احشايی رضایت معلول عکاس زل زل نگاه کردن

"خود پرتره با رابرت اندی کومبس در اتاق خوابگاه" 2019.عکس توسط Joey جزایرFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه ج

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398
The artist sits in a Robert Andy Coombs's lap in a wheelchair.
"خود پرتره با رابرت اندی کومبس در اتاق خوابگاه" 2019.عکس توسط Joey جزایر

نسبت به پایان سال سوم خود را از کالج جوی جزایر قرارداد یک تب از یک صد و سه درجه است. هنگامی که آن را نمی فروکش پس از چند ماه پدر و مادر خود را برگرفته و او را از آپارتمان خود در بروکلین و با عجله او را به یک مرکز درمانی در نزدیکی خانه خانواده خود را در کوئینز. جزایر صرف ماه آینده تحت بررسی سونوگرافی و تکنسین های فولاد انکولوژیست که مستطیلی تومور گیر به عصب سیاتیک است. از پشت سر از این کشف حیرت زده او را. یک دانشجوی رشته هنر در زمان سلیمان نشسته بودند از ترم های آخر کلاس با آنچه که او فکر بد بود سرد.

در بیمارستان او مستند غیر قابل تشخیص روز از درمان با یک دوربین. "گاهی اوقات پرستاران نمیکرد من و بگو دور آن' " سلیمان گفت: من به تازگی. "و گاهی اوقات آنها می خواهم به من ترحم کنید و ببینید من نیاز به یک حواس پرتی." یک پرتره از که تابستان را نشان می دهد جزایر در افزايش ورق gurney رنگ پریده و خوابیده به پشت او گوشت festooned در لوله و انگشتان خود را از عقد سیم از یک جفت سفید earbuds. سلیمان پس از آن بیش از حد ضعیف برای نگه داشتن دوربین خود را به طوری که او خواسته پدرش را به گلوله بست. در آن زمان او منتشر شد و دو ماه بعد او دیگر نمی تواند راه برود.

"خود پس از دوم بافت بیوپسی" تا سال 2018 است.
"پای مجسمه سازی" 2016.

ناتوانی متخلخل دولت: سن و یا بیماری را در پایان جلو بسیاری از ما در فن آوری و یا دارو ممکن است usher ما خارج است. این آستانه ای با کیفیت ثابت شده بسیاری از جزایر را عکاسی به تصویر می کشد که هر دو فیزیکی خود را احیا و تروما است که outlasted آن است. در مجموع او صرف نود و یک روز در بیمارستان بستری است. پس از آزادی او با استفاده از یک صندلی چرخدار و آشکار موشکافی جراحان جایگزین شد ظریف اما بیشتر عمومی ممیزی از بدن خود را. در خیابان همکلاسی ها و رهگذران چشم او بیش از حد طولانی به عنوان اینکه در جستجوی نشانه هایی از آسیب شناسی. سلیمان عکاسی نیست خیلی مقاومت در برابر این تشخیصی زل زل نگاه کردن به غنی سازی آن است. بیننده را ogling فرصتی برای جزایر به بزرگ نادیده گرفته لذت و درد "ما مناقصه و ناکارآمد گونه" را به عنوان او می نویسد: در یک هنرمند ،

"غرق شدن بدن" 2016.
"بدون عنوان قرار گرفتن در معرض دو برادر من بازوی برگزاری رابرت اندی کومبس," 2019.
"مامان در اتاق بیمارستان" تا سال 2018 است.

منبع از جمله اختلال است که همیشه قابل مشاهده است. در پرتره از مادر او که تلاش کرده است با افسردگی جزایر تلاش برای به تصویر کشیدن داخلی درگیری از یک ذهن بی قرار. او ظهور به عنوان یک لب دیوانه وار حضور در کار فرزند: تاری در یک بیمارستان راهرو سیخ زنی او را شست و در صورت روشن از یک تلفن و یا دولا در زانوها در یک یخی شب دست او كوتاه به دسته سه تایی سگ که در حال خروج از قاب. سلیمان سری مداوم مادر خود را که شامل تصاویر از قبل از بستری consecrates به وراثت از عکاس خود افسردگی است که او می گوید تشدید بعد از بیماری ناگهانی. شاید صمیمی ترین از این عکس های او را پس از یک دوش مرطوب و enervated مالش با یک پارچه در سراسر بازتاب خود را در آینه به عنوان اینکه تراکم خام بودند.

"پرتره از مادر و پاک کردن آینه حمام" در سال 2017.
"بابا و مامان در رختخواب," سال 2017.

عکس های دیگر اشاره ای به روابط متقابل بین ناتوانی طرفداران و فعالان همجنسگرا. هر دو نشان دهنده جوامع است که به عنوان محقق کری Sandahl یادداشت شده اند "pathologized توسط پزشکی; شرور و اهریمن با دین; تبعیض در اشتغال-مسکن و آموزش و پرورش; های کلیشه ای در نمایندگی; قربانی نفرت گروه جدا شده و به لحاظ اجتماعی و اغلب در خانواده های خود را از مبدا." جزایر که گی, تلاش برای reinhabit تمایلات جنسی خود پس از اینکه در بیمارستان بستری است. "من واقعا احساس کردم که من عزادار از دست دادن من," او گفت:. "مثل من مرده بود و این یک زندگی جدید است."

در برنده جایزه پرتره از خود, دوست, رابرت اندی کومبس یک همکار عکاس که همجنسگرا است و کوادری پلژی سلیمان ادعا میکند فلج بدن به عنوان خروس موجودات. کومبس که کوتاه و چندین خالکوبی های جذاب و آرام, الهه شعر و موسیقی. در یک تصویر او و جزایر به نظر می رسد shirtless بازی در خوابگاه; armrests از کومبس را بر روی صندلی چرخدار را تبدیل به شاخک های یک ها هدایت سلیمان به تخت. تصاویر دیگر تکیه بر تحریک از برهنگی به کمک مالی خود به افراد هویت جنسی است که آنها اغلب محروم در فرهنگ عامه است. در نظر گرفتن یک پرتره از بلند و باریک مرد عکس از پشت, با پوشیدن جین شلوار بی خشتک گاوداران و خراشیده کفش ورزشی, او به عنوان سابقه کومبس دامان ، جزایر اجازه می دهد تا لنز خود را objectify مردان است. چهره خود را از جرثقیل به دور از هر که خواهد gawp.

"خود پرتره در چرخدار" تا سال 2018 است.
"چرم مهار" 2019.
"پرتره رابرت اندی کومبس و بنیامین Fredrickson," 2019.

نوشتن در دهه نود شاعر و مقاله نویس الی کلر مشخص غرور عجیب و غریب غیر فعال جوامع به عنوان هر دو شخصی و سیاسی ضروری است. بدون آن او نوشت: "فردی و جمعی مقاومت در برابر ظلم و ستم می شود تقریبا غیر ممکن است." سلیمان brashest عکس از غرور جشنواره در نیویورک چلسی محله گسترش این entreaty. یک تصویر نشان می دهد که یک مرد در یک صندلی چرخدار تلاش در اسارت مهار در مقابل یک آینه steadied توسط زبر و خشن vender. این صحنه از ارزیابی خود به ارمغان آورد به ذهن من اخلال همتای مشهور از یک سوپر باول تجاری که به پخش در سال 2000. در آن میزبان داستانی جوایز مراسم vaunts پیشرفت "هزاره جدید" تماس با کریستوفر ریو روی صحنه. این ستاره از سال 1978 فیلم "سوپرمن" که در سال 1995 تا به حال شده است در یک سواری حادثه ای که در سمت چپ او کوادری پلژی staggers تا از صندلی خود را در یک مارول از کامپیوتر تصاویر گشاد گشاد راه رفتن خود را ترمیم توسط فولاد نوآوری از آینده است. سلیمان آثار مفصل رد مهربان منطق چنین توهمات نصب رسمی چالش فرهنگی است که قانون وادار افراد معلول به تصور خودشان در غیر این صورت. چهره انسان در چلسی پنهان در عکس اما او چشم خود را با آنچه که می توانید تصور کنید به یک احشایی رضایت. خرید خود را تبدیل به مهار یک ابزار از خویشتن به یک وسیله نقلیه از آزادی است.

"پرنده در حال پرواز" سال 2017.
"نقاشی از چهره خود به عنوان نشسته اردک" 2019.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب