ایالات متحده نیاز به یک جدید سیاست خارجی

ایده های جهانی نظم در حال فروپاشی داخلی و بازسازی فوری است و آمریکا باید دوباره نقش آن در جهان است.

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
اقیانوس اطلس

آن را وسوسه انگیز به رسم گسترده نتیجه گیری در مورد جغرافیای سیاسی را می خواهم پس از این بیماری همه گیر. برخی استدلال می کنند که ما شاهد آخرین بریده بریده نفس کشیدن از آمریکا تقدم معادل بریتانیا در سال 1956 "سوئز لحظه." دیگران استدلال می کنند که آمریکا اصلی ترین راننده پس از جنگ سرد نظم بین المللی است به طور موقت ناتوان با رئیس جمهور مست در چرخ. فردا بیشتر هوشیار اپراتور می تواند به سرعت بازگرداندن ایالات متحده رهبری است.

وجود دارد بسیاری هنوز نمی دانیم در مورد ویروس و یا چگونه آن را تغییر شکل بین المللی چشم انداز است. چه ما نمی دانیم این است که ما را زیرفشار به یکی از کسانی که نادر دوره انتقال با آمریکا تسلط خود در آینه و بیشتر anarchical سفارش بلندی dimly فراتر از آن. لحظه ای شباهت دارد—در هر دو شکنندگی آن و ژئوپولیتیک و فن آوری پویایی—دوران قبل از جنگ جهانی اول که باعث دو نظامی جهانی تشنج قبل از statecraft در نهایت با قدر از چالش است. به حرکت پیچیده امروز, انتقال, ایالات متحده نیاز به حرکت فراتر از بحث بین نو سنگر سازی و مرمت و تصور یک مطلب اساسی اختراع مجدد از نقش امریکا را در جهان است.

خرابه همه گیر ما را احاطه کرده—با بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان مرده صفوف جهانی گرسنه دو برابر و شدید ترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ مواج. قبل از coronavirus, آمار, اما, لیبرال نظم بین المللی ساخته شده است و به رهبری ایالات متحده در حال تبدیل شدن کمتر لیبرال کمتر سفارش داده و در کمتر از آمریکا. این بیماری همه گیر است شتاب این روند و تشدید شرایط موجود.

با ایالات متحده و متحدان آن سیم پیچ و پریشان و تقسیم گیر چین جاه طلبی برای تبدیل شدن به بازیکن در غالب در آسیا رشد کرده است به عنوان تمایل خود را برای تغییر شکل دادن نهادهای بین المللی و قوانین را با توجه به قدرت خود و ترجیحات. همه گیر نیز بزرگ ناامنی چینی, رهبری, تقویت نگرانی های خود را در مورد اقتصادی کندی و نارضایتی اجتماعی. نتیجه این است که بیشتر سرکوب های داخلی و حتی بیشتر جنگجو با نام تجاری "گرگ جنگجو" دیپلماسی است.

همیشه هماهنگ به ضعف دیگران ولادیمیر پوتین است که از دست دادن بینایی از خود روسیه ضعف است. سقوط بازار نفت و پوتین سوء مدیریت از همه گیر ساخته شده اند روسیه را یک بعدی و اقتصاد راکد نظام سیاسی و حتی بیشتر شکننده. قوی counterpuncher پوتین هنوز هم می بیند مقدار زیادی از فرصت ها برای اخلال و براندازی کشورهای رقیب در این نوع از تاکتیک های است که می تواند کمک به کاهش قدرت حفظ وضعیت خود را. خود حاشیه برای خطا در حال کاهش است.

اروپا گرفتار بین قاطعانه چین یک بازنگری روسیه یک نامنظم امریکا و خود را سیاسی خرابی—none گیج کننده تر از Brexit. رانش در اقیانوس اطلس داد وخیم تر شده است با ایالات متحده به دنبال اروپا به انجام بیشتر با کمتر می گویند و اروپا از ترس است که آن را تبدیل به چمن که در آن قدرت بزرگ فیل پایمال.

همه گیر نیز تشدید خاورمیانه اختلال و اختلال. تندروها در تهران و واشنگتن مطرح combatively در پای خطرناک escalatory نردبان. پروکسی جنگ در یمن و لیبی چرخش در. سوریه همچنان خونین خراب و اسرائیل را قریب الوقوع الحاق در بانک غرب را تهدید به دفن یک راه حل دو کشور.

به عنوان همه گیر موج قله بیش از کشورهای در حال توسعه جهان شکننده ترین جوامع خواهد شد و تنها تبدیل به آسیب پذیر تر است. آمریکای لاتین در حال حاضر چهره بزرگترین رکود اقتصادی در منطقه ، آفریقا با آن رشد شهرها و دلهره آور آب و غذا و بهداشت ناامنی چهره بیشتر خطرات ناشی از شاید هر بخش دیگری از جهان است.

همه این چالش ها و ابهامات بیشتر پیچیده مداوم فن آوری اختلالات و ایدئولوژیک و رقابت اقتصادی است.

سرعت تغییر پیشی گرفته ظرفیت متزلزل درون به دنبال رهبران به شکل قوانین از جاده ها است. اطلاعات نادرست گسترش می یابد با همان نشاط به عنوان حقیقت; بیماری های عفونی حرکت سریع تر از درمان است. همان فن آوری است که باز کردن بسیاری از امکانات انسانی در حال حاضر در حال استفاده توسط رهبران مستبد به قفل در شهروندان نظارت آنها و سرکوب آنها.

با triumphalism جهانی شدن طولانی پشت سر ما و جوامع مبارزه با گسترش نابرابری و mercantilist انگیزه. دموکراسی شده است و در حال عقب نشینی برای بیش از یک دهه فشرده بین شهروندان و دولت به شدت ساییده شده. نهادهای بین المللی شروع به شکستن—فلج بیش از حد بوروکراسی بیش از حد کمی سرمایه گذاری و شدید عمده-قدرت رقابت. بلندی بالاتر از آن منع تهدید تغییرات آب و هوا به عنوان سیاره ما به تدریج تنفس در انتشار کربن.

این لحظه فریاد می زند برای رهبری برای کمک به ایجاد یک حس سفارش یک سازمان برای کمک به این حرکت پیچیده ظروف سرباز یا مسافر از چالش های ایجاد ثبات در جغرافیای سیاسی رقابت و اطمینان از حداقل برخی از متوسط حمایت جهانی کالاهای عمومی.

اما در حال حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق بدترین تقاطع و لحظه ای در تاریخ آمریکا است. "امریکا برای اولین بار" واقعا به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن اول امریکا به تنهایی و آمریکایی ها خود به خود.

پس از همه گیر آینده ایالات متحده است مقرر. ما هنوز هم یک رای و ما هنوز هم به برخی از شاگردانش انتخاب کند. آنها پیچیده تر از کسانی که ما رو در پایان جنگ سرد و زمانی که ما بی چون و چرای تقدم محافظت ما از اشتباهات ما و پایدار توهمات ما. اما امروز گزینه های حتی بیشتر مهم از کسانی که از 30 سال پیش.

ایالات متحده باید انتخاب کنید از سه وسیع استراتژیک رویکردهای نو سنگر سازی, ترمیم و اختراع مجدد است. هر مشتاق به ارائه منافع ما و حفاظت از ارزش های ما; که در آن آنها متفاوت است در ارزیابی خود از آمریکا اولویت ها و نفوذ و تهدیدات مواجه هستیم. هر آسان است به کاریکاتور—و هر سزاوار نگاه صادقانه.

نو سنگر سازی

آن را سخت برای متقاعد کردن بسیاری از آمریکایی ها—مبارزه از طریق انسانی و اقتصادی هزینه های همه گیر pained با زخم های باز از ما نژادی تقسیم و تردید در مورد قدرت و وعده آمریکا ایده—به جلو و ملی ما drawbridges و retrench. و نه آن را سخت به این صورت که غالب دو حزبی سیاست خارجی اجماع خرابکاری آمریکا پس از جنگ سرد "لحظه تک قطبی"—ترک ایالات متحده نامعقول و خارج از کشور underinvested در خانه.

طرفداران از نو سنگر سازی استدلال می کنند که برای بیش از حد طولانی و دوستان و دشمنان به طور یکسان شد و خوشحالم که اجازه ایالات متحده تعهد امنیت جهانی در حالی که آنها رسید مزایای. اروپا می تواند صرف کمتر در دفاع و بیشتر اجتماعی و شبکه های ایمنی. چین می تواند تمرکز بر نوسازی اقتصادی در حالی که امریکا حفظ صلح است.

ایالات متحده ممکن است برای اولین بار در میان unequals در حال حاضر, اما این تصور که رهبران آن می تواند به احیای دوران بلامنازع آمریکا تقدم, جلوگیری از افزایش چین و یا خواهد شد ما روابط دیپلماتیک و ابزار را دقیقا قبل از تهمت, قبل از همه گیر اشکال است یک سراب است.

نو سنگر سازی است که به راحتی تحریف شده به عنوان یک نوع از nativist انزوا یا پاتولوژیک declinism. آن است که اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک Bannonite تماس به پرتاب در دریا حس خود روشن-علاقه و تمرکز در گذشته در "خود" ، قلب این استدلال است که به مراتب کمتر رادیکال; آن را در مورد تنگ شدن مفهوم ما از منافع حیاتی به شدت کاهش جهانی نظامی استقرار ریختن منسوخ اتحاد و reining ما تعصب و غیرت مبلغ برای دموکراسی سازی در خارج از کشور. نو سنگر سازی به معنی jettisoning ما متکبر dismissiveness از ناسیونالیسم و حاکمیت و درک است که دیگر قدرت ادامه خواهد داد به دنبال حوزه های نفوذ و دفاع از آنها. و آن به معنی تایید کرد که ایالات متحده می تواند مدیریت تهدیدات و دشمنان به طور موثر تر از آن می تواند پیروز شدن بر آنها.

خطر اصلی در نو سنگر سازی نهفته در آن مصرف بیش از حد یا بیش از حد سریع است. هر گونه تلاش برای باز کردن ایالات متحده از جهان همراه با پیچیده جنبه های منفی. رئیس جمهور, باراک اوباما, تلاش برای تغییر نظر آمریکا تعامل در خاورمیانه ارائه می دهد مهمی احتیاط. او متفکرانه بازی طولانی ملاقات unsynchronized احساسات از منطقه کوتاه, بازی قابل توجهی ایجاد دررفتگی و شک و تردید در مورد قدرت آمریکا.

وجود دارد بزرگتر ساختاری سوالات بیش از حد. حتی اگر ایالات متحده پذیرفته نسبی آن کاهش و افت خارجی آن جاه طلبی های آن را افزایش متحد به آنها امریکا منتقل می کند باتوم به عنوان بریتانیایی را به آمریکا پس از جنگ جهانی دوم ؟ اما اسکلروتيکی برخی از ما اتحاد تبدیل شده اند, چگونه اعتماد به نفس هستند رهبران آمریکایی که آنها می توانند به شکل سرنوشت ما بهتر است بدون آنها ؟ آیا خطر از ایالات متحده تبدیل شدن به یک جزیره قدرت در جهان نامهربان به جزایر—با چین به تدریج تسلط بر اوراسیا و روسیه و تضعیف همدست و اروپا جدا شده زائده?

و می خواهد امریکا retrenching در قدرت سخت هنوز هم قادر به بازی نقش سازماندهی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا منع گسترش هسته ای و تجارت جهانی است که هیچ کشور دیگری می توانید بازی را در حال حاضر ؟

مرمت

یک مورد را می توان ساخته شده است که آمریکا عدم اعتماد به نفس نه غرور است گناه اصلی. زگیل و تمام ایالات متحده جهانی رهبری در طلیعه دوران بی سابقه ای از صلح و رفاه. ما آن را بدهد تا ما در خطر است. Retrenchers مشترک شدن در این دیپلمات George Kennan که هر چه زودتر ایالات متحده در آن میریزد پدرسالارانه نوع دوستی می شود و فقط یک کشور بهتر خواهد بود. Restorationists بر این باورند که consigning آمریکا به مانند یک, نقش, در غیر این صورت rudderless جهان خواهد بود یک اشتباه مهلک است.

آنها استدلال می کنند که پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده موفق به استفاده کامل از آن تقدم است. رهبران آمریکایی ساده لوحانه فعال ظهور آینده ما رقبای تفکر آنها می شود راضی با یک صندلی در جدول ما به جای جابجایی ما در سر آن است. ایالات متحده در کاهش گسترش ناتو به تسکین روسیه نگرانی تنها به دیدن یک تا کنون بیشتر revanchist روسیه عقب بر گردیم روی پای خود و استقبال چین به سازمان تجارت جهانی به عنوان یک "مسئول ذینفعان" هنوز موفق به نگه داشتن آن را به حساب زمانی که آن را در ادامه به رفتار غیر مسئولانه شکستن این قوانین در حالی که طبقه متوسط آمریکا شکست خود را به عقب.

Restorationists استدلال می کنند که آمریکا رنج می برد بیشتر زمانی که آن را بیش از حد, اما تلاش می کند بیش از حد کوچک. آنها بر این باورند که ایالات متحده به رهبران می ترسید نامشخص شیب لغزنده از مداخله در خارج از کشور به مراتب بیشتر از برخی امواج از فاجعه انسانی که جریان وجود ندارد و آمریکا عمل است. آنها را "رهبری از پشت" به عنوان یک ترکیب متناقض و فکر می کنم ایالات متحده موفق به درک چقدر در حال ظهور دموکراسی وابسته به امریکا و چگونه متد authoritarians خواهد مسابقه دموکراتیک ،

اگر چه ایالات متحده دیگر ممکن است لذت بردن از بی نظیر تسلط قدرت دیفرانسیل هنوز لاغر به طور قابل توجهی به نفع ما است. با وجود ما خود زخم وارد ما هنوز جهان قوی ترین ارتش با نفوذ ترین اقتصاد گسترده ترین داد سیستم و قوی ترین قدرت نرم.

Restorationists نگرانی در مورد خطر واکنش افراطی نسبت به آمریکا کاهش است. این مسابقه با چین است یکی دیگر از جنگ سرد برای جلوگیری از, اما برای مبارزه با اعتماد به نفس و برنده شوید. ایالات متحده باید رد هر گونه بازگشت به دنیای بسته و حوزه نفوذ—و با چشم باز در مورد ظهور تکنو-استبداد و عقب راندن سخت با کنسرت جدید از دموکراسی. و اگر چه ما ممکن است نیاز به توازن ما سیاست خارجی ابزار و جلوگیری از افراط post-9/11 دوران, خطرات ناشی از کاهش دفاع ما بودجه و جهانی ما نظامی استقرار بیشتر پاداش.

برای منتقدان و شنبه شب زنده's "Cowbell بیشتر" طرح—مسلما نه استاندارد خود را سیاست خارجی قیاس—مظهر restorationist مشاهده. به قول جاویدان کلمات از تولید بروس دیکینسون: جهان تب دارد و تنها نسخه ای است که بیشتر در ایالات متحده رهبری با این حال ناسازگار و خود را درگیر ما گاهی اوقات می شود و با این حال خستگی ما bandmates ممکن است با ما prima donna عمل می کنند.

وعده درمان, اما, برگ, بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. آیا مردم آمریکا باید معده و منابع در حال حاضر به صورت یک کیهانی مبارزه با استبداد و یا بیکران رقابت با چین ؟ هستند حداکثری هدف گاهی اوقات اطراف پرتاب شده و در این بحث لازم و یا دست یافتنی? تا چه حد به متحدان ما مایل و قادر به پیوستن به ما مشترک شود ؟ بیشتر قاطعانه بین المللی استقرار تسریع یا تاخیر تجدید آمریکایی طبقه متوسط ؟ است خویشتن داری دعوت به اختلال یا بهترین دفاع در برابر آن ؟

اختراع مجدد

نهفته است یک جایگزین بین شکستن باند و استعفا خود را به دائمی الدین از cowbell.

ما زندگی می کنند یک واقعیت جدید: آمریکا دیگر نمی تواند دیکته حوادث که ما گاهی اوقات به اعتقاد ما می تواند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام آسیب بیشتری به ارزش های آمریکایی تصویر و نفوذ بیش از هر دیگر در طول عمر من است. و ملت ما این است که بیشتر تقسیم سیاسی و نژادی و تنش های اقتصادی از آن شده است در نسل. اما حتی پس فرض ما نمی نگه داشتن حفاری سوراخ عمیق تر برای خودمان در خانه و خارج از کشور ما باقی می ماند در یک موقعیت بهتر از هر دیگر عمده قدرت به بسیج ائتلاف و حرکت جغرافیای سیاسی رپیدز قرن 21.

ما نمی توانیم فقط با قرار دادن بیشتر-متوسط رژ لب بر یک اصل restorationist استراتژی و یا اعمال جسورانه لفظی براق برای از نو سنگر سازی. ما باید دوباره هدف و عمل آمریکا قدرت پیدا کردن یک تعادل بین ما جاه طلبی و محدودیت های ما.

اولین و مهمترین, سیاست خارجی آمریکا باید حمایت داخلی و بازسازی. هوشمند در سیاست خارجی آغاز می شود در خانه های دموکراسی و جامعه و اقتصاد است. اما آن را به پایان وجود دارد بیش از حد—با بیشتر و بهتر و شغل و امنیت بیشتر یک محیط بهتر و فراگیر تر فقط و انعطاف پذیر جامعه است.

رفاه طبقه متوسط آمریکایی باید به موتور است که همواره سیاست خارجی ما. ما دیر شده برای یک تاریخی دوره اصلاح در خانه. ما نیاز به فشار بیشتر برای رشد فراگیر اقتصادی—رشد است که باریک شکاف در درآمد و سلامت. اقدامات ما در خارج از کشور باید بیشتر از آن که هدف و نه مانع آن. اولویت بندی نیازهای کارگران آمریکایی بیش از سود حاصل از شرکت های بزرگ امریکا ضروری است. رهبران باید انجام دهید به مراتب بهتر از حصول اطمینان از که تجارت و سرمایه گذاری معاملات منعکس کننده آن ضرورت.

این بدان معنا نیست که عطف به ما پشت در تجارت یا اقتصاد جهانی ادغام ، زنجیره تامین در برخی از بخش های با امنیت ملی و مفاهیم نیاز به تنوع و رفع اشکالات آنها را محکم اما سیاست گذاران نباید مختل جهانی زنجیره تامین که به نفع مصرف کنندگان آمریکایی و سوخت در بازارهای در حال ظهور. بهبود اقتصادی رویکرد ممکن است شامل عناصر سیاست صنعتی با تمرکز بیشتر حمایت دولت در علم و تکنولوژی و آموزش و پژوهش است. که باید تکمیل اصلاح سیستم مهاجرت های شکسته ما.

دوم اولویت عمده برای باز آفرینی در سیاست خارجی شامل grand چالش های جهانی—تغییرات آب و هوایی جهانی بهداشت ناامنی گسترش سلاح های کشتار جمعی و انقلاب در فن آوری است. همه این مشکلات به طور مستقیم بر سلامت, امنیت و رفاه آمریکایی است. هیچ یک از آنها را می توان با حل ایالات متحده خود را در آن. همه نیاز به همکاری های بین المللی با وجود تشدید رقابت استراتژیک.

آنها نیاز به یک جدید multilateralism—یک درهم آمیخته از ائتلاف همفکر متحده که ایالات متحده هنوز هم بهتر قرار داده شده بیش از هر کشور دیگر به جمع آوری; a hard-nosed رویکرد به اصلاح نهادهای بین المللی و چالاک دیپلماسی است. فقط به عنوان ما به جلو نظامی پایگاه کمک به مقابله با تهدیدات به امنیت در طول جنگ سرد و پیشگیرانه دیپلماسی می تواند کمک کوسن جامعه ما اجتناب ناپذیر در برابر شوک و تقویت انعطاف پذیری آن.

یک سوم حیاتی اولویت ما بزرگترین چالش ژئوپولیتیک: مدیریت رقابت با چین است. در دهه های اخیر undisciplined تفکر منجر به فرض بیش از حد در مورد مزایای تعامل با چین است. امروز undisciplined تفکر از نوع مختلف باعث شده است ما به فرض بیش از حد در مورد امکان افتراق و مهار—و در مورد غیر قابل اجتناب از رویارویی است. تمایل ما به عنوان آن را در اوج جنگ سرد است به overhype تهدید بیش از اثبات ما متهاجم واجد fides بیش از militarize ما رویکرد و کاهش سیاسی و دیپلماتیک فضای مورد نیاز برای مدیریت عالی-قدرت رقابت است.

جلوگیری از افزایش چین فراتر از آمریکا ظرفیت و اقتصاد ما بیش از حد گرفتار جدا. ایالات متحده می تواند در شکل دادن به محیط زیست که به چین افزایش می یابد, با استفاده از این وب سایت از متحدان و شرکای خود در سراسر اقیانوس هند و آرام—از ژاپن و کره جنوبی به افزایش هند—که نگران چین ascendance. که نیاز به کار با آنها—و تعامل با رهبری چین به طور مستقیم به محدود رقابت با پکن تعریف شرایط برای همزیستی جلوگیری از رقابت ها را از تبدیل شدن به یک برخورد و حفظ فضا را برای همکاری جهانی با چالش های.

همه چیز در حال توسعه یک استراتژی است که تقویت می کند—به جای معاملات در برابر این سه اولویت های مرتبط. چین و بدیهی است که نه امریکا تنها چالش ژئوپولیتیک فقط تا کنون مهم ترین. ما نمی توانیم چشم پوشی از دیگر مناطق که در آن ما باید منافع پایدار: اروپا همچنان یک شریک مهم و آمریکای شمالی ما طبیعی استراتژیک پایگاه با وجود دولت فعلی نادر دیپلماتیک شاهکار بیگانه کانادایی. نه می تواند به ما چشم پوشی اجتناب ناپذیر بحران در خانه و خارج از کشور که اغلب از خط خارج neatest از استراتژی.

مسلح با درک روشنی از اولویت های بعدی دولت را مجبور به دوباره اختراع ایالات متحده اتحاد و مشارکت و ایجاد برخی از سخت و عقب افتاده—انتخاب در مورد امریکا ابزار و شرایط نامزدی در سراسر جهان است. و آن را به عمل با نظم و انضباط است که اغلب فراموش ایالات متحده در آن تنبل پس از جنگ سرد تسلط.

اگر امریکا "اول" است دوباره پروری به پشته قراضه ما هنوز هم می خواهید شیاطین به دفع کردن—ما غرور ما imperiousness ما بی انضباطی ما عدم تحمل ما بی توجهی به مشتریان داخلی بهداشت و ما برای ابزار نظامی و بی توجهی به دیپلماسی است. اما ما هنوز هم شانس به احضار ترین ما استثنایی ملی صفت: ظرفیت ما برای خود تعمیر. و ما هنوز هم شانس خود را برای شکل دادن به آینده ما قبل از آن شکل برای ما با دیگر بازیکنان و نیروهای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب