مطلق Incoherence از مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد با توییتر

ایده های رئیس جمهور فرمان اجرایی است فرصت طلب و Orwellian—اما این که تمام نقطه. اوان ال-امین / Shutt

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399
اوان ال-امین / Shutterstock / اطلس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر به انجام بسیاری از چیزهای: متهم از قتل و تحریک شورش آزار و اذیت شهروندان خصوصی, بلوک منتقدان و دروغ در مورد سیستم های رای گیری, تهدید, جنگ, جنایت, ترویج اثبات نشده درمان مواد مخدر و منحرف کردن توجه از 100,000 مرگ و میر ناشی از آمریکایی ها در سازمان دیده بان خود را. او انجام داده است همه از این و بیشتر برای سال بدون کوچکترین دخالت پلت فرم. حتی به عنوان او بارها و بارها نقض توییتر قوانین و سیاست ها و اهداف مخرب خود مبارزات التماس کرد برای مداخله اجتماعی-رسانه ای پلت فرم ایستاده بود پایین.

اما در روز سه شنبه توییتر چیزی است که آن را به حال هرگز قبل از انجام داده اند. آن واقعیت-بررسی تهمت یا دقیق تر آن اضافه شده یک برچسب کوچک با یک علامت تعجب و کلمات "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که شامل ادعاهای دروغین در مورد تقلب انتخابات. کلیک کردن بر روی برچسب منجر به توییتر اطلاعیه با عنوان "مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بی اساس ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب انتخابات."

در عرض چند دقیقه مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده بود که این پلت فرم از "سرکوب آزادی بیان" و "دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری" تعهد به "اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد." روز بعد تهمت مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany خبرنگاران گفت که از مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه نوعی از حکم اجرایی در مورد رسانه های اجتماعی; یک پیش نویس منظور منتشر شد به روزنامه نگاران و اعضای عمومی بعد از آن شب. روز پنج شنبه پس از سفارش خبرنگاران به بیرون از اتاق تهمت امضا فرمان اجرایی نهایی متن آن منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از.

منظور اجرایی است برای قرار دادن آن را به سادگی یک فرصت طلب Orwellian قانونی نامفهوم درد دل. برای یک, آن, استفاده از متمم اول قانون اساسی به عنوان یک فریم دستگاه آشکار ورزش در ایمان بد است. حتی مغلوب ساختن پیشی جستن قانون اساسی بی سواد هر چند او ممکن است بدون شک آگاه باشید که متمم اول قانون اساسی است یک محدودیت در قدرت دولت برای محدود کردن آزادی بیان یک رمز عبور دسترسی به همه برای او به استفاده از شرکت های خصوصی و خدمات به می گویند هر آنچه که او را دوست دارد. به منظور تلاش برای اعلام رسانه اجتماعی سیستم عامل های انجمن های عمومی با statelike تعهدات آبشار تخت بیش از حد چرا که به عنوان برگ برنده خود را دستچین دیوان عدالت برت Kavanaugh نوشت: سال گذشته "صرفا میزبانی سخنرانی توسط دیگران است نه سنتی منحصر به فرد تابع عمومی و نه به تنهایی تبدیل اشخاص خصوصی به دولت بازیگران منوط به متمم اول قانون اساسی محدودیت."

در واقع به عنوان Kavanaugh تاکید کرد: به درمان های خصوصی بازیگران به عنوان دولت و بازیگران به سادگی از آنجا که آنها خود را در انجمن برای عموم در دسترس خواهد بود به نظر می رسد پس از یک "قوی حوزه آزادی فردی." این خواهد بود "به خصوص مشکل در گفتار متن" او ادامه داد: "به دلیل آن می تواند eviscerate برخی نهادهای خصوصی حقوق به ورزش سرمقاله کنترل بیش از سخنرانی و سخنرانان در خواص خود را و یا سیستم عامل."

خاص طنز در مغلوب ساختن پیشی جستن فریم از توییتر واقعیت-بررسی به عنوان "سانسور" است که چنین اقداماتی در حال تمرین توییتر خود متمم اول قانون اساسی حقوق. این واقعیت-بررسی نیست حذف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین اما صرفا ارائه اطلاعات بیشتر به کاربران در مورد آنها. از جمله "counterspeech" است که ارزشمند متمم اول قانون اساسی ارزش به عنوان معروف بیان شده توسط عدالت لوئیس براندیس: "اگر زمان به افشای طریق بحث دروغ و مغالطه برای جلوگیری از بد توسط فرآیندهای آموزش و درمان استفاده می شود این است که بیشتر سخنرانی اجرا نیست سکوت است."

اما حتی اگر توییتر حذف شده بود تهمت توييتها این اقدام بیش از حد خواهد محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی. حق آزادی بیان شامل هر دو حق سخن گفتن و حق ندارد به صحبت می کنند. به عنوان دیوان عالی کشور برگزار شد در ایالت ویرجینیای غربی, تخته, آموزش و پرورش v. Barnette "اگر وجود دارد هر ستاره ثابت در قانون اساسی ما صورت فلکی است که هیچ مقام بالا یا خرده می توانید با تجویز آنچه باید ارتدوکس در سیاست ناسیونالیسم و مذهب و یا مسائل دیگر از نظر و یا وادار کردن شهروندان به اعتراف کلمه یا عمل ایمان خود را در آن." اگر توییتر تصمیم گرفت فردا به ممنوعیت تمام "محافظه کار" و یا "لیبرال" سخنرانی از پلت فرم آن, آن را حق به انجام این کار. این حق از نهادهای خصوصی به برخی از تصمیم گیری در مورد که می شود به استفاده از خدمات خود را و یا که پیام های آنها می خواهند به ترویج است که حداقل زمانی که محافظه کاران از تصویب این نتیجه, همچنین شناخته شده به عنوان "بازار آزاد است."

اما حقوقی انسجام است که نقطه منظور اجرایی. نقطه سفارش برای استوک شعله های آتش از یک فرهنگ جنگ منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار نادرست از COVID-19 همه گیر و از بین بردن خود را از دموکراسی و تلاش برای تجدید قوا از زبانى ضربه توییتر رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر مصونیت مادام العمر از انتقاد و یا عواقب.

و این شاید عمیق ترین طنز اجرایی سفارش: آن انتقاد فراگیر ایمنی ارائه شده به صنعت فن آوری توسط بخش 230 قانون ارتباطات نجابت جنجالی سال 1996 قانون فدرال که ممنوع آنلاین واسطه از درمان به عنوان ناشران و یا سخنرانان مطالب ارسال شده توسط کاربران اینترنت است. اما منظور نیست آدرس مشکل اصلی با این قانون است که دانشمندان و طرفداران برجسته برای سال—یعنی چگونه خود ایمنی ارائه نه تنها نتواند به تشویق آنلاین واسطه به آدرس محتوای مضر اما پاداش آنها را به بی تفاوتی. مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش می کند اذعان راه است که این مصونیت اجازه داده است حاضر به واسطه نادیده گرفتن تشویق و سود حاصل از نقض حقوق بشر—آزار و اذیت حریم خصوصی تهاجم مرگبار اطلاعات غلط به کارگردانی در گروه های آسیب پذیر به ویژه زنان و مردم از رنگ. آن را به رسمیت نمی شناسد به عبارت دیگر شباهت بین توییتر و مغلوب ساختن پیشی جستن.

در بن بست بین توییتر و تهمت جانبداری با توییتر آسان است. دیروز شرکت کشتیرانی دوباره. به رئیس جمهور صدای جیر جیر در مورد تظاهرات در مینیاپولیس است که گفت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," توییتر اضافه شده یک برچسب هشدار دهنده نشان می دهد که آشکار تهدید های فراقانونی نقض سیاست شرکت در برابر ستایش خشونت است. این مقام کاخ سفید حساب اعلان مجدد همان زبان است که برگ برنده استفاده می شود و توییتر قرار دادن یک برچسب هشدار دهنده در که صدای جیر جیر بیش از حد. در تمایل خود را به پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن پست توییتر گرفته شده بسیار شجاع و بیشتر موضع اصولی از گفتن Facebook اتحاد در مقابله با اطلاعات غلط و سوء استفاده است.

اما این همه بسیار کمی خیلی دیر: ما باید وارد این خطرناک مضحک نقطه از آنجا که نهادهای قدرتمند—هر دو در جهان فن آوری و در کاخ سفید—را برای مدت طولانی محافظت شده است از عواقب ناشی از اعمال خود. نتیجه این است که یک بیمار دموکراسی که از آن هیچ یک از ما در پایان مصون است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب