ایالات متحده نیاز به یک سوم بازسازی

ایده های هر چه شکل آن عصر پیش رو باید برگرداند به آرمان های یک ملت تولیدات در ایده آل از برابری کامل.

توسط NEWS-SINGLE در 30 تیر 1399
گتی / اطلس

در امتداد زنجیره ای ناگسستنی از نژادپرستی که لینک های گذشته آمریکا به آن در حال حاضر وجود داشته است, دو نقطه که دولت فدرال—در غیر این صورت همدست یا راضی دیدم از بدرفتاری با آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان غیر قابل تحمل. در طول این دوره این کشور بود پاسخ: بازسازی. بازسازی تلاش نمی شد بدون نقص اما بدون آنها ایالات متحده نمی خواهد که ساخته شده چه نژادی پیشرفت آن است. امروز یکی دیگر از بازسازی مورد نیاز است برای جلوگیری از به هدر رفتن وعده از پیشینیان خود است.

اولین بازسازی آمد و در جنگ داخلی را پس. اما مفهوم بازسازی—است که آنچه پس از جنگ, متحد امریکا بود—مطرح شد و حتی قبل از باز کردن عکس از کار اخراج شدند در فورت سامتر. "اگر دیگر اتحادیه تشکیل شده است" یک روزنامه نوشت: در سال 1861 "برده متحده می تواند هیچ بخشی از آن را جز در اصول کل و برابری کامل."

جای تعجب نیست که تاکید است که برای اولین بار بازسازی شد و در جنوب. تصویب مدت کوتاهی پس از جنگ سیزدهمین اصلاحیه لغو برده داری در نتیجه رهایی در جنوب آن "برده پاداش" در مجلس نمایندگان و کالج انتخاباتی است. سپس در نسبتا سریع جانشینی چهاردهم متمم اعطا تابعیت در به تازگی آزاد شده و کنگره مجبور جنوب به enfranchise آفریقایی مردان قبل از پانزدهم متمم گسترش حق رای دادن به مردان در سراسر کشور. مقیاس پیشرفت طلیعه در بیش از یک دهه بود بنابراین مهم است که مورخان نامیده دوران "دوم آمریکا تاسیس."

و در عین حال بازسازی بود گردابی شکست واژگون توسط سیاست گذاران که اعمال و حذفیات ساخته شده روشن است که امریکا به مردم سیاه و سفید. اول سرمایه گذاری مالی در این پروژه به شدت ناکافی همه اما تضمین که قبلا بردگی مردم باقی خواهد ماند در رحمت مغبون خرده ستمگران. سازش از سال 1877 به رهبری دولت فدرال برای خروج نیروهای نظامی از جنوب موعد مقرر که جسارت بازیگران منطقه ای به مقصر بودن مبارزات خشونت و ارعاب و سلطه سیاسی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. و دیوان عالی کشور hellbent در eviscerating بازسازی اصلاحات در نام دولت از حقوق و قانون اساسی کوررنگی صادر شده یک سری از نظرات که موفق به پشتیبانی کردن سیاه و آزادی. هر آرمان از "کل و برابری کامل" تنزل می شد به یک پاورقی در تاریخ چهاردهم و پانزدهم اصلاحات مرده نامه ها. W. E. B. Du Bois ممکن است قرار داده و آن را بهترین: "برده رفت و رایگان; ایستاده بود یک لحظه کوتاه در آفتاب" اما پس از آن "جدید برده داری به وجود آمد." Jim Crow گرفته شده بود پتک به عمارت یک جامعه چند نژادی و چند دهه ملت بیکار ایستاده بود و به تخریب و حتی wallowed در ریزه.

که بشدت مورد نیاز دوم بازسازی آمد و در اواسط قرن آینده هر چند آن زمان کمتر منظمی محدود. برخی از مورخان ردیابی ریشه های آن به سال 1948 زمانی که رئیس جمهور هری ترومن با صدور فرمان اجرایی desegregating نظامی است. دیگران نشان می دهد که از آن آغاز شد که رئیس جمهور لیندون جانسون امضا حقوق مدنی قانون از سال 1964 به قانون است. ترین محل شروع آن بین این دو رویداد در دادگاه عالی 1954 تصمیم گیری در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش. اما همه توافق دارند که دوم بازسازی ساخته شد بر پایه و اساس ، چهاردهم و پانزدهم اصلاحات برداشته شد از تعلیق و به زودی مبنایی برای بسیاری از دولت فدرال برابری دستور کار است.

موفقیت دوم بازسازی ثابت کرد که قانونگذاران به حال برخی از درس های آموخته از شکست ، برای شروع رای گیری به طور چشمگیری گسترش یافت و حتی در سراسر کشور. فدرال اقدامات مهمترین 1965 رای گیری حقوق قانون, قرار دادن ایالات متحده در یک مسیر به سمت تبدیل شدن به یک واقعی دموکراسی است. "آنچه رخ داده است در این دوره از یک دهه بود که نه تنها reenfranchisement از آمریکایی های آفریقایی تبار اما لغو تقریبا تمام باقی مانده محدودیت حق رای" هاروارد مورخ اسکندر Keyssar نوشت. "نظرسنجی مالیات سواد آزمون درک بند گدا محرومیت و شخصیت خوب مفاد شده بود جاروب دور" افزایش اندازه از رای دهندگان بیش از 20 میلیون نفر است.

یکی دیگر از تفاوت بین پس از جنگ های داخلی بازسازی و که از اواسط قرن 20 است که دومی حقوق مدنی در دستور کار بود و همراه با یک دستور کار اقتصادی. برای مطمئن شود, جانسون دوران سیاست های داخلی شناخته شده به عنوان بزرگ جامعه بودند و نه منحصر به فرد هدفمند به آمریکایی های سیاه و سفید. اما بر خلاف بسیاری از برنامه های خود را پیشرو FDR جدید معامله بزرگ سلامت جامعه-آموزش و پرورش و مسکن و اقتصادی-طرح های توسعه پیش بینی سیاه و مشارکت. و با متعهد بودجه فدرال از برنامه های طراحی شده به نفع commonweal شروع به بلند کردن بسیاری از فقر و کمک به گسترش سیاه وسط کلاس.

در نهایت در این بازسازی بر خلاف در دیوان عالی کشور نقل مکان کرد و در کنار طرفداران برای پیشرفت و گاهی جلوتر است. وارن دادگاه هم سهم خود را برای حفظ حرکت دوم بازسازی توسط حاکم در سمت برابری و حفظ فدرال اقدامات طراحی شده برای بیشتر از آن. دادگاه در زمان سرب توسط outlawing تبعیض در مدارس و هاب حمل و نقل و همچنین دسیسه سیاسی با هدف فرو سیاه آرا. هنگامی که فشرده مدنی-جنبش حقوق اجرایی شعبه متصلب تا برخی از مهم برنده در کنگره مهمترین 1964 حقوق مدنی قانون و قانون حق رای. و دادگاه تأیید آنها. با دولت فدرال و جامعه مدنی مشغول به کار در پشت سر هم از دستاوردهای دوم بازسازی می تواند با دوام تر از آن ،

حتی پس از دوم بازسازی به زودی به پایان رسید. در حالی که سازش از سال 1877 مشخص شده سریع و چشمگیر مرگ اولین بازسازی دوم خليجفارس به آرامی و بی سر و صدا. جانسون جنگ فقر بدل به نیکسون جنگ با مواد مخدر. برنامه های فدرال بودند defunded و منحل به شهرستانها deindustrialized. و رنگ کوری آمد with a vengeance با ادعای "معکوس تبعیض" در زمینه آموزش و پرورش و اشتغال است. در سال 1978 Bakke مورد برای مثال در دیوان عالی کشور به نام "'اجتماعی تبعیض' آمورف مفهوم آسیب"—به عنوان اگر آن را نادان نژادپرستی ریشه وجود و اثرات. با از بین بردن موفقیت های مدنی-حقوق انقلاب و جامعه خواهان صادر امیز پاسخ به حقوق مدنی رهبر Bayard Rustin که پرسید: "آیا ارزش برنده شدن دسترسی به امکانات رفاهی برای کسانی که فاقد پول از آنها استفاده کنید؟"

سگ-سوت سیاست نیز به شهرت آمد. چرا که یک کلمه خاص نمی شد دیگر قابل قبول به مطلق متفکر از جنوب "استراتژی" دستور محافظه کاران به کد سوئیچ. "بنابراین شما می گویند چیزهای مانند, آه, 'مجبور busing,' 'ایالت' حقوق'" لی آتواتر بالا ریگان و جورج دبلیو بوش مشاور بعدها اعتراف کرد. "در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در مورد برش و مالیات و همه این چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد کاملا اقتصادی همه چیز یک محصول از آنها سیاه پوستان صدمه بدتر از سفید پوستان است." این رویکرد آن در نظر گرفته شده اثر: به دلیل نژادپرستی را متوقف پرورش آن زشت ترین چهره ها—جورج Wallaces و گاو Connors و حتی سگ های پلیس سفید آمریکایی ها می تواند از نظر روانی و از نظر قانونی جدا کردن خود از این کشور را نژادپرستانه و شالوده. با هیچ Klan-آغاز lynchings به نقطه را به مردم سیاه و سفید می تواند آویزان برای خشک کردن.

به راست تغییر در سیاست ادامه به کلیپ بال دوم بازسازی نژادی و نابرابری افزایش یافت. شرایط در 1990s و 2000s شروع به این دردناکی روشن است: "سخت در جرم" دوران اتحاد چپ ناگفته صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید به هدر رفتن دور در زندانها ؛ bungled پاسخ به طوفان کاترینا که پهن عمدتا سیاه و سفید عمده شهر آمریکا تاثیر داشتند که بسیار فراتر از نزدیک به 2000 نفر سمت چپ آن مرده رکود بزرگ ساخته شده در حال حاضر بالونی نژادی-شکاف ثروت—که مسابقات 1968 سطوح حتی بیشتر پایدار است. نیاز به بازسازی فشار بر این کشور یک بار دیگر.

پس از آن آمد یک هرالد: رئیس جمهور باراک اوباما. اوباما در انتخابات بود و هر دو مشکل ساز و امیدوار کننده است. این مشکل به دلیل آن اجازه این کشور به تحسین خود را برای بودن "post-نژادی"—که اوباما در انتخابات تقویت داستانی که امریکا یک رنگ کور جامعه است. اما آن را نیز نشان داد قول—قول می دهم که چند نژادی سیاسی که Bayard Rustin مورد نوشت: ممکن بود. در واقع اوباما در انتخابات ریاست جمهوری می تواند علامت شروع یک سوم بازسازی. در حالی که آن را برآورده نمی کنند پتانسیل کامل آن اساسا آن را بزرگ تاریخ است که تحویل فصاحت و قرار است جانشین او را برای رهبری این کشور به اوج کوه و به سمت سرزمین موعود. البته که فرصت شد و حیف و میل با انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که حاکم به عنوان اینکه ما در مقام دوم رستگاری است.

این میراث نژادپرستی دارای برجستگی در طول زمان COVID-19 pandemic: سیاه و سفید آمریکایی را نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مسکن, در حالی که در مقایسه با نسبت جمعیتی در پایین پرداخت می شود, "ضروری" استخدام—عوامل است که کمک به درد و رنج خود را از این ویروس به طور نامتناسبی. امریکا تیز نژادی خطوط گسل ثابت کرده اند که همه بیش از حد مناسب مسیر را برای این بیماری به دنبال دارد. حتی پس از همه گیر متهم که دنباله خواهد بود آشغال با علائم کروناویروس خرابه. و این ملال انگیز بار به عنوان ویروس با شدت گرفتن و تاریخی ادامه اعتراضات در پی جورج فلوید را گفته ام, می تواند سکوی پرشی برای یک سوم بازسازی.

بنابراین آنچه مورد نیاز است برای موفقیت یک سوم بازسازی ؟ شاید این شروع می شود با جارو جنایی-عدالت و رای گیری اصلاحات است که می تواند تبدیل ایالات متحده از جهان پیشرو carceral دولت به راستی چند نژادی دموکراسی است. آن را نیز ممکن است مستلزم سرمایه گذاری مستقیم در جوامع به تضمین ثبات مسکن, جهانی, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و با کیفیت بالا آموزش و پرورش, ضرورت برای دستیابی به بیشتر فراگیر اقتصاد و ثروت بیشتر برابری. اما به هر شکل آن یک سوم بازسازی باید برگرداند به آرمان های یک ملت تولیدات در ایده آل از برابری کامل درک که تفکر بزرگ و بزرگ بیش از حد—مطمئن ترین راه به سوی "یک اتحاد کامل تر." موفقیت نیز خواسته است که رهبران ملی توجه برخی از درس های.

دوره بعد از بازسازی باید با ادعا اثرات قبل از عصر را ساختارشکنی. امریکا را به آتش کشیدند موقت پیشرفت تنها به اضافه وزن تاریخچه و افزایش بار برای نسل های آینده است. این کامل آسیب برده داری و نژاد پرستی نیست پایان با لغو و یا دوران حقوق مدنی; در عوض مانند بهره بدهی تاثیر آن مرکب است. نتیجه این است که در ادامه انفعال و مقدار تاخیر به فرصت های از دست رفته و نژادی عدالت همیشه سخت تر برای رسیدن به.

علاوه بر این یک سوم بازسازی نیاز دارد بسیاری از چیزهایی که سه نفر از آنها حیاتی: حقیقت و آشتی و پاداش. در هیچ نقطه ای در تاریخ آمریکا شده است وجود دارد عمده ملی تلاش در جهت دستیابی به هر یک از اینها به طور جداگانه بسیار کمتر جمعی. اما ما هیچ کمبود از مدل ها برای انجام این کار است. بسیاری از دولت ها و دانشگاه ها باید پرسید به روابط خود را به جرم جنایات. ایالات متحده نیز باید ایجاد رسمی به معنی به زیرخاک در اوردن و درک عظمت دولت-تحریم سرکوب سلب مالکیت و استثمار و خشونت نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید و همچنین میزان که بقایای آن مشکلات همچنان ادامه دارد و ما در اقتصادی, سیاسی و سیستم حقوقی امروز. فقط در آن کشور بود در ابتدا برای شرکت در گذشته بحث در مورد چگونه برای بازگرداندن کرامت انسانی به سرقت رفته و خود را تعمیر. (در این هم وجود دارد هیچ کمبود ایده.) این کار خواهد شد بسیار سخت تر است چرا که ما دچار یک فراموشی جمعی و در حال حاضر در یک پست-حقیقت جهان است. اما بدون دقیق حسابداری و توبه برای گناه خود و فرزندان ما هیچ جا دریافت کنید.

تاریخ نشان داده است بازگشتی سفید خستگی از تلاش برای حل "Negro سوال است." کار بازسازی خواهد شد کمتر طاقت فرسا و نتایج به مراتب با ثبات تر—اگر هر کس شرکت در تهیه راه حل است. این به اندازه کافی برای نخبگان برای طراحی یک پروژه و دیکته کردن شرایط خود و شرایط. به جای دستیابی به پیشرفت معنی دار خواهد شد نیاز ما به هم پیوستن "در کار بازسازی این کشور ... بلوک با بلوک, آجر calloused دست calloused دست."

و در نهایت در رنگ کوری: تصدیق مسابقه لازم است. شناسایی تاثیر آن لازم است. نقاشی بر روی آن را به مد solutions—راه حل برای مشکلات ایجاد می شود نه با سیاه حقارت اما سیستم های آلوده با تلخ, جهش گونه های سفید برتری—لازم است. دیوان عالی کشور ممکن است برچیده Plessy v. فرگوسناما از طریق اصرار خود در جدول کلمات متقاطع است که در قانون اساسی کوری رنگ آن را پیچانده یک قرن 19 مفهوم پیشرفت و چپ قرن 21 امریکا با تکیه بر معیوب ستون. شفا نژادی زخم ممکن است تقاضا مسابقه حساس پماد و موفق سوم بازسازی نیاز ما به دنبال آن است که امکان.

ویروس ها ممکن است تبعیض قائل شود اما متاسفانه سیاست ایالات متحده می کند. تخریب از COVID-19 همانطور که مارتین لوتر کینگ جونیور ممکن است گفت: "افشای شر است که ریشه عمیق در کل ساختار جامعه ما است. این نشان می دهد سیستمیک به جای سطحی معایب و نشان می دهد که بازسازی رادیکال از جامعه خود به خود این مسئله مواجه می شود." گفته شده است که زندگی هیچ را اور. وقتی که می آید به بازسازی ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که اشتباه است. و اگر آن است که ما را مجبور به انجام عميق-آزمون آماده به مقابله با برخی از حقایق سخت و باز باقی می ماند قابل توجهی به اقدامات اصلاحی. این کشور نمی توانیم به از دست دادن یک سوم شانس به دست آوردن همه چیز درست است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن