این است چگونه Reaganism و تاچریسم پایان

ایده های در سالن رقص هتل در رم رهبران ناسیونالیست راست در زمان تیره و تار نمای غربی لیبرال دموکراسی—که جنگ

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398
اد Reinke / AP

اين مقاله به روز شده در 10:17 همکاران در فوریه 10 سال 2020

در سالن رقص هتل دیدنی از ناز و نعمت—قرمز مخملی صندلی در زیر پر زرق و لوستر های کریستال و شیشه ای رنگ آمیزی سقف—محافظه کار جنبش است که هنگامی که الهام بخش مردم در سراسر اروپا ساخته شده است پل ها در سراسر پرده آهنین و کمک به پیروزی در جنگ سرد آمد در نهایت به پایان رسید.

به مناسبت یک کنفرانس در رم در هفته گذشته به نام "خدا, افتخار, کشور: رئیس جمهور رونالد ریگان پاپ ژان پل دوم و آزادی ملت ها." با الهام از اسرائیل نویسنده یورام Hazony تشکیل تحت پرچم ملی "محافظه کاری" این رویداد با همکاری سازمان های کریس DeMuth جمهور سابق آمریکا سازمانی موسسه (در دوره زمانی که آن را حمایت سرمایه داری جهانی و جنگ عراق) و جان o'sullivan سابق speechwriter برای نخست وزیر بریتانیا مارگارت تاچر. O'sullivan در حال حاضر اجرا می شود دانوب موسسه است که بودجه از طریق یک بنیاد توسط دولت مجارستان. کنفرانس خود را تامین شد, با توجه به DeMuth, توسط ناشناس آمریکایی کمک کننده. این بود که جانشین ملی محافظه کاری کنفرانس برگزار شده در واشنگتن دی سی در سال گذشته است. که مناسبت های ویژه عجیب و غریب تراکم های جدید و قدیمی محافظه کاران از جمله جان بولتون و Tucker Carlson, افرادی که هنوز بحث امیدوارم مورد کوچک شدن دولت و کسانی که می خواهند به بزرگنمایی آن مردم هنوز هم مانورهای رندانه می شود مربوط و مردم پر از اعتماد به نفس است که آنها در حال حاضر هستند.

این کنفرانس در رم بود و در بسیاری از راه های شروع با زیبایی شناسی: هیچ اتاق در واشنگتن حاوی کاملا بسیاری از ستون Corinthian. هدف حداقل در ابتدا به نظر می رسید کمی مرموز تر بیش از حد. اگر ریگان و جان پل دوم در ارتباط بودند هر چیزی, آن, بزرگ, بلند پروازانه و سخاوتمندانه ایده های غربی سیاسی تمدن است که در آن یک دموکرات اروپا خواهد بود یکپارچه متعدد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی, لینک, برگزار شد و با هم در زیر یک چتر آمریکا هژمونی. ژان پل دوم می خواستم لهستان برای پیوستن به اتحادیه اروپا در سخنرانی معروف خود در نرماندی ریگان اعلام کرد که نه فقط "یک کشور است که ارزش مردن" اما "دموکراسی ارزش مرگ برای, چرا که آن را بیشتر عمیقا محترم شکل دولت تا کنون ابداع شده توسط انسان است." حداقل زمانی که او هنوز هم نخست وزیر مارگارت تاچر نیز طرفدار این دیدگاه از غرب است. او یکی از نیروهای محرک پشت بازار واحد اروپایی در این قاره گسترده منطقه آزاد تجاری است که همچنین نیاز به یک واحد نظارتی, سیستم—همان یکپارچه سیستم نظارتی است که انگلیسی ها در حال حاضر را رد کرد و حال ایمان به اهمیت حقوق بشر است. او گفت: به صراحت: "دولت است نه, بعد از همه, صرفا یک قبیله. آن است که یک نهاد قانونی" تاچر اعلام کرد در زاگرب کرواسی در سال 1998 با توجه به شرح حال چارلز مور. "نگرانی برای حقوق بشر ... بنابراین مکمل حس ملیت بنابراین به عنوان برای اطمینان از ملت و دولت است که هر دو قوی و دموکراتیک است."

جدید ملی محافظه کاری حداقل به عنوان بیان شده در رم است که بسیار متفاوت از Reaganism و تاچریسم. نقطه شروع این است که پیوستن به اتحادیه اروپا و آمریکا هژمونی هر دو بد و آرمان جهانی است مانند حقوق بشر یک ایدئولوژی خطرناک. این در واقع استدلال ها ساخته شده در Hazony کتاب فضیلت ناسیونالیسمیک کار است که ترکیب مقدس تاریخ نوشتههای جان لاک و معاصر و سیاست را در یک کاریکاتور از یک فلسفه سیاسی برای زمان ما. Hazony اختراع تعریف ملت—قبایل که توافق کرده اند به زندگی می کنند با هم بیشتر یا کمتر—است که امر به هیچ موجود دولت مدرن و حتی در اسرائیل نیست. او همچنین ویژگی های همه چیز خوب در مورد تمدن مدرن به ملت و همه چیزهای بد را به آنچه که او خواستار "امپریالیسم." او قرار می دهد کشورها و موسسات او را دوست دارد به اولین جعبه و کسانی که او دوست ندارد به دوم. نتیجه آن پدیدار می شود که نازی ها که به طور خاص به نام خود ملی شد ملی گرایان اما امپریالیستها به عنوان اتحادیه اروپا یک سازمان ایجاد شده برای جلوگیری از تجدید حیات نازیسم. انگلیس و اسپانیا و فرانسه با وجود سابقه طولانی خود را به عنوان امپراتوری روی زمین و دریا دفعات مشاهده شده به سازمان ملل.

در این جهان بینی دموکراسی است که از هیچ اهمیت است. معاهدات بین المللی و تعهدات مهم نیست یا حتی اگر مردم آنها را می خواهید. اگر چه عضویت در اتحادیه اروپا داوطلبانه است—Brexit فقط ثابت کرد که—و این است که با پشتیبانی اکثریت در بسیاری از کشورهای Hazony می نویسد و صحبت می کند که اگر اتحادیه اروپا شد یک قدرت اشغالگر.

فقط به خاطر این قضیه است و غیرتاریخی و داخلی ضد و نقیض به این معنا نیست که نمی توان آن را با نفوذ. بسیاری از بد کتاب تا به حال نفوذ زیادی. این یکی شده است بسیار خوش شانس داشتن به نظر می رسد فقط به عنوان کلمه ناسیونالیسم به تصویب رسید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که یک راه مفید از پانسمان کردن مجموعه ای از سیاستهای خارجی و داخلی است که تا حد زیادی مطابق هوی و هوس خود و دیکته خود بهره. مایک Pompeo, وزیر امور خارجه, استفاده از زبان, از ناسیونالیسم به عنوان به خوبی. Hazony کتاب همچنین به نظر می رسد در لحظه ای که یک تعداد انگشت شماری از انگلیس و آمریکا محافظه کار روشنفکران تکان خارج خود را در اتحاد با مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با تروریسم در اروپا بودند به دنبال یک پروژه جدید—و فقط زمانی که احزاب از راست بودند ولع مصرف مشروعیت است که می تواند اعطا شده توسط بریتانیا و آمریکا و به خصوص اسرائیل و دوستان است. برای قرار دادن آن متفاوت: کمان تاریخ یک بار توضیح داده شده توسط مارتین لوتر کینگ و باراک اوباما است که در حال حاضر خم راه دیگر و بسیاری از مردم در حال جهش روی.

نزد یک فکری نخبگان تحت یک تغییر اساسی در دیدگاه های خود و اتحاد هرگز, ظریف و این رویداد تا به حال برخی از لبه های خشن. Hazony افتتاحیه سخنرانی مجموعه ای عجیب و غریب تن. او یک بار دیگر مجموعه ای سیاه و سفید دسته بندی های متضاد (بد) "روشنگری منطقی لیبرال" که هیچ وابستگی به خانواده یا محل با (خوب) محافظه کاران که در نتیجه ترک کردن بسیار بزرگ و بسیار متنوع تر, سوم, دسته بندی: بسیاری از روشنگری منطقی لیبرال ها که وطن پرست هستند, مراقبت از فرزندان خود و احساس متصل به آداب و رسوم محلی. او با حمله به یورو در اروپا رایج, ارز و نه اقتصادی آن گسل اما از آنجا که یورو یادداشت های تزئین شده با نقاشی های خیالی پل به جای استفاده از نقاشی های واقعی هستند. او اعلام کرد که کودکان اروپایی "تدریس نیست که وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک ملت است." البته او حق دارد به بیرون کشیدن و مشروع سیاسی سنت—Burkean محافظه کاری با ما بوده است برای مدت زمان طولانی—اما برخی از این احمقانه است. در زمان های مختلف فرزندان من رفت به لهستانی, انگلیسی, آمریکایی و مدارس و آنها متوجه شدند در مورد "ملت" در همه آنها. آن را نیز مضحک به ادعا می کنند که لیبرال اروپایی ها صحبت می کنند هرگز از خود ملت با غرور و افتخار. در روز Hazony شد و سخنرانی در سالن رقص هتل در رم, رئیس جمهور فرانسه در سخنرانی در یک دانشگاه در کراکوف اعلام کرد که او احساس می کند "افتخار به فرانسه و افتخار اروپایی" و گفت که او انتظار دارد که قطب احساس همان راه بیش از حد. به میلیون ها نفر از مردم این چیزها را احساس نمی کردم.

اما دیگر سخنرانان در رم نیز منعکس شده تقریبا پارانوئید حس آزار و اذیت. این ایده که "ملت" شده است قانونى است که به وضوح چیزی که نژاد خاصی از محافظه کار در حال حاضر واقعا درک درست باشد. آمریکایی مسیحی نویسنده میله Dreher رسما توصیف جهانی که در آن او احساس سرکوب فقط به عنوان مردم بوده است در زیر توتالیتر کمونیسم.* "همه گیر ایدئولوژی در میان ما است ... یک globalist قربانی متمرکز بر سیاست هویت اغلب به نام "عدالت اجتماعی" او هشدار داد و خواستار مخاطبان را به فکر می کنم از خود را به عنوان مسیحیان مورد آزار و اذیت برای ایمان خود را در گذشته است. روبرتو ده Mattei یک ایتالیایی کاتولیک فکری صحبت آینه از یک "دیکتاتوری نسبیت" و اعلام کرد که مترقی ایجاد کرده بود ممنوع نوشتن کتاب در مورد تاریخچه کمونیسم. پس من شخصا نوشته سه کتاب در مورد تاریخچه کمونیسم همه از آن منتشر شده است در چندین زبان اروپایی—از جمله ایتالیایی—من در بر داشت این بیانیه مبهم.

چه چیزی باعث این دیدگاه اددر است که آن را نیز درگیری با واقعیت سیاسی. ملی محافظه کاران نمی توانید به طور همزمان بود قربانیان درمانده توتالیتر فرهنگ و همچنین نگه داشتن زیاد قدرت سیاسی که برخی از آنها به سادگی انجام دهید. نه همه از این قدرتمند جدید ناسیونالیست های ساخته شده در این کنفرانس است. مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که شد در غیر این صورت اشغال کردند. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل وجود ندارد یا. Matteo Salvini—ملی راست رهبر است که ایتالیا با معاون نخست وزیر سابق و شاید نخست وزیر بعدی—قرار بود وجود دارد اما در آخرین لحظه احتمالا به این دلیل او فکر می کند که رای بیشتر در حال حاضر می تواند توسط ارتباط با روشنگری منطقی لیبرال. نخست وزیر بوریس جانسون دولت حداقل برای لحظه ای نیز ضمیمه به این مرکز است. تنها انتخاب, انگلیسی, سیاستمدار من خال خال در رم کنفرانس غیر عادی حزب محافظه کار MP به نام دانیل Kawczynski که بهترین و شناخته شده به عنوان یک آواز حامی رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

با این وجود توجه به این که نه o'sullivan و نه DeMuth است دیگر در مرکز بریتانیا و یا آمریکا—o'sullivan در حال حاضر زندگی در بوداپست و اجرا می شود یک موسسه بودجه توسط دولت مجارستان—و با توجه به این که Hazony است شکل بگیرد اسرائیل تعدادی از سیاستمداران اروپایی با بسیار واقعی از جاه طلبی های سیاسی و واقعی نفوذ که به نظر می رسد قابل توجه است. این تفرقه و فصیح تیری Baudet هلندی ناسیونالیست راست رهبر حزب دستورات در حدود 15 درصد از آرا در هلند زیادی در این کشور تکه تکه کردن سیستم در یک پنل. یک سیاستمدار از Vox به سرعت در حال رشد حزب اسپانیایی که شکسته است پس از فرانکو تابو در ملی, سیاست, شد و در حال حاضر بیش از حد. ماریون Marechal فرانسوی سیاستمدار است که کاهش یافته و نام خانوادگی Le Pen اما هنوز هم متعلق به خانواده است که تاسیس, فرانسوی, پارتی, در حال حاضر به عنوان شناخته شده ملی تجمع در صحبت ظهر.

مرچل است که گاهی اوقات به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری فرانسه در سال 2022 ساخته شده به خوبی گردد سخنرانی که مثل Hazony را درو تیز و پلاریزه تضاد بین محافظه کاران و روشنگری منطقی لیبرالها چه کسی او را به نام "ترقی خواهان." این واژه به نظر می رسید که شامل همه از رئیس جمهور Emanuel پاکسازی به استالینیست. کلمات او بودند خاطره انگیز: "ما در حال تلاش برای اتصال گذشته به آینده این ملت به جهان خانواده به جامعه ... ما نمایندگی رئالیسم; آنها ایدئولوژی. ما معتقدیم در حافظه; آنها در حال فراموشی است." اما اظهارات او نمی منعکس کننده واقعیت است. پاکسازی صحبت کرد و به صراحت و در طول در مورد تاریخ و حافظه در کراکوف و انجام داده است در بسیاری از موارد دیگر بیش از حد. به فوز طرفداران که ممکن است مهم نیست. شاید آنها احساس خود را به آزار و اذیت اقلیت و او پژواک که مشاهده. شاید آنها ترجیح می دهند فقط به شنیدن در مورد تاریخچه از کسی مانند او سخنگوی قومی تعریف فرانسه و Frenchness به جای پاکسازی.

اگر درست است که ملی گرایان caricatured لیبرالها و سپس آن را به همان اندازه درست است که لیبرال ها اغلب کاریکاتور جدید گرایان و من نمی خواهم به انجام این کار. برخی از آنچه در مرچل می گوید به فرانسه و برخی از آنچه Baudet می گوید به هلندی, مسلم درست است. اقتصاد واقعا تبدیل شده اند بیشتر در جهانی که جوامع کوچک بیشتر در معرض خطر; تر مناظر نابود شده اند مدرنیته; مردم زیرفشار از کلیساها احتمالا برای خوب; فن آوری در حال حرکت است به سرعت در راه است که ترساندن مردم است. این استدلال است که بیش از چگونه به آدرس مشروع ترس ایجاد این تغییرات است. در میان دیگران اتحادیه اروپا خود را به آمده تا با مجموعه ای از راه حل های از جمله اهدای پول به فرهنگ و معماری و حفاظت از اروپا در کشاورزی و در نتیجه مناظر اروپا در برابر رقابت. شما می توانید استدلال می کنند در مورد اینکه آیا این چیزها کار می کنند اما در جهان تحت سلطه توسط یک نامنظم امریکا و خودکامه چین و اتحادیه اروپا همچنان تنها نهاد به اندازه کافی بزرگ به صحبت می کنند تا برای اروپا در صحنه جهانی است. هلند تنها—حتی بریتانیا به تنهایی قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد.

اما امکانات دیگر وجود دارد بیش از حد. یکی می توانید با استفاده از رای دهندگان ترس برای مثال—فن آنها بهره برداری از آنها—به منظور ایجاد یک جنبش سیاسی. و چون ملی محافظه کاری بسیار می خواهد به یک جنبش سیاسی این است که یک چشم انداز است که منافع بسیاری از مردم است. به لطف برخی از نه کمتر فصیح سخنرانی در لهستانی میهن پرستی و افتخارات "حاکمیت" مخاطبان در رم رقیق به طور قابل توجهی به عنوان روز عینک. اما به عنوان جلسه نهایی رشد نزدیک فیلمبرداران و خبرنگاران آغاز شد دست خوش پیشامد میشه برگشت به اتاق. زمانی که نهایی بلندگو وارد او برنده ایستاده اند. این بود که ویکتور وزیر مجارستان نخست وزیر این مرد حرفه ای که احتمالا بهترین نشان می دهد فاصله ای که محافظه کاری از ریگان و تاچر سفر کرده است از سال 1989 است. وزیر, من متوجه شده بود که بسیاری از در اتاق تا به حال واقعا به شنیدن.

معروف وزیر رفته یک گام بیشتر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی به محافظه کاران است. برای یک, او شده است خجالتی در مورد استفاده از توطئه گاهی اوقات هیستریک ملی, زبان, انعکاس, پیر ضد سامی استعارههای به منظور بهره برداری ترس از جهان خارج است. "ما در حال مبارزه با دشمن است که متفاوت از ما," او گفت: در سال 2018 است. "باز نمی شود اما پنهان کردن; نه ساده اما فریبنده; صادق نیست اما پایه; نه ملی بلکه بین المللی; باور ندارد در کار اما حدس با پول; ندارد آن کشور خود را احساس می کند اما در آن صاحب کل جهان است." مهم تر از او پیشی گرفته است هر کس دیگری در اروپا تمایل خود را برای از بین بردن موسسات که ایجاد زمین است که دموکراسی ممکن است. اگر چه شرکت کنندگان در کنفرانس در رم سخن می گفت در طول حدود سرکوبگر جناح چپ ایدئولوژی در دانشگاه های مجارستان تنها کشور اروپایی که تعطیل کل دانشگاه به قرار بدن علمی (آکادمی علوم مجارستان) مستقیم تحت کنترل دولت و حذف کمک های مالی از بودجه های دانشگاه ها است که حزب حاکم مواردی به دلایل سیاسی. گفت: اگر چه بسیاری از آنها احساس سرکوب توسط جناح چپ رسانه های مجارستان نیز تنها کشور اروپایی است که با استفاده از یک ترکیب سیاسی و فشار مالی به قرار دادن بسیاری از خصوصی و دولتی بر رسانه ها حاکم-حزب کنترل بیش از حد.

وزیر تخریب مستقل مطبوعات و دانشگاه و آهسته سیاسی از مجارستان دادگاه باید در خدمت یک هدف کاملا متفاوت از رفیع ایده های در مورد حاکمیت ملی و یا زیبایی از مناظر. این دسیسه را فعال کرده اند نخست وزیر خانواده و حلقه درونی خود را برای استتار بی شمار راه های که در آن آنها با استفاده از قدرت دولتی برای پولدار شدن. آنها همچنین به او کمک کرد کمانچه با انتخابات قوانین بطور غیر عادلانه تقسیم مناطق و تنظیم قانون اساسی به منظور مطمئن شوید که او را از دست نمی. او معمولا هل سمت راست به لبه استبداد بدون رفتن بیش از آن—تقریبا همیشه اجتناب از خشونت به عنوان مثال—حداقل به این خاطر مجارستان می شود مقدار زیادی از پول را از اتحادیه اروپا که برخی از آنها شخصا مزایای همکاران حزب خود. اما اگر در نهایت اتحادیه اروپا از بین می رود و او دیگر نمی خواهد نیاز است که داری. کشور خود بهترین تصویر از آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما رد ارزش های جهانی سرکوب روزنامه نگاران و دانشگاهیان که در تولید آمار تضعیف دادگاه و حکومت قانون: زمانی که شما خلاص شدن از شر تمام کسانی که همه چیز شما فقط چند قدم دور از فساد و ظلم و ستم. این است چهره واقعی جدید "ناسیونالیسم" با این حال با دقت از آن است که پنهان در پشت یک روشنفکر نما یا تا لباس پوشیدن و به عنوان جانشین ریگان و جان پل دوم. شما می توانید ببینید که چرا آن تجدید نظر به مردان مانند نتانیاهو و یا مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ چیزی در مورد این روش این است که یک راز هر چند اوربن بود و نمی خواست در مورد هر یک از آن زمانی که او روی صحنه ظاهر شد. به جای DeMuth از او خواست به توضیح اسرار موفقیت خود را. به صورت مستقیم وزیر گفت: در میان چیزهای دیگر است که آن را کمک می کند تا به حمایت از رسانه ها است. در پشت اتاق که در آن مطبوعات نشسته بودند و چند نفر خندیدند. در نقطه دیگر وزیر نیز در توصیف فلسفه سیاسی خود را به عنوان "دموکراسی مسیحی," یادآوری میکند که این چیزی است که با نام تجاری جدید و رادیکال. در واقع آن بسیار قدیمی است: آلمانی هلندی و بلژیکی دموکرات مسیحی بودند که از بنیانگذاران اتحادیه اروپا و آنگلا مرکل یک حزب دموکرات مسیحی و دختر یک پروتستان وزیر آلمان اجرا می شود امروز. او مسیحی است اما نه در راه وزیر و یا بسیاری از رم اعضا تعریف خود را به عنوان مسیحی است. او مسیحیت ارائه می دهد هدایت اخلاقی نیست یک راه برای تقسیم "ما" از "آنها". دومی یک مهاجم جدید سیاسی هویت است که بسیاری از مردم در اتاق به دنبال, به خصوص اگر آن را عطا خواهد کرد که آنها را به سمت راست برای لغو این قانون زمانی که آنها به دست آوردن قدرت.

جهان ساکنان توسط ریگان و جان پل دوم است گذشته و هیچ کس نمی داند چگونه آنها واکنش نشان می دهند به اصطلاح انصراف از فرهنگ و توییتر اوباش و یا واکنش در برابر فرهنگ غربی در آمریکا (و نه مجارستانی) دانشگاه یا برخی از زشتتر گونه چپ تفکر است. اما به نوعی من شک پاسخ خود را خواهد بود که ایجاد یک جدید kleptocratic استبدادی درست است که تراشه های دور در موسسات حفظ دموکراسی است. نه من اعتقاد دارم که آنها را می خواستم برای از بین بردن این موسسات که به مدت طولانی undergirded غرب به عنوان بسیاری از این جدید "ملی گرایان" می خواهم به انجام است. مثل خانم تاچر من آرزوی زندگی در "یک دولت-ملت است که هر دو قوی و دموکراتیک" یک ملت است که الهام بخش میهن پرستی و احترام به ایده حقوق بشر است. من نمی بینم که چرا عشق به کشور و عشق به تاریخ خواهد بود ناسازگار با عضویت در گسترده جوامع غربی. اما در جهان سیاسی ما در حال حاضر با ورود آنها ممکن است به زودی تبدیل شدن به.


*این مقاله قبلا اشتباه نام و شامل یک رده خارج وابستگی مذهبی برای میله Dreher.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب