قابل مشاهده خستگی از پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس

در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus موارد ضرب در Pesaro یک شهر کوچک در ایتالیا ساحل دریای آدریاتیک جدید محدودیت در فعالیت های روزانه در محل قرار داده شد به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. آلبرتو جولیانی یک عکاس متولد Pesaro می گوید که در ابتدا مردم ساخته جوک در مورد این واقعیت جدید.

هفته گذشته جولیانی عکس پزشکان و پرستاران که در حال درمان ده ها تن از coronavirus بیماران در Pesaro است San Salvatore بیمارستان. او از نظر روانی آماده نیست او به من گفت: برای چه او را دیدم وجود دارد. دو طبقه از بیمارستان شده بود به طور کامل تبدیل به بخش مراقبت های ويژه; بیماران در طبقه دوم بیهوش بودند. جولیانی تصمیم به راه اندازی دوربین خود را در آن طبقه امیدوار است که هوا خواهد بود “پاک کن” با بیماران تنفس به هواکش. یک پرستار گریه در راهرو. “چه آنها معمولا انجام, اما آنها می دانند که آن را کمک نمی کند,” جولیانی گفت. “اما آنها را نگه دارید انجام این کار به دلیل آن است که تنها چیزی که آنها می توانید انجام دهید. آن را بسیار سنگین را حمل کند.”

از سمت چپ: Francesca Ruggeri در بخشهای ويژه پرستار; Silvia Ligi, متخصص بیهوشی; Federico Paolin, مراقبت های ویژه دکتر و متخصص بیهوشی

در طول تغییرات خود را که می تواند اجرا تا 12 ساعت این پزشکان و پرستاران باید به طور کامل پوشش داده شده در تجهیزات حفاظتی که آنها نمی تواند حذف حتی به اندازه یک لیوان آب و یا یک استراحت حمام. هنگامی که آنها در پایان شیفت خود و حذف آنها ماسک آنها خرس چاپی عمیق فیزیکی و عاطفی—از تلاش های خود را برای کاهش بحران است.

Margherita Lambertini اول کمک جراح (چپ) و سیلویا Giulianelli فشرده-مراقبت-واحد, پرستار
از سمت چپ: Annalisa Silvestri, متخصص بیهوشی; Roberto رسی, متخصص بیهوشی; Martina Turiani فشرده-مراقبت-واحد, پرستار

یکی از پزشکان جولیانی عکس قدیمی Silvestri به من گفت که او تا به حال گرفته شده یک روز در هفته. او گریه می کند هر شب هنگامی که او به خانه می آید, او گفت:, و مشکل خواب در طول شب. روز قبل از اینکه ما صحبت کرد او انتوبه پدر یک دوست.

گایا Onisin (چپ) و فدریکو Neri, پرستار بیهوشی,
از سمت چپ: فرانچسکو Masetti, متخصص بیهوشی; Giulio Mensi, متخصص بیهوشی; سرنا پرز فشرده-مراقبت-واحد, پرستار
فرانسیسکا Palumbo (چپ) و لورا Zonghetti فشرده-مراقبت-واحد پرستاران

“ما خسته هستند از نظر جسمی و عاطفی اما ما باید در,” Silvestri نوشت: در یک ایمیل پس از ما خاموش کردم روی گوشی. “مردم با ما تماس بگیرید قهرمانان اما ما احساس نمی [مانند] قهرمانان ما پزشکان تلاش ما برای انجام کار درست برای بیماران ما. ما در اینجا به صرفه جویی در همه اما با گذشت زمان ما را درک کرده اند که این امکان پذیر نیست به دلیل بالا بودن تعداد موارد و عدم وجود تجهیزات است. تحقق این باعث می شود ما احساس ناتوان است.”

روز جمعه یک همکار سابق از Silvestri را فوت در San Salvatore ICU. او بازنشسته دکتر که مشغول به کار بود در یک کلینیک خصوصی. او تخصصی در پزشکی تنفسی.

Annalisa Silvestri

مربوط تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>