غیر رسمی نژادپرستی مشاوران به انجیلی جهان

دین پشت هر سفید پاستور بیانیه در مورد آشتی نژادی, سیاه, همکار اواخر شب دنبال تغییرات است. گتی / عرش R

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
گتی / عرش Raziuddin / اطلس

در هفته های پس از جورج فلوید مرگ فیلیپ Pinckney شده است هولناک با پیام از کشیشان پروتستان که می خواهید را به ایستادگی در برابر نژاد پرستی: 40 به 60 تلفن تماس در روز ده ها تن از متون و ایمیل زنجیر بی پایان پیش نویس از خطبه ها و مقالات. 34 ساله سیاه کشیش را صرف زندگی خود را در فضاهای که در آن مسابقه یک نقطه از تناقض است. او آموزش دیده به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری در ارگ کارولینای جنوبی کالج نظامی که افسران کمک موزون حمله به فورت سامتر که در آغاز جنگ داخلی. او کاشته کلیسا با Southern Baptist Convention denominationfounded به دفاع از slaveholding. در حال حاضر به عنوان کشور reckons با سیاه و سفید تر و میر در دست او گرفته شده است تا نقش او اغلب می شود پیش نویس برای: غیر رسمی نژادپرستی مشاور به انجیلی جهان است.

"من نمی دانم هر فرد سیاه و سفید که مطرح شده دست خود را و گفت: "آره, من می خواهم به انجام این" او به من گفت از طریق تلفن رانندگی از چارلستون به کلمبیا به بحث با یک گروه از کشیشان در مورد نژاد و مسیحیت. "ما به این گیاه کلیساها و شاگرد مردم و به منظور بالا بردن خانواده و اعلام, 'یهوه.' و در عین حال وجود این کوری. وجود دارد این جهل. وجود دشمنی که ما احساس منحصر به فرد اجبار به سمت حرکت می کند." به عنوان Pinckney به تازگی میگردین از طریق پیام های متنی خود را, او متوجه شده است که برخی از سفید شبان رسیدن تنها زمانی که نژادی و خشونت است در اخبار. "ما ممکن است صحبت از گذشته سیاه, قتل," او گفت:.

آرام شبکه ای از رهبران مسیحی مانند Pinckney است coalesced در سراسر کشور—مرتب سازی بر اساس رسمی یاران سیاه و شبان, غیر انتفاعی کارکنان و وزارت رهبران که حرکت در عمدتا سفید انجیلی محافل. در حالی که برجسته سفید شبان اغلب توجه خود را بر اظهارات نژادپرستی خود را جوانتر کمتر قدرتمند, سیاه, همکاران به طور معمول کار در پشت صحنه به آنها را تسهیل. انجیلی جهان می تواند کاملا به چالش کشیدن محل که در آن برای تغییر نگرش مردم در مسابقه: بسیاری از این کلیساها دارای سابقه ای طولانی در مقاومت به برابری نژادی و بسیاری از محافظه کاران مذهبی هستند با احتیاط از خود توصیف اجتماعی-عدالت حرکات در ارتباط با سمت چپ.

ماه گذشته به ارمغان آورده است علائم مهم است که انجیلی جهان این است که تغییر در راه های غیر قابل تصور شده اند تنها چند سال پیش. خود توصیف "غیر سیاسی" شبان در streetsmarching در کنار معترضان. سفید megachurch رهبران haveaccepted ملامت از خود را سیاه و همسالان. برجسته conservativepastors andseminary رهبران در می سی سی پی به نام برای حذف مؤتلفه نبرد تصاویر از دولت خود را پرچم. و سر از کنوانسیون باپتیست جنوبی hasdeclared که "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." راه رهبران مسیحی دست و پنجه نرم کردن با برتری در هفته های آینده خواهد بود نشانه ای از جایی که سفید امریکا عنوان شده است و در نهایت تصمیم بگیرند که چه کسی کلیساها می تواند با رسیدن به پیام خود را. سیاه و رهبران کلیسا و دیگر مسیحیان از رنگ را انتخاب کرده اند که به باقی می ماند در فضاهای پیشرو در راه است.

بسیاری از محافظه کار سفید شبان از جمله برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی مشاوران باید برای سال بوده است آزادانه حاضر به محکوم کردن این "گناه نژادپرستی" و آشکار تبعیض در امتداد خطوط Jim Crow. محافظه کار و شبان حتی ایالات حدود قانون کیفری-مسائل عدالت; سفید evangelicalsled راه در سال گذشته زندان-لایحه اصلاحات. اما ظریف هنجارهای فرهنگی—و مسائل سیاسی—قرار دادن محدودیت های سخت در راه بسیاری از کشیشان آماده هستند به فکر می کنم در مورد نژاد پرستی.

"اگر شما را به یک کلیسا و می گویند:" هی مرد. سفید عیسی مسیح که ما رو در دیوار یک دروغ است. هیچ راهی وجود دارد که یک خاورمیانه یهودی را نگاه خواهم که' در حال حاضر شما در حال حمله مقدس" Pinckney گفت. "این تپه که بر اساس آن ما در حال آمادگی برای مرگ—که در آن دیدار ما در این گفتگو در مورد مسابقه."

به عنوان نویسنده Jemar Tisbyrecently مفصل در کتاب خود رنگ مصالحه, سفید رهبران مسیحی را ترویج و وجود تعصب نژادی در طول تاریخ آمریکا است. متکلمان ساخته شده کتاب مقدس استدلال برای توجیه برده داری. برجسته جنوب شبان خواست "اعتدال" در بحث در مورد تبعیض نژادی در طول دوران حقوق مدنی. برای چندین دهه محافظه کار و رهبران مسیحی شده اند کشتی با این میراث: در اوایل سال 1995 کنوانسیون باپتیست جنوبی تصویب یک قطعنامه در محکومیت فرقه نقش در ترویج تعصب نژادی و عذرخواهی به "همه آمریکایی های آفریقایی تبار" برای condoning "فردی و نژادپرستی نظاممند در طول عمر ما," آیا "آگاهانه یا ناخودآگاه." باپتیست جنوبی رهبران havecontinued به فشار مکالمات در آنچه به آنها تماس بگیرید نژادی آشتی در سال های اخیر و فرقه های دیگر را ساخته اند تلاش های مشابه.

در عین حال گفتگو در مورد مسابقه در میان پروتستان های انجیلی اغلب تیره با اختلاف بیش از که در آن خط بین نژادی آشتی و فعالیت سیاسی در واقع نهفته است. فقط چهار سال پیش یک زن سیاه و سفید, میشل هیگینز ملاقات فوق العاده ای واکنش پس از او برای سخنرانی در اوربانا محبوب جوانان-وزارت کنفرانس با این استدلال که او برادران و خواهران مسیحی باید پشتیبانی سیاه زندگی مهم است. تابستان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد, نشست سالانه باپتیست جنوبی Conventiondevolved به هرج و مرج پس از یک قطعنامه در محکومیت alt سمت راست رو متوقف برای استفاده از اتهام سیاسی زبان. وقتی J. D. Greear کارولینای شمالی کشیش که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور از فرقه recentlyrecorded یک تماس تصویری در مسیحیان می گویند "Black lives matter" او را به دقت روشن است که او کلیسا را تایید نمی کنیم هر Black Lives Matter سازمان. "جنبش و وب سایت های ربوده شده است توسط برخی از فعالان سیاسی که جهان بینی و سیاست نسخه خواهد بود عمیقا در تضاد با خود من," او گفت:. سفید دیگر کشیشان پروتستان نمی خواهد حتی به عنوان دور به عنوان Greear. آنها درک شعار به عنوان "کشیدن کوچک موضوع ... که unravels کل ژاکت" نیکول مارتین مدیر متحده آمریکا وزارت در آمریکا کتاب مقدس جامعه به من گفت. سفید شبان تعجب می کنم که آیا گفتن Black lives matter معنی خواهد بود که آنها را مجبور به صرفنظر کردن از زمین بر دیگر مسائل مانند ordaining زنان و یا تایید تجاوز به حقوق او گفت:. "و پاسخ من به آن است که: شاید".

انواع خاصی از فعالیت سیاسی به طور گسترده ای پذیرفته شده در انجیلی جهان است. "ما باید حرمت-از-زندگی یکشنبه صحبت کردن در مورد این شر بزرگ از سقط جنین—که من در هیئت مدیره با آمین" Pinckney گفت. اما "که همان وضوح به نظر می رسد بسیار پیچیده است وقتی که می آید به مسائل مربوط به مسابقه است." زمانی که او در یک ناهار با یک دوست سیاه و سفید پاستور می گوید: Maina Mwaura یک باپتیست جنوبی–روت وزیر که مشورت برای سازمان مسیحی مانند وعده پاسداران و Barna سفید پاستور حاضر به گوش دادن به دوستان دیدگاه ها در آنچه که او را دیدم به عنوان رئیس جمهور نژادپرستانه نظرات. سفید پاستور گفت که او رای خواهد داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او مخالف سقط جنین است که به طور موثر به پایان رسید مکالمه. "طرفدار زندگی در دستور کار است که استفاده می شود به عنوان یک سلاح برای خاموش کردن هر چیز دیگری از جمله مسابقه" Mwaura به من گفت.

حتی زبان از آنچه به منزله "عدالت" است و بحث برانگیز در میان پروتستان های انجیلی. در سال 2018 یک گروه از کشیشان به رهبری جان مک آرتور نفوذ سفید megachurch پاستور در کالیفرنیا امضا بیانیه decrying "عدالت اجتماعی" و استدلال در برابر "پست مدرن ایدئولوژی حاصل از تقاطع رادیکال فمینیسم و بحرانی مسابقه تئوری." آن را محکوم کرد "سیاسی و یا فعالیت های اجتماعی" به عنوان "اجزای جدایی ناپذیر از انجیل یا اولیه به ماموریت کلیسا." این نوع از احساسات است که مشترک میان سفید انجیلی رهبران چندین رهبران سیاه و سفید است که کار در این فضا به من گفت: سفید شبان به شدت اجرا مرزهای قابل قبول مکالمات در نژادپرستی weaponizing هر موقعیت که خرس حتی بوی سیاست مترقی و سیلی زدن برچسب مانند "عدالت اجتماعی" و "فرهنگی مارکسیسم" در استدلال در مورد سیستمیک بی عدالتی است. رهبران سیاه و سفید در عمدتا سفید سازمان ها مراقب باشید به تاکید است که مراقبت در مورد نژاد پرستی انجیل است موضوع.

"اگر آن را فقط یک اجتماعی-عدالت چیز یا یک چیز فرهنگی آن را آسان به اخراج به دلیل این که پایگاه های گفتگو در ایدئولوژی" آرتور Satterwhite III, معاون رئیس جمهور از چند قومی وزارتخانه در زندگی جوان برجسته جوانان-وزارت سازمان به من گفت. برخی از سفید شبان به دنبال سیاه که صدای اکو سیاسی خود را در اعتقادات Mwuara به من گفت. "من به معنای واقعی کلمه تا به حال در رسانه های اجتماعی و فقط بگو:" لطفا به من ارسال هر گونه مطلب Candace اونز ویدئوها,'," او گفت: با اشاره به جناح راست مفسر سابق و مدیر ارتباطات به صورت نقطه عطف ایالات متحده آمریکا است. زمانی که کشیشان این, با توجه به Mwuara آنها آن را به عنوان "آموزش ما چیزی است که ما از دست رفته است. مشکل با آن این است که شما واقعا تنزیل 90 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید ديدگاه."

مهم نیست که چقدر حسن نیت آنها ممکن است سفید انجیلی رهبران بارها و بارها می گویند و انجام کارهایی است که به طور افراطی مضر برای مردم رنگ در جوامع خود. در ماه ژوئن در اوج تظاهرات در برابر فلوید مرگ لویی Giglio آتلانتا megachurch کشیش گفت: در یک روی صحنه گفتگو با محبوب هنرمند هیپ هاپ Lecrae و Chick-fil-A, مدیر عامل دن کتی که مدت امتیاز سفید باید جایگزین با سفید برکت به "دریافت بیش از عبارت" که تعطیل مکالمات در نژاد پرستی. پس از آن با توجه به واشنگتن پست, Lecrae پا به غیر رسمی خود را نژاد پرستی-مشاور نقش گفتن Giglio چگونه ناراحت کننده او با این پیشنهاد. (Giglio laterapologized.) ماه گذشته جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی دانشگاه توییتی یک تصویر از یک ماسک صورت تزئین شده با یک نفر در یک Ku Klux Klan ردا و دیگری در blackface. چند ده, سیاه, فارغ التحصیلان آزادی دانشگاه از جمله کشیشان و رهبران مسیحی با ارسال نامه ای ابراز خشم و انزجار خود را در "کودکانه رفتار است." (فالول جونیور بعد از آن عذرخواهی کرد.) Jua رابینسون یک کشیش که تاسیس یک قومی کلیسا در بوستون و یکی از لیبرتی نامه را امضا کنندگان گفت: من او را تبدیل به عادت کرده اند به دیدن سفید رهبران مسیحی دریافت flummoxed با موضوعات مسابقه:زمانی که رابینسون در اوایل 20s و کار در کارکنان از ورزشکاران در عمل یک وزارتخانه و سازمان که قبلا شناخته شده به عنوان جنگهای صلیبی پردیس برای مسیح او خواسته رهبر عبادت به سعی کنید بازی انجیل آهنگ. او متلاطم و "اساسا راه می رفت از آن" او به من گفت. "آکورد ممکن است کمی متفاوت, اما اگر شما می دانید که من اینجا هستم و دیگران ممکن است آن را درک, چرا که نه حداقل آن را امتحان کنید؟" رابینسون است که اغلب تنها شخص سیاه و سفید در اتاق در کلیسا رویدادهای مربوط به او گفت:, و او به طور منظم خواسته به صحبت می کنند به همکاران خود در مورد مسابقه. "برخی از این افراد واقعا باید روابط با مردم رنگ" او به من گفت. "من احساس می کردم که خدا به من داده بود یک صدا و یک خط و یک سطح معینی از اعتماد است."

در هفته های اخیر به عنوان کشور مواجه مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگر قربانیان نژادپرستانه و خشونت سفید شبان قرار داده اند از اظهارات و میزبانی یکشنبه-صبح مکالمات در مورد معضل از تعصب در ملت ما. با این حال حتی این حسن نیت تلاش اغلب افراط "خالی احساسات است که مردم با نژادپرستی" Pinckney گفت و تمرکز بر روابط فردی و رفتارهای: "ما نیاز به عشق یکدیگر برای درمان هر یک از دیگر." این تصادفی نیست. "انجیلی الهیات گرایش به شخصی بسیار بسیار رابطهای و در نتیجه درگیر شدن مسائل مربوط به سیستم و ساختار فوق العاده دشوار است می گوید:" گرگ Jao, مدیر روابط خارجی در InterVarsity نفوذ وزارت سازمان است که با تمرکز بر روی محیط های دانشگاهی. بسیاری از پروتستان های انجیلی ممکن است در هیئت مدیره با ایده طرد نژادپرستی از قلب خود را, اما ممکن است آماده برای مقابله با مسائل مربوط به سیاست مانند نژادپرستانه پلیس را قادر می سازد که این نوع از خشونت که به کشته شدن جورج فلوید. به عنوان 2018 71 درصد از سفید پروتستان های انجیلی بر این باور است که حوادث از افسران پلیس به قتل مردان سیاه و سفید جدا هستند و نه بخشی از یک روایت,الگوی, بر اساس یک نظرسنجی از موسسه تحقیقات عمومی دین. "عمدتا درون فردی, دوستی مبتنی بر آشتی [است] عملا ناتوان به تغییر ساختاری و سیستماتیک نابرابری خطوط نژادی در این کشور" Tisby به من گفت.

برای تمام انرژی اختصاص داده شده به پرداختن به نژادپرستی در سفید انجیلی جهان پس از جورج فلوید مرگ است نه لزوما یک نقطه عطف در چگونگی سفید پروتستان های انجیلی فکر می کنم در مورد مسابقه چند رهبران سیاه و سفید من صحبت کرد و با استدلال. "در مورد هر چهار تا پنج سال وجود دارد بزرگتر در سطح ملی و نژادی گفتگو و بسیاری از کلیساها را به برخی از حرکت در آن" Jao به من گفت. "سپس آنها صحبت نمی کنم در آن دوباره متوجه نمی, چیزهایی که اتفاق می افتد به صورت محلی و یا در سراسر کشور تا زمانی که بزرگ بعدی انفجار است." یک تست از اثرات این تابستان تظاهرات این است که آیا آنها تغییر خواهد کرد گفتگو در مورد مسابقه و پلیس محافظه کار در محافل سیاسی. نزدیک به یک سوم از مردم سفید پوست در ایالات متحده شناسایی به عنوان پروتستان های انجیلی و قوی اکثریت این گروه جمهوری خواه. سفید مسیحیان پيشينه قرار به فشار سیاستمداران به این موضوع را به طور جدی.

در نهایت هر چند رهبران سیاه و سفید من با صحبت انجام کار خود را به خاطر کلیسا و نه سیاسی به دست آورید. "این مسئولیت عادی فرد سیاه و سفید به آموزش مردم سفید. که در خود سرکوب می گوید:" Latasha موریسون بنیانگذار و رئیس جمهور ofBe پل, یک سازمان است که آموزش کارکنان در عمدتا محافظه کار سفید کلیساها و سازمان ها در نحوه گفتگو در مورد مسابقه.

در چارلستون Pinckney صرف ماه گذشته toggling بین رقابت در واکنش به Floyd مرگ: میل به سپر دو پسر جوان از خشونت خود را به رهبری کلیسا با عقل به پانچ دیوار. چند سال پیش Pinckney و دیگر محلی شبان تشکیل یک جمعی 1Charleston برای تشویق کلیساها در این شهر به گفتگو در مورد نژاد پرستی و انجیل. شهر خود knowsall بیش از حد و اثرات مخرب نژادپرستانه و خشونت در کلیسا. "من برای آن روز که من دریافت این پیام و من لازم نیست به بحث در مورد این چیزها" Pinckney به من گفت. اما "همان خدایی که به نام من به شاگرد نیز به نام من به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب