این واقعیت از <em>پلیس</em>

فرهنگ برای 32 فصل طولانی ترین در حال اجرا نشان می دهد واقعیت در تاریخ به فروش می رسد valorizing نظر پلیس ا

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

از تمام اتهامات شما می توانید سطح در پلیسآن را سخت به آن را متهم به stinting در عمل است. تا زمانی که لغو آن در این هفته از 31 سال سری واقعیت تحمل برای مدت طولانی به دلیل وجود طبیعت صاف و پوست کنده از ارائه آن و مفهوم (فقط به طور منظم پلیس فیلم برداری انجام واقعی کار پلیس!), در آن گیر و سختگیرانه به سرعت گام با فرمت. هر قسمت اجرا می شود حدود 22 دقیقه است و سه عمل در آن یک مظنون واقع شده است مورد بررسی قرار گرفته و عمدتا—دستگیر شد. این دستگیرشدگان هستند و اغلب به عنوان "بچه های بد" و آنها هیچ backstory بیوگرافی فراتر از آنچه که آنها داوطلبانه به ماموران در مقابل آنها. آنها انسان کاهش به مجموع ورق های رپ و یا خود را به روانی و عاطفی در این روز خاص که دوربین های نورد.

پلیس نمی کنید خیلی بیشتر از خصوصیات اگر چه آنها گاهی اوقات پرتاب یک آستر به همراه فیلمبرداران به اذعان بینندگان در خانه. من به یاد بود از این جزئیات که افسر Tou Thao از مینیاپولیس اداره پلیس cracked "این است که چرا شما نمی فراموش مواد مخدر کودکان و نوجوانان" به مونتاژ جمعیت تماشای قتل جورج فلوید در زمان واقعی است. خط به من زده به عنوان چیزی ممکن است کسی می گویند اگر آنها رشد کرده بود تا به تماشای پلیسو جذب می شود نشان می دهد نقوش به عنوان نمادهای کار پلیس است. در پلیس'به صورت پلیس به طور پیش فرض بچه های خوب, چرا که ایشان تنها از نقطه نظر دوربین به شرح زیر است. فرار متهمان باید دستگیر شود زیرا در پلیس—آنها همیشه گناه از چیزی. و ساختار نمایش اعمال مربوط توسط آگهی می شکند بدان معنی است که بچه ها خوب واجب تصرف و غلبه بد در عرض چند دقیقه.

هرگز این ویژگی ها احساس پس از لمس. که پلیس هنوز در تولید شوکه برخی از مردم در این هفته داده شده و چه مقدار از آن به نظر می رسید مانند یک یادگاری از اواخر 80s و 90s چیزی از کشف کپسول زمان در کنار The Tracey Ullman Show و "فقط بگو نه" antidrug مبارزات انتخاباتی. اما این سری شد و در نهایت لغو برترین شبکه ای که در آن نقل مکان کرده بود پس از 25 فصل در فاکس کمتر بود تعجب آور است. پلیس نقاشی شده است نقد برای سال اخیرا در یک سال 2018 مارشال پروژه ویژگی و یک 2019 پادکست که هر دو کاوشگر ساده خود به شدت یک طرفه تجسم کار پلیس است. در یک لحظه که بطور قابل توجهی کمتر تمایل به کورکورانه قبول valorizing نشان می دهد در مورد اجرای قانون پلیس نیست و تنها مصدوم: A&E را wildly موفق سری آخر هفته زنده PD نیز لغو شد در این هفته با شبکه بیان شد که در آن تجدید نظر داستان سرایی در مورد پلیس در "یک زمان بحرانی در تاریخ ملت ما."

برای اولین بار 20 سال یا بیشتر است که آن را در هوا پلیس قاب خود را به عنوان یک پویا "واقعی" نگاه پلیس کار فیلم برداری با حداقل خدمه در لرزان دستی دوربین و ارائه به بینندگان خام پوست آنچه در نگاه مردان و زنان که آمریکا امن تحمل هر روز. خلبان فیلم برداری در فلوریدا, شهرستان Broward امکانات کلانتر نیک ناوارو سازماندهی حملات از ترک خانه و bemoaning تمام مجالس ترحیم او برای حضور ماموران در داغستان را بگیرد. "ما فقط در اینجا به دنبال برخی از مواد مخدر و نگه داشتن برخی از مردم بد کردن خیابان ها" معاون او جری Wurms توضیح می دهد که به دوربین. این synthy نمره بسیار زود Baywatchکلی پرتره نشان می دهد رنگ است که از یک کشور که در آن مجرمان و مواد مخدر هستند و سرشان زیاد و ماموران لباس شخصی هستند و تنها چیزی که ایستاده در راه آخرالزمانی اجتماعی سقوط.

اما پلیس واقعا به تصویر کشیدن واقعیت است. آن را تبلیغ متبلور شده و ویرایش شده به اعتیاد آور بخش خدمت بدون هر یک از زمینه های محلی و یا اطلاعات شخصی یا تاریخی جزئیات که ممکن است کم کردن سرعت با عجله از دیدن اصطلاح مجرمان گرفته خیابان. این بود طولانی ترین در حال اجرا در زمان نخست نشان می دهد در ایالات متحده, و آن را همیشه فیلم برداری در همکاری با پلیس محلی و نیروهای. برای هر دقیقه از عمل ساخته شده است که آن را به هوا 100 شد گزارش فیلم برداری این معنی که آنچه بینندگان دیدم هر هفته بود که به شدت خالص چشم انداز کار پلیس تایید شده توسط همان بخش که دعوت کرده بود پلیس به همراه آنها در وهله اول. به عنوان نویسنده و تهیه کننده Dan Taberski میسازد در شش بخش 2019 پادکست در حال اجرا از پلیسنشان می دهد کمک راهنما در عصر تعارف بین پلیس و رسانه ها. قبل از پلیس برای اولین بار در سال 1989 اعتماد عمومی به پلیس در پایین تاریخی در حالی که نرخ جرم و جنایت بودند صعودی در سراسر کشور. اما سری فعال تحول افسران به بی عاطفه خدمه قطع آواتار از سفارش. و حتی بیشتر از آن تبدیل پلیس به شخصیت های اصلی که از نقطه نظر شد بی سر و صدا با تراز وسط قرار دارد که از تماشای بینندگان در خانه.

پلیس تبدیل شد قابل اعتماد ابزار استخدام برای ادارات پلیس در سراسر آمریکا. آن را نیز یک راه برای خوار واحد به ناتوانی شهرت خود را بر روی دوربین. به عنوان یک Vox , مستند, اشاره, اداره پلیس لس آنجلس در نهایت به توافق را نشان می دهد دسترسی در سال 1994 دو سال پس از شورش فوران بیش از وحشیانه, ضرب و شتم رادنی کینگ. در سال 2014 پس از سالها rebuffing توسعه از پلیس تولید اوماها (روباز انتخابی) اداره پلیس در نبراسکا نیز کوتاه آمد, در بخش, برای کمک به تقویت ایمان پس از بیش از حد نیروی حادثه بود که منجر به فسخ شش افسر پلیس. (مشارکت بعدها بدنام زمانی که یک افسر به طور تصادفی به ضرب گلوله کشته و یک تکنسین صدا از نشان می دهد در طول یک سرقت.) در سال 2015 پس از ویدئو جدیدی از افسران پلیس در سالیناس کالیفرنیا, ضرب و شتم یک مرد که به نظر می رسد ناتوان پلیس بود و به طور مشابه دعوت به شهر برای بازگرداندن محلی اجرای قانون برند.

در آن اوایل فصل پلیس را بیشتر احساس واقعی برای بهتر و بدتر است. در این خلبان و افسر خود را نشان می دهد تعصبات کشیدن بسر برده سیاه مظنون پایین خیابان در حالی که بعد از آن اجازه سفید آنهایی که با یک هشدار است. "اگر مجوز شما خوب است من شما را کمی با کف دست زدن بر روی مچ دست شما بگویید که می شود در راه خود را" معاون Wurms می گوید یک مرد که متوقف شده در حالی که خرید مواد مخدر. "من فقط در تلاش برای دریافت این پسر سفید برای جلوگیری از آمدن در اینجا," او توضیح می دهد که به دوربین. آنها "تعلق ندارد." یکی دیگر از قسمت تاکید کرد چگونه غم انگیز پلیس کار می تواند نشان از یک افسر زن گریه به عنوان او را ترک 2 ساله با فرزند محافظ خدمات در کمتر از شرایط مطلوب. اما در حال اجرا از پلیس محاسبه برخی از راه های که در آن سری بهینه سازی خود را برای grabbier سرگرمی. دو درصد از ترافیک متوقف می شود در دنیای واقعی Taberski توضیح می دهد که در نهایت در بازداشت است. در نشان دادن آن 92 درصد است. پلیس را به تصویر می کشد تقریبا چهار برابر جرم و جنایت خشونت آمیز به عنوان اتفاق می افتد در واقع سه برابر جرم مواد مخدر و 10 برابر فحشا. در فصل بعد, تولید, شروع ویرایش کلیپ ها با هم به "بهترین" تالیفات با grabby نام مانند "هو هو هو" سری با تمرکز بر کارگران جنسی بازداشت بیش از تعطیلات. فصل های اخیر از پلیس به نظر می رسید حتی کمتر مثل مستند از راست استقلالی, خدمت کردن آنلاین برای یوتیوب کلیک زیر سوال عناوین مانند "مادر بزرگ, مرغ, و مت."

اما آنچه به نظر می رسد که سر در گم نشان می دهد بیشتر از همه و تسهیل آن به پایان رسیده است واقعی مستند تصویری—اسیر نه حرفه ای اما تماشاگران با تلفن های همراه. اگر پلیس یک simulacrum از پلیس آمریکا کار جلا و برش و متصل به یک ماکت توخالی از افسران پلیس به قتل آلتون استرلینگ Philando کاستیا کیت لمانت اسکات دنی ری توماس اریک گارنر جورج فلوید و بیش از حد, بیش از حد بسیاری از دیگران هستند و بی شک واقعی است. و در هفته های اخیر, فیلم به تصویر می کشد افسران سوء استفاده از قدرت خود را—در پاسخ به تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور—دارای آب گرفتگی اینترنت. هیچ تولید را ویرایش فیلم نشان افسران در بوفالو, نیویورک, هل دادن 75 ساله مارتین Gugino بر روی زمین با چنین نیروی است که آنها آسیب دیده مغز خود را. هیچ رئیس پلیس را تایید کرده است ویدئوها از NYPD موبایل برخورد به جمعیت ارسال معترضان به معنای واقعی کلمه پرواز. عصر valorized پلیس در تلویزیون است.

طی چند روز گذشته در حالی که من به تماشای پیر و پلیس قسمت در یوتیوب, من نگه داشته شدن همان تبلیغات و بیش از بیش. برخی از آنها برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اما دیگران بودند برای اداره پلیس بالتیمور ظاهرا هنوز هم امیدوار به سرمایه گذاری در پلیس به عنوان یک ابزار استخدام. "بخشی از بزرگترین گشت داستان در امریکا" نقاط خواست. آن را سخت به فکر می کنم این نوع از بازیابی این زمان خواهد شد و تقاضا بسیار بیشتر از تلویزیون می تواند ارائه دهد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب