Fauci فکر می کردم دو بار در مورد حرفه ای در پزشکی او تا به حال شناخته شده آن را به معنای روزی صحبت کردن به جیم اردن

عکس توسط Kevin Dietsch / استخر / خبرگزاری فرانسه / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—Dr. Anthony Fauci روز جمعه گ

توسط NEWS-SINGLE در 11 مرداد 1399
Anthony Fauci testifies.
عکس توسط Kevin Dietsch / استخر / خبرگزاری فرانسه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت که او را "دو بار فکر" در مورد به دنبال یک حرفه ای در پزشکی او تا به حال شناخته شده است که این امر منجر به صحبت روزی به نماینده جیم اردن.

صحبت با خبرنگاران پس از کنگره شهادت Fauci گفت که در ظاهر خود را در جلسه اتاق او شده بود بازبینی سری انتخاب های زندگی است که تا به حال منجر به خود را مجبور به شنیدن اردن صحبت می کنند.

"من می تواند انجام بسیاری از چیزهای دیگر با زندگی من" محترم virologist گفت. "من شده اند می تواند یک آتش نشان. من در واقع خیلی خوب رقصنده در روز. من می توانم داده اند که یک شات."

تأمل در این جاده گرفته شده Fauci افزود: "تا به حال من در انتخاب هر یک از این زمینه ها شما می توانید شرط خود را پایین دلار من نمی خواهد که صرف امروز نیاز به گوش دادن به جیم اردن. کسانی که دقیقه من هرگز به عقب بر گردیم."

Fauci روشن است که او "خیلی ممنون" برای کار خود را به عنوان یک متخصص اپیدمیولوژی اما افزود: "اجازه دهید بچه های خودمان. اگر من یک رقصنده حرفه ای وجود دارد در مورد یک صفر درصد شانس من همیشه در همان اتاق به عنوان جیم اردن. اوه خوب آن است که آنچه در آن است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب