارد بسیاری از اولین ها" او به من گفت که به تازگی از طریق تلفن از خانه در شهر کانزاس که او سهام با پسر, نوازنده, Kevin Morby. "من تا به حال شده است اجتناب از به دنبال در ماده مسائل در یک راه مستقیم برای یک مدت زمان طولانی است." او شش ماه را صرف تلاش برای recalibrate—رومینگ کشور با توجه به حرکت به عقب به آلاباما که مایل به نوشتن اما پیدا کردن خودش مسدود شده است. او حل و فصل در کانزاس سیتی تحت فشار قرار دادند و خودش به ارائه داستان او می خواست بگوید به شعر. او احساس محافظ او تازه هوشیار تجربه و آگاه از رویه نقاط ضعف شخصی. اما او همچنین پیدا کردن پیشرفت. او به عنوان سنگ همراه به آهنگ ها توسط فیونا اپل و SZA او متوجه شد که او می خواست برای قرار دادن صدای خود را در جلو و مرکز پاک برای اولین بار. او مورد علاقه دیرین آلبوم ویلیامز "ماشین چرخ در جاده شن" بود صحبت کردن به او در راه است که احساس جدید.

او شروع به فکر کردن از "سنت کلود" به عنوان یک آلبوم که مربوط به یک بیضی داستان مربوط بشرح حال خود. آن یکی مانده به آخر مسیر "روبی می افتد," می گوید از یک دوست است که پس از درگذشت صورت و نهایی آن پیگیری عنوانی یک تماس را به خانه پدر شهر در فلوریدا و به تنهایی سوار بر قطار M در شهر نیویورک است. اما این آلبوم تا به حال برای شروع در بارسلونا در نا امیدی و وضوح اولیه هوشیاری که او قطاری در "Oxbow." "آن احساس آغاز داستان" او گفت:. "مثل من به دنبال در چیزهایی که صادقانه برای اولین بار." گروه کر که آهنگ فقط Crutchfield آواز "من می خواهم آن را" بارها و بارها به عنوان رنگ های تازه شکستن و تعمیق در اطراف او آکورد حلقه به حالت شکننده اطمینان.

آماده به تور این آلبوم Crutchfield احساس تازگی افتخار و عمدی. در مصاحبه اخیر خود گفت: نوازنده جس ویلیامسون که پیش از آن در زندگی حرفه ای او فکر کرده بود از خودش به عنوان یک ترانه سرا بیش از یک مجری—او را "فقط تلو تلو خوردن بر روی صحنه و نوع زیر لب سخن گفتن آهنگ من به میکروفون و سپس تلو تلو خوردن و بیرون رفتن با دوستان من است." از طریق ساخت "سنت کلود" او متوجه شدم چقدر عزت نفس او شده بود انکار خودش: او نیاز به "عشق خودم به اندازه کافی برای بیرون رفتن و با سنگ تیز کردن برخی از قدرت برای یک ثانیه قرار داده و آن را به جهان است." در آغاز ماه مارس او جمع شده بودند او تور باند را برای یک مدت طولانی و "جادویی" آخر هفته از تمرین در میشیگان. یک هفته و نیم پس از آن, همه چیز تعطیل. او تلاش کرده است به خودش اجازه احساس انت مورد وضعیت او به من گفت—در مورد نمی آورد و داستان او می گوید در این آلبوم کامل, دایره, در, تور, گرفتن آن را تجربه در حضور افراد دیگر است. "این خیلی طبیعی در حال حاضر برای هر کس فقط بلافاصله با قرار دادن یک چرخش مثبت در هر آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. من نیمی از یک جمله و سپس قطع به خودم گفت: "آن را O. K.; من خیلی پر برکت. "

اما "سنت کلود" گرفته رزونانس در قرنطینه. Crutchfield اشعار دقیق تر از آنچه تا کنون بوده است, بیان لحظات از عدم قطعیت و خود-اتهام: "ما یکی شدن ما بهشت و جهنم / من چشمان رول در اطراف مانند تاس بر روی احساس / ذهن من تبدیل به چیزی بی فایده و مبتذل / من ناآرامی محقق" او آواز می خواند در "نمی توانید انجام دهید." آنها همچنین نرم افزار باز کردن حس پذیرش از زمان کشش و دیدگاه تغییر و روزمره تداوم نخ همه چیز همراه است. در آهنگ "آتش" او آواز می خواند:

فردا می تواند احساس مانند یک صد سال بعد
من عاقل تر و آهسته و هماهنگ
و من پایین بر روی زانو های من, من یک پرنده در درختان
من می توانند یاد بگیرند که برای دیدن یک نمای.

برای من این آلبوم قوی یادآوری از جهان ما خواهد شد و در نهایت بازگشت به یک زندگی عادی در حرکت است که در آن مذاکره ما هر روز در کنار دیگر مردم شاهد یکی دیگر نوسانات و آرزوهای چهره به چهره است. این unshowy گیتار, الگوهای تکرار و تکرار مانند نشانه های جاده ای در بزرگراه; از کنده بیرون instrumental لهجه احساس می کنم مثل یک دوست, ضربه زدن دست خود را بر روی فرمان.

Crutchfield حال برنامه ریزی هفتگی دیجیتال کنسرت در طول ماه ژوئن که در آن او برنامه ریزی شده به بازی هر یک از آلبوم ها در کاتالوگ; در ژوئن 1st, او اعلام کرد که او از هل دادن را نشان می دهد پشت یک هفته به "نگه داشتن فضا و ایستادگی در همبستگی با کسانی که معترض در حال حاضر در این لحظه مهم در مبارزه با سفید برتری & خشونت پلیس." بخشی از درآمد حاصل از بلیط خواهد بود اهدا به سازمان های محلی و فصل از زندگی مهم است. من خواب بوده ام در مورد شنیدن این آلبوم به فرد—بیش از هر آلبوم اخیر که من شنیده ام "سنت کلود" تداعی حس آزادی و متعلق است که گریزان در این دوران محدودیت و فاصله. "من می دانم که ما در تور آن" Crutchfield به من گفت هنگامی که ما صحبت کرد. "ما فقط باید برای زندگی در این عجیب و غریب groundlessness به قبول است که وجود دارد هیچ راهی برای دانستن زمانی که—به سعی کنید به برخی از آن بود که ما را وادار به بازی این آهنگ حتی اگر آن را دو سال از هم اکنون." در ضمن قرنطینه را آزمایش کرده است و احتمالا تغییر او طبیعت بی. که آن روز صبح او از خواب بیدار شده تا اوایل; باران در پیش بینی نشده بود محقق نشد و او تا به حال ساخته شده خودش یک فنجان قهوه است. "این خوب است برای دیدن و پس از حرکت بسیار, تمام وقت برای مدت طولانی است که من می توانم هنوز هم باقی بماند" او گفت:. "که من می توانید شادی را در سادگی که من می توانم این لحظات. لحظات شادی خالص."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب